Løperprofil
Anders Presterud
Avinor Sola BIL
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
57 løp
Sprintrankingen
17 løp
Skogsrankingen
nr. 1505 av 3556
Nr. 1505 av 3556 blant menn i Norge · nr. 136 av 267 i klassen H45–49 · nr. 36 av 59 i 1979-kullet
- Forventet kmtid
- 11.13
- Løpskapasitet
- 10.23
- O-evne
- 0.50
- Jevnhet ±
- 5,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.08
- Sikkerhet
- 46
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 63 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+2,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juli (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 57 (sist 04.11.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0832 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0828 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0526 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0125 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 25,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 45,7 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0876 |
| bomVekt | 782,4 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1499 |
| bomStorSigma | 0,5568 |
| antallBom | 135 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0331 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0305 |
| havariVekt | 33,97 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0372 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4067 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0096 |
| fartSesongSin | 0,005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2764,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2985,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 954 av 1659
Nr. 954 av 1659 blant menn i Norge · nr. 89 av 127 i klassen H45–49 · nr. 22 av 26 i 1979-kullet
- Forventet kmtid
- 7.50
- Løpskapasitet
- 7.43
- O-evne
- 0.08
- Jevnhet ±
- 5,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.08
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 53 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 18 (sist 13.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0496 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0493 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0534 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0176 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 7,64 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 14,12 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8643 |
| bomVekt | 258,31 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 3,9667 |
| bomStorSigma | 0,5678 |
| antallBom | 22 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0492 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0395 |
| havariVekt | 10,85 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,02 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1116 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0026 |
| fartSesongSin | 0,0051 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2859 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2906,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.41
- Løpskapasitet
- 11.04
- O-evne
- 1.37
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.44
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 03.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1456 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2425 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1275 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,11 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,63 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9276 |
| bomVekt | 4,77 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3963 |
| bomStorSigma | 0,8499 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0812 |
| havariVekt | 0,25 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2603,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2984,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 24 | 24.10.2026 HARDHAUSEN, bom 2.05 | 191 | nr. 3127 |
| Bom over fem minutter | 848 | 17.12.2025 Nattgløggen, bom 5.59 | 1 001 | nr. 303 |
| Bom over ti minutter | 1 850 | hele karrieren siden 2024 | 1 850 | nr. 613 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | Nattløp Øksnevadskogen | Herrer - lang løype | 37.13 | 7 /19 | 0.53 | 10.02 | 0.14 | 11.13 | 0.50 | |
| 24.10.2026 | HARDHAUSEN | Åpen 2 | 1.50.21 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2026 | Bedriftsløp - Sandneshallen - R18 | HB | 32.05 | 13 /15 | 0.04 | 10.05 | 0.01 | 11.16 | 0.51 | |
| 15.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Finale - Melshei | H 17-59 | 34.11 | 9 /21 | 1.52 | 10.03 | 0.33 | 11.16 | 0.51 | |
| 13.09.2026 | Kretsløp Sprint (RR) - Sandneshallen | H 17- | 18.17 | 8 /12 | 0.07 | 7.45 | 0.03 | 7.50 | 0.08 | |
| 09.09.2026 | Bedriftsløp - Haugstadskogen - R16 | HB | 48.07 | 12 /16 | 3.31 | 10.52 | 0.48 | 11.16 | 0.51 | |
| 08.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 7 - Vannassen | H 17-59 | 21.34 | 6 /10 | 0.13 | 7.19 | 0.04 | 7.50 | 0.08 | |
| 02.09.2026 | Bedriftsløp - Frøyland - R15 | HB | 35.53 | 14 /17 | 0.55 | 10.41 | 0.16 | 11.16 | 0.51 | |
| 26.08.2026 | Bedriftsløp - Sørmarka - R14 | HB | 54.13 | 10 /14 | 3.46 | 10.53 | 0.45 | 11.23 | 0.54 | |
| 25.08.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 5 Haugstadskogen | H 17-59 | 48.02 | 11 /13 | 7.41 | 12.05 | 1.56 | 11.23 | 0.54 | |
| 22.08.2026 | KM Lang | H 40- | 1.46.55 | 5 /5 | 11.23 | 12.26 | 1.19 | 11.23 | 0.54 | |
| 19.08.2026 | Bedriftsløp - Kalbergskogen - R13 | HB | 1.00.04 | 14 /16 | 5.25 | 11.46 | 1.04 | 11.23 | 0.54 | |
| 12.08.2026 | Bedriftsløp - Vardeneset - R12 | HB | 30.10 | 12 /16 | 1.13 | 10.42 | 0.26 | 11.23 | 0.54 | |
| 17.06.2026 | Bedriftsløp - Universitetet - R11 - kortløp | HB | 26.31 | 12 /12 | 0.50 | 10.00 | 0.19 | 11.15 | 0.49 | |
| 11.06.2026 | O-karusell nr. 3: Kleppeloen | Herrer - lang løype | 29.28 | 3 /12 | 0.45 | 9.59 | 0.15 | 11.15 | 0.49 | |
| 10.06.2026 | Bedriftsløp - Selshammaren - R10 - postplukk | HB | 56.32 | 15 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | H 17- | 5.23 | 11 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | H 17- | 33.06 | 14 /76 | 0.36 | 7.49 | 0.09 | 7.57 | 0.08 | |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | H 17- | 47.27 | 16 /76 | 1.08 | 10.43 | 0.15 | 11.15 | 0.49 | |
| 03.06.2026 | Bedriftsløp - Øksnavadskogen - R9 | HB | 42.16 | 12 /18 | 1.20 | 10.40 | 0.20 | 11.15 | 0.49 | |
| 27.05.2026 | Bedriftsløp - Krossberg - R8 | HB | 1.03.26 | 17 /17 | 5.51 | 12.05 | 1.07 | 11.21 | 0.51 | |
| 26.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 3 - Alsvik | H 17-59 | 43.04 | 11 /16 | 3.55 | 10.56 | 1.00 | 11.21 | 0.51 | |
| 20.05.2026 | Bedriftsløp - Melsvatnet - R7 | HB | 49.35 | 19 /22 | 2.26 | 10.47 | 0.32 | 11.21 | 0.51 | |
| 19.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 2 - Kleppeloen | H 17-59 | 28.38 | 11 /18 | 0.35 | 7.42 | 0.09 | 7.51 | 0.08 | |
| 18.05.2026 | Åpent klubbløp Vagleskogen | Herrer - lang løype | 31.01 | 9 /11 | 1.44 | 10.34 | 0.36 | 11.21 | 0.51 | |
| 16.05.2026 | Kretsløp Melshei (RR) | H 17- | 1.03.03 | 6 /10 | 5.20 | 10.52 | 0.56 | 11.21 | 0.51 | |
| 13.05.2026 | Bedriftsløp - Vagleskogen - R6 | HB | 49.48 | 17 /19 | 3.24 | 11.17 | 0.46 | 11.21 | 0.51 | |
| 12.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 1 - Øksnevadskogen | H 17-59 | 33.16 | 8 /26 | 0.02 | 10.31 | 0.01 | 11.21 | 0.51 | |
| 09.05.2026 | Åpent klubbmesterskap innendørs - Vågen VGS | Herrer - Vanskelig | 54.16 | 13 /33 | 6.59 | 9.04 | 1.10 | 7.51 | 0.08 | |
| 09.05.2026 | Sprint utendørs før innendørs mesterskap | HAL | 24.43 | 17 /25 | 1.52 | 8.16 | 0.37 | 7.51 | 0.08 | |
| 06.05.2026 | Bedriftsløp - Ølbergskogen - R5 | HB | 49.58 | 17 /20 | 0.23 | 10.29 | 0.05 | 11.21 | 0.51 | |
| 27.04.2026 | Åpent klubbløp Ganddal | Herrer - lang løype | 27.18 | 4 /10 | 0.05 | 7.24 | 0.01 | 7.48 | 0.06 | |
| 25.04.2026 | KM Sprint - Rogaland | H 17- | 21.06 | 21 /22 | 1.21 | 8.24 | 0.32 | 7.48 | 0.06 | |
| 22.04.2026 | Bedriftsløp - Kleppelunden - R3 - kortløp | HB | 30.20 | 17 /19 | 1.52 | 8.37 | 0.32 | 7.48 | 0.06 | |
| 08.04.2026 | Bedriftsløp - Njåskogen - R1 | HB | 1.00.31 | 14 /14 | 12.12 | 13.36 | 2.45 | 11.32 | 0.52 | |
| 14.03.2026 | Vinterkarusell løp nr 7 Vagleskogen | Herrer - mellomlang løype | 34.34 | 6 /28 | 0.42 | 10.42 | 0.13 | 11.32 | 0.46 | |
| 04.03.2026 | Nattløp nr 9 - Ulsnes | HL | 57.31 | 8 /13 | 7.08 | 11.57 | 1.29 | 11.32 | 0.46 | |
| 11.02.2026 | Norsk e-tempO Cup #6 | Open | 5.28 | 143 /199 | – | – | – | – | – | – |
| 04.02.2026 | Nattløp løp nr 7 Neseskogen | Herrer - lang løype | 1.03.54 | 13 /17 | 3.49 | 11.58 | 0.43 | 11.32 | 0.47 | |
| 04.02.2026 | Norsk e-tempO Cup #5 | Open | 4.31 | 93 /205 | – | – | – | – | – | – |
| 24.01.2026 | Vinterkarusell Melsvatnet | GM | 35.52 | 6 /25 | 0.36 | 10.25 | 0.10 | 11.31 | 0.47 | |
| 21.01.2026 | Nattløp Sandnes IL *Melshei* | HM | 42.24 | 8 /23 | 4.26 | 11.18 | 1.11 | 11.31 | 0.47 | |
| 17.12.2025 | Nattgløggen | HM | 48.11 | 15 /30 | 8.31 | 13.39 | 2.25 | 11.38 | 0.48 | |
| 03.12.2025 | Nattløp i Sørmarka | HL | 50.17 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.11.2025 | Høstkarusell løp 2 - Madlatua | HAL | 44.23 | 16 /23 | 3.40 | 11.28 | 0.57 | 11.32 | 0.45 | |
| 15.11.2025 | Høstkarusellen løp 1 - Vardeneset | HAM | 34.36 | 2 /17 | 0.31 | 10.48 | 0.10 | 11.32 | 0.45 | |
| 25.10.2025 | HARDHAUSEN | Åpen 4 | 1.09.13 | 2 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2025 | Ungdomscup Finale Gramstad | H 17-59 | 37.40 | 11 /13 | 1.46 | 12.16 | 0.35 | 11.34 | 0.47 | |
| 24.09.2025 | Bedriftsløp - Sandvedparken - R18 | H40 | 32.06 | 1 /20 | 1.18 | 7.38 | 0.19 | 7.31 | 0.05 | |
| 17.09.2025 | Bedriftsløp - Bogafjell - R17 | H40 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2025 | Ungdomscup 7 | H 17-59 | 34.04 | 15 /22 | 1.43 | 11.24 | 0.34 | 11.34 | 0.47 | |
| 09.09.2025 | Ungdomscup 6 - Madlatuå | H 17-59 | 41.54 | 11 /17 | 3.05 | 11.23 | 0.50 | 11.34 | 0.47 | |
| 03.09.2025 | Bedriftsløp - Gramstad - R15 | H40 | 48.50 | 1 /21 | 1.53 | 9.51 | 0.23 | 11.34 | 0.47 | |
| 27.08.2025 | Bedriftsløp - Haugstadskogen - R14 | H40 | 43.57 | 3 /17 | 3.55 | 11.18 | 1.00 | 11.41 | 0.50 | |
| 20.08.2025 | Bedriftsløp - Vagleskogen - R13 | H40 | 33.11 | 4 /25 | 1.38 | 10.45 | 0.32 | 11.41 | 0.50 | |
| 13.08.2025 | Bedriftsløp - Skadberg - R12 | H40 | 36.16 | 2 /22 | 0.51 | 7.09 | 0.10 | 7.32 | 0.06 | |
| 18.06.2025 | Bedriftsløp - Melshei - R11 | H40 | 58.50 | 2 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2025 | Klubbløp Vagleskogen | Herrer - lang | 47.12 | 10 /13 | 1.22 | 10.39 | 0.18 | 11.41 | 0.53 | |
| 11.06.2025 | Bedriftsløp - Tananger - R10 | H40 | 38.31 | 2 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2025 | Bedriftsløp - Sørmarka - R9 | H40 | 40.41 | 5 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2025 | Bedriftsløp - Øksnavadskogen - R8 | H40 | 26.45 | 1 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2025 | Ungdomscup 3 | A-åpen | 37.48 | 1 /4 | 1.54 | 10.44 | 0.32 | 11.44 | 0.53 | |
| 25.05.2025 | Kretsløp Alsvik | H 17- | 1.04.27 | 14 /16 | 5.11 | 12.18 | 0.59 | 11.44 | 0.53 | |
| 24.05.2025 | KM Mellom - Bakkebø | H 17- | 1.14.28 | 15 /20 | 10.06 | 12.20 | 1.40 | 11.44 | 0.53 | |
| 22.05.2025 | O-karusell nr. 2: Melsvatnet | Herrer - lang løype | 43.35 | 7 /11 | 5.32 | 12.23 | 1.34 | 11.44 | 0.53 | |
| 20.05.2025 | Ungdomscup 2 - Kleivane | H 17-55 | 22.46 | 12 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2025 | Bedriftsløp - Melshei/Arboretet - R6 | H40 | 38.32 | 1 /20 | 2.17 | 10.27 | 0.37 | 11.44 | 0.53 | |
| 13.05.2025 | Ungdomscup 1 Njåskogen | H 17-59 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | Bedriftsløp - Ølbergskogen - R5 | H40 | 37.36 | 1 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2025 | Klubbløp Lundehaugen skole | Herrer - lang A løype | 22.25 | 8 /16 | 0.08 | 7.07 | 0.03 | 7.28 | 0.07 | |
| 30.04.2025 | Bedriftsløp - Sveineskogen - R4 | H40 | 46.55 | 8 /17 | 5.12 | 12.21 | 1.22 | 11.54 | 0.50 | |
| 27.04.2025 | Åpent Klubbmesterskap i innendørsorientering Sandneshallen | Herrer - Vanskelig | 23.26 | 20 /29 | 3.31 | 8.21 | 1.15 | 7.29 | 0.08 | |
| 23.04.2025 | Bedriftsløp - Sælandsskogen - R3 | H40 | 52.49 | 2 /19 | 4.19 | 11.17 | 0.55 | 11.54 | 0.50 | |
| 09.04.2025 | Bedriftsløp - Njåskogen - R2 | H40 | 41.53 | 2 /26 | 3.27 | 7.10 | 0.35 | 7.29 | 0.08 | |
| 02.04.2025 | Bedriftsløp - Universitetet - R1 | H40 | 22.54 | 3 /23 | 0.48 | 7.26 | 0.16 | 7.29 | 0.08 | |
| 22.03.2025 | Vinterkarusell 1+ i Sørmarka | HAL | 47.59 | 20 /25 | 4.26 | 11.34 | 1.04 | 12.02 | 0.49 | |
| 08.02.2025 | Vinterkarusell Gramstad | Herrer - mellomlang løype | 43.09 | 3 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 05.02.2025 | Nattløp Ganddal IL Njåskogen | Herrer - lang løype | 1.03.15 | 12 /17 | 3.17 | 12.15 | 0.38 | 12.09 | 0.47 | |
| 22.01.2025 | Nattløp Vatneli Skole | HM | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.01.2025 | Treningsløp Bogafjell Plassatjørn (ROK Samling) | A - Lang | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2024 | Nyttårsløpet Melshei | Herrer - mellomlang løype | 59.31 | 7 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2024 | Klubbmesterskap Sandnes IL | H17 | 58.53 | 11 /15 | 4.36 | 12.06 | 0.57 | 12.08 | 0.49 | |
| 04.12.2024 | Nattløp Selshammeren | HK | 29.54 | 1 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 16.11.2024 | Treningsløp ROOTS samling | AK-åpen | 43.18 | 2 /4 | 1.18 | 12.14 | 0.22 | 12.08 | 0.50 | |
| 26.10.2024 | HARDHAUSEN | Åpen 2 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2024 | Bedriftsløp Lundehaugen - R18 | H40 | 24.28 | 7 /16 | 0.41 | 7.56 | 0.13 | 8.09 | 0.08 | – |
| 11.09.2024 | Bedriftsløp Skadberg - R16 | H40 | 1.10.23 | 7 /15 | 9.57 | 13.07 | 1.51 | 12.09 | 0.55 | |
| 10.09.2024 | Nærløp med ungdomscup | H 17-59 | 26.16 | 10 /14 | 0.16 | 7.57 | 0.05 | 8.09 | 0.08 | – |
| 04.09.2024 | Bedriftsløp Ølbergskogen - R15 | H40 | 34.06 | 10 /21 | 1.40 | 11.50 | 0.35 | 12.09 | 0.55 | |
| 03.09.2024 | Nærløp Selshammeren | B-åpen | 45.27 | 6 /27 | 3.58 | 11.42 | 1.01 | – | – | – |
| 21.08.2024 | Bedriftsløp Haugstadskogen - R13 | H40 | 52.19 | 13 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2024 | Bedriftsløp Skjæveland - R12 | H40 | 1.07.04 | 6 /16 | 4.09 | 12.06 | 0.45 | 12.09 | 0.54 | |
| 19.06.2024 | Bedriftsløp Selshammaren, Sviland - R11 | H40 | 58.57 | 4 /16 | 5.33 | 11.48 | 1.07 | 12.11 | 0.54 | |
| 12.06.2024 | Bedriftsløp Øksnevad - R10 | H40 | 36.07 | 7 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2024 | Bedriftsløp Sørmarka - R9 | H40 | 38.35 | 9 /25 | 1.40 | 12.07 | 0.31 | 12.11 | 0.54 | |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | AK-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2024 | Bedriftsløp Krossberg - R7 | H40 | 51.32 | 12 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2024 | Bedrisftsløp Vagleskogen - R5 | H40 | 42.26 | 21 /29 | 5.28 | 13.07 | 1.41 | 12.20 | 1.05 | |
| 24.04.2024 | Bedriftsløp Gausel - R4 | H40 | 45.00 | 8 /30 | 2.16 | 11.46 | 0.36 | 11.57 | 0.43 | – |
| 17.04.2024 | Bedriftsløp - Sandtangen - R3 | H40 | 31.05 | 13 /27 | 0.24 | 12.02 | 0.09 | 11.57 | 0.43 | – |
| 03.04.2024 | Bedriftsløp - Universitetet - R1 | H40 | 27.39 | 17 /22 | 1.50 | 9.50 | 0.39 | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Sørmarkstafetten | stafett | Sandnes IL (Rogaland) 8 | 3 | 13.44 | 4 | 6 |