Løperprofil
Andrei Zhuravlev
Halden
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.51
- Løpskapasitet
- 8.49
- O-evne
- 1.02
- Jevnhet ±
- 6,8 %
- Usikkerhet ±
- 3.34
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 14.04.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2475 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4006 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0681 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3088 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,47 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0003 |
| bomVekt | 5,46 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3287 |
| bomStorSigma | 0,7413 |
| antallBom | 28 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0493 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0759 |
| havariVekt | 0,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0006 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2347,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2621,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 19 | 05.02.2019 Høiås Day og Night Cup 2019 Løp 7, bom 3.39 | 122 | – |
| Bom over fem minutter | 241 | hele karrieren siden 2012 | 241 | – |
| Bom over ti minutter | 241 | hele karrieren siden 2012 | 241 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.01.2026 | Klubbmesterskap ski | H 21- | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2019 | Smaaleneneløpet | H21E2 | 1.47.45 | 27 /40 | 5.16 | 8.22 | 0.25 | 8.44 | 1.00 | |
| 05.02.2019 | Høiås Day og Night Cup 2019 Løp 7 | Herrer | 48.10 | 12 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 04.12.2018 | Høiås Day og Night Cup 2019 Løp 3 | Herrer | 43.21 | 7 /11 | 1.30 | 7.56 | 0.16 | 8.29 | 1.01 | |
| 18.09.2018 | 25 manna test | 30 min A | 39.58 | 1 /6 | 0.31 | 6.52 | 0.05 | 8.28 | 1.07 | |
| 22.04.2018 | Lørdagskjappen | H 21-E | 44.11 | 33 /90 | 2.05 | 7.43 | 0.22 | 8.53 | 1.14 | |
| 25.03.2018 | Tiomilahelg - Individuell dag | Herrer | 1.14 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.01.2018 | Høiås Day og Night Cup 2018 Løp 5 | Herrer | 1.22.18 | 5 /12 | 17.58 | 9.38 | 2.06 | 9.05 | 1.21 | |
| 26.09.2017 | Åpen 25-mannatest | 30 min A | 36.59 | 10 /18 | 1.13 | 7.50 | 0.15 | 9.01 | 1.13 | |
| 22.04.2017 | Lørdagskjappen | H 21-E1 | 36.48 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.03.2017 | Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 9 | Herrer | 1.17.58 | 14 /17 | 7.29 | 8.22 | 0.48 | 9.15 | 1.20 | |
| 21.03.2017 | KM natt | H 21- | 1.24.58 | 18 /21 | 7.02 | 8.41 | 0.43 | 9.15 | 1.20 | |
| 14.02.2017 | Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 7 | Herrer | 1.23.36 | 9 /12 | 10.00 | 9.00 | 1.05 | 9.08 | 1.07 | |
| 22.10.2016 | Blodslitet 2016 | H35 | 1.55.39 | 8 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2014 | Smaaleneneløpet | H21E | 1.08.11 | 32 | 3.20 | 8.09 | 0.24 | 8.42 | 0.59 | |
| 12.04.2014 | Lørdagskjappen | H 21-E | 44.23 | 39 /94 | 2.12 | 7.43 | 0.23 | 8.42 | 0.59 | |
| 09.04.2014 | KM-Natt 2014 | H 21- | 1.09.28 | 14 | 3.40 | 8.14 | 0.26 | 8.42 | 0.59 | |
| 07.03.2014 | Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 13 | Herrer | 1.11.46 | 6 /14 | 18.40 | 9.26 | 2.27 | 8.51 | 1.19 | – |
| 02.03.2014 | Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 14 | Herrer | 44.35 | 12 /26 | 1.54 | 7.41 | 0.20 | 8.51 | 1.19 | – |
| 21.04.2013 | Norwegian Spring - Solrenningen | H 21-E | 1.19.37 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.11.2012 | Høiås Saucony Day Cup 1 | Herrer | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.11.2012 | Høiås Trimtex Night Cup 1 | Herrer | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2012 | Norwegian spring - Solrenningen - eliteklasser | H21-E2 | 1.33.03 | 25 /45 | 2.16 | 8.51 | 0.13 | – | – | – |
| 20.04.2012 | NM natt | H21-Gjest | 1.48.10 | 1 | – | – | – | – | – | – |