Løperprofil
David Eriksson
NTNUI
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
48 løp
C-rankingen
9 løp
Skogsrankingen
nr. 411 av 3540
Nr. 411 av 3540 blant menn i Norge · nr. 58 av 180 i klassen H35–39 · nr. 12 av 39 i 1989-kullet
- Forventet kmtid
- 8.27
- Løpskapasitet
- 7.51
- O-evne
- 0.36
- Jevnhet ±
- 5,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.08
- Sikkerhet
- 30
- Bommer per løp
- 1,9
- Typisk bom
- 66 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 47 (sist 20.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3632 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3666 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0562 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0162 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 9,71 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 29,82 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6977 |
| bomVekt | 373,82 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1924 |
| bomStorSigma | 0,6645 |
| antallBom | 89 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0624 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 16,98 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0023 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,755 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0044 |
| fartSesongSin | −0,0029 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2089,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2247,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.48
- Løpskapasitet
- 8.29
- O-evne
- 0.19
- Jevnhet ±
- 6,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.28
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 1,5
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 30.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0459 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1154 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0625 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0513 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,67 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,32 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,6587 |
| bomVekt | 17,18 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1979 |
| bomStorSigma | 0,5891 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0529 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0856 |
| havariVekt | 0,87 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0885 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3147 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3262,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 20.03
- Løpskapasitet
- 17.16
- O-evne
- 2.47
- Jevnhet ±
- 11,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.22
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 109 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 26.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2964 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3697 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1166 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0659 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,89 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,91 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2025 |
| bomVekt | 29,83 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,691 |
| bomStorSigma | 0,8389 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0488 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 1,4 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0083 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0489 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0038 |
| fartSesongSin | 0,0067 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4062,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4718,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.29
- Løpskapasitet
- 14.07
- O-evne
- 2.23
- Jevnhet ±
- 16,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.36
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 109 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i desember (±1,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 10.11.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,092 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0676 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1621 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0922 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,42 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,03 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9662 |
| bomVekt | 33,94 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6943 |
| bomStorSigma | 0,9788 |
| antallBom | 24 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,042 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0664 |
| havariVekt | 1,41 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0061 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8107 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0117 |
| fartSesongSin | 0,0053 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3332,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3894,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.09
- Løpskapasitet
- 11.21
- O-evne
- 2.48
- Jevnhet ±
- 13,1 %
- Usikkerhet ±
- 2.46
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 103 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 13.11.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1084 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3394 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1314 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,178 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,05 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,45 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,012 |
| bomVekt | 8,91 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6369 |
| bomStorSigma | 1,1955 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0335 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,28 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,671 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2715,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3386 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 75 | 04.07.2026 Gotlands 2-dagars, etapp 1, medel, bom 3.49 | 143 | nr. 979 |
| Bom over fem minutter | 126 | 26.04.2026 Herkules skogsdåd, bom 6.47 | 369 | nr. 2326 |
| Bom over ti minutter | 496 | 14.09.2024 DM, medel, Göteborg, bom 14.52 | 496 | nr. 2185 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Veteran-SM, lång + publiktävling (medel) | H35 | 1.01.49 | 20 /34 | 0.41 | 8.03 | 0.05 | 8.26 | 0.36 | |
| 13.09.2026 | Järfälla OK, medel | H21 | 38.03 | 10 /30 | 0.59 | 7.36 | 0.12 | 8.26 | 0.36 | |
| 06.08.2026 | Stjärnorpsmedeln | H21 | 37.53 | 19 /40 | 2.23 | 7.53 | 0.30 | 8.33 | 0.42 | |
| 09.07.2026 | Gotlands 3-dagars, etapp 3, lång, omvänd jaktstart | H35 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2026 | Gotlands 3-dagars, etapp 2, medel | H35 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2026 | Gotlands 3-dagars, etapp 1, medel | H35 | 37.01 | 2 /23 | 1.25 | 7.45 | 0.18 | 8.36 | 0.42 | |
| 04.07.2026 | Gotlands 2-dagars, etapp 1, medel | Svart 5,0 | 42.57 | 3 /23 | 4.41 | 8.33 | 0.56 | 8.36 | 0.42 | |
| 30.05.2026 | World Cup Spectator Race #2 - Sommarlandssprinten | ÖK Svart | 34.13 | 47 /62 | 6.49 | 11.22 | 2.16 | 8.58 | 0.20 | – |
| 09.05.2026 | Haningeträffen, dag 1 | H35 | 1.04.11 | 1 /13 | 3.02 | 8.10 | 0.23 | 8.39 | 0.43 | |
| 26.04.2026 | Herkules skogsdåd | H14 | 1.11.35 | 25 /25 | 13.03 | 25.39 | 4.40 | 21.00 | 3.04 | |
| 21.03.2026 | Nyköpingsorienteringen | H35 | 1.01.35 | 5 /25 | 1.33 | 7.33 | 0.11 | 8.41 | 0.45 | |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H13 | 37.31 | 81 /120 | 1.57 | 16.29 | 0.51 | 16.54 | 1.32 | – |
| 27.09.2025 | Österåkersmedeln | H21 | 38.58 | 18 /52 | 0.51 | 7.58 | 0.10 | 8.48 | 0.46 | |
| 03.08.2025 | Medeltidskampen Gotland, etapp 3, lång | H21 | 29.10 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2025 | Medeltidskampen Gotland, etapp 1, medel | H21 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2025 | Medeltidskampen Gotland, etapp 2, medel | H21 | 29.58 | 14 /17 | 3.02 | 8.58 | 0.54 | 8.51 | 0.47 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H35 Kort | 51.20 | 12 /76 | 1.29 | 8.17 | 0.14 | 8.52 | 0.46 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H35 Kort | 43.33 | 13 /76 | 0.57 | 8.19 | 0.11 | 8.52 | 0.46 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H35 Kort | 34.15 | 10 /76 | 0.04 | 7.37 | 0.01 | 8.52 | 0.46 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H35 Kort | 48.58 | 13 /76 | 0.02 | 7.52 | 0.00 | 8.52 | 0.46 | |
| 10.07.2025 | Gotlands 3-dagars, etapp 3, lång, jaktstart | H21 Elit | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2025 | Gotlands 3-dagars, etapp 2, medel | H21 Elit | 1.01.04 | 25 /31 | 11.12 | 9.43 | 1.47 | 8.52 | 0.46 | |
| 08.07.2025 | Gotlands 3-dagars, etapp 1, medel | H21 Elit | 52.17 | 26 /29 | 7.07 | 9.00 | 1.14 | 8.52 | 0.46 | |
| 06.07.2025 | Gotlands 2-dagars, etapp 2, lång | H21 Elit | 1.35.18 | 22 /31 | 13.01 | 9.45 | 1.20 | 8.52 | 0.46 | |
| 05.07.2025 | Gotlands 2-dagars, etapp 1, medel | H21 Elit | 32.48 | 15 /31 | 0.41 | 8.07 | 0.10 | 8.52 | 0.46 | |
| 01.06.2025 | DM, sprint, Göteborg | H14 | 24.13 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2025 | MTBO, Svenska cupen, #5, lång + Camp Glasriket + DM, lång, Småland | Open Middle | 2.07.34 | 17 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2025 | Stockholm City Cup, #1 | H21 | 19.33 | 25 /123 | 0.48 | 8.53 | 0.22 | 8.49 | 0.44 | |
| 27.04.2025 | Pålamalmsdubbeln, medel | H21 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2025 | Attunda, medeldistans | H21 | 41.25 | 40 /58 | 0.51 | 8.04 | 0.10 | 8.42 | 0.45 | |
| 04.04.2025 | Grymnatta | H21 | 1.48.36 | 17 /23 | 24.46 | 10.08 | 2.19 | 8.42 | 0.45 | |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H12 | 22.31 | 63 /116 | 0.21 | 13.08 | 0.12 | 17.49 | 2.50 | |
| 05.10.2024 | OK Österåker, medeldistans | H21 | 30.12 | 19 /40 | 0.28 | 7.56 | 0.07 | 8.37 | 0.36 | |
| 29.09.2024 | Täby OK, medeldistans | H21 | 50.17 | 18 /35 | 4.33 | 8.32 | 0.46 | 8.38 | 0.37 | |
| 29.09.2024 | Sävedalens hösttävling | H12 | 50.44 | 22 /31 | 4.21 | 18.32 | 1.35 | 20.03 | 3.09 | |
| 14.09.2024 | DM, medel, Göteborg | H12 | 1.14.58 | 24 /24 | 26.42 | (33.50) | 12.03 | 20.03 | 3.09 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | Etappstart Svår 7,5 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | Etappstart Svår 7,5 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2024 | Gotlands 3-dagars, etapp 3, lång, jaktstart | H21 Elit | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2024 | Gotlands 3-dagars, etapp 2, medel | H21 Elit | 46.23 | 18 /23 | 4.57 | 8.46 | 0.56 | 8.40 | 0.36 | |
| 09.07.2024 | Gotlands 3-dagars, etapp 1, medel | H21 Elit | 46.27 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Gotlands 2-dagars, etapp 2, lång | H21 Elit | 1.34.33 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2024 | Gotlands 2-dagars, etapp 1, medel | H21 Elit | 40.31 | 8 /26 | 0.51 | 7.25 | 0.09 | 8.40 | 0.36 | |
| 30.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | H21 Elit | 47.57 | 24 /32 | 6.41 | 9.37 | 1.20 | 8.48 | 0.38 | |
| 29.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 2, lång | H21 Elit | 2.06.43 | 14 /26 | 11.11 | 8.24 | 0.44 | 8.48 | 0.38 | |
| 28.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | H21 Elit | 40.43 | 12 /30 | 0.27 | 7.34 | 0.05 | 8.48 | 0.38 | |
| 09.06.2024 | Sommarlandssprinten | ÖK Medelsvår | 24.35 | 73 /155 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2024 | Swedish League, #5, lång (WRE) + Närkekvartetten, dag 2, lång | H21 | 1.30.14 | 11 /37 | 5.31 | 8.01 | 0.29 | 8.48 | 0.32 | |
| 09.05.2024 | Swedish League, #4, medel (WRE) + Närkekvartetten, dag 1, medel | H21 | 36.13 | 10 /47 | 0.27 | 7.34 | 0.06 | 8.48 | 0.32 | |
| 27.04.2024 | Järladubbeln, dag 1, långdistans | H21 | 1.11.50 | 22 /37 | 5.00 | 9.04 | 0.38 | 8.59 | 0.31 | |
| 19.04.2024 | Uppsala möte, natt | H21 | 1.03.06 | 17 /35 | 0.16 | 7.58 | 0.02 | 8.59 | 0.31 | |
| 06.04.2024 | Kolmårdsdubbeln, dag 1, medel | H21 | 53.08 | 11 /25 | 4.02 | 8.56 | 0.41 | 8.59 | 0.31 | |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H11 | 21.37 | 41 /89 | 1.12 | 14.11 | 0.47 | 16.14 | 2.13 | |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | Medelsvår | 57.10 | 273 /324 | 8.56 | 26.20 | 4.07 | – | – | – |
| 22.10.2023 | Helg utan älg, etapp 2, medel | H21 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Helg utan älg, etapp 1, lång | H21 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2023 | Sävedalens hösttävling | Lätt 2,5 km | 47.54 | 3 /16 | 8.54 | 17.19 | 3.13 | 17.20 | 2.29 | |
| 09.09.2023 | Täbydubbeln, medeldistans | H21 Elit | 45.30 | 25 /35 | 3.06 | 8.48 | 0.36 | 9.07 | 0.31 | |
| 27.08.2023 | Törnskogsdubbeln, långdistans | H21 | 1.42.11 | 12 /28 | 3.38 | 9.19 | 0.20 | 9.10 | 0.31 | |
| 13.08.2023 | Mörtsjödubbeln, medel | H21 | 56.17 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.08.2023 | Klyftamo medeldistans | H16 | 1.01.14 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H21 Kort-2 | 59.13 | 50 /149 | 1.19 | 9.04 | 0.12 | 9.13 | 0.32 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H21 Kort-2 | 36.12 | 54 /149 | 2.23 | 9.05 | 0.36 | 9.13 | 0.32 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H21 Kort-2 | 44.13 | 39 /149 | 0.45 | 8.48 | 0.09 | 9.13 | 0.32 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H21 Kort-2 | 1.17.16 | 72 /149 | 7.32 | 9.30 | 0.56 | 9.13 | 0.32 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H21 Kort-2 | 1.04.31 | 49 /149 | 2.09 | 9.08 | 0.18 | 9.13 | 0.32 | |
| 13.07.2023 | Gotlands 3-dagars, etapp 3, lång, jaktstart | H21 | 1.22.10 | 4 /10 | 3.26 | 9.45 | 0.24 | 9.13 | 0.32 | |
| 12.07.2023 | Gotlands 3-dagars | H21 | 38.38 | 2 /10 | 3.08 | 9.37 | 0.47 | 9.13 | 0.32 | |
| 11.07.2023 | Gotlands 3-dagars | H21 | 41.20 | 1 /10 | 1.11 | 7.57 | 0.14 | 9.13 | 0.32 | |
| 09.07.2023 | Gotlands 2-dagars | H21 | 1.25.43 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2023 | Gotlands 2-dagars | H21 | 36.30 | 1 /6 | 1.18 | 8.40 | 0.19 | 9.13 | 0.32 | |
| 04.06.2023 | Sommarlandssprinten | H16 | 38.53 | 22 /28 | 2.26 | 11.56 | 0.45 | – | – | – |
| 22.04.2023 | Herkules Skogsdåd | Lätt 2,5 km | 49.47 | 13 /25 | 7.18 | 19.11 | 2.49 | 19.17 | 2.45 | |
| 25.03.2023 | Nyköpingsorienteringen | H21 Kort | 56.04 | 3 /8 | 0.18 | 8.33 | 0.03 | 9.04 | 0.34 | |
| 13.11.2022 | O-event, dag 3, Zoorientering | H10 | 18.39 | 74 /154 | 2.26 | (12.53) | 1.41 | 18.27 | 4.52 | |
| 23.10.2022 | Delsjömedeln | H10 | 1.23.14 | 23 /27 | 49.45 | (39.14) | 23.27 | 20.11 | 5.29 | – |
| 22.10.2022 | Swedish League, #10 (WRE), medel med Strängnäsdubbeln | H21 | 40.18 | 12 /30 | 0.05 | 8.41 | 0.01 | 9.13 | 0.40 | |
| 02.10.2022 | Sävedalens hösttävling | H10 | 28.04 | 23 /26 | 1.08 | 14.23 | 0.35 | 20.11 | 5.29 | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | Etappstart Svår 7,5 | 36.52 | 49 /234 | 1.48 | 8.27 | 0.25 | 9.16 | 0.51 | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | Etappstart Svår 5,0 | 42.06 | 26 /270 | 2.36 | 8.49 | 0.33 | 9.16 | 0.51 | – |
| 24.04.2022 | Aleträffen | Lätt 2,5 km | 58.56 | 15 /22 | 2.03 | 19.24 | 0.40 | 20.20 | 2.34 | |
| 10.04.2022 | Göteborgsdubbeln, dag 2, medel | Lätt 2,5 km | 1.12.38 | 22 /35 | 2.28 | 20.49 | 0.42 | 20.20 | 2.34 | |
| 06.03.2022 | Sverigepremiären, lång | Lätt 2,5 km | 1.06.29 | 20 /28 | 27.06 | 25.23 | 10.21 | 19.55 | 4.19 | – |
| 14.11.2021 | O-event, dag 3, Zoorienteringen | Mycket Lätt | 23.57 | 88 /220 | 1.56 | 16.21 | 1.19 | – | – | – |
| 23.10.2021 | GMOK:s höstmedel | Lätt 2,5 km | 1.01.29 | 23 /25 | 5.21 | 26.00 | 2.16 | – | – | – |
| 19.09.2021 | Lovödubbeln, medeldistans | H21 | 41.00 | 22 /45 | 3.57 | 10.32 | 1.01 | 10.37 | 1.14 | – |
| 04.07.2021 | 3+3 i Sälen, dag 3, medel | H21 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.07.2021 | 3+3 i Sälen, dag 2, lång | H21 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2021 | 3+3 i Sälen, dag 1, medel | H21 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2017 | Pinsesprinten | Råtass | 11.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2012 | Trondheim sprintcup 2 | H 21- | 18.07 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2012 | Armfeldtnatta | dudes | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2012 | Vårsleppet | H 19- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2012 | Trondheim sprintcup 1 | H21 | 21.33 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2011 | Wing-natta | H21 | 55.51 | 21 | 2.13 | 10.44 | 0.26 | – | – | – |