Løperprofil
Vemund Hansen
Viking
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
66 løp
Sprintrankingen
10 løp
Skogsrankingen
nr. 1179 av 3557
Nr. 1179 av 3557 blant menn i Norge · nr. 108 av 267 i klassen H45–49 · nr. 16 av 47 i 1977-kullet
- Forventet kmtid
- 10.29
- Løpskapasitet
- 9.28
- O-evne
- 1.01
- Jevnhet ±
- 7,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.10
- Sikkerhet
- 27
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−2,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 67 (sist 04.11.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1781 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1791 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0773 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0162 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 12,38 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 26,88 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9497 |
| bomVekt | 313,02 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3646 |
| bomStorSigma | 0,7412 |
| antallBom | 148 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0307 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0806 |
| havariVekt | 18,71 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0344 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4653 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0023 |
| fartSesongSin | −0,0016 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2518,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2788,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 735 av 1659
Nr. 735 av 1659 blant menn i Norge · nr. 64 av 127 i klassen H45–49 · nr. 9 av 20 i 1977-kullet
- Forventet kmtid
- 7.13
- Løpskapasitet
- 7.07
- O-evne
- 0.06
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.11
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 0,6
- Typisk bom
- 56 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juni (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 01.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1319 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1362 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0801 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0252 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,86 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,42 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6293 |
| bomVekt | 92,92 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0261 |
| bomStorSigma | 0,5933 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0532 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1055 |
| havariVekt | 5,95 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0029 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8677 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0102 |
| fartSesongSin | −0,0025 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2637,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2674,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.43
- Løpskapasitet
- 14.36
- O-evne
- 1.08
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 2.01
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 71 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 01.04.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1458 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2238 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1004 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,121 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,2 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,71 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9072 |
| bomVekt | 4,01 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2644 |
| bomStorSigma | 0,751 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0315 |
| havariVekt | 0,36 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,1823 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3488,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3757,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 11 | 04.11.2026 KM Natt + Nattcup 26/27 #2, bom 3.18 | 155 | nr. 4774 |
| Bom over fem minutter | 205 | 09.05.2026 Hamla Grand Prix (KM ultra) , bom 8.07 | 276 | nr. 1574 |
| Bom over ti minutter | 836 | 17.01.2018 Nattcup 4 Bergen, bom 13.20 | 836 | nr. 1459 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | KM Natt + Nattcup 26/27 #2 | H19- | 43.06 | 19 /43 | 7.21 | 11.14 | 1.55 | 10.29 | 1.01 | |
| 27.09.2026 | Samnanger Open med Samnangermesterskap | LangH | 1.01.43 | 13 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2026 | Pokalkamp #6 | H17- | 42.07 | 14 /20 | 2.10 | 10.16 | 0.32 | 10.28 | 1.00 | |
| 01.09.2026 | Sprintcup #6 | H40- | 19.48 | 8 /13 | 1.12 | 7.51 | 0.29 | 7.13 | 0.06 | |
| 30.08.2026 | På veien mot NM stafett Bømoen | Løype: Løype 4 | 33.43 | 4 | 2.09 | 9.56 | 0.38 | 10.27 | 1.02 | |
| 29.08.2026 | Kretsmesterskap Lemmesmarki | H 40- | 57.02 | 2 /5 | 2.33 | 9.42 | 0.26 | 10.27 | 1.02 | |
| 25.08.2026 | Pokalkamp #5 | H17- | 1.06.18 | 10 /16 | 1.43 | 10.17 | 0.16 | 10.27 | 1.02 | |
| 18.08.2026 | Sprintcup #5 | H40- | 23.46 | 5 /18 | 0.02 | 6.51 | 0.01 | 7.11 | 0.06 | |
| 15.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | H 40- | 1.08.08 | 4 /8 | 7.45 | 10.22 | 1.11 | 10.27 | 1.02 | |
| 01.08.2026 | Puplikumsløp Hovedløpet langdistanse | AM | 1.02.58 | 37 /57 | 8.07 | 11.41 | 1.30 | 10.27 | 1.02 | |
| 14.07.2026 | KOK Sommercup 2 | H-AL | 26.38 | 18 /40 | 0.48 | 9.52 | 0.18 | 10.21 | 1.03 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 45- | 18.19 | 6 /15 | 2.11 | 7.30 | 0.54 | 7.23 | 0.06 | |
| 02.06.2026 | Pokalkamp #4 | H17- | 47.06 | 12 | 2.58 | 9.51 | 0.37 | 10.16 | 1.05 | |
| 31.05.2026 | Dag 2 | H 17- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Hav-O 2026 | AL-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Hav-O 2026 | H 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Dag 1 | AL-åpen | 26.13 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2026 | Pokalkamp #3 | H17- | – | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2026 | Hamla Grand Prix (KM ultra) | H 40- | 1.56.54 | 2 /3 | 17.41 | 10.39 | 1.37 | 10.15 | 1.06 | |
| 28.04.2026 | Pokalkamp #2 | H17- | 42.23 | 8 /21 | 1.34 | 8.59 | 0.20 | 10.10 | 0.58 | |
| 21.04.2026 | SprintCup #2 | H 40- | 21.10 | 4 /17 | 0.29 | 7.05 | 0.10 | 7.30 | 0.05 | |
| 19.04.2026 | Vestlandspremieren dag 3 Kristtornløpet | H 40- | 57.17 | 4 /7 | 4.30 | 10.30 | 0.49 | 10.10 | 0.58 | |
| 14.04.2026 | Pokalkamp #1 | H17- | 1.00.07 | 13 /19 | 8.45 | 10.19 | 1.30 | 10.10 | 0.58 | |
| 07.04.2026 | Sprintcup #1 | H 40- | 23.52 | 8 /24 | 1.40 | 7.34 | 0.33 | 7.30 | 0.05 | |
| 17.02.2026 | Urb-O #8 Fellesstart | H40 | 26.33 | 7 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 11.02.2026 | Nattcup-5 25/26 | HC | 23.35 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 14.01.2026 | Nattcup#4 25/26 | HC | 33.26 | 5 /9 | 3.40 | (18.02) | 1.59 | 10.10 | 0.56 | |
| 12.11.2025 | nattcup-2 25/26 | HA | 33.46 | 9 /29 | 3.36 | 9.55 | 1.03 | 9.59 | 0.56 | |
| 04.11.2025 | Urb-O #1 Individuell Start | H40 | 21.04 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2025 | Sprintcup-6 Bergen | H 40- | 24.59 | 4 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2025 | Pokalkamp-8 Bergen | H17- | 1.10.53 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2025 | Odda 2-dagars 2025 dag2, Vestlandsmesterskap | H 40- | 1.13.22 | 6 /12 | 2.02 | 9.16 | 0.15 | 10.01 | 0.58 | |
| 16.08.2025 | Odda 2-dagars 2025, Vestlandsmesterskap | H 40- | 38.24 | 3 /9 | 4.05 | 9.39 | 1.02 | 10.01 | 0.58 | |
| 26.07.2025 | Filefjellmesterskapet | 7km | 1.10.51 | 14 /26 | 7.41 | 10.30 | 1.08 | 10.08 | 1.00 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 45- | 37.01 | 7 /123 | 1.58 | 8.57 | 0.29 | 10.08 | 1.00 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 45- | 48.18 | 16 /123 | 2.24 | 9.59 | 0.30 | 10.08 | 1.00 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 45- | 35.40 | 18 /42 | 3.41 | 9.50 | 1.01 | 10.08 | 1.00 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 45- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2025 | Pokalkamp-4 Bergen | H17- | 46.56 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Pokalkamp-3 Bergen | H17- | 33.43 | 10 /22 | 1.48 | 9.06 | 0.29 | 10.03 | 1.01 | |
| 06.05.2025 | Sprintcup-2 Bergen | H 40- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2025 | Pokalkamp-2 Bergen | H17- | 1.00.42 | 5 /15 | 7.20 | 10.35 | 1.17 | 10.30 | 1.04 | |
| 08.04.2025 | Sprintcup-1 Bergen | H 40- | 17.14 | 3 /17 | 0.00 | 7.03 | 0.00 | 7.45 | 0.06 | |
| 01.04.2025 | Pokalkamp #1 Bergen | N2-åpen 17- | 26.09 | 3 /6 | 0.10 | 16.08 | 0.06 | – | – | – |
| 18.03.2025 | Urb-O #7 vinteren 2024-2025 Jaktstart | HN | 24.04 | – | 0.18 | 10.22 | 0.09 | 9.22 | 0.06 | |
| 13.11.2024 | Nattcup24/25 | HC | 53.59 | 13 /14 | 5.09 | (30.01) | 2.52 | 10.37 | 1.02 | |
| 05.11.2024 | Urb-O #1 vinteren 2024-2025 Individuell start | HN | 15.32 | 5 /8 | 0.10 | (12.34) | 0.08 | 7.50 | 0.07 | |
| 16.10.2024 | Nattcup24/25 | HA | 56.25 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2024 | Etatsmesterskap for Statens vegvesen - mellomdistanse | H17 | 54.16 | 4 /9 | 8.27 | 10.38 | 1.39 | 10.34 | 0.58 | |
| 13.09.2024 | Etatsmesterskap for Statens vegvesen - sprint | H17 | 29.32 | 2 /9 | 1.35 | 7.08 | 0.23 | 7.04 | 0.09 | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | H 45- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | H 45- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2024 | Dag 1-1 | H 45- | 57.17 | 6 | 4.57 | 12.09 | 1.03 | 11.06 | 0.52 | |
| 13.03.2024 | nattcupfinale Bergen | HA | 1.02.33 | 15 /19 | 7.28 | 12.20 | 1.28 | 10.06 | 0.50 | |
| 23.01.2024 | Urb-O #5 vinteren 2023-2024 Individuell start | H40 | 28.15 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2023 | nattcupfinale Bergen | HA | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 30.11.2022 | Nattcup 3 Bergen | HA | 1.02.55 | 6 /15 | 7.22 | 9.45 | 1.09 | 9.41 | 0.44 | |
| 02.11.2022 | nattcup 2 Bergen | HA | 41.11 | 3 /13 | 1.23 | 8.32 | 0.17 | 9.41 | 0.44 | |
| 19.10.2022 | nattcup 1 Bergen | HA | 51.01 | 5 /20 | 5.41 | 9.37 | 1.04 | 9.58 | 0.45 | |
| 10.09.2022 | Internt løp 2 | H 45- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2022 | Internt løp | H 45- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2022 | Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom | H 40- | 37.44 | 5 /12 | 2.37 | 9.55 | 0.41 | 10.04 | 0.45 | |
| 20.08.2022 | Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 5/2022) | H 40- | 1.11.53 | 3 /8 | 3.03 | 9.30 | 0.24 | 10.04 | 0.45 | |
| 15.05.2022 | KM Ultralang | H 40- | 54.59 | 2 /4 | 0.14 | 9.05 | 0.02 | 9.59 | 0.49 | |
| 30.05.2021 | "kommuneløp" Bergen, med løyper fra KM langdistanse | A Lang (5,6) | 1.01.21 | 7 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 14.10.2020 | nattcup 1 Bergen | HA | 50.31 | 10 /31 | 6.31 | 10.12 | 1.19 | 10.07 | 0.54 | |
| 28.06.2020 | Odda 2-dagars 2020 (HOK-ranking 3/2020) | H 40- | 53.48 | 5 /9 | 1.50 | 9.47 | 0.20 | 10.10 | 0.52 | |
| 26.05.2020 | TIF Viking klubbmesterskap | HA-lang | 46.28 | 4 /11 | 7.41 | 10.03 | 1.40 | 10.03 | 0.56 | |
| 11.12.2019 | Nattcup 3 Bergen - Førjulsnatten | HA | 1.06.45 | 10 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 13.11.2019 | Nattcup 2 Bergen | HA | 58.51 | 9 /19 | 3.56 | 9.39 | 0.39 | 10.26 | 0.49 | |
| 16.10.2019 | Nattcup 1 Bergen | HA | 56.27 | 10 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2019 | Vossagampen 2019 | Herrer - langgamp | 2.18.54 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 13.03.2019 | Nattcupfinale Bergen | HB | 35.29 | 3 /15 | 2.09 | 9.51 | 0.36 | 10.43 | 0.50 | |
| 01.09.2018 | KM-lang Hordaland (HOK-ranking 5/2018) | H40- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2018 | Fjord-O 2018 | H 35- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2018 | Fjord-O 2018 | H 35- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2018 | Fjord-O 2018 | H 35- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2018 | Fjord-O 2018 | H 35- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2018 | Klubbmesterskap TIF Viking | H17- | 54.19 | 3 /5 | 5.22 | 11.08 | 1.06 | 10.57 | 0.51 | |
| 08.05.2018 | Pokalkamp 1 Bergen | H17- | 1.00.17 | 25 /39 | 3.15 | 11.38 | 0.38 | 10.55 | 0.48 | |
| 14.03.2018 | Nattcupfinale Bergen | HB | 35.15 | 1 /17 | 1.59 | 9.31 | 0.32 | 10.50 | 0.49 | |
| 17.01.2018 | Nattcup 4 Bergen | HB | 1.00.00 | 8 /16 | 14.56 | 13.50 | 3.27 | 11.02 | 0.52 | |
| 08.01.2018 | Vintersprintcup nr.3 Fana IL | H17- | 29.11 | 5 /6 | 1.16 | 9.12 | 0.24 | 8.16 | 0.12 | – |
| 26.09.2017 | Sprintcupfinale Bergen | H40- | 31.30 | 18 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2017 | HOK-rankingfinale 2017 | H17- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2017 | Pokalkamp 6 Bergen | H17- | 58.47 | 17 /23 | 6.43 | 11.32 | 1.19 | 10.46 | 0.43 | |
| 26.08.2017 | KM lang Hordaland (HOK-rankingløp 5/2017) | H40- | 1.09.06 | 3 /11 | 2.11 | 10.16 | 0.19 | 10.46 | 0.43 | |
| 20.08.2017 | Publikumsløp NM Ultralang | H/D 5 | 51.54 | 16 /50 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | H17-AK | 42.53 | 5 /73 | 2.10 | 9.56 | 0.30 | 10.43 | 0.38 | |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | H17-AK | 20.26 | 8 /11 | 1.32 | 7.50 | 0.35 | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | H17-AK | 1.02.22 | 8 /73 | 5.12 | 11.09 | 0.56 | 10.43 | 0.38 | |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | H17-AK | 49.54 | 8 /73 | 1.28 | 10.37 | 0.19 | 10.43 | 0.38 | |
| 14.05.2017 | HOK-rankingløp 3/2017 | H17 | 46.01 | 15 /29 | 2.29 | 10.17 | 0.33 | 10.48 | 0.38 | |
| 26.03.2017 | Gneist 2-dagers (lørdagsløpet er HOK-rankingløp 1/2017) | H17-AK | 44.37 | 2 /7 | 3.39 | 11.01 | 0.54 | 10.57 | 0.38 | |
| 15.03.2017 | Nattcupfinale Bergen | HB | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.02.2017 | Nattcup 5 Bergen | HB | 27.29 | 1 /26 | 1.11 | 9.47 | 0.25 | 10.59 | 0.38 | |
| 18.01.2017 | Nattcup 4 Bergen | HA | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2016 | Nattcup 1 Bergen | HB | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2016 | Fjord-O vest 2016 | H17AK | 57.57 | 2 /36 | 1.06 | 10.20 | 0.12 | 11.12 | 0.40 | |
| 17.07.2016 | Fjord-O vest 2016 | H17AK | 59.19 | 3 /9 | 0.47 | 10.21 | 0.08 | 11.12 | 0.40 | |
| 17.07.2016 | Fjord-O vest 2016 | H17AK | 51.14 | 4 /36 | 4.46 | 11.46 | 1.06 | 11.12 | 0.40 | |
| 17.07.2016 | Fjord-O vest 2016 | H17AK | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2016 | KM lang Hordaland (HOK-rankingløp 3/2016) | H19-AK | 1.07.07 | 1 /1 | 6.05 | 11.58 | 1.05 | 11.24 | 0.45 | |
| 10.04.2016 | GNEIST 2-dagers (HOK-Rankingløp 1/2016 (Sammenlagtresultat)) | H17-AK | 37.48 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2016 | GNEIST 2-dagers (HOK-Rankingløp 1/2016 (Sammenlagtresultat)) | H17-AK | 53.11 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2015 | Vestlandsmeisterskapen mellom (løpet er også HOK-rankingløp 6/2015) | H 17-AK | 35.38 | 1 /4 | 3.06 | 12.23 | 1.05 | 11.21 | 0.37 | |
| 05.09.2015 | Vestlandsmeisterskapen lang | H 17-AK | 1.01.52 | 3 /4 | 4.05 | 11.55 | 0.47 | 11.21 | 0.37 | |
| 01.09.2015 | Pokalkamp 6 Bergen | H17- | 39.32 | 15 /32 | 0.21 | 10.13 | 0.05 | 11.21 | 0.37 | |
| 23.08.2015 | Vossagampen 2015 | H16 | 1.22.47 | 6 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2015 | Filefjellmesterskapet | 7km | 1.21.14 | 24 | 1.23 | 11.33 | 0.12 | 11.08 | 0.38 | |
| 14.01.2015 | Nattcup 4 Bergen | HB | 43.37 | 1 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2014 | HOK-rankingfinale Hordaland | H17-AK | 36.54 | 1 /4 | 0.36 | 9.51 | 0.10 | 10.46 | 0.38 | |
| 23.08.2014 | Vestlandsmeisterskapet (HOK-rankingløp 5/2014) | H17K | 57.45 | 3 /9 | 1.42 | 11.13 | 0.20 | 10.53 | 0.43 | |
| 17.08.2014 | Kretsløp Varegg | H 19-AK | 1.33.19 | 2 | 5.22 | 11.19 | 0.39 | 10.53 | 0.43 | |
| 03.08.2014 | Fjord-O Vest | H 17-AK | 32.20 | 2 /13 | 2.03 | 9.52 | 0.38 | 10.53 | 0.43 | |
| 03.08.2014 | Fjord-O Vest | H 17-AK | 32.37 | 2 /15 | 0.57 | 9.43 | 0.17 | 10.53 | 0.43 | |
| 03.08.2014 | Fjord-O Vest | H 17-AK | 42.00 | 4 /15 | 0.22 | 10.36 | 0.06 | 10.53 | 0.43 | |
| 03.08.2014 | Fjord-O Vest | H 17-AK | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2014 | Vossagampen 2014 | H16 | 1.34.34 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2014 | Kristtornløpet (HOK-rankingløp 1/2014) | H19AK | 1.25.14 | 1 /2 | 7.17 | 11.56 | 1.01 | 11.12 | 1.07 | |
| 30.03.2014 | Gneist 2-dagers | H19-AK | 44.57 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 12.03.2014 | Nattcupfinale Bergen | HB | 35.35 | 6 /21 | 1.55 | 10.44 | 0.35 | 10.31 | 0.54 | – |
| 04.02.2014 | Urb-O Cup # 6 | H17- | 35.28 | 15 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 15.01.2014 | Nattcup 4 Bergen | HB | 34.41 | 2 /23 | 4.10 | 10.17 | 1.14 | – | – | – |
| 07.07.2013 | Morokulien 2-dagers | H80 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2013 | Morokulien 2-dagers | H80 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2012 | Morokulien 2-dagers | H80 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.11.2011 | Klubbmesterskap for TIF Viking | H | 36.00 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |