Løperprofil
Martijn Vervoorn
Eiker
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
30 løp
Sprintrankingen
11 løp
B-rankingen
16 løp
C-rankingen
12 løp
Skogsrankingen
nr. 2995 av 3540
Nr. 2995 av 3540 blant menn i Norge · nr. 258 av 268 i klassen H45–49 · nr. 58 av 59 i 1979-kullet
- Forventet kmtid
- 15.58
- Løpskapasitet
- 13.56
- O-evne
- 2.03
- Jevnhet ±
- 9,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.18
- Sikkerhet
- 21
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 98 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i desember (±2,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 30 (sist 31.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,207 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2134 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0965 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0185 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 11,99 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 20,74 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,363 |
| bomVekt | 216,63 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,59 |
| bomStorSigma | 0,8812 |
| antallBom | 86 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0285 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0726 |
| havariVekt | 20,09 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0025 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4567 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0194 |
| fartSesongSin | 0,0027 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3707,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4250,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 1321 av 1658
Nr. 1321 av 1658 blant menn i Norge · nr. 122 av 127 i klassen H45–49 · nr. 26 av 26 i 1979-kullet
- Forventet kmtid
- 9.19
- Løpskapasitet
- 9.01
- O-evne
- 0.18
- Jevnhet ±
- 5,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.12
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 1,2
- Typisk bom
- 71 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 27.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1079 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1155 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0542 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0218 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,23 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3154 |
| bomVekt | 150,34 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2574 |
| bomStorSigma | 0,7602 |
| antallBom | 26 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0535 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0448 |
| havariVekt | 8,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0021 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9035 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0045 |
| fartSesongSin | −0,001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3346,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3455,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 213 av 302
Nr. 213 av 302 blant menn i Norge · nr. 10 av 13 i klassen H45–49 · nr. 4 av 5 i 1979-kullet
- Forventet kmtid
- 16.15
- Løpskapasitet
- 14.17
- O-evne
- 1.58
- Jevnhet ±
- 9,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.26
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 97 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 13.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1096 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1121 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0938 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0259 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 7,7 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,72 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9519 |
| bomVekt | 107,09 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5736 |
| bomStorSigma | 0,8416 |
| antallBom | 43 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0371 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0428 |
| havariVekt | 12 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0207 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0281 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0018 |
| fartSesongSin | −0,0032 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3362,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3825,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
nr. 145 av 204
Nr. 145 av 204 blant menn i Norge · nr. 2 av 2 i klassen H45–49 · nr. 1 av 1 i 1979-kullet
- Forventet kmtid
- 15.29
- Løpskapasitet
- 12.17
- O-evne
- 3.12
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.30
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 119 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i mai (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 26.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0373 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0352 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,087 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0319 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0743 |
| bomVekt | 64,26 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7778 |
| bomStorSigma | 1,0814 |
| antallBom | 30 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0423 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0578 |
| havariVekt | 11,13 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8815 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0068 |
| fartSesongSin | −0,0098 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2901 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3655,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 6 | 31.10.2026 NOL Klubbmesterskap Ultralang, bom 7.26 | 68 | nr. 5895 |
| Bom over fem minutter | 6 | 31.10.2026 NOL Klubbmesterskap Ultralang, bom 7.26 | 247 | nr. 7314 |
| Bom over ti minutter | 14 | 26.10.2026 Skumringskampen Løp 6 (Finale), bom 21.19 | 297 | nr. 7533 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | NOL Klubbmesterskap Ultralang | H-Kort | 2.46.49 | 5 | 13.47 | 13.53 | 1.09 | 16.07 | 2.00 | |
| 26.10.2026 | Skumringskampen Løp 6 (Finale) | C-Åpen | 1.24.11 | 5 /6 | 27.12 | 18.51 | 6.05 | 15.29 | 3.12 | |
| 22.10.2026 | Urbant nattløp Årbogen | 3.5 km | 49.53 | 17 | 8.38 | 17.08 | 2.58 | 16.07 | 2.00 | |
| 19.10.2026 | Skumringskampen nr 5 | C-åpen | 52.17 | 4 /6 | 19.03 | 17.58 | 6.33 | 15.29 | 3.12 | |
| 15.10.2026 | Urbant nattløp Røren | 3.5 km | 31.11 | 6 | 0.02 | 12.22 | 0.01 | 16.07 | 2.00 | |
| 12.10.2026 | Skumringskampen 4. avd. 2026 | C-Åpen | 23.20 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 05.10.2026 | KM Natt / Skumringskampen løp nr. 3 | C-åpen | 51.17 | 2 /5 | 9.16 | 15.36 | 2.49 | 15.29 | 3.12 | |
| 24.09.2026 | Eikermesteskap natt | B-åpen | 32.14 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2026 | Sturlanatta / Skumringskampen løp 2 | C-åpen | 32.56 | 4 /8 | 4.25 | 15.33 | 2.05 | 14.54 | 1.56 | |
| 19.09.2026 | Over Skauen | B-åpen17- | 58.37 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2026 | Eikermesterskap Sprint | H 40- | 24.53 | 8 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2026 | Skumringskampen Løp 1 | C-Åpen | 41.15 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2026 | Høstløp med PWT-cup avslutning | B-åpen 17- | 42.19 | 9 /15 | 4.12 | 16.33 | 1.39 | 16.15 | 1.58 | |
| 10.09.2026 | Treningsløp 14 Darbu | 3.5 km | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2026 | Blåbærløpet | B-åpen 17- | 1.09.02 | 4 /11 | 10.35 | 17.38 | 2.42 | 16.15 | 1.58 | |
| 27.08.2026 | Treningsløp 12 Sprint Loesmoen | 2.5 km | 29.05 | 17 | 1.12 | 9.08 | 0.23 | 9.21 | 0.19 | |
| 23.08.2026 | Telemark 2-dagers / KM-stafett Vestf&Telem. + Buskerud - Individuelle klasser | B-åpen 17- | 38.11 | 3 /11 | 0.39 | 12.36 | 0.13 | 15.53 | 1.59 | |
| 22.08.2026 | Telemark 2-dagers / KM-lang Vestf&Telem. + Buskerud | B-åpen 17- | 47.19 | 7 /22 | 3.45 | 14.18 | 1.08 | 15.53 | 1.59 | |
| 20.08.2026 | Eikermesterskap individuelt | B-åpen 17- | 54.33 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2026 | Sprintstafett - individuelle klasser | B-åpen | 31.46 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2026 | Treningsløp 10 Ullelandsåsen | 3.5 km | 1.21.12 | 22 | 10.34 | 23.03 | 3.00 | 16.16 | 1.58 | |
| 06.08.2026 | Treningsløp 9 Fjerdingstad | 2,5 km | 47.12 | 6 | 6.04 | 15.36 | 2.00 | 16.16 | 1.58 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H45 Motion | 1.50.40 | 48 /59 | 16.32 | 20.14 | 3.01 | 16.15 | 1.57 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H45 Motion | 1.00.16 | 36 /59 | 5.52 | 15.58 | 1.33 | 16.15 | 1.57 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H45 Motion | 37.26 | 37 /59 | 4.00 | 15.45 | 1.41 | 16.15 | 1.57 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H45 Motion | 1.27.17 | 42 /59 | 12.03 | 16.07 | 2.14 | 16.15 | 1.57 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H45 Motion | 1.12.28 | 35 /60 | 6.07 | 14.52 | 1.15 | 16.15 | 1.57 | |
| 16.06.2026 | EM Stafett 2026 | Løype: Etappe 2B | 29.31 | 10 | 1.12 | 15.46 | 0.38 | 15.53 | 1.56 | |
| 11.06.2026 | Treningsløp 6 Junger | 2.5 km | 46.05 | 4 | 6.58 | 14.48 | 2.14 | 15.53 | 1.56 | |
| 03.06.2026 | Vårsprinten med PWT-cup | H 40- | 23.25 | 5 /6 | 0.38 | 9.46 | 0.16 | 9.36 | 0.20 | |
| 31.05.2026 | Ringeriksløpet | B-åpen 17- | 33.14 | 2 /4 | 1.40 | 15.59 | 0.48 | 16.58 | 2.11 | |
| 24.05.2026 | Pinseløpet dag 2 | B-åpen 17- | 1.04.06 | 30 /54 | 3.40 | 19.36 | 1.08 | 16.58 | 2.11 | |
| 23.05.2026 | Pinseløpet dag 1 | B-åpen 17- | 45.52 | 16 /49 | 7.26 | 16.28 | 2.41 | 16.58 | 2.11 | |
| 21.05.2026 | Treningsløp 3 MIF-hytta | 3.5 km | 50.50 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2026 | Treningsløp 2 Kølabånn | 3.5 km | 1.40.14 | 23 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2026 | Drammen city cup løp 4 + PWT cup løp 2 | H 40- | 56.42 | 14 /15 | 17.26 | (16.11) | 5.00 | 9.33 | 0.20 | |
| 30.04.2026 | Drammen City Cup - løp 3 | H 40 | 25.12 | 9 /14 | 1.20 | 9.18 | 0.30 | 9.18 | 0.15 | |
| 23.04.2026 | Drammen city cup | H 40- | 32.11 | 9 /15 | 2.47 | 9.48 | 0.51 | 9.18 | 0.15 | |
| 09.04.2026 | Treningsløp sprint Hokksund | 2.5 km | 41.52 | 27 | 3.37 | 10.25 | 0.54 | 9.18 | 0.15 | |
| 22.03.2026 | KOK 2 dagers. Mellomdistanse | B-åpen 17- | 26.47 | 23 /59 | 2.00 | 14.39 | 1.06 | 17.04 | 2.32 | |
| 21.03.2026 | KOK 2 dagers Sprint i Abra Havn | H 45- | 22.34 | 43 /54 | 3.11 | 9.55 | 1.24 | 9.08 | 0.15 | |
| 20.03.2026 | KOK 2 dagers Natt-o i Dyreparken | H 45- | 58.11 | 32 /39 | 9.02 | 15.32 | 2.25 | 16.07 | 2.02 | |
| 07.02.2026 | Tønsberg Indoor Weekend - individuelt | H 40- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2025 | Ribbeløpet | Løype: 3,5 km b | 58.48 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 22.11.2025 | Lierlabyrinten inne-orientering | H40+ | 54.28 | 16 /31 | 8.09 | 9.49 | 1.28 | 9.13 | 0.14 | |
| 22.11.2025 | Treningsløp 22 Ormåsen | 2.5 km | 31.31 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 15.11.2025 | Treningsløp 21 Ormåsen | 2.5 km | 35.15 | 4 | 3.56 | 13.39 | 1.31 | 16.16 | 2.02 | |
| 27.10.2025 | Skumringskampen Finale | C-åpen | 46.08 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 20.10.2025 | Skumringskampen løp 5 | C-Åpen | 34.22 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2025 | Treningsløp Urbant nattløp Røren | 4.0 km | 40.04 | 18 | 4.20 | 14.13 | 1.32 | 16.52 | 2.11 | |
| 13.10.2025 | Skumringskampen løp nr. 4 | C-åpen | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 06.10.2025 | Skumringskampen løp nr. 3 | C-Åpen | 1.00.20 | 5 /5 | 8.08 | 16.34 | 2.14 | 14.43 | 2.03 | |
| 23.09.2025 | Sturlanatta og Skumringskampen løp 2 | C-åpen | 43.56 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2025 | Eikermesteskap sprint | H 40 | 22.06 | 6 | 0.23 | 9.28 | 0.10 | 9.36 | 0.17 | |
| 15.09.2025 | Skumringskampen løp nr. 1 | C-åpen | 38.05 | 3 /5 | 5.04 | 15.24 | 2.03 | 14.00 | 1.48 | |
| 24.08.2025 | KM stafett BuOK og VTOK - individuelle klasser | B-åpen 17- | 1.23.34 | 11 /17 | 20.28 | 20.59 | 5.08 | 17.48 | 2.47 | |
| 23.08.2025 | KM langdistanse BuOK og VTOK | B-åpen 17- | 1.27.57 | 2 /4 | 21.59 | 19.52 | 4.58 | 17.48 | 2.47 | |
| 21.08.2025 | Eikermesterskap individuelt | H40 | 2.04.14 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2025 | Harald Thons minneløp | B-åpen 17- | 53.50 | 11 /20 | 5.35 | 16.50 | 1.45 | 17.48 | 2.47 | |
| 14.08.2025 | Treningsløp 9 Skotselv | 3.5 km | 1.13.27 | 17 | 9.08 | 17.32 | 2.11 | 17.16 | 2.12 | |
| 26.06.2025 | Treningsløp 7 Bjørkedokk | 2.5 km | 1.03.36 | 8 | 17.00 | 20.16 | 5.25 | 17.26 | 2.18 | |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | C-åpen 17- | 25.47 | 4 /71 | 0.01 | 10.31 | 0.00 | 13.52 | 2.10 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | B-åpen 17- | 47.07 | 49 /127 | 7.02 | 17.32 | 2.37 | 16.48 | 1.57 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | B-åpen 17- | 16.23 | 8 /49 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2025 | EM stafett | Løype: Etappe 2-2 | 24.44 | 12 | 1.06 | 16.23 | 0.44 | 17.26 | 2.18 | |
| 12.06.2025 | Treningsløp 5 Kølabånn | 3.5 km | 1.41.13 | 12 | 21.25 | 24.38 | 5.13 | 17.26 | 2.18 | |
| 09.06.2025 | Pinseløpet dag 3 | B-åpen 17- | 49.52 | 18 /39 | 4.30 | 15.57 | 1.26 | 16.48 | 1.57 | |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | B-åpen 17- | 1.10.45 | 23 /33 | 4.13 | 18.00 | 1.04 | 16.48 | 1.57 | |
| 07.06.2025 | Pinseløpet dag 1 | B-åpen 17- | 48.06 | 24 /48 | 6.36 | 15.57 | 2.11 | 16.48 | 1.57 | |
| 05.06.2025 | Treningsløp 4 Junger | 2.5 km | 35.10 | 2 | 0.54 | 14.36 | 0.22 | 17.26 | 2.18 | |
| 22.05.2025 | Treningsløp 3 Spiten Skileik | 2.5 km | 1.01.09 | 12 | 21.19 | 21.14 | 7.24 | 17.00 | 1.44 | |
| 11.05.2025 | Ringeriksløpet | B-åpen 17- | 33.45 | 2 /7 | 5.57 | 17.23 | 3.04 | 16.32 | 1.54 | – |
| 08.05.2025 | Treningsløp 1 Årbogen Vest | 3.5 km | 56.58 | 13 | 1.32 | 15.53 | 0.26 | 17.00 | 1.44 | |
| 29.04.2025 | KM sprint + Drammen city cup | H 40- | 34.36 | 14 /16 | 4.19 | 10.30 | 1.19 | 9.35 | 0.22 | |
| 16.11.2024 | LØRDAGSTRENING ORMÅSEN | 4 km | 1.10.24 | 15 | 6.43 | 18.09 | 1.44 | 17.10 | 1.28 | |
| 09.11.2024 | Lørdagsløp Ormåsen Junger | 2.5 km | 1.05.19 | 11 | 9.35 | 20.13 | 2.58 | 17.10 | 1.28 | |
| 28.10.2024 | Skumringskampen Finale | C-åpen | 35.48 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2024 | Skumringskampen 5 | C-åpen | 29.54 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2024 | Urbant Nattløp Stenseth | 2.5 km | 31.46 | 3 | 1.58 | 14.58 | 0.56 | 16.28 | 1.12 | |
| 14.10.2024 | Skumringskampen - Løp 4 | C-Åpen | 31.04 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 12.10.2024 | Solbergfjell Værste | Kort/Veteran | 1.14.49 | 5 | 6.48 | 17.15 | 1.34 | 16.28 | 1.12 | |
| 24.09.2024 | Sturlanatta og Skumringskampen | C-åpen | 34.58 | 1 /6 | 1.13 | 14.06 | 0.29 | 15.41 | 2.48 | |
| 19.09.2024 | Sprint Hokksund | 2.5 km | 35.26 | 27 | 6.44 | 12.04 | 2.18 | 9.44 | 0.20 | – |
| 16.09.2024 | Skumringskampen - Løp 1 | C-Åpen | 1.00.32 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2024 | Treningsløp Darbu | 2.5 km | 44.48 | 13 | 5.39 | 19.54 | 2.31 | 17.00 | 1.19 | |
| 08.09.2024 | Blåbærløpet | B-åpen 17- | 49.14 | 4 /13 | 3.56 | 18.17 | 1.28 | – | – | – |
| 29.08.2024 | EM sprint, Vestfossen | H17 | 19.56 | 7 | 1.46 | 10.20 | 0.55 | – | – | – |
| 25.08.2024 | KM stafett Vestfold/Telemark og Buskerud individuelle klasser | C-åpen | 28.57 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 17- | 14.23 | 2 /230 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 17- | 20.17 | 8 /56 | 0.44 | 11.28 | 0.25 | 15.51 | 3.16 | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 17- | 34.30 | 15 /230 | 6.16 | 14.23 | 2.37 | 15.51 | 3.16 | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 17- | 1.09.56 | 48 /230 | 24.43 | 22.09 | 7.50 | 15.51 | 3.16 | – |
| 20.06.2024 | EM Stafett | Løype: 2.etappe | 31.21 | 8 | 4.02 | 20.10 | 2.36 | 16.21 | 1.12 | |
| 02.06.2024 | Vårløpet | C-åpen 17- | 41.41 | 1 /3 | 5.03 | 15.20 | 1.51 | 15.51 | 3.16 | – |
| 30.05.2024 | Treningsløp Junger | 2.5 km | 38.22 | 6 | 5.28 | 17.14 | 2.27 | 15.21 | 1.08 | – |
| 14.05.2024 | TRENINGSLØP BERMINGRUDMOEN | 2.5 km | 31.02 | 6 | 0.01 | 15.55 | 0.01 | 15.21 | 1.08 | – |