Løperprofil
Kristian Hj. Falch
Gular
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
38 løp
Sprintrankingen
30 løp
Skogsrankingen
nr. 3372 av 3556
Nr. 3372 av 3556 blant menn i Norge · nr. 69 av 119 i klassen H80–84 · nr. 15 av 28 i 1944-kullet
- Forventet kmtid
- 19.25
- Løpskapasitet
- 16.45
- O-evne
- 2.41
- Jevnhet ±
- 9,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.49
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 118 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 39 (sist 14.01.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3913 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3669 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0932 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0408 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,28 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1901 |
| bomVekt | 76,06 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7708 |
| bomStorSigma | 1,1079 |
| antallBom | 109 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0863 |
| havariVekt | 5,21 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0052 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4536 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0005 |
| fartSesongSin | 0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4456 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5168,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 1579 av 1659
Nr. 1579 av 1659 blant menn i Norge · nr. 28 av 51 i klassen H80–84 · nr. 6 av 13 i 1944-kullet
- Forventet kmtid
- 12.25
- Løpskapasitet
- 12.03
- O-evne
- 0.21
- Jevnhet ±
- 6,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.29
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 1,4
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 30 (sist 20.01.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,397 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3768 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0647 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0387 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,35 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,81 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,6057 |
| bomVekt | 62,41 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3556 |
| bomStorSigma | 0,5948 |
| antallBom | 66 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0905 |
| havariVekt | 3,23 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0038 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5679 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0004 |
| fartSesongSin | 0,0036 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4471,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4602,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 21.28
- Løpskapasitet
- 15.53
- O-evne
- 5.35
- Jevnhet ±
- 10,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.19
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 4,3
- Typisk bom
- 223 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i mai (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 04.11.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2172 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2106 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,104 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0596 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,44 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,34 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3004 |
| bomVekt | 15,18 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 5,4068 |
| bomStorSigma | 0,804 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0557 |
| havariVekt | 1,82 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4131 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0068 |
| fartSesongSin | −0,0079 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3748,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5067,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 0 | 04.11.2026 KM Natt + Nattcup 26/27 #2, bom 16.28 | 70 | nr. 8061 |
| Bom over fem minutter | 0 | 04.11.2026 KM Natt + Nattcup 26/27 #2, bom 16.28 | 85 | nr. 8189 |
| Bom over ti minutter | 0 | 04.11.2026 KM Natt + Nattcup 26/27 #2, bom 16.28 | 180 | nr. 8218 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | KM Natt + Nattcup 26/27 #2 | C-åpen | 58.06 | 16 /16 | 25.37 | 30.13 | 13.19 | 21.28 | 5.35 | |
| 11.02.2026 | Nattcup-5 25/26 | HC | 23.53 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 20.01.2026 | Urb-O #6 Individuell Start | H60 | 41.19 | 5 /6 | 4.07 | 13.32 | 1.21 | 12.18 | 0.23 | |
| 14.01.2026 | Nattcup#4 25/26 | HC | 36.55 | 8 /9 | 3.54 | 19.54 | 2.06 | 18.29 | 2.49 | |
| 10.12.2025 | Førjulsnatten - Nattcup-3 25/26 | HC | 1.27.55 | 9 /12 | 41.21 | (27.11) | 12.47 | 18.18 | 3.06 | |
| 12.11.2025 | nattcup-2 25/26 | HC | 32.54 | 8 /11 | 17.13 | (31.39) | 16.34 | 19.00 | 3.31 | |
| 08.11.2025 | IL Gular Klubbmesterskap (åpent) | D/H17C | 23.51 | 2 /5 | 1.56 | 17.04 | 1.23 | 19.00 | 3.31 | |
| 04.11.2025 | Urb-O #1 Individuell Start | H60 | 41.43 | 3 /3 | 6.22 | 14.10 | 2.10 | 12.10 | 0.22 | |
| 19.08.2025 | Pokalkamp-6 Bergen | C-åpen 17- | 50.32 | 9 /18 | 11.32 | 19.17 | 5.00 | 17.41 | 3.17 | – |
| 06.05.2025 | Sprintcup-2 Bergen | H 60- | 25.19 | 9 /11 | 4.29 | 14.34 | 2.35 | 11.42 | 0.21 | |
| 01.04.2025 | Pokalkamp #1 Bergen | C-åpen 17- | 35.45 | 10 /14 | 12.23 | 19.54 | 6.54 | – | – | – |
| 12.03.2025 | Nattcupfinale 24/25 | HC | 1.07.21 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.12.2024 | Nattcup24/25 | HC | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.12.2024 | Urb-O #3 vinteren 2024-2025 Fellesstart | H60 | 1.04.58 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.11.2024 | Nattcup24/25 | HC | 29.58 | 9 /14 | 5.50 | 16.40 | 3.15 | 18.19 | 3.38 | |
| 05.11.2024 | Urb-O #1 vinteren 2024-2025 Individuell start | H60 | 40.15 | 5 /7 | 2.05 | 10.57 | 0.34 | 11.00 | 0.20 | |
| 16.10.2024 | Nattcup24/25 | HC | 22.30 | 2 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2024 | Brakebeinerløpet 2024 | H80 | 40.20 | 4 /9 | 3.37 | 17.40 | 1.35 | 19.31 | 3.45 | |
| 16.04.2024 | Pokalkamp 1/24 | H65- | 1.14.32 | 15 /17 | 35.00 | (34.03) | 15.59 | 18.44 | 4.07 | |
| 13.03.2024 | nattcupfinale Bergen | HC | 45.25 | 6 /7 | 15.21 | (26.40) | 9.01 | 17.43 | 3.27 | |
| 21.02.2024 | Nattcup 4 Bergen | HC | 1.12.14 | 3 /5 | 30.15 | (28.04) | 11.45 | 17.03 | 3.09 | |
| 23.01.2024 | Urb-O #5 vinteren 2023-2024 Individuell start | H60 | 1.02.03 | 5 /5 | 11.22 | 14.41 | 2.41 | 11.06 | 0.24 | |
| 17.01.2024 | nattcup 3 Bergen | HC | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.01.2024 | Urb-O #4 vinteren 2023-2024 Free Challenge | H60 | 57.46 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 05.12.2023 | Urb-O #3 vinteren 2023-2024 Fellesstart | H60 | 46.40 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 15.11.2023 | nattcup 2 Bergen | HC | 26.35 | 6 /9 | 7.07 | 18.37 | 4.59 | 15.57 | 2.19 | |
| 07.11.2023 | Urb-O #1 vinteren 2023-2024 Individuell start | H60 | 37.27 | 7 /8 | 3.09 | 10.53 | 0.55 | 10.39 | 0.19 | |
| 18.10.2023 | nattcup 1 Bergen | HC | 36.39 | 3 /6 | 2.51 | 15.20 | 1.12 | 15.55 | 2.11 | |
| 26.09.2023 | sprintcup 5 Bergen | H60- | 24.14 | 4 /9 | 1.14 | 11.11 | 0.34 | 10.46 | 0.20 | |
| 02.05.2023 | sprintcup 3 Bergen | H60- | 17.25 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2023 | Pokalkamp #1 Bergen | H65- | 38.39 | 5 /21 | 4.05 | 14.48 | 1.34 | 15.24 | 2.19 | |
| 28.03.2023 | Sprintcup 1 Bergen | H60- | 27.20 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2023 | nattcupfinale Bergen | HC | 31.28 | 6 /11 | 3.44 | 13.56 | 1.51 | 15.26 | 2.38 | |
| 14.03.2023 | Urb-O #8 jaktstart vinteren 2022-2023 | H60 | 1.09.01 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 22.02.2023 | nattcup 5 Bergen | HC | 35.01 | 6 /9 | 8.45 | 15.30 | 3.52 | 16.00 | 2.47 | |
| 24.01.2023 | Urb-O #5 vinteren 2022-2023 | H60 | 30.10 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.01.2023 | nattcup 4 Bergen | HC | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.01.2023 | Urb-O #4 vinteren 2022-2023 | H60 | 56.24 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.11.2022 | Nattcup 3 Bergen | HC | 55.19 | 6 /11 | 13.17 | 18.03 | 4.20 | 16.52 | 2.49 | |
| 08.11.2022 | Urb-O #1 vinteren 2022-2023 | H60 | 42.11 | 6 /9 | 6.50 | 12.38 | 2.03 | 10.54 | 0.23 | |
| 02.11.2022 | nattcup 2 Bergen | HC | 22.43 | 6 /12 | 3.13 | 16.48 | 2.23 | 16.52 | 2.49 | |
| 19.10.2022 | nattcup 1 Bergen | HC | 1.12.54 | 10 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2022 | pokalkamp 4 Bergen | H65- | 1.23.00 | 7 /8 | 24.27 | 20.37 | 6.04 | 16.25 | 2.42 | |
| 09.06.2022 | IL Gular Klubbmesterskap 2022 | D/H17C | 32.57 | 2 /7 | 4.29 | 15.27 | 2.06 | 16.25 | 2.42 | |
| 26.04.2022 | sprintcup 2 Bergen | H60- | 32.09 | 4 /7 | 4.27 | 12.00 | 1.40 | 11.06 | 0.19 | |
| 05.04.2022 | Sprintcup #1 Bergen | H60- | 21.33 | 7 /11 | 2.20 | 11.57 | 1.18 | 11.06 | 0.19 | |
| 16.02.2022 | Nattcup 5 Bergen | HC | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.01.2022 | nattcup 4 Bergen | HC | 31.11 | 4 /17 | 2.30 | 12.58 | 1.02 | 15.15 | 2.36 | |
| 08.12.2021 | nattcup 3 Bergen | HC | 1.03.40 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.11.2021 | Urb-O #2 vinteren 2021-2022 | H60 - Sløyfe A | 9.47 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 30.11.2021 | Urb-O #2 vinteren 2021-2022 | H60 - Sløyfe B | 11.51 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 30.11.2021 | Urb-O #2 vinteren 2021-2022 | H60 - Sløyfe C | 12.59 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 30.11.2021 | Urb-O #2 vinteren 2021-2022 | H60 - Sløyfe D | 7.36 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 30.11.2021 | Urb-O #2 vinteren 2021-2022 | H60 - Sløyfe E | 13.28 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 03.11.2020 | Urb-O #1 vinteren 2020-2021 | H60 | 37.13 | 4 /10 | 3.25 | 11.03 | 1.01 | 10.54 | 0.19 | |
| 14.10.2020 | nattcup 1 Bergen | HC | 1.26.18 | 14 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 11.03.2020 | nattcupfinale Bergen | HC | 32.38 | 5 /9 | 6.49 | 17.19 | 3.37 | 17.55 | 2.58 | |
| 03.03.2020 | Urb-O løp 6 Sløyfer | H60- Sløyfe B | 11.49 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 03.03.2020 | Urb-O løp 6 Sløyfer | H60- Sløyfe C | 8.37 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 03.03.2020 | Urb-O løp 6 Sløyfer | H60- Sløyfe D | 22.25 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 03.03.2020 | Urb-O løp 6 Sløyfer | H60- Sløyfe E | 9.04 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 19.02.2020 | nattcup 5 Bergen | HC | 21.12 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.02.2020 | Urb-O løp 5 Individuell start | H60 | 33.17 | 3 /8 | 1.04 | 10.25 | 0.20 | 11.00 | 0.20 | |
| 28.01.2020 | Urb-O løp 4 Free Challenge | H60 | 1.06.49 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 22.01.2020 | Nattcup 4 Bergen | HC | 50.31 | 7 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 14.01.2020 | Urb-O løp 3 Fellesstart | H60 | 41.04 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 23.11.2019 | IL Gular klubbmesterskap | H 17- | 1.12.21 | 13 /14 | 13.33 | 19.48 | 3.42 | 18.36 | 3.08 | |
| 13.11.2019 | Nattcup 2 Bergen | HC | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2019 | Urb-O løp 1 Individuell start | H60 | 33.01 | 4 /4 | 1.17 | 11.40 | 0.27 | 11.12 | 0.23 | |
| 16.10.2019 | Nattcup 1 Bergen | HC | 44.37 | 3 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2019 | Sprintcupfinale Bergen | H60- | 28.49 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2019 | Sprintcup 2 Bergen | H60- | 35.45 | 10 /13 | 5.35 | 12.06 | 1.53 | 10.30 | 0.24 | |
| 09.04.2019 | Pokalkamp 1 Bergen | H65- | 1.19.28 | 12 /15 | 19.25 | 20.28 | 5.00 | 18.38 | 3.35 | |
| 02.04.2019 | Sprintcup 1 Bergen | H60- | 24.13 | 13 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 13.03.2019 | Nattcupfinale Bergen | HC | 33.56 | 10 /16 | 3.11 | 16.48 | 1.35 | 18.02 | 3.22 | |
| 05.02.2019 | Urb-O løp 4 Free Challenge | H60 | 1.00.52 | 4 /5 | 12.57 | (15.43) | 3.21 | 10.20 | 0.22 | |
| 14.11.2018 | Nattcup 2 Bergen | HC | 45.42 | 12 /14 | 12.05 | 18.47 | 4.58 | 17.44 | 3.49 | |
| 04.09.2018 | Sprintcup 4 Bergen | H60- | 23.32 | 12 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2018 | Sprintcup 1 Bergen | H60- | 19.47 | 3 /8 | 0.06 | 9.16 | 0.03 | 9.54 | 0.21 | |
| 14.03.2018 | Nattcupfinale Bergen | HC | 56.05 | 9 /9 | 21.53 | (25.26) | 9.55 | 17.32 | 3.36 | |
| 20.02.2018 | Urb-O løp 7 Jaktstart | H60 | 33.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.01.2018 | Urb-O løp 5 Individuell start | H60 | 32.00 | – | 3.06 | 10.30 | 1.01 | 10.12 | 0.24 | |
| 18.10.2017 | Nattcup 1 Bergen | HB | 1.22.30 | 18 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2017 | TIF Viking jubileumsløp / KM ultralang Hordaland (HOK-rankingløp 4/2017) | H70- | 1.08.30 | 2 /6 | 6.32 | 14.09 | 1.21 | 16.04 | 3.14 | |
| 15.03.2017 | Nattcupfinale Bergen | HC | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.03.2017 | Urb-O løp 7 Fellesstart | H60 | 36.43 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 07.02.2017 | Urb-O løp 5 Individuell start | H60 | 36.49 | 4 /7 | 7.47 | 12.58 | 2.44 | 10.33 | 0.28 | |
| 24.01.2017 | Urb-O løp 4 Free Challenge | H60 | 32.30 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 18.01.2017 | Nattcup 4 Bergen | HC | 45.09 | 13 /14 | 24.13 | (26.20) | 14.07 | 16.40 | 4.04 | |
| 10.01.2017 | Urb-O løp 3 Fellesstart | H60 | 28.42 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 16.11.2016 | Nattcup 2 Bergen | HB | 1.16.29 | 20 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2016 | Klubbmesterskap IL Gular | H 60- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2016 | Nattcup 1 Bergen | HB | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2016 | Pokalkamp 4 Bergen | H65- | 1.02.02 | 5 /8 | 7.43 | 13.56 | 1.44 | 15.45 | 2.59 | |
| 12.04.2016 | Sprintcup 1 Bergen | H60- | 23.31 | 3 /10 | 3.28 | 11.35 | 1.42 | 10.25 | 0.22 | |
| 10.02.2016 | Nattcup 5 Bergen | HB | 1.01.11 | 16 /18 | 16.52 | 17.50 | 4.55 | 17.03 | 3.44 | |
| 13.01.2016 | Nattcup 4 Bergen | HC | 1.10.20 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 09.12.2015 | Nattcup 3 Bergen | HC | 1.11.34 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2015 | Nattcup 2 Bergen | HB | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2015 | Urb-O Cup #9. Sesong 2014-2015 | H60 | 52.03 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 14.01.2015 | Nattcup 4 Bergen | HB | 1.44.05 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.12.2014 | Nattcup 3 Bergen (Førjulsnatten) | HB | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.11.2014 | Urb-O Cup #1. Sesong 2014-2015. | H60 | 38.58 | 3 /7 | 2.49 | 10.58 | 0.48 | 10.34 | 0.25 | |
| 12.11.2014 | Nattcup 2 Bergen | HB | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.02.2014 | Urb-O Cup # 7 | H60 | 0.00 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 04.02.2014 | Urb-O Cup # 6 | H-16 | 49.35 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 07.01.2014 | Urb-O Cup # 4 | H60 | 49.04 | 8 /9 | 16.30 | (16.14) | 5.27 | 10.30 | 0.29 | |
| 16.10.2013 | Nattcup 1 Bergen | HB | 52.33 | 19 /28 | 5.05 | 13.57 | 1.21 | 17.10 | 3.43 | |
| 13.02.2013 | Nattcup 5 Bergen | HB | 56.29 | 17 /22 | 21.42 | 23.21 | 8.58 | 18.58 | 4.47 | |
| 28.08.2012 | pokalkamp 5 Bergen | H 65- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2012 | Fjord-O West 2012 | H 65- | 15.49 | 6 /11 | 1.30 | 10.19 | 0.59 | 9.37 | 0.16 | |
| 26.06.2012 | Fjord-O West 2012 | H 65- | 1.15.45 | 16 /17 | 11.43 | 24.53 | 3.51 | 18.23 | 4.29 | |
| 22.05.2012 | Sprintcup 2 Bergen | H60 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2012 | Pokalkamp 1 Bergen | H65 | 1.16.25 | 12 /12 | 38.37 | (24.44) | 12.30 | 17.25 | 4.32 | |
| 20.03.2012 | Urb-O Cup #10 | H60 | 29.28 | 1 /3 | 2.27 | 10.14 | 0.51 | 9.45 | 0.15 | |
| 14.03.2012 | Nattcupfinale Bergen | HB | 1.25.19 | 25 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 06.03.2012 | Urb-o cup #9 | H60- | 22.15 | 2 /6 | 1.16 | 10.05 | 0.34 | 9.45 | 0.15 | |
| 07.02.2012 | Urb-O Cup #7 | H60 | 34.17 | 2 /5 | 2.25 | 9.51 | 0.42 | 9.51 | 0.14 | |
| 10.01.2012 | Urb-o cup #5 | H60- | 39.58 | 4 /10 | 4.10 | 10.52 | 1.08 | 9.55 | 0.15 | |
| 16.11.2011 | Nattcup 2 | HB | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2011 | KM natt | HB | 1.21.11 | 19 /20 | 26.11 | 18.06 | 5.50 | 16.56 | 3.40 | |
| 27.09.2011 | Sprintcup 7 | H60 | 31.56 | 2 /9 | 4.20 | 11.04 | 1.30 | 9.42 | 0.13 | |
| 13.09.2011 | Pokalkamp 8 Bergen | H65 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2011 | Pokalkamp 7 | H65 | 1.12.52 | 7 /8 | 12.51 | 18.31 | 3.16 | 16.48 | 3.07 | |
| 30.08.2011 | Pokalkamp 6 | H65 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2011 | Pokalkamp 4 Bergen | H65 | 1.18.44 | 4 /7 | 14.40 | 15.43 | 2.56 | 16.34 | 3.08 | |
| 31.05.2011 | Pokalkamp 3 Bergen | H65 | 1.11.37 | 8 /9 | 18.50 | 18.29 | 4.52 | 16.42 | 3.07 | |
| 24.05.2011 | Sprintcup 4 Bergen | H60 | 22.27 | 3 /5 | 0.39 | 10.01 | 0.17 | 9.23 | 0.07 | |
| 28.04.2011 | Pokalkamp 1 Bergen | H65 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2011 | Sprintcup 2 Bergen | H60 | 22.07 | 1 /7 | 0.56 | 8.54 | 0.23 | 8.57 | 0.08 | |
| 05.04.2011 | Sprintcup 1 Bergen | H60 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.03.2011 | Nattcup Finale | HB | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.02.2011 | Urb-O cup 8 | H60 | 30.42 | 3 /5 | 2.21 | 9.27 | 0.43 | 8.42 | 0.14 | – |
| 16.02.2011 | Nattcup 5 | HB | 49.24 | 15 /21 | 6.50 | 14.10 | 1.58 | 15.01 | 2.14 | – |
| 08.02.2011 | Urb-O cup 7 | H60 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.01.2011 | Urb-O cup 6 | A | 6.23 | 64 /101 | – | – | – | – | – | – |
| 25.01.2011 | Urb-O cup 6 | B | 8.56 | 58 /98 | – | – | – | – | – | – |
| 25.01.2011 | Urb-O cup 6 | D | 4.53 | 57 /99 | – | – | – | – | – | – |
| 25.01.2011 | Urb-O cup 6 | E | 7.03 | 70 /93 | – | – | – | – | – | – |
| 19.01.2011 | Nattcup 4 | HB | 1.07.52 | 18 /19 | 25.50 | 21.33 | 8.12 | – | – | – |
| 11.01.2011 | Urb-O cup 5 | H60 | 29.22 | 2 /3 | 0.24 | 7.10 | 0.06 | – | – | – |