Løperprofil
Andrea Marie Festøy
Lillomarka
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
nr. 2001 av 2067
Nr. 2001 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 366 av 367 i klassen D21–34 (senior) · nr. 32 av 32 i 1994-kullet
- Forventet kmtid
- 23.59
- Løpskapasitet
- 22.37
- O-evne
- 1.23
- Jevnhet ±
- 14,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.37
- Sikkerhet
- 13
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 27 (sist 11.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,6853 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,7088 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1477 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0255 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,84 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 12,51 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3908 |
| bomVekt | 115,98 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3655 |
| bomStorSigma | 0,6301 |
| antallBom | 82 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0381 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,22 |
| havariVekt | 15,32 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0052 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6809 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0031 |
| fartSesongSin | −0,0067 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 6018,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 6385,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.43
- Løpskapasitet
- 12.23
- O-evne
- 1.20
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 2.11
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 07.05.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0179 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2892 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1004 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1479 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,59 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8812 |
| bomVekt | 2,47 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4066 |
| bomStorSigma | 0,8205 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0321 |
| havariVekt | 0,21 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2961,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3279,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 5 | 11.08.2026 OBOS NordmarkA 1-2-3 - bonus høst, bom 4.16 | 59 | nr. 6268 |
| Bom over fem minutter | 137 | 18.06.2024 Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 7, bom 9.50 | 137 | nr. 2203 |
| Bom over ti minutter | 226 | hele karrieren siden 2024 | 226 | nr. 3539 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 4 | Kort c | 1.25.05 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 3 og Kolls klubbmesterskap | d mellom | 58.27 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 2 | d mellom | 1.18.36 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 1 | d mellom | 57.02 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2026 | OBOS NordmarkA 1-2-3 - bonus høst | d mellom | 1.33.32 | 16 /17 | 7.45 | 32.04 | 2.39 | 23.44 | 1.20 | |
| 16.06.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 6 | d mellom | 1.04.19 | 12 /18 | 5.33 | 26.37 | 2.18 | 23.18 | 1.15 | |
| 09.06.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 5 | d mellom | 1.17.58 | 12 /14 | 6.54 | 29.02 | 2.34 | 23.18 | 1.15 | |
| 02.06.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 4 | d mellom | 54.16 | 15 /19 | 6.05 | 22.31 | 2.31 | 23.18 | 1.15 | |
| 26.05.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 3 | d mellom | 41.58 | 13 /19 | 2.11 | 19.09 | 1.01 | 21.52 | 1.10 | |
| 19.05.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 2 | d mellom | 1.14.14 | 14 /18 | 3.02 | 29.38 | 1.15 | 21.52 | 1.10 | |
| 12.05.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 1 | Kort c | 33.26 | 9 /19 | 1.20 | 19.02 | 0.48 | 21.52 | 1.10 | |
| 23.09.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3, 7. løp høst | Kort c | 1.04.11 | 10 /11 | 3.44 | 33.56 | 2.13 | 24.09 | 1.16 | |
| 26.08.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3, 3. løp høst | Kort c | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3, 3. løp høst | Kort c | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3, 2. løp høst | Kort c | 1.19.11 | 15 /15 | 5.15 | (36.54) | 2.41 | 23.29 | 1.16 | |
| 02.06.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 6 | DC | 47.07 | 4 /6 | 3.35 | 22.57 | 1.45 | 22.29 | 1.14 | |
| 02.06.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 6 | DC | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 5 | DC | 1.02.50 | 10 /11 | 3.06 | 31.55 | 1.34 | 22.43 | 1.15 | |
| 19.05.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 4 | DC | 57.56 | 5 /10 | 3.50 | 27.58 | 1.51 | 22.43 | 1.15 | |
| 12.05.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 3 | DC | 43.03 | 6 /8 | 4.06 | 25.13 | 2.24 | 22.43 | 1.15 | |
| 05.05.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 2 | DC | 36.02 | 9 /15 | 3.01 | 20.38 | 1.44 | 22.43 | 1.15 | |
| 28.04.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 1 | DC | 1.09.31 | 5 /8 | 2.14 | 24.34 | 0.47 | 22.24 | 1.21 | |
| 16.09.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 14 | DC | 38.44 | 3 /4 | 1.39 | 20.15 | 0.52 | 21.34 | 1.31 | |
| 26.08.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 11 | DC | 47.21 | 4 /5 | 3.24 | 23.14 | 1.40 | 21.40 | 1.37 | |
| 19.08.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 10 | DC | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 7 | n/c åpen 13+ | 45.59 | 5 /5 | 11.13 | 25.52 | 6.19 | 20.56 | 1.40 | |
| 11.06.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 6 | n/c åpen 13+ | 45.58 | 7 /9 | 7.39 | 19.52 | 3.18 | 20.56 | 1.40 | |
| 10.06.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 9 | DC | 38.51 | 3 /4 | 2.43 | 19.56 | 1.24 | 20.56 | 1.40 | |
| 10.06.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 9 | DC | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 8 | DC | 59.05 | 8 /9 | 5.13 | (31.26) | 2.46 | 20.56 | 1.40 | |
| 14.05.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 2 | d mellom | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 6 | DC | 1.20.20 | 10 /10 | 7.34 | 30.36 | 2.53 | 24.04 | 1.39 | |
| 07.05.2024 | Obos Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 1 | N-åpen | 12.20 | – | 0.00 | 11.45 | 0.00 | – | – | – |
| 06.05.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 5 | DC | 1.01.42 | 12 /13 | 4.39 | 27.23 | 2.04 | 24.04 | 1.39 | |
| 29.04.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 4 | DC | 52.38 | 8 /9 | 13.03 | 24.20 | 6.02 | 20.24 | 1.51 | – |
| 22.04.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 3 | DC | 51.19 | 8 /8 | 7.34 | 24.15 | 3.34 | 20.24 | 1.51 | – |
| 15.04.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 2 | DC | 43.18 | 6 /6 | 3.23 | 27.16 | 2.08 | 20.24 | 1.51 | – |
| 08.04.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 1 | DC | 59.05 | 6 /10 | 7.06 | (29.18) | 3.31 | 20.24 | 1.51 | – |