Løperprofil
Sanne Hesselink Cornelissen
Nittedal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.00
- Løpskapasitet
- 14.59
- O-evne
- 2.01
- Jevnhet ±
- 10,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.37
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 108 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- best i april (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 14.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2793 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3693 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1023 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0361 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,86 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,9 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9702 |
| bomVekt | 38,85 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6824 |
| bomStorSigma | 1,1142 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0509 |
| havariVekt | 3,92 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0028 |
| fartSesongSin | −0,006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3987,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4522,9 |
| beregnet | 07.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.55
- Løpskapasitet
- 10.05
- O-evne
- 1.50
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.37
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 101 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 09.06.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2361 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1852 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1277 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,09 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,6 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0112 |
| bomVekt | 4,64 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6127 |
| bomStorSigma | 0,7194 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0666 |
| havariVekt | 0,22 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8879 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2379 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2813,7 |
| beregnet | 07.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 6 | 14.09.2026 Ni-Nitti-i-Nittedal 5, bom 10.36 | 20 | – |
| Bom over fem minutter | 6 | 14.09.2026 Ni-Nitti-i-Nittedal 5, bom 10.36 | 51 | – |
| Bom over ti minutter | 6 | 14.09.2026 Ni-Nitti-i-Nittedal 5, bom 10.36 | 54 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.2026 | Ni-Nitti-i-Nittedal 5 | RødB | 1.26.11 | 12 /14 | 13.22 | (24.04) | 3.44 | 16.44 | 2.01 | |
| 24.08.2026 | Ni-Nitti-i-Nittedal 4 / Tour of Lillomarka 2026 #9 | BlåC | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2026 | Ni-Nitti-i-Nittedal 4 / Tour of Lillomarka 2026 #9 | BlåC | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2026 | Ni-Nitti-i-Nittedal 2 | RødB | 57.42 | 13 /16 | 7.58 | 19.11 | 2.43 | 16.42 | 2.08 | |
| 15.09.2025 | Klubbmesterskapet Nittedal | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 10 | DC | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 4 | BlåC | 49.23 | 6 /15 | 0.53 | 15.39 | 0.17 | 16.37 | 2.19 | |
| 16.06.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 3 | BlåC | 37.50 | 14 /22 | 3.32 | 16.07 | 1.30 | 16.41 | 2.56 | |
| 26.05.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 2 | BlåC | 1.04.08 | 10 /12 | 20.16 | 20.26 | 6.28 | 17.17 | 3.35 | |
| 11.05.2025 | Publikumsløp NM Sprint Trimtexcup | D 11-12 | 23.16 | 8 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 2 | DC | 43.59 | 12 /15 | 18.49 | (25.11) | 10.47 | 17.17 | 3.35 | |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | D11-12 | 1.07.36 | 26 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2024 | Klubbmesterskapet | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2024 | Ni-Nitti i Nittedal 4 | BlåC | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2024 | Ni-Nitti i Nittedal 3 | BlåC | 38.12 | 10 /20 | 3.59 | 15.26 | 1.37 | 14.35 | 0.54 | – |
| 09.06.2024 | KM mellomdistanse Gromløpet | D 11-12 | 34.06 | 7 /20 | 5.36 | 15.19 | 2.31 | – | – | – |
| 27.05.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 7 | DC | 21.34 | 1 /9 | 1.14 | 12.23 | 0.42 | – | – | – |
| 01.05.2024 | Kvistkvaset inviduell fellesstart | DH10-12 | 23.05 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.01.2024 | Follorennet dag 1 | J 11 år | 11.03 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2023 | Klubbmesterskap Nittedal Orientering | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2022 | Klubbmesterskap Nittedal Orientering 2022 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2022 | Ni-Nitti-i-Nittedal 2 | GrønnN2 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |