Løperprofil
Ivar Reinås
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
25 løp
Sprintrankingen
16 løp
B-rankingen
53 løp
C-rankingen
10 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 21.05
- Løpskapasitet
- 19.41
- O-evne
- 1.24
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 3.26
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 26 (sist 26.04.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5542 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4719 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0853 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1511 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,08 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1448 |
| bomVekt | 8,84 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4361 |
| bomStorSigma | 0,8257 |
| antallBom | 79 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0744 |
| havariVekt | 0,14 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9033 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0017 |
| fartSesongSin | 0,0019 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5240,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5614,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.41
- Løpskapasitet
- 14.28
- O-evne
- 0.14
- Jevnhet ±
- 9,0 %
- Usikkerhet ±
- 7.46
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 19.04.2016)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5767 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3566 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0903 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4248 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,21 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0541 |
| bomVekt | 2,84 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,273 |
| bomStorSigma | 0,7067 |
| antallBom | 25 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0006 |
| fartSesongSin | 0,0006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5362 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5447,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.53
- Løpskapasitet
- 15.59
- O-evne
- 2.55
- Jevnhet ±
- 8,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.50
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 131 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 54 (sist 21.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2225 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2003 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0809 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0927 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,41 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,78 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9135 |
| bomVekt | 44,97 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8788 |
| bomStorSigma | 0,9809 |
| antallBom | 92 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0522 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0737 |
| havariVekt | 2,44 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3759,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4444,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
nr. 195 av 204
Nr. 195 av 204 blant menn i Norge · nr. 9 av 9 i klassen H75–79 · nr. 5 av 5 i 1949-kullet
- Forventet kmtid
- 20.29
- Løpskapasitet
- 19.15
- O-evne
- 1.15
- Jevnhet ±
- 12,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.55
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 13.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4077 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4146 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1232 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0435 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,95 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,02 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9328 |
| bomVekt | 46,27 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3518 |
| bomStorSigma | 0,6525 |
| antallBom | 20 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0402 |
| havariVekt | 5,63 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0009 |
| fartSesongSin | 0,0189 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4544,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4839,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.42
- Løpskapasitet
- 12.14
- O-evne
- 1.29
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 6.48
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 21.06.2017)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0303 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2286 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1004 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4031 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,14 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9776 |
| bomVekt | 0,27 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4075 |
| bomStorSigma | 0,821 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2925 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3278,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 4 | 13.05.2026 O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen, bom 2.04 | 127 | nr. 6553 |
| Bom over fem minutter | 171 | 21.08.2024 O7-7 / BK-5 Vulusjøen, bom 22.42 | 325 | nr. 1841 |
| Bom over ti minutter | 171 | 21.08.2024 O7-7 / BK-5 Vulusjøen, bom 22.42 | 623 | nr. 4072 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2026 | O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) | C2 | 43.59 | 27 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2026 | O-sjuer 10 - Storlidalen | C2 | 56.17 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2026 | O-sjuer 8 - Moan | B3 | 45.36 | 21 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | C2 | 52.05 | 28 | 3.03 | 23.02 | 1.21 | 19.37 | 1.12 | |
| 22.04.2026 | O-sjuer 3 - Masteråsen | C2 | 34.35 | 8 | 1.52 | 19.28 | 1.03 | 19.03 | 1.17 | |
| 15.04.2026 | O-sjuer 2 - Staupsmarka | B3 | 55.08 | 24 | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2026 | O-sjuer 1 - Røstad | B3 | 30.43 | 29 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2025 | O-sjuer 11 Røstad | C2 | 22.51 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2025 | O-sjuer 10 Momarka | B3 | 53.52 | 20 | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2025 | O-sjuer 7, Storlidalen | C2 | 29.00 | 9 | 2.18 | 17.39 | 1.24 | 19.50 | 1.19 | |
| 21.05.2025 | O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena | C2 | 59.30 | 23 | 0.02 | 21.34 | 0.01 | 21.25 | 1.22 | |
| 14.05.2025 | O-sjuer 4 Ytterøya | C2 | 41.11 | 10 | 1.20 | 27.31 | 0.53 | 21.25 | 1.22 | |
| 07.05.2025 | Bygdakamp nr 1 | C2/B3 | 33.08 | 44 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | O-sjuer 3 Masteråsen | C2 | 41.01 | 15 | 3.21 | 21.22 | 1.45 | 20.40 | 1.44 | |
| 23.04.2025 | O-sjuer 2 Staupshaugen | B3 | 44.41 | 36 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2025 | O-sjuer 1 Staupsmarka | B3 | 37.03 | 29 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2024 | O7-9 Nybrotta (gamle skistadion) | C2 | 1.02.12 | 7 | 6.39 | 20.40 | 2.13 | 20.33 | 1.56 | |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | B3 | 1.15.22 | 31 | 24.57 | 23.09 | 7.40 | 18.26 | 2.57 | |
| 12.06.2024 | O7-6 / BK-4 Masteråsen | B3 | 59.39 | 42 | 7.00 | 18.56 | 2.13 | 17.54 | 2.23 | |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | C2 | 37.09 | 26 | 3.09 | 22.55 | 1.57 | 17.54 | 1.46 | |
| 13.09.2023 | O-sjuer 10, Momarka | N1 | 20.30 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | B3 | 45.38 | 30 | 0.59 | 15.58 | 0.21 | 17.17 | 2.22 | |
| 30.08.2023 | O-sjuer 8, Langåselva | C2 | 25.23 | 7 | 0.36 | 14.06 | 0.20 | 16.58 | 2.02 | – |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | C2 | 46.43 | 36 | 4.43 | (24.47) | 2.30 | 16.58 | 2.02 | – |
| 31.05.2023 | BK3 / O-sjuer 5 | B3 | 47.35 | 21 | 0.56 | 14.49 | 0.17 | 17.25 | 2.29 | |
| 03.05.2023 | O-sjuer 3, Børsåsen | B3 | 51.04 | 26 | 4.15 | 18.10 | 1.31 | 17.25 | 2.29 | |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | B/C 2 | 29.36 | 59 | 2.23 | 17.23 | 1.24 | 17.48 | 1.32 | |
| 19.04.2023 | O-sjuer 2, Staupshaugen | B3 | 32.26 | 37 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2023 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | 27.54 | 33 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2022 | O-sjuer 10, Staupsmarka | B3 | 16.11 | 22 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2022 | O-sjuer 9, Masteråsen | B3 | 1.25.19 | 21 | 13.24 | 23.07 | 3.38 | 17.38 | 2.41 | |
| 30.08.2022 | Bygdakamp 6 | B3 | 53.23 | 43 | 17.56 | 22.56 | 7.42 | 17.03 | 2.30 | |
| 24.08.2022 | O-sjuer 8, Vulusjøen | B3 | 32.55 | 11 | 0.04 | 13.25 | 0.02 | 17.03 | 2.30 | |
| 17.08.2022 | O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen | B3 | 42.56 | 25 | 0.45 | 14.15 | 0.15 | 17.03 | 2.30 | |
| 15.06.2022 | Bygdakamp 4 | B3 | 48.23 | 31 | 9.39 | 20.43 | 4.08 | 17.18 | 2.19 | |
| 01.06.2022 | Bygdakamp 3 | B3 | 49.14 | 21 | 4.39 | 16.28 | 1.33 | 17.18 | 2.19 | |
| 25.05.2022 | O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet | B3 | 42.36 | 24 | 5.05 | 17.05 | 2.02 | 16.49 | 2.08 | |
| 25.05.2022 | Skøynarkarusell 6 | B3 | 49.14 | 21 | 4.39 | 16.40 | 1.34 | 16.49 | 2.08 | |
| 27.04.2022 | O-sjuer 2, Børsåsen | B3 | 1.12.43 | 20 | 21.19 | 19.00 | 5.34 | 15.58 | 2.05 | |
| 20.04.2022 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2021 | O-sjuer 10, Leva-Fro/Røstad | B3 uten tid | 5.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2021 | O-sjuer 9, Nybrotta | B3 | 46.15 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2021 | BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet | B3 | 44.17 | 14 | 5.48 | 17.13 | 2.15 | 16.03 | 1.37 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | C2 | 40.03 | 25 | 10.19 | 22.12 | 5.43 | – | – | – |
| 05.05.2021 | O-sjuer 4, Masteråsen | B3 | 47.21 | 13 | 8.43 | 17.05 | 3.09 | 16.02 | 1.32 | |
| 28.04.2021 | O-sjuer 3, Storåsen | B3 | 1.36.31 | 15 | 8.38 | (25.31) | 2.17 | 16.16 | 1.19 | |
| 14.04.2021 | O-sjuer 1, Staupshaugen | B3 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2019 | O-Sjuer 10 | B3 | 27.16 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2019 | Bygdakamp 6 | B3 | 48.14 | 37 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2019 | O-Sjuer 9 | B3 | 34.50 | 8 | 0.45 | 13.35 | 0.18 | 14.54 | 1.07 | |
| 21.08.2019 | O-Sjuer 8 | B3 | 1.00.25 | 11 | 4.42 | 16.52 | 1.19 | 14.59 | 1.11 | |
| 14.08.2019 | O-Sjuer 7 | B3 | 45.05 | 11 | 5.30 | 16.37 | 2.02 | 14.59 | 1.11 | |
| 05.06.2019 | Bygdakamp 4 | B3 | 36.16 | 15 | 0.50 | 13.15 | 0.18 | 14.23 | 1.04 | |
| 29.05.2019 | O-Sjuer 4 | B3 | 37.02 | 8 | 1.08 | 12.52 | 0.24 | 14.18 | 1.08 | |
| 15.05.2019 | O-Sjuer 2 | B3 | 35.19 | 5 | 0.28 | 12.44 | 0.10 | 14.18 | 1.08 | |
| 01.05.2019 | Blåveisløpet | H 70- | 44.33 | 3 /11 | 5.47 | 13.44 | 1.47 | 14.28 | 1.57 | |
| 24.04.2019 | BK 1 | B 3 | 31.25 | 18 | 0.05 | 13.19 | 0.02 | 14.54 | 1.18 | |
| 12.09.2018 | O-sjuer nr. 10 | B3 | 44.51 | 6 | 2.34 | 14.08 | 0.49 | 15.16 | 1.22 | |
| 29.08.2018 | O-sjuer nr. 9 | N1/C2 | 15.23 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2018 | O-sjuer nr. 8 | B3 | 51.25 | 6 | 4.47 | 12.37 | 1.10 | 15.25 | 1.22 | |
| 20.06.2018 | O-sjuer nr 7 | B3 | 44.48 | 9 | 3.07 | 14.37 | 1.01 | 16.00 | 1.22 | |
| 30.05.2018 | Bygdakamp 3 | A 4 | 50.40 | 25 | 4.18 | 13.58 | 1.11 | 15.03 | 2.13 | |
| 16.05.2018 | O-sjuer nr. 4 | B3 | 1.05.48 | 13 | 9.13 | 19.12 | 2.41 | 16.23 | 1.22 | |
| 02.05.2018 | O-sjuer nr 3 | B3 | 42.53 | 11 | 3.22 | 15.57 | 1.15 | 16.23 | 1.22 | |
| 18.04.2018 | O-sjuer 2, Momarka | B3/C5 | 26.43 | 21 | 1.48 | 20.12 | 1.22 | 15.35 | 1.14 | |
| 21.06.2017 | O-sjuer 7 | N1 | 40.06 | – | 0.16 | 16.19 | 0.07 | – | – | – |
| 11.06.2017 | KM mellom - Verdal 2-dagers | H 60- | 37.06 | 6 /8 | 5.34 | 14.35 | 2.11 | 15.22 | 2.15 | |
| 11.06.2017 | KM mellom - Verdal 2-dagers | H 60- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2017 | Bygdakamp 3 Verdal - 2017 | B 3 | 24.35 | 28 | 1.40 | 15.36 | 1.03 | 15.37 | 1.16 | |
| 31.05.2017 | O-sjuer 5 | B3 | 40.43 | 11 | 2.45 | 15.52 | 1.04 | 15.11 | 1.19 | |
| 24.05.2017 | Bygdakamp 2 | B 3 | 1.02.21 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2017 | O-sjuer 3/Bygdakamp 1 | B3 | 46.15 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2016 | O-sjuer nr. 10 / Klubbmesterskap | B3 | 32.54 | 7 | 0.06 | 12.28 | 0.02 | 14.55 | 1.21 | |
| 24.08.2016 | Bygdakamp 5 - Verdal | A4 | 57.57 | 25 | 4.06 | 13.39 | 0.58 | 15.28 | 2.16 | |
| 17.08.2016 | O-sjuer nr. 8 | A4 | 1.12.47 | 7 | 4.21 | 15.15 | 0.55 | 15.28 | 2.16 | |
| 22.06.2016 | O-sjuer nr. 7 | A4 | 52.27 | 13 | 3.35 | 12.45 | 0.52 | 15.33 | 2.29 | |
| 15.06.2016 | Bygdakamp 4 | B 3 | 33.13 | 9 | 2.09 | 14.13 | 0.55 | 15.35 | 1.25 | |
| 08.06.2016 | O-sjuer nr. 6 | A4 | 1.17.48 | 11 | 10.41 | 15.36 | 2.09 | 15.33 | 2.29 | |
| 01.06.2016 | Bygdakamp 3 | B3/C5 | 18.23 | 26 | 0.40 | 16.16 | 0.35 | 15.35 | 1.25 | |
| 25.05.2016 | O-sjuer nr. 5 | A4 | 1.09.04 | 11 | 6.28 | 13.53 | 1.18 | 16.00 | 2.40 | |
| 18.05.2016 | Bygdakamp 2 - Verdal | B3 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2016 | O-sjuer nr. 3 | A4 | 54.25 | 8 | 10.21 | 16.27 | 3.08 | 16.33 | 2.58 | |
| 20.04.2016 | O-sjuer nr. 2 | B3/C5 | 26.42 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2016 | TA-sprint løp 2 | O20 | 30.01 | 7 /11 | 2.23 | 13.00 | 1.02 | 12.03 | 0.35 | |
| 13.04.2016 | O-sjuer nr. 1 | V | – | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2016 | TA-sprint løp 1 | Åpen 2,0 | 27.46 | 8 /10 | 3.21 | 14.49 | 1.47 | 12.03 | 0.35 | |
| 02.09.2015 | O-sjuer nr 10 | B3/C5 | 18.23 | 26 | 0.40 | 16.46 | 0.36 | 15.51 | 1.32 | |
| 19.08.2015 | O-sjuer nr 9 og BK 4 | B3 | 49.53 | 21 | 7.30 | 16.34 | 2.30 | 15.44 | 1.35 | |
| 12.08.2015 | O-sjuer nr 8 | B3 | 51.10 | 16 | 10.24 | 19.14 | 3.55 | 15.44 | 1.35 | |
| 23.06.2015 | O-sjuer nr. gjeldsåsmyra | B3 | 54.33 | 10 | 7.47 | 16.05 | 2.18 | 14.56 | 1.17 | |
| 10.06.2015 | O-sjuer nr 6 | B3 | 31.24 | 7 | 0.10 | 12.07 | 0.04 | 14.56 | 1.17 | |
| 03.06.2015 | Bygdakamp 2 | B3/C5 | 18.23 | 29 | 0.40 | 16.59 | 0.37 | 14.56 | 1.17 | |
| 20.05.2015 | TA-sprint løp 4 | Åpen 2,5 | 26.08 | 23 /27 | 1.59 | 10.14 | 0.47 | 10.59 | 0.39 | |
| 13.05.2015 | O-sjuer nr 5 | B3 | 38.32 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2015 | TA-sprint løp 3 | Å2,5 | 41.39 | 30 /32 | 11.20 | (15.38) | 4.15 | 10.59 | 0.39 | |
| 06.05.2015 | O-sjuer nr 4 og BK 1 | B3 | 45.08 | 24 | 7.03 | 16.19 | 2.33 | 15.29 | 1.22 | |
| 29.04.2015 | O-sjuer nr 3 | A4 | 1.16.57 | 16 | 16.51 | 20.00 | 4.23 | 16.54 | 3.02 | |
| 22.04.2015 | O-sjuer nr 2 og klubbmesterskap sprint | B3/C5 | 14.13 | 21 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2015 | TA-sprint løp 1 | A25 | 33.01 | 30 /30 | 12.42 | (15.46) | 6.04 | 10.46 | 0.35 | |
| 15.04.2015 | O-sjuer nr 1 | A4/A6 | 31.03 | 36 | 3.52 | 12.58 | 1.37 | 10.46 | 0.35 | |
| 17.09.2014 | O-sjuer 10, Røstad | A4/A6 | 45.48 | 14 | 8.28 | 16.37 | 3.04 | 16.15 | 2.58 | |
| 10.09.2014 | O-sjuer 9, Børsåsen | A4/A6 | 1.48.58 | 10 | 35.08 | 21.20 | 6.53 | 16.15 | 2.58 | |
| 27.08.2014 | O-sjuer 8, Rinnleiret | B3 | 20.11 | 17 | 1.08 | 15.55 | 0.54 | 15.55 | 1.12 | |
| 23.08.2014 | KM Langdistanse | DirB | 32.02 | 2 /8 | 0.27 | 12.32 | 0.11 | 15.08 | 2.22 | |
| 20.08.2014 | Bygdakamp nr.5 | B3 uten tid | 5.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2014 | Norsk O-Festival | H 65- | 16.25 | 13 /48 | 1.14 | 9.14 | 0.42 | 10.21 | 0.19 | |
| 29.06.2014 | Norsk O-Festival | H 65- | 1.03.50 | 26 | 13.10 | 13.56 | 2.52 | 15.22 | 2.29 | |
| 29.06.2014 | Norsk O-Festival | H 65- | 45.49 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2014 | KM Sprint NTOK | H 60- | 23.21 | 2 /4 | 4.31 | 12.31 | 2.25 | 10.21 | 0.19 | |
| 18.06.2014 | Bygdakamp nr4, Skøynar | B3 | 42.04 | 15 | 1.52 | 14.16 | 0.38 | 15.09 | 1.15 | |
| 11.06.2014 | O-sjuer 5, Staup | B3 | 29.28 | 20 | 0.58 | 20.11 | 0.40 | 15.09 | 1.15 | |
| 28.05.2014 | Bygdakamp nr.2, Frol il | B3 | 1.02.34 | 24 | 9.24 | 16.41 | 2.30 | 15.25 | 1.29 | |
| 21.05.2014 | O-sjuer 4, Stubbmodalen | B3 | 45.25 | 14 | 5.37 | 17.42 | 2.11 | 15.25 | 1.29 | |
| 13.05.2014 | T-A Sprint, Løp 4 | Åpen 2,0 | 23.12 | 5 /10 | 0.37 | 10.06 | 0.16 | 10.45 | 0.18 | |
| 08.05.2014 | TA-sprint løp 3 | Åpen 2,0 | 17.36 | 4 /7 | 0.47 | 11.14 | 0.30 | 10.45 | 0.18 | |
| 07.05.2014 | O-sjuer 3, Børsåsen | B3 | 25.52 | 5 | 0.36 | 13.52 | 0.19 | 15.25 | 1.29 | |
| 01.05.2014 | TA-sprint, løp 2 | Åpen 2,0 | – | 4 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2014 | O-sjuer 2, Håa | B3 | 30.16 | 5 | 1.23 | 13.26 | 0.37 | 14.23 | 1.27 | |
| 24.04.2014 | TA-sprint løp 1 | A20 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2013 | KM Natt | H 50- | 1.55.20 | 7 /9 | 29.24 | (25.27) | 6.29 | 16.20 | 2.28 | |
| 28.08.2013 | O-sjuern 9 | A4 | 1.24.42 | 13 | 11.28 | 15.31 | 2.06 | 15.05 | 1.57 | |
| 14.08.2013 | O-sjuern 8 | B3 | 53.00 | 8 | 5.48 | 13.36 | 1.29 | 14.19 | 1.46 | |
| 13.08.2013 | KM sprint NTOK | H 60- | 14.47 | 3 /4 | 1.25 | 11.05 | 1.04 | 11.05 | 0.24 | |
| 07.07.2013 | Sommerløpene i Nord-Østerdal | H 60- | 1.10.29 | 5 /13 | 0.50 | 11.59 | 0.09 | 14.51 | 1.53 | |
| 07.07.2013 | Sommerløpene i Nord-Østerdal | H 60- | 44.21 | 6 /9 | 1.15 | 12.11 | 0.21 | 14.51 | 1.53 | |
| 07.07.2013 | Sommerløpene i Nord-Østerdal | H 60- | 49.12 | 10 /13 | 5.36 | 14.47 | 1.41 | 14.51 | 1.53 | |
| 22.05.2013 | O-sjuern 6 | A4 | 1.05.08 | 12 | 3.29 | 16.00 | 0.51 | 17.20 | 2.46 | |
| 08.05.2013 | O-sjuern 5 og Klubbmesterskap | B3 | 38.36 | 7 | 0.59 | 12.45 | 0.19 | 14.51 | 1.29 | |
| 01.05.2013 | TA-sprint finale 2013. Regionløp sprintcup | a2 | 23.56 | 8 /20 | 0.13 | 10.46 | 0.06 | 11.09 | 0.22 | |
| 25.04.2013 | TA-sprint løp 4 | Åpen 2,0 | 23.05 | 3 /9 | 1.24 | 10.54 | 0.40 | 11.17 | 0.25 | |
| 24.04.2013 | O-sjuern 4 | B3 | 1.02.21 | 10 | 4.04 | 17.16 | 1.08 | 16.54 | 1.57 | |
| 18.04.2013 | TA-sprint løp 3 | A20 | 25.37 | 4 /9 | 2.46 | 12.44 | 1.22 | 11.17 | 0.25 | |
| 17.04.2013 | O-sjuern 3 og Klubbmesterskap | B3 | 23.18 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2013 | TA-sprint løp 2 | Åpen 2,0 | 33.25 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2013 | O-sjuern 2 | B3 | 33.25 | 16 | – | – | – | – | – | – |
| 04.04.2013 | TA-sprint løp 1 | Å2,0 | 20.38 | 4 /7 | 4.25 | 13.03 | 2.48 | 11.17 | 0.25 | |
| 03.04.2013 | O-sjuern 1 | B3 | 23.30 | 16 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2012 | O-sjuer nr 10 | B3 | 53.52 | 14 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2012 | O-sjuer nr. 9 | A4 | 1.22.04 | 10 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2012 | O-sjuer nr 8 | A6 | 33.08 | 23 | 3.04 | 11.38 | 1.05 | 11.49 | 0.19 | – |
| 15.08.2012 | O-sjuer nr 7 | A4 | 1.14.02 | 6 | 15.00 | 16.01 | 3.15 | 17.37 | 3.35 | |
| 20.06.2012 | Bygdakamp 4 | A4 | 1.08.12 | 11 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2012 | O-sjuer nr 4 | Løype: A4 A | 59.49 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2012 | O-sjuer nr 3 | A4 | 1.57.26 | 9 | 26.50 | 21.32 | 4.55 | 19.02 | 3.42 | |
| 19.05.2012 | KM mellomdistanse | H 60- | 56.36 | 7 /7 | 18.29 | 22.52 | 7.28 | 19.02 | 3.42 | |
| 09.05.2012 | O-sjuer nr 1 | B3 | – | 29 /55 Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2012 | Vårløpet | B3 | 43.09 | 6 /10 | 7.25 | 16.38 | 2.52 | 17.01 | 2.55 | – |
| 25.04.2012 | TA-sprint løp 3 | Åpen 2,0 | 22.43 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2012 | TA-sprint løp 2 | A20 | 27.33 | 6 /6 | 3.32 | 16.01 | 2.03 | – | – | – |
| 11.04.2012 | TA-sprint løp 1 | Å2,0 | 19.00 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2011 | O-sjuer nr 10 | A4 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2011 | O-sjuer nr 9 | B3 | 47.47 | 12 /16 | 6.57 | 17.08 | 2.30 | – | – | – |
| 17.08.2011 | O-sjuer nr 7 | A4 | 1.19.18 | 14 /14 | 10.38 | 17.08 | 2.18 | 17.24 | 2.40 | – |
| 22.06.2011 | O-sjuer nr 6 | A4 | 1.10.09 | 11 /11 | 10.56 | 21.16 | 3.19 | – | – | – |
| 22.05.2011 | klubbmesterskap | H60 | 55.10 | 3 | – | – | – | – | – | – |