Løperprofil

Anne Margrethe Kvam

Frol

Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser

Utvikling

Én graf per ranking løperen har nok løp i — klikk på et rankingnavn for å åpne eller lukke. Tykk linje er rankingtallet (forventet kmtid) ved hvert månedsskifte, tynn linje er løpskapasiteten uten bom, og feltet mellom dem er bomtapet. Lavt er bra, så kurven stiger i grafen når løperen blir bedre. Prikkene er enkeltløp (justert kmtid); løp rankingen ser bort fra vises ikke.

Skogsrankingen

7 løp
16.0020.0024.0028.0032.00201320152017201920212023O-sjuer nr 4 06.06.2012: 18.36Sommerløpene i Nord-Østerdal 07.07.2013: 18.43Sommerløpene i Nord-Østerdal 07.07.2013: 20.21KM Langdistanse 23.08.2014: 19.34Blåveisløpet 01.05.2019: 33.39O-sjuer 6, Langåselva 02.06.2021: 17.53Bygdakamp 1 26.04.2023: 17.26

Sprintrankingen

11 løp
9.0012.0015.0018.0021.002013201420152016TA-sprint løp 1 11.04.2012: 8.39TA-sprint løp 2 18.04.2012: 13.08TA-sprint løp 3 25.04.2012: 11.49TA-sprint løp 1 04.04.2013: 12.47TA-sprint løp 3 18.04.2013: 15.53TA-sprint løp 4 25.04.2013: 13.06TA-sprint finale 2013. Regionløp sprintcup 01.05.2013: 11.52TA-sprint løp 3 12.05.2015: 22.30TA-sprint løp 1 12.04.2016: 15.43TA-sprint løp 2 19.04.2016: 12.11

B-rankingen

19 løp
18.0021.0024.0027.0020132015201720192021Blåveisløpet 29.04.2012: 23.33O-sjuer nr 3 30.05.2012: 21.37O-sjuer nr 7 15.08.2012: 20.49O-sjuern 4 24.04.2013: 19.10O-sjuern 5 og Klubbmesterskap 08.05.2013: 28.30O-sjuern 6 22.05.2013: 21.02O-sjuer 2, Håa 30.04.2014: 19.32O-sjuer 5, Staup 11.06.2014: 17.24O-sjuer 8, Rinnleiret 27.08.2014: 20.09O-sjuer 10, Røstad 17.09.2014: 19.21O-sjuer nr 3 29.04.2015: 20.43Bygdakamp 2 03.06.2015: 19.44O-sjuer nr 10 02.09.2015: 19.28O-sjuer nr. 5 25.05.2016: 23.32Bygdakamp 3 01.06.2016: 18.53O-sjuer nr. 7 22.06.2016: 22.22O-sjuer 2, Momarka 18.04.2018: 20.17Bygdakamp 3 30.05.2018: 19.19O-sjuer 3, Storåsen 28.04.2021: 25.34

C-rankingen

50 løp
12.0016.0020.0024.0028.00201520172019202120232025O-sjuer 4, Stubbmodalen 21.05.2014: 16.02O-sjuer 9, Børsåsen 10.09.2014: 13.18O-sjuer nr 4 og BK 1 06.05.2015: 14.52O-sjuer nr 5 13.05.2015: 14.37O-sjuer nr 6 10.06.2015: 17.24O-sjuer nr. gjeldsåsmyra 23.06.2015: 19.23O-sjuer nr 9 og BK 4 19.08.2015: 15.10O-sjuer nr. 3 27.04.2016: 15.24Bygdakamp 2 - Verdal 18.05.2016: 15.10O-sjuer nr. 6 08.06.2016: 18.14Bygdakamp 4 15.06.2016: 14.23O-sjuer nr. 8 17.08.2016: 13.13Bygdakamp 5 - Verdal 24.08.2016: 15.19O-sjuer nr. 10 / Klubbmesterskap 14.09.2016: 14.16Bygdakamp 2 24.05.2017: 13.22O-sjuer 5 31.05.2017: 16.54Bygdakamp 3 Verdal - 2017 07.06.2017: 17.11O-sjuer nr 3 02.05.2018: 14.33O-sjuer nr. 4 16.05.2018: 14.29O-sjuer nr 7 20.06.2018: 11.20O-sjuer nr. 8 15.08.2018: 18.14O-sjuer nr. 10 12.09.2018: 17.04BK 1 24.04.2019: 15.46O-Sjuer 2 15.05.2019: 14.40O-Sjuer 4 29.05.2019: 19.09Bygdakamp 4 05.06.2019: 14.33O-Sjuer 8 21.08.2019: 20.44O-Sjuer 9 04.09.2019: 17.44O-sjuer 4, Masteråsen 05.05.2021: 19.36O-sjuer 6, Langåselva 02.06.2021: 21.02BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet 09.06.2021: 16.21O-sjuer 2, Børsåsen 27.04.2022: 17.27O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet 25.05.2022: 16.23O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen 17.08.2022: 17.35O-sjuer 8, Vulusjøen 24.08.2022: 16.39Bygdakamp 6 30.08.2022: 17.17O-sjuer 3, Børsåsen 03.05.2023: 18.38BK3 / O-sjuer 5 31.05.2023: 19.05Bygdakamp 5 23.08.2023: 24.47O-sjuer 8, Langåselva 30.08.2023: 19.19BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen 06.09.2023: 19.24O7-2 Børsåsen 24.04.2024: 22.51O7-6 / BK-4 Masteråsen 12.06.2024: 18.10O7-7 / BK-5 Vulusjøen 21.08.2024: 19.04O7-9 Nybrotta (gamle skistadion) 04.09.2024: 20.41O-sjuer 3 Masteråsen 30.04.2025: 21.38O-sjuer 4 Ytterøya 14.05.2025: 27.26O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena 21.05.2025: 21.35O-sjuer 3 - Masteråsen 22.04.2026: 19.37O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen 13.05.2026: 23.01

Rankingtall

Alt rankingen vet om løperen akkurat nå — én blokk per ranking løperen har tall i. Plasseringene gjelder norgesrankingen slik den står i dag (løpere med sikkerhet på minst 5 og løp siste tolv måneder). Hold pekeren over et tall for forklaring; «alle parametrene» nederst i hver blokk viser modellens rå verdier. Klikk på et rankingnavn for å åpne eller lukke blokken.

Skogsrankingen

Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).

Forventet kmtid
22.02
Løpskapasitet
20.47
O-evne
1.14
Jevnhet ±
8,3 %
Usikkerhet ±
3.45
Sikkerhet
1
Bommer per løp
3,1
Typisk bom
77 s
Disk/brutt
5 %
Sesongprofil
jevn hele året
Løp i grunnlaget
8 (sist 26.04.2023)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)0,609
fartMuRaa (evne før krymping)0,481
fartSigma (dagsform-spredning)0,0827
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,1574
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)0,03
evidensVekt (sikkerheten)1,08
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)1,1346
bomVekt6,22
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)4,3488
bomStorSigma0,7918
antallBom20
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0491
havariTrening (disk/brutt, trening)0,0743
havariVekt0,15
fartLengdeSens (distanseprofilen)0
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)0
fartSesongCos (sesongprofilen)−0,0002
fartSesongSin−0,0011
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,1831
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)676,2
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)5534,7
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)5864,6
beregnet05.11.2026

Sprintrankingen

Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).

Forventet kmtid
18.11
Løpskapasitet
17.58
O-evne
0.13
Jevnhet ±
12,1 %
Usikkerhet ±
9.40
Sikkerhet
1
Bommer per løp
0,9
Typisk bom
69 s
Disk/brutt
6 %
Sesongprofil
jevn hele året
Løp i grunnlaget
11 (sist 19.04.2016)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)0,7909
fartMuRaa (evne før krymping)0,5125
fartSigma (dagsform-spredning)0,1207
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,4264
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)0
evidensVekt (sikkerheten)0,64
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)1,0391
bomVekt1,53
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)4,2311
bomStorSigma0,7032
antallBom16
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0586
havariTrening (disk/brutt, trening)0,0856
havariVekt0,01
fartLengdeSens (distanseprofilen)0
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)0
fartSesongCos (sesongprofilen)−0,0006
fartSesongSin−0,0004
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,0586
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)485,4
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)6664,4
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)6744,9
beregnet05.11.2026

B-rankingen

Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).

Forventet kmtid
25.10
Løpskapasitet
23.09
O-evne
2.00
Jevnhet ±
9,3 %
Usikkerhet ±
6.31
Sikkerhet
2
Bommer per løp
3,4
Typisk bom
97 s
Disk/brutt
5 %
Sesongprofil
jevn hele året
Løp i grunnlaget
21 (sist 28.04.2021)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)0,5924
fartMuRaa (evne før krymping)0,6174
fartSigma (dagsform-spredning)0,0935
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,2304
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)0
evidensVekt (sikkerheten)1,69
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)0,9648
bomVekt4,71
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)4,5741
bomStorSigma0,8478
antallBom36
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0522
havariTrening (disk/brutt, trening)0,0831
havariVekt0,83
fartLengdeSens (distanseprofilen)0
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)0
fartSesongCos (sesongprofilen)0
fartSesongSin0,0009
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,2349
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)764,9
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)5448,6
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)5920,6
beregnet05.11.2026

C-rankingen

nr. 209 av 238

Nr. 209 av 238 blant kvinner i Norge · nr. 5 av 8 i klassen D75–79 · nr. 1 av 2 i 1948-kullet

Forventet kmtid
20.19
Løpskapasitet
19.09
O-evne
1.10
Jevnhet ±
11,8 %
Usikkerhet ±
0.42
Sikkerhet
12
Bommer per løp
3,2
Typisk bom
71 s
Disk/brutt
5 %
Sesongprofil
best i september (±1,7 %)
Løp i grunnlaget
51 (sist 13.05.2026)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)0,4038
fartMuRaa (evne før krymping)0,4067
fartSigma (dagsform-spredning)0,1182
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,0336
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)2,12
evidensVekt (sikkerheten)12,46
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)0,977
bomVekt72,21
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)4,2649
bomStorSigma0,6097
antallBom74
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0481
havariTrening (disk/brutt, trening)0,0404
havariVekt5,59
fartLengdeSens (distanseprofilen)0
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)0
fartSesongCos (sesongprofilen)0,0028
fartSesongSin0,0168
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,2196
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)762,2
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)4524
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)4799,8
beregnet05.11.2026

N-rankingen

Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).

Forventet kmtid
14.32
Løpskapasitet
13.04
O-evne
1.27
Jevnhet ±
10,4 %
Usikkerhet ±
7.02
Sikkerhet
0
Bommer per løp
3,0
Typisk bom
82 s
Disk/brutt
3 %
Sesongprofil
jevn hele året
Løp i grunnlaget
4 (sist 21.06.2017)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)0,0358
fartMuRaa (evne før krymping)−0,2518
fartSigma (dagsform-spredning)0,1043
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,3952
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)0
evidensVekt (sikkerheten)0,35
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)0,9641
bomVekt0,51
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)4,4082
bomStorSigma0,8187
antallBom1
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0347
havariTrening (disk/brutt, trening)0,0329
havariVekt0
fartLengdeSens (distanseprofilen)0
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)0
fartSesongCos (sesongprofilen)−0,0001
fartSesongSin0,0003
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,2095
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)752,6
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)3126,4
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)3474,3
beregnet05.11.2026

Streaker

Poster tatt på rad siden forrige bom over terskelen — alle løpstyper teller, og disk nullstiller. Bare analyserte strekk regnes med (1 255 poster totalt i karrieren), så tallene er minimumstall. Se hele streaklisten.

Terskel Streak Uten slik bom siden Lengste Plass
Bom over to minutter 4 13.05.2026 O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen, bom 2.09 145 nr. 6553
Bom over fem minutter 462 01.05.2019 Blåveisløpet, bom 10.53 462 nr. 687
Bom over ti minutter 462 01.05.2019 Blåveisløpet, bom 10.53 567 nr. 2315

Løp

137 løp vist. Justert kmtid er rankingens vurdering av dette ene løpet — løping og bom samlet, omregnet til km-tid i en gjennomsnittlig o-løype, og dermed sammenlignbar med forventet kmtid: løperens samlede ranking ved første månedsskifte etter løpet (ranking nå for de ferskeste løpene). O-prest. er bomtapets andel av den justerte kmtiden, og o-evne-andelen står ved siden av forventet kmtid. Tall i parentes er enkeltløp så langt fra løperens nivå at rankingen i praksis ser bort fra dem — oftest småfelt uten reell referanse. Fargen viser hvilken ranking løpet teller i: skogsrankingen (vanlig tekst), sprint, B-løyper, C-løyper og N-løyper.

Dato Løp Klasse Tid Plass Bommet Justert kmtid O-prest. Forventet kmtid O-evne Terning
02.09.2026 O-sjuer 10 - Storlidalen C2 56.15 6 – – – – – –
17.06.2026 O-sjuer 8 - Moan B3 45.39 22 – – – – – –
13.05.2026 O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen C2 52.04 27 3.13 23.01 1.25 19.58 1.08
22.04.2026 O-sjuer 3 - Masteråsen C2 34.51 10 2.21 19.37 1.19 19.26 1.09
08.04.2026 O-sjuer 1 - Røstad B3 31.03 31 – – – – – –
10.09.2025 O-sjuer 11 Røstad C2 22.51 9 – – – – – –
03.09.2025 O-sjuer 10 Momarka B3 53.46 19 – – – – – –
21.05.2025 O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena C2 59.32 24 0.28 21.35 0.10 20.11 1.10
14.05.2025 O-sjuer 4 Ytterøya C2 41.04 9 4.24 27.26 2.56 20.11 1.10
07.05.2025 Bygdakamp nr 1 C2/B3 33.02 43 – – – – – –
30.04.2025 O-sjuer 3 Masteråsen C2 41.33 16 3.48 21.38 1.59 19.28 1.11
23.04.2025 O-sjuer 2 Staupshaugen B3 44.41 36 – – – – – –
09.04.2025 O-sjuer 1 Staupsmarka B3 37.10 30 – – – – – –
04.09.2024 O7-9 Nybrotta (gamle skistadion) C2 1.02.13 8 6.58 20.41 2.19 18.51 1.10
21.08.2024 O7-7 / BK-5 Vulusjøen C2 35.05 27 1.21 19.04 0.44 18.27 1.02
12.06.2024 O7-6 / BK-4 Masteråsen C2 37.32 20 4.19 18.10 2.05 17.51 1.03
24.04.2024 O7-2 Børsåsen C2 37.03 25 3.26 22.51 2.07 18.44 0.58
13.09.2023 O-sjuer 10, Momarka C2 20.17 15 – – – – – –
06.09.2023 BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen C2 33.56 31 1.17 19.24 0.44 18.20 0.55
30.08.2023 O-sjuer 8, Langåselva C2 34.46 11 2.31 19.19 1.24 18.09 0.56
23.08.2023 Bygdakamp 5 C2 46.42 35 4.43 24.47 2.30 18.09 0.56
31.05.2023 BK3 / O-sjuer 5 C2 34.57 28 2.38 19.05 1.26 17.33 0.45
03.05.2023 O-sjuer 3, Børsåsen C2 27.38 12 0.20 18.38 0.13 17.33 0.45
26.04.2023 Bygdakamp 1 B/C 2 29.40 60 1.47 17.26 1.03 18.17 1.21
19.04.2023 O-sjuer 2, Staupshaugen B3 32.05 36 – – – – – –
12.04.2023 O-sjuer 1, Røstad B3 26.31 30 – – – – – –
14.09.2022 O-sjuer 10, Staupsmarka B3 17.46 24 – – – – – –
30.08.2022 Bygdakamp 6 C2 21.03 21 0.36 17.17 0.30 17.09 0.44
24.08.2022 O-sjuer 8, Vulusjøen C2 25.25 10 2.20 16.39 1.32 17.09 0.44
17.08.2022 O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen C2 39.51 20 1.13 17.35 0.32 17.09 0.44
25.05.2022 O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet C2 39.57 10 0.35 16.23 0.14 16.57 0.46
27.04.2022 O-sjuer 2, Børsåsen C2 34.54 13 1.27 17.27 0.44 17.14 0.52
20.04.2022 O-sjuer 1, Røstad B3 35.07 28 – – – – – –
08.09.2021 O-sjuer 10, Leva-Fro/Røstad N1 17.28 6 – – – – – –
09.06.2021 BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet C2 42.36 23 3.04 16.21 1.11 16.29 0.52
02.06.2021 O-sjuer 6, Langåselva C2 37.58 21 3.05 21.02 1.43 16.29 0.52
02.06.2021 O-sjuer 6, Langåselva Løype: C2 37.58 15 2.58 17.53 1.24 19.06 1.44
05.05.2021 O-sjuer 4, Masteråsen C2 50.48 23 6.19 19.36 2.26 16.48 0.49
28.04.2021 O-sjuer 3, Storåsen B3 1.36.43 16 7.21 25.34 1.57 24.11 1.32
14.04.2021 O-sjuer 1, Staupshaugen B3 – DNS – – – – – –
18.09.2019 O-Sjuer 10 B3 27.18 14 – – – – – –
11.09.2019 Bygdakamp 6 B3 48.10 36 – – – – – –
04.09.2019 O-Sjuer 9 C2 42.02 12 3.04 17.44 1.18 15.57 0.34
21.08.2019 O-Sjuer 8 C2 40.00 18 1.47 20.44 0.55 15.41 0.33
05.06.2019 Bygdakamp 4 C2 36.33 12 1.38 14.33 0.39 15.11 0.33
29.05.2019 O-Sjuer 4 C2 44.25 25 1.46 19.09 0.46 15.34 0.33
15.05.2019 O-Sjuer 2 C2 24.42 9 0.30 14.40 0.18 15.34 0.33
01.05.2019 Blåveisløpet D 70- 1.23.58 1 /2 25.58 33.39 10.25 24.59 2.27
24.04.2019 BK 1 C 2 22.35 23 0.08 15.46 0.06 15.40 0.36
12.09.2018 O-sjuer nr. 10 C2 35.34 10 2.29 17.04 1.12 15.35 0.38
29.08.2018 O-sjuer nr. 9 N1/C2 15.30 – – – – – – –
15.08.2018 O-sjuer nr. 8 C2 27.26 17 3.15 18.14 2.10 15.10 0.37
20.06.2018 O-sjuer nr 7 C2 19.48 2 1.31 11.20 0.52 14.15 0.32
30.05.2018 Bygdakamp 3 B 3 40.25 32 0.44 19.19 0.21 20.16 1.11
16.05.2018 O-sjuer nr. 4 C2 34.30 12 1.25 14.29 0.36 14.48 0.32
02.05.2018 O-sjuer nr 3 C2 18.55 8 0.33 14.33 0.25 14.48 0.32
18.04.2018 O-sjuer 2, Momarka B3/C5 26.49 22 1.55 20.17 1.27 20.04 1.18
21.06.2017 O-sjuer 7 N1 40.09 – 0.32 16.20 0.13 16.00 0.40
07.06.2017 Bygdakamp 3 Verdal - 2017 C 2 21.40 17 0.37 17.11 0.29 14.59 0.33
31.05.2017 O-sjuer 5 C2 28.56 10 1.18 16.54 0.46 13.48 0.34
24.05.2017 Bygdakamp 2 C 2 30.05 9 1.53 13.22 0.50 13.48 0.34
14.09.2016 O-sjuer nr. 10 / Klubbmesterskap C2 33.07 3 0.30 14.16 0.13 14.55 0.35
24.08.2016 Bygdakamp 5 - Verdal C2 36.51 12 1.22 15.19 0.34 15.00 0.36
17.08.2016 O-sjuer nr. 8 C2 35.50 4 0.16 13.13 0.06 15.00 0.36
22.06.2016 O-sjuer nr. 7 B3 1.00.19 25 2.38 22.22 0.59 20.54 1.21
15.06.2016 Bygdakamp 4 C 2 25.49 7 0.21 14.23 0.12 15.21 0.44
08.06.2016 O-sjuer nr. 6 C2 51.57 11 1.36 18.14 0.34 15.21 0.44
01.06.2016 Bygdakamp 3 B3/C5 21.21 31 0.49 18.53 0.43 20.54 1.21
25.05.2016 O-sjuer nr. 5 B3 1.16.38 25 3.31 23.32 1.05 20.32 1.28
18.05.2016 Bygdakamp 2 - Verdal C2 30.05 16 1.48 15.10 0.54 15.03 0.53
27.04.2016 O-sjuer nr. 3 C2 29.11 7 1.26 15.24 0.45 15.18 0.59
20.04.2016 O-sjuer nr. 2 B3/C5 32.00 29 – – – – – –
19.04.2016 TA-sprint løp 2 O20 28.07 5 /11 1.47 12.11 0.46 13.51 0.34
13.04.2016 O-sjuer nr. 1 V – 1 – – – – – –
12.04.2016 TA-sprint løp 1 Åpen 2,0 29.27 9 /10 4.02 15.43 2.09 13.51 0.34
02.09.2015 O-sjuer nr 10 B3/C5 21.21 31 0.49 19.28 0.45 20.20 1.45
19.08.2015 O-sjuer nr 9 og BK 4 C2 31.46 7 1.03 15.10 0.30 15.43 1.07
12.08.2015 O-sjuer nr 8 N1 26.42 – 0.15 13.12 0.07 14.31 0.50 –
23.06.2015 O-sjuer nr. gjeldsåsmyra C2 48.39 10 5.31 19.23 2.12 15.27 1.22
10.06.2015 O-sjuer nr 6 C2 33.37 20 7.21 17.24 3.48 15.27 1.22
03.06.2015 Bygdakamp 2 B3/C5 21.21 34 0.42 19.44 0.39 20.13 1.51
20.05.2015 TA-sprint løp 4 Åpen 2 40.01 2 /2 13.37 (24.24) 8.18 16.33 0.42
13.05.2015 O-sjuer nr 5 C2 36.08 13 1.56 14.37 0.47 14.34 0.50
12.05.2015 TA-sprint løp 3 Å2,0 40.48 2 /2 9.22 22.30 5.10 16.33 0.42
06.05.2015 O-sjuer nr 4 og BK 1 C2 28.48 16 0.00 14.52 0.00 14.34 0.50
29.04.2015 O-sjuer nr 3 B3 46.07 23 3.16 20.43 1.28 20.11 1.58
22.04.2015 O-sjuer nr 2 og klubbmesterskap sprint B3/C5 17.00 24 – – – – – –
21.04.2015 TA-sprint løp 1 A20 23.42 Disk – – – – – –
15.04.2015 O-sjuer nr 1 B3/C5 23.42 26 – – – – – –
17.09.2014 O-sjuer 10, Røstad B3 23.51 26 1.23 19.21 1.07 20.20 2.03
10.09.2014 O-sjuer 9, Børsåsen C2 24.30 7 1.21 13.18 0.44 14.04 1.02
27.08.2014 O-sjuer 8, Rinnleiret B3 25.33 21 1.43 20.09 1.21 20.34 2.13
23.08.2014 KM Langdistanse DirB 50.01 8 /8 2.00 19.34 0.47 19.40 1.00
20.08.2014 Bygdakamp nr.5 N1 17.28 6 0.14 13.47 0.11 14.36 0.54 –
29.06.2014 Norsk O-Festival D 65- 0.00 Inaktiv – – – – – –
29.06.2014 Norsk O-Festival D 65- 0.00 Inaktiv – – – – – –
25.06.2014 O-sjuer 6, Rinnbustaden N1 30.34 – 1.45 14.56 0.51 – – –
20.06.2014 KM Sprint NTOK D 60- – DNS – – – – – –
11.06.2014 O-sjuer 5, Staup B3 25.24 15 0.39 17.24 0.27 19.32 2.19
21.05.2014 O-sjuer 4, Stubbmodalen C2 23.30 11 2.58 16.02 2.01 15.09 1.21 –
13.05.2014 T-A Sprint, Løp 4 Åpen 2,0 38.07 10 /10 – – – – – –
01.05.2014 TA-sprint, løp 2 Åpen 2,0 – 9 /10 – – – – – –
30.04.2014 O-sjuer 2, Håa B3 44.00 14 6.00 19.32 2.40 20.09 2.34
24.04.2014 TA-sprint løp 1 A20 – Inaktiv – – – – – –
28.08.2013 O-sjuern 9 B3 – DSQ – – – – – –
14.08.2013 O-sjuern 8 C2 24.08 8 0.12 14.43 0.07 – – –
13.08.2013 KM sprint NTOK D 60- – Disk – – – – – –
07.07.2013 Sommerløpene i Nord-Østerdal D 65- 53.28 4 /8 4.19 18.43 1.31 19.28 0.59
07.07.2013 Sommerløpene i Nord-Østerdal D 65- 1.02.14 5 /6 1.51 20.21 0.36 19.28 0.59
07.07.2013 Sommerløpene i Nord-Østerdal D 65- 50.57 Disk – – – – – –
22.05.2013 O-sjuern 6 B3 1.07.25 16 9.03 21.02 2.49 21.34 2.54
08.05.2013 O-sjuern 5 og Klubbmesterskap B3 1.26.18 18 25.33 28.30 8.26 21.34 2.54
01.05.2013 TA-sprint finale 2013. Regionløp sprintcup a2 26.23 11 /20 1.01 11.52 0.27 12.13 0.18
25.04.2013 TA-sprint løp 4 Åpen 2,0 27.44 7 /9 1.19 13.06 0.37 12.30 0.18
24.04.2013 O-sjuern 4 B3 1.09.13 12 5.43 19.10 1.35 19.42 1.41
18.04.2013 TA-sprint løp 3 A20 31.57 8 /9 4.27 15.53 2.13 12.30 0.18
17.04.2013 O-sjuern 3 og Klubbmesterskap B3 29.59 21 – – – – – –
11.04.2013 TA-sprint løp 2 Åpen 2,0 30.33 Disk – – – – – –
10.04.2013 O-sjuern 2 B3 43.31 21 – – – – – –
04.04.2013 TA-sprint løp 1 Å2,0 20.14 3 /7 1.34 12.47 0.59 12.30 0.18
03.04.2013 O-sjuern 1 B3 23.06 15 – – – – – –
05.09.2012 O-sjuer nr 10 B3 53.55 15 – – – – – –
29.08.2012 O-sjuer nr. 9 B3 53.54 18 – – – – – –
22.08.2012 O-sjuer nr 8 B3 26.32 13 – – – – – –
15.08.2012 O-sjuer nr 7 B3 56.44 15 2.56 20.49 1.05 20.27 1.44
20.06.2012 Bygdakamp 4 B3 55.26 22 – – – – – –
06.06.2012 O-sjuer nr 4 Løype: B3 B 52.52 9 1.25 18.36 0.30 20.03 0.56 –
30.05.2012 O-sjuer nr 3 B3 1.01.41 11 7.30 21.37 2.38 20.47 2.10
19.05.2012 KM mellomdistanse D 60- 1.01.46 1 /1 5.22 24.57 2.10 – – –
09.05.2012 O-sjuer nr 1 B3 – 31 /55 Inaktiv – – – – – –
29.04.2012 Blåveisløpet B2,0 41.53 3 /7 5.56 23.33 3.20 20.49 2.09 –
25.04.2012 TA-sprint løp 3 Åpen 2,0 23.48 3 /7 0.35 11.49 0.17 11.25 0.08 –
18.04.2012 TA-sprint løp 2 A20 22.35 5 /6 1.00 13.08 0.35 11.25 0.08 –
11.04.2012 TA-sprint løp 1 Å1,5 14.19 4 /13 0.25 8.39 0.15 11.25 0.08 –
17.08.2011 O-sjuer nr 7 B3 1.00.26 14 /18 1.22 24.08 0.33 – – –
22.06.2011 O-sjuer nr 6 B3 43.02 11 /11 0.59 19.26 0.27 – – –
22.05.2011 klubbmesterskap D60 30.47 1 – – – – – –

Løp per år

2011: 3 løp320112012: 13 løp1320122013: 17 løp1720132014: 14 løp1420142015: 14 løp1420152016: 14 løp1420162017: 4 løp420172018: 8 løp820182019: 9 løp9201920202021: 6 løp620212022: 7 løp720222023: 9 løp920232024: 4 løp420242025: 8 løp820252026: 5 løp52026