Løperprofil
Jemima Dalglish
Stavanger
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
40 løp
Sprintrankingen
15 løp
B-rankingen
29 løp
Skogsrankingen
nr. 166 av 2062
Nr. 166 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 10 av 90 i klassen D15–16 · nr. 5 av 48 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 9.57
- Løpskapasitet
- 9.02
- O-evne
- 0.54
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.09
- Sikkerhet
- 34
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 8 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,9 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 40 (sist 29.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2237 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2087 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0788 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0145 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 22,73 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 33,76 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9821 |
| bomVekt | 490,2 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2963 |
| bomStorSigma | 0,6213 |
| antallBom | 95 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,076 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0204 |
| havariVekt | 29,8 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0278 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1995 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0018 |
| fartSesongSin | 0,0147 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2406,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2646,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 126 av 1118
Nr. 126 av 1118 blant kvinner i Norge · nr. 14 av 84 i klassen D15–16 · nr. 7 av 46 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 6.56
- Løpskapasitet
- 6.47
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 6,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.07
- Sikkerhet
- 15
- Bommer per løp
- 0,6
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 9 %
- Distanseprofil
- best på korte (+2,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 13.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,179 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1739 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0646 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0172 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 10,84 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 14,65 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,657 |
| bomVekt | 225,51 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,277 |
| bomStorSigma | 0,7767 |
| antallBom | 17 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0912 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0415 |
| havariVekt | 14,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0297 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9359 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0017 |
| fartSesongSin | 0,0093 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2513,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2569,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.21
- Løpskapasitet
- 9.41
- O-evne
- 1.39
- Jevnhet ±
- 10,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.34
- Sikkerhet
- 17
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juli (±1,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 29 (sist 30.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2796 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2834 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,104 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0493 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,92 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 17,34 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9084 |
| bomVekt | 173,91 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4965 |
| bomStorSigma | 0,781 |
| antallBom | 62 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0416 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0392 |
| havariVekt | 12,07 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0061 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9111 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,017 |
| fartSesongSin | 0,0058 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2280,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2670 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.53
- Løpskapasitet
- 10.22
- O-evne
- 1.31
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.37
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 30.06.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2077 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1691 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,128 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,09 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,61 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9803 |
| bomVekt | 3,95 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4518 |
| bomStorSigma | 0,7184 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0443 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,065 |
| havariVekt | 1,11 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2447,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2806,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 69 | 15.09.2026 Ungdomscup m/nærløp - Finale - Melshei, bom 2.30 | 172 | – |
| Bom over fem minutter | 282 | 21.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång, bom 6.24 | 587 | – |
| Bom over ti minutter | 1 482 | 08.02.2025 Vinterkarusell Gramstad , bom 12.07 | 1 482 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | Torsdagsløp - Oktober | D 15-16 | 18.56 | 1 /2 | 1.01 | 8.47 | 0.28 | 9.57 | 0.54 | |
| 24.10.2026 | HARDHAUSEN | D 15-16 | 1.10.48 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2026 | Rankingfinale | D 15-16 | 23.46 | 1 /3 | 1.23 | 8.08 | 0.28 | 10.01 | 0.55 | |
| 25.09.2026 | KM Natt | D 15-16 | 44.35 | 1 /3 | 3.58 | 9.49 | 0.52 | 10.01 | 0.55 | |
| 15.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Finale - Melshei | D 15-16 | 27.37 | 2 /5 | 4.18 | 11.11 | 1.44 | 10.01 | 0.55 | |
| 13.09.2026 | Kretsløp Sprint (RR) - Sandneshallen | D 15-16 | 13.21 | 1 /5 | 0.01 | 6.25 | 0.00 | 6.57 | 0.09 | |
| 08.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 7 - Vannassen | D 15-16 | 16.19 | 1 /5 | 0.18 | 6.37 | 0.07 | 6.57 | 0.09 | |
| 01.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 6 - Lundehaugen | D 15-16 | 17.17 | 1 /4 | 0.41 | 6.42 | 0.16 | 6.57 | 0.09 | |
| 29.08.2026 | KM Mellom og Kampen om Skagerak løp 2 | D 15-16 | 27.22 | 4 /19 | 3.41 | 10.12 | 1.22 | 10.07 | 0.49 | |
| 28.08.2026 | Kampen om Skagerrak Løp 1 | D 15-16 | 17.20 | 3 /22 | 1.05 | 6.59 | 0.26 | 7.08 | 0.10 | |
| 22.08.2026 | KM Lang | D 15-16 | 50.55 | 1 /3 | 2.34 | 9.15 | 0.28 | 10.07 | 0.49 | |
| 16.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | D 15-16 | 30.02 | 1 /7 | 0.51 | 8.58 | 0.15 | 10.07 | 0.49 | |
| 15.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | D 15-16 | 45.41 | 1 /7 | 0.45 | 9.25 | 0.09 | 10.07 | 0.49 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | D15 | 17.02 | 6 /53 | 0.17 | 6.48 | 0.07 | 7.08 | 0.10 | |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | D15 | 39.41 | 7 /47 | 0.35 | 9.25 | 0.08 | 10.07 | 0.49 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D15 | 59.37 | 84 /146 | 9.03 | 13.16 | 2.01 | 10.24 | 0.55 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D15 | 42.51 | 56 /146 | 5.03 | 11.56 | 1.24 | 10.24 | 0.55 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D15 | 25.17 | 12 /146 | 1.04 | 9.23 | 0.24 | 10.24 | 0.55 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D15 | 57.56 | 37 /146 | 8.44 | 10.14 | 1.32 | 10.24 | 0.55 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D15 | 41.08 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2026 | Innendørsorientering, Sørlandsgaloppen | A-Lang | 52.38 | 31 /67 | 8.52 | 9.13 | 1.33 | 7.21 | 0.11 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 15-16 | 17.45 | 3 /17 | 0.16 | 6.25 | 0.06 | 7.21 | 0.11 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2026 | Midtsommerløpet | D15-16 | 59.52 | 15 /27 | 11.53 | 13.23 | 2.39 | 10.09 | 0.49 | |
| 13.06.2026 | Camp Stokke - innendørsorientering | D 15-16 | 34.39 | 5 /25 | 1.11 | 8.22 | 0.17 | 7.18 | 0.11 | |
| 13.06.2026 | Midtsommersprinten | D15-16 | 12.42 | 3 /34 | 0.01 | 7.13 | 0.01 | 7.18 | 0.11 | |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | D 15-16 | 4.56 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | D 15-16 | 35.35 | 1 /16 | 0.19 | 9.20 | 0.05 | 10.09 | 0.49 | |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | D 15-16 | 26.17 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 4 - Sandneshallen | D 15-16 | 19.06 | 1 /4 | 1.21 | 9.36 | 0.41 | 10.09 | 0.49 | |
| 30.05.2026 | KM Mellom (RR) | D 15-16 | 32.21 | 1 /4 | 1.56 | 10.14 | 0.37 | 10.03 | 0.45 | |
| 26.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 3 - Alsvik | D 15-16 | 29.55 | 1 /2 | 0.53 | 9.17 | 0.16 | 10.03 | 0.45 | |
| 21.05.2026 | Torsdagsløp mai - Madlatuå | D 15-16 | 52.39 | 1 /1 | 5.55 | 9.39 | 1.05 | 10.03 | 0.45 | |
| 19.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 2 - Kleppeloen | D 15-16 | 23.52 | 1 /6 | 0.04 | 6.42 | 0.01 | 7.05 | 0.14 | |
| 16.05.2026 | Kretsløp Melshei (RR) | D 15-16 | 51.10 | 1 /3 | 6.04 | 11.46 | 1.24 | 10.03 | 0.45 | |
| 12.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 1 - Øksnevadskogen | D 15-16 | 22.23 | 1 /6 | 0.43 | 8.53 | 0.17 | 10.03 | 0.45 | |
| 09.05.2026 | Åpent klubbmesterskap innendørs - Vågen VGS | Damer - Vanskelig | 57.32 | 9 /25 | 14.43 | 9.37 | 2.28 | 7.05 | 0.14 | |
| 09.05.2026 | Sprint utendørs før innendørs mesterskap | DAL | 20.08 | 2 /13 | 0.00 | 6.44 | 0.00 | 7.05 | 0.14 | |
| 26.04.2026 | Kretsløp (RR) Sælandskogen | D 15-16 | 40.53 | 1 /4 | 6.42 | 10.53 | 1.47 | 10.16 | 0.50 | |
| 25.04.2026 | KM Sprint - Rogaland | D15-16 | 12.58 | 1 /6 | 0.01 | 5.59 | 0.00 | 6.58 | 0.09 | |
| 19.04.2026 | Vestlandspremieren dag 3 Kristtornløpet | D 15-16 | 35.18 | 1 /8 | 1.15 | 9.29 | 0.20 | 10.16 | 0.50 | |
| 18.04.2026 | Vestlandspremieren dag 2, Sveio | D 15-16 | 51.49 | 1 /7 | 6.49 | 11.14 | 1.29 | 10.16 | 0.50 | |
| 17.04.2026 | Vestlandspremieren dag 1 Møllesprinten | D1516 | 23.49 | 1 /3 | 3.41 | 7.22 | 1.10 | 6.58 | 0.09 | |
| 26.03.2026 | Torsdagsløp Mars | A -lang | 36.32 | 4 /10 | 0.27 | 9.24 | 0.07 | 10.19 | 0.48 | |
| 15.03.2026 | Sprint og Knock-Out NM test | Prolog | 25.00 | 19 /36 | 0.35 | 7.37 | 0.11 | 7.49 | 0.08 | – |
| 14.03.2026 | Vinterkarusell løp nr 7 Vagleskogen | Damer - lang løype | 47.08 | 3 /9 | 2.47 | 10.22 | 0.37 | 10.19 | 0.48 | |
| 04.03.2026 | Nattløp nr 9 - Ulsnes | DL | 49.03 | 1 /2 | 5.13 | 10.12 | 1.05 | 10.19 | 0.48 | |
| 21.02.2026 | Vinterkarusell løp nr 6 - Universitetet | DAL | 35.31 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 19.02.2026 | Torsdagsløp Februar | A -lang | 31.08 | 3 /8 | 1.52 | 9.37 | 0.35 | 10.21 | 0.50 | |
| 04.02.2026 | Nattløp løp nr 7 Neseskogen | Damer - lang løype | 53.07 | 1 /3 | 4.31 | 9.56 | 0.51 | 10.21 | 0.50 | |
| 29.01.2026 | Torsdagsløp januar | A -lang | 35.29 | 2 /7 | 1.31 | 7.19 | 0.19 | – | – | – |
| 24.01.2026 | Vinterkarusell Melsvatnet | JL | 38.05 | 1 /5 | 0.49 | 8.57 | 0.12 | 10.31 | 0.51 | |
| 10.01.2026 | Vinterkarusell 3 Njåskogen | Damer - lang løype | 1.01.18 | 5 /7 | 6.10 | 10.33 | 1.04 | 10.31 | 0.51 | |
| 13.12.2025 | Høstkarusellen løp 3 - Krossberg | DAL | 53.58 | 1 /5 | 5.24 | 10.28 | 1.03 | 10.44 | 0.52 | |
| 29.11.2025 | Høstkarusell løp 2 - Madlatua | DAL | 37.55 | 4 /9 | 2.57 | 9.48 | 0.46 | 10.44 | 0.47 | |
| 15.11.2025 | Høstkarusellen løp 1 - Vardeneset | DAL | 44.14 | 1 /6 | 1.24 | 10.01 | 0.19 | 10.44 | 0.47 | |
| 05.11.2025 | Nattløp Øksnevadskogen | Damer - lang løype | 40.38 | 2 /3 | 3.43 | 10.17 | 0.56 | 10.44 | 0.47 | |
| 30.10.2025 | Torsdagsløp - Madla Gosen | A-åpen | 37.06 | 4 /9 | 1.40 | 10.59 | 0.30 | 11.28 | 0.55 | |
| 25.10.2025 | HARDHAUSEN | D 13-14 | 57.03 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2025 | Ungdomscup Finale Gramstad | D 13-14 | 13.48 | 2 /8 | 0.45 | 11.22 | 0.37 | 12.19 | 1.35 | |
| 27.09.2025 | Rankingfinale på Lundekvam | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2025 | KM Natt ROK - Alsvik | D 13-14 | 28.48 | 1 /1 | 2.23 | 13.13 | 1.06 | 12.19 | 1.35 | |
| 18.09.2025 | SO-Cup - Tananger | B-mellom | 16.51 | 1 /9 | 0.32 | 9.38 | 0.18 | 12.19 | 1.35 | |
| 16.09.2025 | Ungdomscup 7 | D 13-14 | 12.51 | 1 /5 | 0.11 | 10.30 | 0.09 | 12.19 | 1.35 | |
| 09.09.2025 | Ungdomscup 6 - Madlatuå | D 13-14 | 26.23 | 1 /6 | 3.49 | 12.35 | 1.49 | 12.19 | 1.35 | |
| 06.09.2025 | Sprint Vardeneset, Stavanger - RR08 | D 13-14 | 13.42 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2025 | Kampen om Skagerrak 2025, løp 3 (m/åpne klasser) | D 13-14 | 35.24 | 6 /23 | 4.26 | 12.12 | 1.32 | 12.37 | 1.47 | |
| 30.08.2025 | Kampen om Skagerrak 2025, løp 2 | D 13-14 | 46.49 | 3 /24 | 9.00 | 12.16 | 2.21 | 12.37 | 1.47 | |
| 29.08.2025 | Kampen om Skagerrak, løp 1 | D13-14 | 15.02 | 3 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2025 | Ungdomscup 5 Bakkebø/Lagård | D 13-14 | 12.09 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | KM Lang Sirdal | D 13-14 | 25.09 | 1 /6 | 0.14 | 9.42 | 0.05 | 12.37 | 1.47 | |
| 17.08.2025 | Odda 2-dagars 2025 dag2, Vestlandsmesterskap | D 13-14 | 40.01 | 2 /4 | 5.42 | 10.51 | 1.33 | 12.37 | 1.47 | |
| 16.08.2025 | Odda 2-dagars 2025, Vestlandsmesterskap | D 13-14 | 30.26 | 1 /4 | 2.43 | 11.14 | 1.00 | 12.37 | 1.47 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | D 14 | 14.33 | 10 /48 | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | D 14 | 37.53 | 19 /45 | 7.11 | 12.36 | 2.23 | 12.37 | 1.47 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 13-14 | 33.23 | 13 /109 | 6.08 | 12.37 | 2.19 | 13.22 | 1.58 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 13-14 | 44.35 | 21 /109 | 13.26 | 16.46 | 5.03 | 13.22 | 1.58 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 13-14 | 28.00 | 24 /37 | 3.37 | 14.19 | 1.51 | 13.22 | 1.58 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2025 | Kretsløp lang (publikumsløp JWOC-uttak), Hjelmeland | D 13-14 | 24.50 | 1 /1 | 1.05 | 10.59 | 0.29 | 13.01 | 1.37 | |
| 31.05.2025 | Kretsløp mellom (publikumsløp JWOC-uttak), Hjelmeland | D 13-14 | 20.14 | 1 /3 | 0.35 | 10.55 | 0.19 | 13.19 | 1.39 | |
| 27.05.2025 | Ungdomscup 3 | D 13-14 | 26.15 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Kretsløp Alsvik | D 13-14 | 24.48 | 1 /5 | 0.35 | 10.16 | 0.14 | 13.19 | 1.39 | |
| 22.05.2025 | Torsdagsløp på Gausel | D 13-14 | 14.10 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Ungdomscup 1 Njåskogen | D 13-14 | 28.02 | 1 /7 | 2.59 | 13.14 | 1.24 | 13.19 | 1.39 | |
| 03.05.2025 | KM Sprint - ROK - Haugesund | D 13-14 | 16.47 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Åpent Klubbmesterskap i innendørsorientering Sandneshallen | Damer - Medium | 17.16 | 1 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2025 | Vestlandspremieren-III | D 13-14 | 46.05 | 1 /2 | 4.03 | 12.33 | 1.06 | 14.15 | 1.58 | |
| 05.04.2025 | Vestlandspremieren-II | D 13-14 | 23.03 | 1 /5 | 2.19 | 12.56 | 1.18 | 14.15 | 1.58 | |
| 04.04.2025 | Vestlandspremieren-I | DB | 15.35 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2025 | KOK 2 dagers / NC mellom | D13-14 | 39.29 | 7 /19 | 9.34 | 14.51 | 3.36 | 14.58 | 2.12 | |
| 29.03.2025 | KOK 2 dagers. Sprint i Dyreparken (NC sprint) | D13-14 | 18.17 | 3 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 27.03.2025 | Torsdagsløp Mars | B-mellom | 28.32 | 1 /14 | 1.01 | 12.49 | 0.27 | 14.58 | 2.12 | |
| 22.03.2025 | Vinterkarusell 1+ i Sørmarka | DAM | 42.54 | 6 /14 | 11.00 | 13.30 | 3.28 | 11.49 | 1.05 | |
| 08.03.2025 | Vinterkarusell Ganddal IL Vagleskogen | Damer - mellomlang løype | 46.46 | 9 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 08.02.2025 | Vinterkarusell Gramstad | Damer - mellomlang løype | 56.31 | 10 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 05.02.2025 | Nattløp Ganddal IL Njåskogen | Damer - kort løype | 27.35 | 1 /11 | 2.17 | 12.44 | 1.03 | 11.45 | 0.41 | |
| 30.01.2025 | Torsdagsløp Januar | B-mellom | 31.08 | 2 /11 | 2.07 | 13.48 | 0.56 | 15.46 | 2.05 | |
| 04.01.2025 | Treningsløp Bogafjell Plassatjørn (ROK Samling) | B løype | 44.44 | 5 /12 | 3.04 | 15.02 | 1.02 | 15.46 | 2.05 | |
| 26.12.2024 | Juleløpet 2024, Vinterkarusellens 1. løp. | DM | 39.21 | 1 /30 | 2.41 | 10.50 | 0.44 | 11.42 | 0.44 | – |
| 18.12.2024 | Nattløp Sørmarka | DK | 33.12 | 1 /7 | 3.50 | 11.17 | 1.18 | 11.42 | 0.44 | – |
| 07.12.2024 | Høstkarusellen løp 3 - Kvernevik | DAM | 44.10 | 3 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 04.12.2024 | Nattløp Selshammeren | DK | 33.07 | 3 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 23.11.2024 | Høstkarusell løp 2 - Ulsnes | DAM | 33.24 | 2 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 20.11.2024 | Nattløp Hålandskogen | DK | 59.30 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 16.11.2024 | Treningsløp ROOTS samling | B | 41.20 | 2 /15 | 5.49 | 15.21 | 2.10 | 16.46 | 2.53 | |
| 09.11.2024 | Høstkarusell løp 1 - Tastaveden | DAM | 30.08 | 1 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2024 | Torsdagsløp fra Gosen skole | B-mellom | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2024 | HARDHAUSEN | D 13-14 | 1.08.44 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Finale | D 13-14 | 33.34 | 6 /8 | 2.03 | 14.56 | 0.55 | 17.54 | 3.43 | – |
| 17.09.2024 | Ungdomscup og nærløp Bogafjell | D 13-14 | 33.51 | 4 /7 | 6.59 | 17.59 | 3.43 | 17.55 | 3.43 | – |
| 05.09.2024 | Familiedag på Krossberg og SO-cup løp 7 | D 13-14 | 39.45 | 2 /2 | 2.08 | 15.26 | 0.50 | 17.55 | 3.43 | – |
| 03.09.2024 | Nærløp Selshammeren | B-åpen | 1.26.55 | 20 /27 | 26.41 | 22.21 | 6.52 | 17.55 | 3.43 | – |
| 27.08.2024 | Nærløp-Ungdomscup - Alsvik | D 13-14 | 54.05 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 10-16 | 38.53 | 1 /14 | 3.46 | 12.19 | 1.12 | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 10-16 | 14.55 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 10-16 | 20.11 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 10-16 | 24.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2024 | SO-cup løp 5 | C-åpen | 24.22 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2024 | Moro-løp | Damer - kort | 38.51 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2024 | SO-cup løp 3 | C-åpen | 41.04 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | C-åpen 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | C-åpen 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | C-åpen 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Sørmarkstafetten | stafett | Stavanger Orienteringsklubb 4 | 3 | 18.08 | 13 | 7 |
| 30.08.2026 | KM Stafett og Kampen om Skagerak stafett | D13-16 | Agder/ Rogaland 1 | 1 | 12.56 | 2 | 2 |
| 30.08.2026 | KM Stafett og Kampen om Skagerak stafett | D13-16 | Agder/ Rogaland 1 | 4 | 18.37 | 2 | 2 |
| 23.08.2026 | KM Stafett | D17 | Stavanger Orienteringsklubb 1 | 2 | 29.19 | 1 | 1 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Rogaland 1 | 1 | 13.39 | 18 | 12 |