Løperprofil
Silje Hauge in´t Veld
Ganddal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 20.17
- Løpskapasitet
- 17.37
- O-evne
- 2.40
- Jevnhet ±
- 7,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.44
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 110 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 22.03.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,444 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4841 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0738 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0821 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,55 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,48 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5347 |
| bomVekt | 22,31 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7021 |
| bomStorSigma | 0,9205 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0661 |
| havariVekt | 1,18 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8116 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0024 |
| fartSesongSin | 0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4689,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5399 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.04
- Løpskapasitet
- 12.41
- O-evne
- 0.22
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.43
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 1,5
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 28.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4486 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,6049 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,054 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,9 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,98 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,7465 |
| bomVekt | 5,12 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3677 |
| bomStorSigma | 0,4956 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0766 |
| havariVekt | 0,93 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4055 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4706,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4843,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.49
- Løpskapasitet
- 15.41
- O-evne
- 2.08
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 2.20
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 101 s
- Disk/brutt
- 13 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 23.06.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2066 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2746 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0884 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1226 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,18 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,21 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0387 |
| bomVekt | 10,03 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6169 |
| bomStorSigma | 0,8672 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1273 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0685 |
| havariVekt | 1,24 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0009 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9477 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3702,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4206,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 8 | 27.04.2025 Åpent Klubbmesterskap i innendørsorientering Sandneshallen, bom 4.10 | 21 | nr. 5356 |
| Bom over fem minutter | 33 | 29.03.2025 KOK 2 dagers. Sprint i Dyreparken (NC sprint), bom 9.51 | 58 | nr. 5018 |
| Bom over ti minutter | 44 | 22.03.2025 Vinterkarusell 1+ i Sørmarka, bom 12.59 | 94 | nr. 6392 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2026 | Klubbmesterskap Ganddal IL - Sandved | D-trim | 26.16 | 4 /4 | 6.00 | 19.15 | 4.24 | – | – | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | C-åpen 17- | 1.14.31 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Åpent Klubbmesterskap i innendørsorientering Sandneshallen | Damer - Medium | 52.12 | 15 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2025 | KOK 2 dagers / NC mellom | C-åpen-17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.03.2025 | KOK 2 dagers. Sprint i Dyreparken (NC sprint) | B-åpen-17- | 40.54 | 22 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2025 | Vinterkarusell 1+ i Sørmarka | DK | 1.02.43 | 12 /16 | 24.41 | 29.38 | 11.40 | 21.17 | 3.08 | |
| 08.03.2025 | Vinterkarusell Ganddal IL Vagleskogen | Damer - kort løype | 52.44 | 14 /16 | 10.33 | 23.30 | 4.42 | 21.17 | 3.08 | |
| 30.09.2024 | Klubbmesterskap Ganddal IL - Njåskogen | D-trim | 41.32 | 4 /5 | 5.41 | 23.36 | 3.14 | 20.46 | 1.52 | – |
| 09.09.2024 | Klubbløp Sørbø skole | Damer - melloml B/C løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2024 | Klubbløp Ganddal skole | Damer - melloml B/C løype | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | C-åpen 17- | 54.32 | 54 /72 | 10.37 | 20.44 | 4.02 | 19.08 | 2.20 | – |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | C-åpen 17- | 51.21 | 45 /59 | 8.20 | 21.23 | 3.28 | 19.08 | 2.20 | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2024 | Klubbløp Øksnevadskogen | Damer - melloml B/C løype | 56.36 | 10 /10 | 11.27 | 26.54 | 5.26 | – | – | – |
| 07.05.2024 | Ungdomscup/nærløp Lundehaugen | B-åpen | 29.34 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2022 | Klubbløp Lyngholen | Nybegynnerløype | 13.32 | – | – | – | – | – | – | – |