Løperprofil
Anne Margrethe Kvam
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
7 løp
Sprintrankingen
11 løp
B-rankingen
20 løp
C-rankingen
51 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 21.59
- Løpskapasitet
- 20.44
- O-evne
- 1.14
- Jevnhet ±
- 8,3 %
- Usikkerhet ±
- 3.45
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 26.04.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,6064 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4772 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0828 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1576 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,08 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1352 |
| bomVekt | 6,21 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3488 |
| bomStorSigma | 0,7917 |
| antallBom | 20 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0744 |
| havariVekt | 0,15 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | −0,0012 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5520,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5850,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.12
- Løpskapasitet
- 17.59
- O-evne
- 0.13
- Jevnhet ±
- 12,1 %
- Usikkerhet ±
- 9.41
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 69 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 19.04.2016)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,7914 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5132 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1208 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4265 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,64 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0391 |
| bomVekt | 1,53 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,231 |
| bomStorSigma | 0,7032 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0856 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | −0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 6667,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 6748 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 24.21
- Løpskapasitet
- 22.52
- O-evne
- 1.29
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.25
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 22 (sist 17.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5801 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,6222 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0875 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0562 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,68 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,68 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,904 |
| bomVekt | 18,6 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4029 |
| bomStorSigma | 0,7733 |
| antallBom | 37 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0522 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0833 |
| havariVekt | 0,83 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0012 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5379,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5730,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
nr. 214 av 241
Nr. 214 av 241 blant kvinner i Norge · nr. 5 av 8 i klassen D75–79 · nr. 1 av 2 i 1948-kullet
- Forventet kmtid
- 20.48
- Løpskapasitet
- 19.38
- O-evne
- 1.10
- Jevnhet ±
- 12,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.36
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 70 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- best i september (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 52 (sist 02.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4262 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4298 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1295 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0284 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,38 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 12,47 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0025 |
| bomVekt | 80,58 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2491 |
| bomStorSigma | 0,5935 |
| antallBom | 76 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0403 |
| havariVekt | 5,58 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0026 |
| fartSesongSin | 0,0135 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4633,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4908,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.31
- Løpskapasitet
- 13.04
- O-evne
- 1.27
- Jevnhet ±
- 10,6 %
- Usikkerhet ±
- 7.03
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 21.06.2017)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0346 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2619 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1056 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3954 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,35 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9636 |
| bomVekt | 0,51 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4073 |
| bomStorSigma | 0,8182 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3122,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3470,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 31 | 13.05.2026 O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen, bom 2.09 | 145 | nr. 2587 |
| Bom over fem minutter | 489 | 01.05.2019 Blåveisløpet, bom 10.53 | 489 | nr. 638 |
| Bom over ti minutter | 489 | 01.05.2019 Blåveisløpet, bom 10.53 | 567 | nr. 2228 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | O-sjuer 10 - Storlidalen | C2 | 56.15 | 6 | 2.36 | 26.44 | 1.14 | 20.19 | 1.10 | |
| 17.06.2026 | O-sjuer 8 - Moan | B3 | 45.39 | 22 | 1.49 | 24.10 | 0.58 | 25.33 | 1.57 | |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | C2 | 52.04 | 27 | 3.13 | 23.02 | 1.25 | 19.59 | 1.08 | |
| 22.04.2026 | O-sjuer 3 - Masteråsen | C2 | 34.51 | 10 | 2.21 | 19.37 | 1.19 | 19.27 | 1.09 | |
| 08.04.2026 | O-sjuer 1 - Røstad | B3 | 31.03 | 31 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2025 | O-sjuer 11 Røstad | C2 | 22.51 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2025 | O-sjuer 10 Momarka | B3 | 53.46 | 19 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2025 | O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena | C2 | 59.32 | 24 | 0.28 | 21.36 | 0.10 | 20.12 | 1.10 | |
| 14.05.2025 | O-sjuer 4 Ytterøya | C2 | 41.04 | 9 | 4.24 | 27.27 | 2.56 | 20.12 | 1.10 | |
| 07.05.2025 | Bygdakamp nr 1 | C2/B3 | 33.02 | 43 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | O-sjuer 3 Masteråsen | C2 | 41.33 | 16 | 3.48 | 21.39 | 1.59 | 19.28 | 1.11 | |
| 23.04.2025 | O-sjuer 2 Staupshaugen | B3 | 44.41 | 36 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2025 | O-sjuer 1 Staupsmarka | B3 | 37.10 | 30 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2024 | O7-9 Nybrotta (gamle skistadion) | C2 | 1.02.13 | 8 | 6.58 | 20.41 | 2.19 | 18.52 | 1.10 | |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | C2 | 35.05 | 27 | 1.21 | 19.05 | 0.44 | 18.28 | 1.02 | |
| 12.06.2024 | O7-6 / BK-4 Masteråsen | C2 | 37.32 | 20 | 4.19 | 18.11 | 2.05 | 17.51 | 1.03 | |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | C2 | 37.03 | 25 | 3.26 | 22.52 | 2.07 | 18.45 | 0.58 | |
| 13.09.2023 | O-sjuer 10, Momarka | C2 | 20.17 | 15 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | C2 | 33.56 | 31 | 1.17 | 19.25 | 0.44 | 18.20 | 0.55 | |
| 30.08.2023 | O-sjuer 8, Langåselva | C2 | 34.46 | 11 | 2.31 | 19.19 | 1.24 | 18.10 | 0.56 | |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | C2 | 46.42 | 35 | 4.43 | 24.48 | 2.30 | 18.10 | 0.56 | |
| 31.05.2023 | BK3 / O-sjuer 5 | C2 | 34.57 | 28 | 2.38 | 19.06 | 1.26 | 17.34 | 0.45 | |
| 03.05.2023 | O-sjuer 3, Børsåsen | C2 | 27.38 | 12 | 0.20 | 18.39 | 0.13 | 17.34 | 0.45 | |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | B/C 2 | 29.40 | 60 | 1.47 | 17.26 | 1.03 | 18.17 | 1.21 | |
| 19.04.2023 | O-sjuer 2, Staupshaugen | B3 | 32.05 | 36 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2023 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | 26.31 | 30 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2022 | O-sjuer 10, Staupsmarka | B3 | 17.46 | 24 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2022 | Bygdakamp 6 | C2 | 21.03 | 21 | 0.36 | 17.18 | 0.30 | 17.09 | 0.44 | |
| 24.08.2022 | O-sjuer 8, Vulusjøen | C2 | 25.25 | 10 | 2.20 | 16.40 | 1.32 | 17.09 | 0.44 | |
| 17.08.2022 | O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen | C2 | 39.51 | 20 | 1.13 | 17.36 | 0.32 | 17.09 | 0.44 | |
| 25.05.2022 | O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet | C2 | 39.57 | 10 | 0.35 | 16.24 | 0.14 | 16.58 | 0.46 | |
| 27.04.2022 | O-sjuer 2, Børsåsen | C2 | 34.54 | 13 | 1.27 | 17.28 | 0.44 | 17.15 | 0.52 | |
| 20.04.2022 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | 35.07 | 28 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2021 | O-sjuer 10, Leva-Fro/Røstad | N1 | 17.28 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2021 | BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet | C2 | 42.36 | 23 | 3.04 | 16.21 | 1.11 | 16.30 | 0.52 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | C2 | 37.58 | 21 | 3.05 | 21.03 | 1.43 | 16.30 | 0.52 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | Løype: C2 | 37.58 | 15 | 2.58 | 17.53 | 1.24 | 19.06 | 1.45 | |
| 05.05.2021 | O-sjuer 4, Masteråsen | C2 | 50.48 | 23 | 6.19 | 19.36 | 2.26 | 16.49 | 0.49 | |
| 28.04.2021 | O-sjuer 3, Storåsen | B3 | 1.36.43 | 16 | 7.21 | 25.35 | 1.57 | 24.12 | 1.32 | |
| 14.04.2021 | O-sjuer 1, Staupshaugen | B3 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2019 | O-Sjuer 10 | B3 | 27.18 | 14 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2019 | Bygdakamp 6 | B3 | 48.10 | 36 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2019 | O-Sjuer 9 | C2 | 42.02 | 12 | 3.04 | 17.45 | 1.18 | 15.58 | 0.34 | |
| 21.08.2019 | O-Sjuer 8 | C2 | 40.00 | 18 | 1.47 | 20.45 | 0.55 | 15.41 | 0.33 | |
| 05.06.2019 | Bygdakamp 4 | C2 | 36.33 | 12 | 1.38 | 14.34 | 0.39 | 15.12 | 0.33 | |
| 29.05.2019 | O-Sjuer 4 | C2 | 44.25 | 25 | 1.46 | 19.09 | 0.46 | 15.34 | 0.33 | |
| 15.05.2019 | O-Sjuer 2 | C2 | 24.42 | 9 | 0.30 | 14.40 | 0.18 | 15.34 | 0.33 | |
| 01.05.2019 | Blåveisløpet | D 70- | 1.23.58 | 1 /2 | 25.58 | 33.40 | 10.25 | 24.59 | 2.27 | |
| 24.04.2019 | BK 1 | C 2 | 22.35 | 23 | 0.08 | 15.47 | 0.06 | 15.41 | 0.36 | |
| 12.09.2018 | O-sjuer nr. 10 | C2 | 35.34 | 10 | 2.29 | 17.05 | 1.12 | 15.35 | 0.38 | |
| 29.08.2018 | O-sjuer nr. 9 | N1/C2 | 15.30 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2018 | O-sjuer nr. 8 | C2 | 27.26 | 17 | 3.15 | 18.15 | 2.10 | 15.11 | 0.37 | |
| 20.06.2018 | O-sjuer nr 7 | C2 | 19.48 | 2 | 1.31 | 11.20 | 0.52 | 14.16 | 0.32 | |
| 30.05.2018 | Bygdakamp 3 | B 3 | 40.25 | 32 | 0.44 | 19.20 | 0.21 | 20.16 | 1.11 | |
| 16.05.2018 | O-sjuer nr. 4 | C2 | 34.30 | 12 | 1.25 | 14.30 | 0.36 | 14.49 | 0.32 | |
| 02.05.2018 | O-sjuer nr 3 | C2 | 18.55 | 8 | 0.33 | 14.33 | 0.25 | 14.49 | 0.32 | |
| 18.04.2018 | O-sjuer 2, Momarka | B3/C5 | 26.49 | 22 | 1.55 | 20.17 | 1.27 | 20.04 | 1.18 | |
| 21.06.2017 | O-sjuer 7 | N1 | 40.09 | – | 0.32 | 16.21 | 0.13 | 16.01 | 0.40 | |
| 07.06.2017 | Bygdakamp 3 Verdal - 2017 | C 2 | 21.40 | 17 | 0.37 | 17.12 | 0.29 | 14.59 | 0.33 | |
| 31.05.2017 | O-sjuer 5 | C2 | 28.56 | 10 | 1.18 | 16.54 | 0.46 | 13.48 | 0.34 | |
| 24.05.2017 | Bygdakamp 2 | C 2 | 30.05 | 9 | 1.53 | 13.22 | 0.50 | 13.48 | 0.34 | |
| 14.09.2016 | O-sjuer nr. 10 / Klubbmesterskap | C2 | 33.07 | 3 | 0.30 | 14.17 | 0.13 | 14.55 | 0.35 | |
| 24.08.2016 | Bygdakamp 5 - Verdal | C2 | 36.51 | 12 | 1.22 | 15.20 | 0.34 | 15.01 | 0.36 | |
| 17.08.2016 | O-sjuer nr. 8 | C2 | 35.50 | 4 | 0.16 | 13.13 | 0.06 | 15.01 | 0.36 | |
| 22.06.2016 | O-sjuer nr. 7 | B3 | 1.00.19 | 25 | 2.38 | 22.22 | 0.59 | 20.54 | 1.21 | |
| 15.06.2016 | Bygdakamp 4 | C 2 | 25.49 | 7 | 0.21 | 14.24 | 0.12 | 15.22 | 0.44 | |
| 08.06.2016 | O-sjuer nr. 6 | C2 | 51.57 | 11 | 1.36 | 18.15 | 0.34 | 15.22 | 0.44 | |
| 01.06.2016 | Bygdakamp 3 | B3/C5 | 21.21 | 31 | 0.49 | 18.53 | 0.43 | 20.54 | 1.21 | |
| 25.05.2016 | O-sjuer nr. 5 | B3 | 1.16.38 | 25 | 3.31 | 23.32 | 1.05 | 20.32 | 1.28 | |
| 18.05.2016 | Bygdakamp 2 - Verdal | C2 | 30.05 | 16 | 1.48 | 15.11 | 0.54 | 15.04 | 0.53 | |
| 27.04.2016 | O-sjuer nr. 3 | C2 | 29.11 | 7 | 1.26 | 15.25 | 0.45 | 15.19 | 0.59 | |
| 20.04.2016 | O-sjuer nr. 2 | B3/C5 | 32.00 | 29 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2016 | TA-sprint løp 2 | O20 | 28.07 | 5 /11 | 1.47 | 12.11 | 0.46 | 13.51 | 0.34 | |
| 13.04.2016 | O-sjuer nr. 1 | V | – | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2016 | TA-sprint løp 1 | Åpen 2,0 | 29.27 | 9 /10 | 4.02 | 15.42 | 2.09 | 13.51 | 0.34 | |
| 02.09.2015 | O-sjuer nr 10 | B3/C5 | 21.21 | 31 | 0.49 | 19.29 | 0.45 | 20.20 | 1.45 | |
| 19.08.2015 | O-sjuer nr 9 og BK 4 | C2 | 31.46 | 7 | 1.03 | 15.10 | 0.30 | 15.43 | 1.07 | |
| 12.08.2015 | O-sjuer nr 8 | N1 | 26.42 | – | 0.15 | 13.12 | 0.07 | 14.32 | 0.50 | – |
| 23.06.2015 | O-sjuer nr. gjeldsåsmyra | C2 | 48.39 | 10 | 5.31 | 19.24 | 2.12 | 15.27 | 1.22 | |
| 10.06.2015 | O-sjuer nr 6 | C2 | 33.37 | 20 | 7.21 | 17.25 | 3.49 | 15.27 | 1.22 | |
| 03.06.2015 | Bygdakamp 2 | B3/C5 | 21.21 | 34 | 0.42 | 19.44 | 0.39 | 20.13 | 1.51 | |
| 20.05.2015 | TA-sprint løp 4 | Åpen 2 | 40.01 | 2 /2 | 13.37 | (24.24) | 8.18 | 16.33 | 0.42 | |
| 13.05.2015 | O-sjuer nr 5 | C2 | 36.08 | 13 | 1.56 | 14.37 | 0.47 | 14.34 | 0.50 | |
| 12.05.2015 | TA-sprint løp 3 | Å2,0 | 40.48 | 2 /2 | 9.22 | 22.30 | 5.10 | 16.33 | 0.42 | |
| 06.05.2015 | O-sjuer nr 4 og BK 1 | C2 | 28.48 | 16 | 0.00 | 14.52 | 0.00 | 14.34 | 0.50 | |
| 29.04.2015 | O-sjuer nr 3 | B3 | 46.07 | 23 | 3.16 | 20.44 | 1.28 | 20.11 | 1.58 | |
| 22.04.2015 | O-sjuer nr 2 og klubbmesterskap sprint | B3/C5 | 17.00 | 24 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2015 | TA-sprint løp 1 | A20 | 23.42 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2015 | O-sjuer nr 1 | B3/C5 | 23.42 | 26 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2014 | O-sjuer 10, Røstad | B3 | 23.51 | 26 | 1.23 | 19.21 | 1.07 | 20.20 | 2.03 | |
| 10.09.2014 | O-sjuer 9, Børsåsen | C2 | 24.30 | 7 | 1.21 | 13.18 | 0.44 | 14.04 | 1.02 | |
| 27.08.2014 | O-sjuer 8, Rinnleiret | B3 | 25.33 | 21 | 1.43 | 20.09 | 1.21 | 20.34 | 2.13 | |
| 23.08.2014 | KM Langdistanse | DirB | 50.01 | 8 /8 | 2.00 | 19.35 | 0.47 | 19.40 | 1.00 | |
| 20.08.2014 | Bygdakamp nr.5 | N1 | 17.28 | 6 | 0.14 | 13.48 | 0.11 | 14.37 | 0.54 | – |
| 29.06.2014 | Norsk O-Festival | D 65- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2014 | Norsk O-Festival | D 65- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2014 | O-sjuer 6, Rinnbustaden | N1 | 30.34 | – | 1.45 | 14.56 | 0.51 | – | – | – |
| 20.06.2014 | KM Sprint NTOK | D 60- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2014 | O-sjuer 5, Staup | B3 | 25.24 | 15 | 0.39 | 17.24 | 0.27 | 19.32 | 2.19 | |
| 21.05.2014 | O-sjuer 4, Stubbmodalen | C2 | 23.30 | 11 | 2.58 | 16.02 | 2.01 | 15.09 | 1.21 | – |
| 13.05.2014 | T-A Sprint, Løp 4 | Åpen 2,0 | 38.07 | 10 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2014 | TA-sprint, løp 2 | Åpen 2,0 | – | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2014 | O-sjuer 2, Håa | B3 | 44.00 | 14 | 6.00 | 19.32 | 2.40 | 20.09 | 2.34 | |
| 24.04.2014 | TA-sprint løp 1 | A20 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2013 | O-sjuern 9 | B3 | – | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2013 | O-sjuern 8 | C2 | 24.08 | 8 | 0.12 | 14.44 | 0.07 | – | – | – |
| 13.08.2013 | KM sprint NTOK | D 60- | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2013 | Sommerløpene i Nord-Østerdal | D 65- | 53.28 | 4 /8 | 4.19 | 18.43 | 1.31 | 19.28 | 0.59 | |
| 07.07.2013 | Sommerløpene i Nord-Østerdal | D 65- | 1.02.14 | 5 /6 | 1.51 | 20.21 | 0.36 | 19.28 | 0.59 | |
| 07.07.2013 | Sommerløpene i Nord-Østerdal | D 65- | 50.57 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2013 | O-sjuern 6 | B3 | 1.07.25 | 16 | 9.03 | 21.02 | 2.49 | 21.34 | 2.54 | |
| 08.05.2013 | O-sjuern 5 og Klubbmesterskap | B3 | 1.26.18 | 18 | 25.33 | 28.30 | 8.26 | 21.34 | 2.54 | |
| 01.05.2013 | TA-sprint finale 2013. Regionløp sprintcup | a2 | 26.23 | 11 /20 | 1.01 | 11.52 | 0.27 | 12.13 | 0.18 | |
| 25.04.2013 | TA-sprint løp 4 | Åpen 2,0 | 27.44 | 7 /9 | 1.19 | 13.06 | 0.37 | 12.30 | 0.18 | |
| 24.04.2013 | O-sjuern 4 | B3 | 1.09.13 | 12 | 5.43 | 19.10 | 1.35 | 19.42 | 1.41 | |
| 18.04.2013 | TA-sprint løp 3 | A20 | 31.57 | 8 /9 | 4.27 | 15.53 | 2.13 | 12.30 | 0.18 | |
| 17.04.2013 | O-sjuern 3 og Klubbmesterskap | B3 | 29.59 | 21 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2013 | TA-sprint løp 2 | Åpen 2,0 | 30.33 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2013 | O-sjuern 2 | B3 | 43.31 | 21 | – | – | – | – | – | – |
| 04.04.2013 | TA-sprint løp 1 | Å2,0 | 20.14 | 3 /7 | 1.34 | 12.47 | 0.59 | 12.30 | 0.18 | |
| 03.04.2013 | O-sjuern 1 | B3 | 23.06 | 15 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2012 | O-sjuer nr 10 | B3 | 53.55 | 15 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2012 | O-sjuer nr. 9 | B3 | 53.54 | 18 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2012 | O-sjuer nr 8 | B3 | 26.32 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2012 | O-sjuer nr 7 | B3 | 56.44 | 15 | 2.56 | 20.49 | 1.05 | 20.28 | 1.44 | |
| 20.06.2012 | Bygdakamp 4 | B3 | 55.26 | 22 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2012 | O-sjuer nr 4 | Løype: B3 B | 52.52 | 9 | 1.25 | 18.36 | 0.30 | 20.03 | 0.56 | – |
| 30.05.2012 | O-sjuer nr 3 | B3 | 1.01.41 | 11 | 7.30 | 21.38 | 2.38 | 20.47 | 2.10 | |
| 19.05.2012 | KM mellomdistanse | D 60- | 1.01.46 | 1 /1 | 5.22 | 24.57 | 2.10 | – | – | – |
| 09.05.2012 | O-sjuer nr 1 | B3 | – | 31 /55 Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2012 | Blåveisløpet | B2,0 | 41.53 | 3 /7 | 5.56 | 23.33 | 3.20 | 20.49 | 2.09 | – |
| 25.04.2012 | TA-sprint løp 3 | Åpen 2,0 | 23.48 | 3 /7 | 0.35 | 11.49 | 0.17 | 11.25 | 0.08 | – |
| 18.04.2012 | TA-sprint løp 2 | A20 | 22.35 | 5 /6 | 1.00 | 13.08 | 0.35 | 11.25 | 0.08 | – |
| 11.04.2012 | TA-sprint løp 1 | Å1,5 | 14.19 | 4 /13 | 0.25 | 8.39 | 0.15 | 11.25 | 0.08 | – |
| 17.08.2011 | O-sjuer nr 7 | B3 | 1.00.26 | 14 /18 | 1.22 | 24.08 | 0.33 | – | – | – |
| 22.06.2011 | O-sjuer nr 6 | B3 | 43.02 | 11 /11 | 0.59 | 19.26 | 0.27 | – | – | – |
| 22.05.2011 | klubbmesterskap | D60 | 30.47 | 1 | – | – | – | – | – | – |