Løperprofil
Liv Sylvi Meyer
Gneist
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
86 løp
Sprintrankingen
25 løp
Skogsrankingen
nr. 1369 av 2062
Nr. 1369 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 64 av 155 i klassen D65–69 · nr. 17 av 41 i 1961-kullet
- Forventet kmtid
- 15.40
- Løpskapasitet
- 14.53
- O-evne
- 0.47
- Jevnhet ±
- 10,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.18
- Sikkerhet
- 21
- Bommer per løp
- 2,0
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+2,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±2,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 85 (sist 03.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,273 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2717 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1028 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0186 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 7,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 21,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7215 |
| bomVekt | 151,13 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2972 |
| bomStorSigma | 0,8367 |
| antallBom | 120 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,041 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0435 |
| havariVekt | 11,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0359 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,827 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0216 |
| fartSesongSin | −0,0108 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3962,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4169,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 892 av 1118
Nr. 892 av 1118 blant kvinner i Norge · nr. 36 av 67 i klassen D65–69 · nr. 9 av 19 i 1961-kullet
- Forventet kmtid
- 10.43
- Løpskapasitet
- 10.35
- O-evne
- 0.08
- Jevnhet ±
- 5,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.16
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 0,4
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 25 (sist 04.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2671 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2679 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0571 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0244 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,46 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,43 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5003 |
| bomVekt | 53,74 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4551 |
| bomStorSigma | 0,6602 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0533 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1007 |
| havariVekt | 6,65 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,003 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4611 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | 0,0028 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3925,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3972,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.49
- Løpskapasitet
- 15.58
- O-evne
- 1.51
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 2.41
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 16.04.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2211 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1537 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0877 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1399 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,58 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0481 |
| bomVekt | 2,46 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4601 |
| bomStorSigma | 0,7895 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0816 |
| havariVekt | 0,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3756,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4192,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.40
- Løpskapasitet
- 13.21
- O-evne
- 1.19
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.23
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 22.06.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0458 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0088 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0915 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0903 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,5 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,5 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7491 |
| bomVekt | 8,42 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,539 |
| bomStorSigma | 0,7698 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0435 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,84 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0036 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,009 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3153,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3464,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 46 | 07.09.2026 Brakebeinerløpet høst 2026, bom 3.15 | 172 | nr. 1774 |
| Bom over fem minutter | 164 | 14.04.2026 Pokalkamp #1, bom 11.44 | 229 | nr. 1911 |
| Bom over ti minutter | 164 | 14.04.2026 Pokalkamp #1, bom 11.44 | 449 | nr. 4134 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Nattcup 1 | DC | 29.57 | 2 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2026 | KM Sprint | D 60- | 17.37 | 5 /15 | 0.00 | 10.26 | 0.00 | 10.43 | 0.08 | |
| 03.10.2026 | KM Mellom | D 50- | 56.23 | 11 /15 | 3.40 | 19.51 | 1.17 | 15.40 | 0.47 | |
| 22.09.2026 | Tirsdagstrening | Voksen | 4.43 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2026 | Brakebeinerløpet høst 2026 | D60 | 46.13 | 4 /7 | 5.03 | 17.04 | 1.52 | 15.07 | 0.47 | |
| 01.09.2026 | Sprintcup #6 | D60- | 20.03 | 4 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2026 | Sprintcup #5 | D60- | 24.36 | 4 /16 | 0.04 | 10.21 | 0.02 | 10.45 | 0.09 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 65- | 21.00 | 18 /28 | 0.04 | 10.27 | 0.02 | 11.07 | 0.10 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 65- | 49.02 | 21 /60 | 2.04 | 15.21 | 0.39 | 14.49 | 0.44 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 65- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 65- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2026 | Pokalkamp #4 | D65- | 47.54 | 4 | 1.24 | 14.10 | 0.25 | 14.36 | 0.45 | |
| 31.05.2026 | Dag 2 | D 60- | 1.00.25 | 3 | 0.51 | 14.28 | 0.12 | 14.33 | 0.49 | |
| 30.05.2026 | Hav-O 2026 | D 60- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Hav-O 2026 | D 60- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Dag 1 | D 60- | 38.30 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2026 | Pokalkamp #3 | D65- | 35.10 | 3 /13 | 0.52 | 15.21 | 0.23 | 14.33 | 0.49 | |
| 05.05.2026 | Sprintcup #3 | D 60- | 23.23 | 10 /14 | 3.05 | 13.40 | 1.54 | 11.17 | 0.12 | |
| 28.04.2026 | Pokalkamp #2 | D65- | 34.00 | 4 /15 | 2.46 | 14.40 | 1.12 | 14.11 | 0.58 | |
| 21.04.2026 | SprintCup #2 | D 60- | 49.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2026 | Pokalkamp #1 | D65- | 1.13.52 | 4 /7 | 11.57 | 19.56 | 3.13 | 14.11 | 0.58 | |
| 07.04.2026 | Sprintcup #1 | D 60- | 18.23 | 2 /12 | 0.13 | 10.23 | 0.08 | 10.30 | 0.08 | |
| 18.03.2026 | Nattcup-finale 25/26 | DC | 34.40 | 4 /10 | 3.23 | 13.22 | 1.18 | 13.44 | 0.47 | |
| 11.02.2026 | Nattcup-5 25/26 | DC | 25.36 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 14.01.2026 | Nattcup#4 25/26 | DC | 29.21 | 2 /3 | 4.34 | 15.49 | 2.28 | 13.50 | 0.45 | |
| 10.12.2025 | Førjulsnatten - Nattcup-3 25/26 | DC | 40.55 | 1 /7 | 0.30 | 12.39 | 0.09 | 13.31 | 0.40 | |
| 12.11.2025 | nattcup-2 25/26 | DC | 12.54 | 2 /20 | 0.02 | 12.25 | 0.02 | 13.44 | 0.46 | |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | C-åpen 17- | 36.15 | 23 /71 | 2.42 | 14.47 | 1.06 | 14.29 | 1.03 | – |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | C-åpen 17- | 28.53 | 9 /64 | 1.07 | 12.43 | 0.30 | 14.29 | 1.03 | – |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | C-åpen 17- | 14.59 | 10 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2025 | Pokalkamp #1 Bergen | C-åpen 17- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | D 60- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | D 60- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | D 60- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | D 60- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | D 60- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | D 60- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2024 | Dag 1-1 | D 60- | 46.52 | 5 | 1.26 | 16.03 | 0.29 | 14.25 | 0.48 | |
| 16.04.2024 | Pokalkamp 1/24 | B-åpen 17- | 40.03 | 4 /19 | 3.23 | 16.31 | 1.24 | – | – | – |
| 13.03.2024 | nattcupfinale Bergen | DC | 23.08 | 4 /7 | 0.11 | 13.35 | 0.06 | 13.44 | 0.50 | |
| 21.02.2024 | Nattcup 4 Bergen | DC | 34.44 | 4 /9 | 5.10 | 13.30 | 2.00 | 13.23 | 0.53 | |
| 15.11.2023 | nattcup 2 Bergen | DC | 17.37 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2023 | nattcup 1 Bergen | DC | 41.09 | 4 /8 | 1.11 | 17.13 | 0.30 | 14.12 | 0.47 | |
| 25.04.2023 | Pokalkamp #1 Bergen | B-åpen 17- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2023 | nattcupfinale Bergen | DC | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.02.2023 | nattcup 5 Bergen | DC | 28.51 | 2 /5 | 0.33 | 12.46 | 0.15 | 13.24 | 0.48 | |
| 18.01.2023 | nattcup 4 Bergen | DC | 26.18 | 6 /14 | 2.02 | 15.39 | 1.13 | 13.25 | 0.51 | |
| 30.11.2022 | Nattcup 3 Bergen | DC | 44.42 | 2 /8 | 5.45 | 14.35 | 1.53 | 13.09 | 0.50 | |
| 02.11.2022 | nattcup 2 Bergen | DC | 16.45 | 2 /5 | 0.04 | 12.23 | 0.03 | 13.09 | 0.50 | |
| 19.10.2022 | nattcup 1 Bergen | DC | 41.57 | 1 /10 | 3.46 | 13.03 | 1.10 | 12.56 | 0.48 | |
| 31.05.2022 | pokalkamp 3 Bergen | D50- | 37.32 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2022 | Sprintcup #1 Bergen | D60- | 17.09 | 2 /11 | 0.21 | 9.31 | 0.12 | 9.45 | 0.07 | |
| 09.03.2022 | nattcupfinale Bergen | DC | 27.43 | 2 /6 | 1.07 | 12.14 | 0.30 | 12.52 | 0.48 | |
| 19.01.2022 | nattcup 4 Bergen | DC | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 08.12.2021 | nattcup 3 Bergen | DC | 28.07 | 2 /6 | 1.04 | 11.44 | 0.27 | 13.09 | 0.51 | |
| 20.10.2021 | Nattcup 1 Bergen | DC | 31.08 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 22.01.2020 | Nattcup 4 Bergen | DC | 49.06 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 11.12.2019 | Nattcup 3 Bergen - Førjulsnatten | DC | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 13.11.2019 | Nattcup 2 Bergen | DC | 46.01 | 3 /4 | 8.29 | 14.46 | 2.43 | 13.39 | 0.53 | |
| 02.11.2019 | Klubbmesterskapet 2019 | KM | 21.31 | 1 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2019 | Nattcup 1 Bergen | DC | 37.57 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2019 | Pokalkampfinale Bergen | D50- | 46.24 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2019 | Pokalkamp 6 Bergen | D50- | 38.45 | 5 /8 | 0.09 | 13.38 | 0.03 | 13.40 | 0.48 | |
| 27.08.2019 | Pokalkamp 5 Bergen | D50- | 33.19 | 4 /12 | 2.14 | 14.05 | 0.57 | 13.36 | 0.50 | |
| 04.06.2019 | Pokalkamp 4 Bergen | D50- | 47.10 | 5 /13 | 1.51 | 13.46 | 0.32 | 13.29 | 0.51 | |
| 01.06.2019 | Hamla Grand Prix (KM Ultralang Hordaland) (HOK-ranking 3/2019) | D 50- | 1.04.17 | 3 /4 | 7.13 | 15.48 | 1.46 | 13.29 | 0.51 | |
| 21.05.2019 | Pokalkamp 3 Bergen | D50- | 30.27 | 3 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2019 | Pokalkamp 2 Bergen | D50- | 41.48 | 3 /13 | 1.24 | 12.23 | 0.25 | 13.16 | 0.49 | |
| 30.04.2019 | Sprintcup 2 Bergen | D40- | 28.57 | 4 /7 | 0.56 | 9.48 | 0.19 | 9.41 | 0.06 | |
| 09.04.2019 | Pokalkamp 1 Bergen | D50- | 29.25 | 5 /17 | 3.08 | 13.53 | 1.29 | 13.23 | 0.52 | |
| 02.04.2019 | Sprintcup 1 Bergen | D40- | 20.00 | 5 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 13.03.2019 | Nattcupfinale Bergen | DC | 21.20 | 1 /9 | 0.19 | 10.34 | 0.09 | 13.15 | 0.52 | |
| 13.02.2019 | Nattcup 5 Bergen | DC | 30.19 | 1 /6 | 3.41 | 12.33 | 1.31 | 13.28 | 0.54 | |
| 16.01.2019 | Nattcup 4 Bergen | DC | 23.55 | 2 /12 | 2.32 | 12.21 | 1.18 | 13.38 | 0.52 | |
| 12.12.2018 | Nattcup 3 Bergen | DC | 22.28 | 2 /7 | 0.03 | 12.54 | 0.02 | 13.48 | 0.52 | |
| 14.11.2018 | Nattcup 2 Bergen | DC | 27.57 | 1 /8 | 0.09 | 11.29 | 0.04 | 13.49 | 0.53 | |
| 03.11.2018 | Klubbmesterskapet 2018 | KM | 43.10 | 23 /31 | 6.21 | 12.55 | 1.54 | 13.49 | 0.53 | |
| 17.10.2018 | Nattcup 1 Bergen | DC | 28.45 | 1 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2018 | Sprintcupfinale Bergen | D40- | 28.32 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2018 | Pokalkampfinale Bergen | D50- | 34.53 | 1 /8 | 0.23 | 13.04 | 0.09 | 14.12 | 0.50 | |
| 04.09.2018 | Sprintcup 4 Bergen | D40- | 22.18 | 10 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2018 | Pokalkamp 6 Bergen | D50- | 40.27 | 3 /11 | 1.28 | 12.39 | 0.28 | 14.14 | 0.52 | |
| 26.08.2018 | Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 4/2018) | D50- | 56.34 | 3 /8 | 3.35 | 14.50 | 0.56 | 14.14 | 0.52 | |
| 25.08.2018 | Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018) | D50- | 58.37 | 7 /10 | 9.54 | 17.35 | 2.58 | 14.14 | 0.52 | |
| 14.08.2018 | Pokalkamp 5 Bergen | D50- | 35.04 | 3 /11 | 0.22 | 13.21 | 0.08 | 14.14 | 0.52 | |
| 05.06.2018 | Pokalkamp 4 Bergen | D50- | 27.57 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2018 | Pokalkamp 3 Bergen | D50- | 33.27 | 2 /10 | 1.38 | 13.30 | 0.40 | 13.55 | 0.52 | |
| 15.05.2018 | Pokalkamp 2 Bergen | D50- | 38.22 | 4 /10 | 4.19 | 14.50 | 1.40 | 13.55 | 0.52 | |
| 08.05.2018 | Pokalkamp 1 Bergen | D50- | 29.43 | 4 /15 | 0.36 | 13.01 | 0.16 | 13.55 | 0.52 | |
| 24.04.2018 | Sprintcup 2 Bergen | D40- | 24.05 | 7 /21 | 1.00 | 9.54 | 0.25 | 9.49 | 0.06 | |
| 14.03.2018 | Nattcupfinale Bergen | DC | 30.21 | 2 /4 | 4.24 | 13.46 | 2.00 | 14.00 | 0.57 | |
| 17.01.2018 | Nattcup 4 Bergen | DC | 1.03.47 | 3 /5 | 13.02 | 16.21 | 3.21 | 14.21 | 0.56 | |
| 13.12.2017 | Nattcup 3 Bergen | DC | 19.59 | 4 /6 | 0.01 | 13.42 | 0.01 | 14.13 | 0.43 | |
| 28.10.2017 | Klubbmesterskap IL Gneist | 13-99 år | 32.45 | 24 /28 | 0.12 | 13.06 | 0.05 | 14.07 | 0.43 | |
| 18.10.2017 | Nattcup 1 Bergen | DC | 35.19 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2017 | Sprintcup 5 Bergen | D40- | 25.09 | 4 /8 | 0.33 | 9.59 | 0.13 | 9.56 | 0.06 | |
| 29.08.2017 | Pokalkamp 6 Bergen | D50- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2017 | Pokalkamp 5 Bergen | Åpen B | 51.16 | 11 /22 | 2.16 | 17.39 | 0.47 | 14.11 | 0.44 | |
| 13.06.2017 | Sprintcup 4 Bergen | D40- | 20.05 | 1 /10 | 0.00 | 9.19 | 0.00 | 9.57 | 0.06 | |
| 09.05.2017 | Pokalkamp 2 Bergen | D50- | 39.12 | 3 /8 | 0.56 | 13.30 | 0.19 | 14.00 | 0.47 | |
| 02.05.2017 | Sprintcup 2 Bergen | D40- | 19.07 | 5 /12 | 0.33 | 9.48 | 0.17 | 10.13 | 0.07 | |
| 04.04.2017 | Sprintcup 1 Bergen | D40- | 22.41 | 9 /15 | 0.02 | 11.19 | 0.01 | 10.51 | 0.08 | |
| 14.12.2016 | Nattcup 3 Bergen | DC | 45.37 | 3 /7 | 2.09 | 13.17 | 0.38 | 14.23 | 0.51 | |
| 16.11.2016 | Nattcup 2 Bergen | DC | 50.23 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2016 | Klubbmesterskap IL Gneist | 13-99 år | 43.55 | 3 /23 | 0.57 | 14.22 | 0.19 | 14.45 | 0.54 | |
| 19.10.2016 | Nattcup 1 Bergen | DC | 29.28 | 4 /9 | 2.26 | 14.27 | 1.12 | 14.36 | 0.57 | |
| 08.03.2016 | Treningsløp Gneist | D | 35.24 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 13.01.2016 | Nattcup 4 Bergen | DC | 43.36 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 09.12.2015 | Nattcup 3 Bergen | DC | 52.56 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2015 | Nattcup 2 Bergen | DC | 26.52 | 1 /6 | 0.37 | 12.29 | 0.17 | 14.49 | 0.58 | |
| 21.10.2015 | Nattcup 1 Bergen | DC | 47.00 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2015 | Sprintcup 5 Bergen | D40- | 19.34 | 9 /15 | 0.03 | 10.29 | 0.02 | 10.13 | 0.08 | |
| 15.09.2015 | Pokalkampfinale Bergen | D50- | 38.45 | 5 /10 | 1.23 | 15.13 | 0.33 | 15.18 | 1.01 | |
| 19.05.2015 | Pokalkamp 3 Bergen | D50- | 27.29 | 4 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2015 | Sprintcup 1 Bergen | D40- | 19.32 | 7 /16 | 0.12 | 10.16 | 0.06 | 9.59 | 0.08 | |
| 23.09.2014 | Sprintcupfinale Bergen | D40- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2014 | Sprintcup 5 Bergen | D40- | 19.29 | 8 /18 | 0.00 | 9.35 | 0.00 | 9.36 | 0.09 | |
| 02.09.2014 | Pokalkampfinale Bergen | D50- | 36.32 | 3 /15 | 1.40 | 13.57 | 0.38 | 15.04 | 1.04 | |
| 19.08.2014 | Pokalkamp 6 Bergen | D50- | 49.44 | 6 /10 | 4.20 | 14.32 | 1.16 | 15.10 | 1.06 | |
| 03.08.2014 | Fjord-O Vest | D 50- | 1.12.32 | 17 /31 | 4.22 | 15.15 | 0.55 | 15.10 | 1.06 | |
| 03.08.2014 | Fjord-O Vest | D 50- | 57.13 | 17 /36 | 0.22 | 14.26 | 0.06 | 15.10 | 1.06 | |
| 03.08.2014 | Fjord-O Vest | D 50- | 46.25 | 18 /36 | 0.19 | 14.09 | 0.06 | 15.10 | 1.06 | |
| 03.08.2014 | Fjord-O Vest | D 50- | 59.29 | 20 /36 | 9.00 | 17.43 | 2.41 | 15.10 | 1.06 | |
| 08.04.2014 | Sprintcup 1 Bergen | D40- | 23.31 | 6 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2014 | Kristtornløpet (HOK-rankingløp 1/2014) | D50 | 1.06.17 | 6 /10 | 2.00 | 15.24 | 0.28 | 15.03 | 1.11 | |
| 05.04.2014 | Kristtornspretten | D17-39 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2014 | Gneist 2-dagers | D50- | 38.29 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 12.02.2014 | Nattcup 5 Bergen | DB | 44.21 | 17 /18 | 2.26 | 16.08 | 0.53 | 14.43 | 1.15 | |
| 19.10.2013 | Klubbmesterskap 2013 - IL Gneist | L | 31.55 | 11 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2013 | Nattcup 1 Bergen | DB | 1.12.50 | 14 /16 | 11.45 | 19.20 | 3.07 | 14.23 | 1.17 | |
| 11.06.2013 | Pokalkamp 4 Bergen | D50- | 42.36 | 4 /12 | 2.53 | 13.15 | 0.54 | 14.06 | 1.08 | |
| 28.05.2013 | Pokalkamp 3 Bergen | D50- | 39.03 | 7 | 0.17 | 13.42 | 0.06 | 14.12 | 1.11 | |
| 14.05.2013 | Pokalkamp 2 Bergen | D50- | 47.15 | 5 /15 | 1.10 | 13.58 | 0.21 | 14.12 | 1.11 | |
| 07.05.2013 | Sprintcup 2 Bergen | D40- | 26.45 | 8 /17 | 1.25 | 10.06 | 0.32 | 9.35 | 0.09 | |
| 23.04.2013 | Pokalkamp 1 Bergen | D17- | 43.41 | 18 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2013 | GNEIST 2-DAGERS | D50- | 23.41 | 6 | 0.06 | 13.35 | 0.03 | 14.15 | 1.20 | |
| 20.10.2012 | Klubbmesterskap IL Gneist | D1769 | 50.56 | 18 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2012 | pokalkampfinale Bergen | D50 | 36.17 | 7 /11 | 3.07 | 14.18 | 1.14 | 14.09 | 1.26 | |
| 18.09.2012 | sprintcup 5 Bergen | D40 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.06.2012 | Fjord-O West 2012 | D 50- | 54.09 | 6 /10 | 4.18 | 13.08 | 1.03 | 14.15 | 1.29 | |
| 26.06.2012 | Fjord-O West 2012 | D 50- | 38.40 | 4 /10 | 1.44 | 12.24 | 0.33 | 14.15 | 1.29 | |
| 12.06.2012 | pokalkamp 4 Bergen | D50 | 41.08 | 4 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2012 | pokalkamp 3 Bergen | D50 | 41.42 | 2 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2012 | Hamla Grand Prix (HOK-ranking) | D 50- | 1.07.01 | 3 /6 | 11.29 | 14.35 | 2.30 | 14.20 | 1.30 | |
| 13.05.2012 | KM mellomdistanse Hordaland | D 17- | 45.52 | 24 /31 | 7.27 | 15.11 | 2.28 | 14.20 | 1.30 | |
| 12.05.2012 | KM sprint, med innlagt Norgescup sprint og HOK-ranking | D 21- | 16.48 | 12 /23 | 0.06 | 8.42 | 0.03 | 9.15 | 0.09 | |
| 08.05.2012 | pokalkamp 2 Bergen | D17- | 44.07 | 12 /27 | 2.26 | 13.19 | 0.44 | 14.20 | 1.30 | |
| 28.04.2012 | HOK-rankingløp | D 50- | 1.00.50 | 4 /4 | 3.19 | 13.35 | 0.44 | 14.27 | 1.25 | |
| 24.04.2012 | Pokalkamp 1 Bergen | D50 | 29.18 | 7 /17 | 3.40 | 14.26 | 1.48 | 14.27 | 1.25 | |
| 17.04.2012 | sprintcup 1 Bergen | D40 | 26.07 | 7 /23 | 1.24 | 9.47 | 0.31 | 9.36 | 0.09 | |
| 15.04.2012 | Kristtornløpet (HOK-ranking) | D50 | 1.04.24 | 5 /8 | 8.38 | 13.16 | 1.47 | 14.27 | 1.25 | |
| 14.03.2012 | Nattcupfinale Bergen | DB | 54.17 | 9 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 11.03.2012 | YTREBYGDA RUNDT | Damer | 43.52 | 8 /16 | 0.18 | 12.41 | 0.05 | 14.56 | 1.33 | |
| 06.03.2012 | Urb-o cup #9 | D40- | 20.53 | 3 /10 | 0.33 | 9.28 | 0.15 | 9.44 | 0.08 | |
| 22.02.2012 | Nattcup 5 Bergen | DB | 1.07.40 | 12 /13 | 15.01 | 18.18 | 4.04 | 15.07 | 1.39 | |
| 07.02.2012 | Urb-O Cup #7 | D40 | 36.33 | 5 /11 | 1.13 | 10.30 | 0.21 | 9.53 | 0.09 | |
| 29.01.2012 | Bergen Sprint Camp | D 40- | 20.55 | 3 | 0.05 | 9.37 | 0.02 | 9.46 | 0.09 | |
| 18.01.2012 | Nattcup 4 Bergen | DB | 1.06.59 | 7 /7 | 7.26 | 16.09 | 1.48 | 14.40 | 1.24 | |
| 16.11.2011 | Nattcup 2 | DB | 1.30.52 | 9 /14 | 10.25 | 19.16 | 2.13 | 14.17 | 1.22 | |
| 19.10.2011 | KM natt | DB | 1.10.29 | 4 /8 | 9.02 | 15.42 | 2.01 | 13.54 | 1.14 | |
| 01.10.2011 | BMI-spretten | BMI | 1.09.26 | 14 /27 | 2.35 | 10.05 | 0.23 | 9.41 | 0.10 | |
| 27.09.2011 | Sprintcup 7 | D40 | 26.56 | 7 /19 | 0.01 | 9.20 | 0.00 | 9.38 | 0.11 | |
| 13.09.2011 | Pokalkamp 8 Bergen | D50 | 42.48 | 7 /10 | 7.25 | 13.56 | 2.25 | 13.17 | 1.01 | |
| 06.09.2011 | Pokalkamp 7 | D50 | 39.34 | 6 /12 | 4.11 | 12.23 | 1.19 | 13.17 | 1.01 | |
| 23.08.2011 | Pokalkamp 5 | D50 | 36.16 | 8 /17 | 0.03 | 12.07 | 0.01 | 13.00 | 0.53 | |
| 10.05.2011 | Pokalkamp 2 Bergen | D50 | 31.49 | 7 /12 | 5.20 | 14.43 | 2.28 | 13.03 | 0.56 | – |
| 07.05.2011 | KM Sprint | D19 | 25.01 | 23 /38 | 2.06 | 10.11 | 0.51 | 9.34 | 0.13 | – |
| 03.05.2011 | Sprintcup 3 Bergen | D40 | 33.28 | 11 /24 | 2.51 | 10.11 | 0.52 | 9.34 | 0.13 | – |
| 28.04.2011 | Pokalkamp 1 Bergen | D50 | 37.16 | 7 /14 | 2.04 | 12.57 | 0.43 | – | – | – |