Løperprofil
Andreas Nielsen
Varegg
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
11 løp
Sprintrankingen
22 løp
B-rankingen
5 løp
C-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
nr. 1718 av 3540
Nr. 1718 av 3540 blant menn i Norge · nr. 135 av 180 i klassen H35–39 · nr. 23 av 35 i 1988-kullet
- Forventet kmtid
- 11.41
- Løpskapasitet
- 10.45
- O-evne
- 0.57
- Jevnhet ±
- 7,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.20
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 2,0
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i april (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 03.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0507 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0429 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0743 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0281 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,11 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,91 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7232 |
| bomVekt | 98,36 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5541 |
| bomStorSigma | 0,7613 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0444 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0425 |
| havariVekt | 7,19 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2333 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0013 |
| fartSesongSin | −0,0084 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2859,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3111,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 870 av 1658
Nr. 870 av 1658 blant menn i Norge · nr. 55 av 69 i klassen H35–39 · nr. 14 av 17 i 1988-kullet
- Forventet kmtid
- 7.36
- Løpskapasitet
- 7.31
- O-evne
- 0.05
- Jevnhet ±
- 5,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.08
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 0,5
- Typisk bom
- 54 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 22 (sist 04.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0752 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,073 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0564 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0169 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 6,22 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 14,19 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5644 |
| bomVekt | 171,47 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 3,9956 |
| bomStorSigma | 0,5116 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,051 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0772 |
| havariVekt | 11,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7766 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0029 |
| fartSesongSin | 0,0034 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2787,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2818 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.36
- Løpskapasitet
- 9.44
- O-evne
- 0.52
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.37
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 65 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 18.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2729 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3036 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0869 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0568 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,93 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,87 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,758 |
| bomVekt | 24,73 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1813 |
| bomStorSigma | 0,5441 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0558 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0718 |
| havariVekt | 1,53 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0021 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9474 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0014 |
| fartSesongSin | 0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2292,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2494,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.18
- Løpskapasitet
- 10.29
- O-evne
- 0.49
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.19
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,4
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 18.06.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1962 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2279 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0953 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1097 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,39 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,9 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7171 |
| bomVekt | 15,31 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2023 |
| bomStorSigma | 0,6181 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0806 |
| havariVekt | 1,23 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0015 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5791 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0029 |
| fartSesongSin | 0,0014 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2476,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2667,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.34
- Løpskapasitet
- 12.40
- O-evne
- 0.54
- Jevnhet ±
- 9,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.08
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,4
- Typisk bom
- 70 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 14.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0048 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0102 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0989 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0799 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,77 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,6 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7525 |
| bomVekt | 9,09 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2534 |
| bomStorSigma | 0,707 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0289 |
| havariVekt | 1,12 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0027 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,2965 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3029,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3242,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | KM Sprint | H 19- | 20.38 | 18 /22 | 0.02 | 8.04 | 0.01 | 7.36 | 0.05 | |
| 03.10.2026 | KM Mellom | H 19- | 54.06 | 17 /23 | 8.32 | 12.10 | 1.55 | 11.42 | 0.57 | |
| 18.08.2026 | Sprintcup #5 | H17- | 27.15 | 15 /20 | 0.09 | 7.51 | 0.03 | 7.34 | 0.05 | |
| 16.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | AL-Åpen | 57.14 | 1 /2 | 9.41 | 14.29 | 2.27 | 11.40 | 0.55 | |
| 15.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | AL-Åpen | 1.19.29 | 1 /1 | 8.07 | 12.06 | 1.14 | 11.40 | 0.55 | |
| 16.06.2026 | Sprintcup #4 | H17- | 23.20 | 11 /18 | 1.54 | 8.28 | 0.41 | 7.38 | 0.05 | |
| 14.06.2026 | Midtsommerløpet | AK-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2026 | Camp Stokke - innendørsorientering | H17 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2026 | Midtsommersprinten | AK-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2026 | Pokalkamp #4 | AK-åpen 15- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2026 | Dag 2 | AK-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Hav-O 2026 | AK-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Hav-O 2026 | AK-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Dag 1 | AK-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2026 | Sprintcup #3 | H 17- | 22.24 | 12 /15 | 0.01 | 7.48 | 0.00 | 7.33 | 0.05 | |
| 28.04.2026 | Pokalkamp #2 | AK-åpen 15- | 40.52 | 2 /5 | 1.08 | 10.33 | 0.18 | 10.55 | 0.35 | |
| 21.04.2026 | SprintCup #2 | H 17- | 25.08 | 11 /13 | 1.52 | 8.24 | 0.37 | 7.30 | 0.05 | |
| 19.04.2026 | Vestlandspremieren dag 3 Kristtornløpet | AK-åpen | 40.19 | 3 /7 | 1.51 | 10.50 | 0.30 | 10.55 | 0.35 | |
| 18.04.2026 | Vestlandspremieren dag 2, Sveio | B-open 17- | 24.16 | 1 /16 | 0.30 | 10.18 | 0.13 | 11.11 | 0.43 | |
| 17.04.2026 | Vestlandspremieren dag 1 Møllesprinten | AOpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2026 | Pokalkamp #1 | N2-åpen 17- | 25.09 | 3 /6 | 0.51 | 13.40 | 0.28 | 13.34 | 0.51 | – |
| 07.04.2026 | Sprintcup #1 | H 17- | 22.21 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.03.2026 | Urb-O #9 Jaktstart | H17- | 28.39 | 10 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 17.02.2026 | Urb-O #8 Fellesstart | H17- | 35.16 | 11 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 20.01.2026 | Urb-O #6 Individuell Start | H17- | 22.35 | 8 /13 | 1.06 | 7.24 | 0.22 | 7.22 | 0.04 | |
| 14.12.2025 | Klubbmesterskap innendørs-O | H 17- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 11.12.2025 | Urb-O #4 Innendørs-O | H17- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 18.11.2025 | Urb-O #2 Sløyfer | Løype: Sløyfe A | 10.09 | 28 | 0.01 | 7.42 | 0.01 | 7.27 | 0.04 | |
| 18.11.2025 | Urb-O #2 Sløyfer | Løype: Sløyfe B | 6.59 | 17 | – | – | – | – | – | – |
| 18.11.2025 | Urb-O #2 Sløyfer | Løype: Sløyfe C | 9.50 | 26 | – | – | – | – | – | – |
| 04.11.2025 | Urb-O #1 Individuell Start | H17- | 21.49 | 10 /18 | 0.04 | 7.24 | 0.01 | 7.27 | 0.04 | |
| 23.09.2025 | Sprintcup-6 Bergen | H 17- | 23.26 | 8 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2025 | Pokalkamp-8 Bergen | AK-åpen 15- | 1.04.48 | 2 /2 | 4.55 | 12.57 | 0.59 | 11.02 | 0.39 | |
| 09.09.2025 | Sprintcup-5 Bergen | H 17- | 17.27 | 6 /12 | 0.16 | 7.15 | 0.07 | 7.28 | 0.05 | |
| 02.09.2025 | Pokalkamp-7 Bergen | AK-åpen 15- | 34.54 | 1 /5 | 0.01 | 10.14 | 0.00 | 11.02 | 0.39 | |
| 26.08.2025 | Sprintcup-4 Bergen | H 17- | 14.57 | 9 /17 | 0.00 | 7.02 | 0.00 | 7.34 | 0.05 | |
| 19.08.2025 | Pokalkamp-6 Bergen | AK-åpen 15- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | AK-åpen | 39.33 | 32 /176 | 0.43 | 10.43 | 0.12 | 10.44 | 0.35 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | AK-åpen | 30.05 | 7 /103 | 3.00 | 10.38 | 1.04 | 10.44 | 0.35 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | AK-åpen | 19.32 | 36 /127 | 0.21 | 7.48 | 0.08 | 7.35 | 0.06 | |
| 03.06.2025 | Pokalkamp-5 Bergen | AK-åpen 14- | 39.10 | 1 /5 | 1.09 | 10.41 | 0.19 | 10.44 | 0.35 | |
| 27.05.2025 | Sprintcup-3 Bergen | H 17- | 16.49 | 11 /14 | 0.17 | 7.46 | 0.08 | 7.28 | 0.06 | |
| 25.05.2025 | Hamla Grand Prix (innlagt KM ultralang) | AK-open | 53.10 | 1 /2 | 1.24 | 10.54 | 0.17 | 10.53 | 0.52 | – |
| 20.05.2025 | Pokalkamp-4 Bergen | B-åpen 17- | 50.03 | 1 /11 | 3.26 | 11.23 | 0.47 | 11.34 | 0.53 | |
| 06.05.2025 | Sprintcup-2 Bergen | H 17- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2025 | Pokalkamp #1 Bergen | N2-åpen 17- | 18.56 | 1 /6 | 1.01 | 11.41 | 0.38 | – | – | – |
| 03.12.2024 | Urb-O #3 vinteren 2024-2025 Fellesstart | H40 | 28.53 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2024 | Urb-O #1 vinteren 2024-2025 Individuell start | H17- | 26.09 | 6 /8 | 0.26 | 7.07 | 0.07 | 7.13 | 0.07 | |
| 20.08.2024 | Sprintcup 5/24 | H19- | 19.14 | 6 /9 | 0.21 | 7.14 | 0.08 | 7.18 | 0.08 | |
| 02.07.2024 | Sprintcup 4/24 (Bergen City Summer Sprint) | H19- | 18.58 | 8 /14 | 0.06 | 6.45 | 0.02 | 7.28 | 0.09 | |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | AL-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | H 35- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | H 35- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2024 | Dag 1-1 | H 35- | 1.14.37 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2024 | Dag 1-2 | H 35- | 18.25 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2024 | Pokalkamp 4/24 | C-åpen 17- | 33.43 | 3 /9 | 2.12 | 11.25 | 0.45 | 11.19 | 0.26 | |
| 09.06.2024 | KM langdistanse | B-åpen 17- | 41.24 | 1 /11 | 2.55 | 10.19 | 0.44 | 11.26 | 0.59 | |
| 08.06.2024 | KM mellomdistanse | B-åpen 17- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2024 | Pokalkamp 3/24 | C-åpen 17- | 19.36 | 1 /10 | 0.49 | 9.12 | 0.23 | 11.28 | 0.28 | |
| 14.05.2024 | Sprintcup 3/24 | H19- | 20.05 | 9 /15 | 0.35 | 7.35 | 0.13 | 7.33 | 0.10 | |
| 07.05.2024 | Pokalkamp 2/24 | C-åpen 17- | 22.41 | 2 /11 | 1.08 | 10.30 | 0.31 | 11.28 | 0.28 | |
| 23.04.2024 | Sprintcup 2/24 | H19- | 20.38 | 12 /17 | 1.45 | 7.58 | 0.41 | 7.28 | 0.11 | |
| 16.04.2024 | Pokalkamp 1/24 | C-åpen 17- | 23.49 | 2 /14 | 0.33 | 12.47 | 0.18 | 13.25 | 0.46 | – |
| 09.04.2024 | Sprintcup 1/24 | H19- | 22.50 | 8 /15 | 0.36 | 7.29 | 0.12 | 7.28 | 0.11 | |
| 07.04.2024 | Vestlandspremieren-III (Hordalandscupen 1) | C-åpen 17- | 34.34 | 1 /10 | 0.49 | 12.47 | 0.18 | 13.25 | 0.46 | – |
| 06.04.2024 | Vestlandspremieren-II | C-open 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.03.2024 | Urb-O #finale vinteren 2023-2024 Jaktstart | H17- | 32.27 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.01.2024 | Urb-O #4 vinteren 2023-2024 Free Challenge | HN | 14.33 | 5 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | sprintcup 3 Bergen | H19- | 25.47 | 17 /20 | 3.58 | 9.17 | 1.26 | 7.46 | 0.13 | |
| 25.04.2023 | Pokalkamp #1 Bergen | B-åpen 17- | 26.38 | 1 /17 | 0.25 | 11.52 | 0.11 | 13.16 | 0.51 | – |
| 18.04.2023 | sprintcup 2 Bergen | H19- | 20.26 | 8 /11 | 0.05 | 7.27 | 0.02 | 7.25 | 0.10 | – |
| 16.04.2023 | Kristtornløp (Hordalandscup 1/23) | B-åpen 17- | 38.59 | 3 /12 | 0.53 | 13.42 | 0.19 | 13.16 | 0.51 | – |
| 14.06.2022 | pokalkamp 4 Bergen | N2-åpen 17- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2022 | pokalkamp 1 Bergen | N2-åpen 17- | 27.10 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2022 | sprintcup 2 Bergen | HN | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 16.11.2021 | Urb-O #1 vinteren 2021-2022 | HN | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2021 | sprintcup 5 Bergen | Ledsager | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2021 | sprintcup 4 Bergen | HN | 15.14 | 5 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2021 | Sprintcup 1 Bergen | Ledsager | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 03.11.2020 | Urb-O #1 vinteren 2020-2021 | HN | 16.38 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2020 | Pokalkamp 3 Bergen - Skagemarken | D/H17-N | 36.30 | 3 /8 | 1.27 | 14.09 | 0.34 | – | – | – |
| 08.09.2020 | pokalkamp 2 Bergen | D/H17-N | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2020 | Sprintcup 1 Bergen | HN | 12.20 | 6 /16 | 0.00 | 7.32 | 0.00 | 7.25 | 0.10 | – |
| 08.05.2018 | Pokalkamp 1 Bergen | Åpen N | 21.29 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2015 | Sprintcup 3 Bergen | H16-18 | 23.06 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2015 | Pokalkamp 5 Bergen | Åpen B | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.01.2015 | Urb-O Cup #4. Sesong 2014-2015 | H17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.11.2014 | Urb-O Cup #1. Sesong 2014-2015. | H17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.03.2011 | Urb-O cup 9 | H17- | 21.02 | 15 /17 | 2.19 | 6.50 | 0.45 | 6.46 | 0.15 | – |
| 22.02.2011 | Urb-O cup 8 | H17- | 20.54 | 14 /24 | 0.06 | 6.26 | 0.02 | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | KM Sprintstafett | H15- | Varegg Fleridrett 3 | 1 | 15.12 | 9 | – |