Løperprofil
Ingrid Bratland Tjernshaugen
Moss
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
47 løp
Sprintrankingen
5 løp
B-rankingen
5 løp
C-rankingen
17 løp
N-rankingen
8 løp
Skogsrankingen
nr. 1141 av 2067
Nr. 1141 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 303 av 367 i klassen D21–34 (senior) · nr. 22 av 28 i 2002-kullet
- Forventet kmtid
- 14.27
- Løpskapasitet
- 13.00
- O-evne
- 1.27
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.22
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 96 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juni (±1,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 48 (sist 29.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,138 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,145 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0969 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0256 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 6,09 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,66 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0813 |
| bomVekt | 82,38 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5592 |
| bomStorSigma | 0,7899 |
| antallBom | 124 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0282 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0703 |
| havariVekt | 7,12 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,022 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1146 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0154 |
| fartSesongSin | −0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3460 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3847,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.26
- Løpskapasitet
- 10.14
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 9,4 %
- Usikkerhet ±
- 3.06
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 69 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 02.07.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2307 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4234 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0944 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2604 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,79 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9912 |
| bomVekt | 3,66 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2387 |
| bomStorSigma | 0,6901 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0852 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8507 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | −0,001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3795,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3872,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.10
- Løpskapasitet
- 14.18
- O-evne
- 1.51
- Jevnhet ±
- 8,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.56
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 21.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1116 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1516 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0825 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0557 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,37 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8924 |
| bomVekt | 21,43 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5539 |
| bomStorSigma | 0,8719 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0444 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 2,43 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0679 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0026 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3365,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3802,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.25
- Løpskapasitet
- 11.24
- O-evne
- 2.01
- Jevnhet ±
- 16,8 %
- Usikkerhet ±
- 8.18
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 31.12.2014)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1233 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0655 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1679 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4819 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,89 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,063 |
| bomVekt | 1,32 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,539 |
| bomStorSigma | 0,8639 |
| antallBom | 53 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0482 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0684 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,802 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | 0,0021 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2689,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3165,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.56
- Løpskapasitet
- 7.25
- O-evne
- 1.30
- Jevnhet ±
- 15,9 %
- Usikkerhet ±
- 7.08
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 08.07.2012)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5377 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,592 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1591 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,5874 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,31 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0038 |
| bomVekt | 0,34 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4013 |
| bomStorSigma | 0,8183 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | −0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1774,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2134,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 13 | 29.08.2026 KM Mellomdistanse, bom 2.09 | 82 | nr. 4464 |
| Bom over fem minutter | 63 | 21.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång, bom 11.48 | 319 | nr. 3703 |
| Bom over ti minutter | 63 | 21.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång, bom 11.48 | 385 | nr. 5840 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Wing4er 2026 - løp 3 / fellesstart | D 17-39 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2026 | KM Mellomdistanse | AL-åpen | 1.18.11 | 9 /11 | 6.47 | 16.55 | 1.28 | 14.28 | 1.32 | |
| 23.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Stafett - Individuelle klasser | AK-åpen | 52.30 | 8 /18 | 1.09 | 14.10 | 0.19 | 14.28 | 1.32 | |
| 22.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | AK-åpen | 49.31 | 30 /50 | 3.25 | 15.17 | 1.03 | 14.28 | 1.32 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | Blå 2,5 | 35.06 | 8 /37 | 3.13 | 12.15 | 1.07 | 13.40 | 1.42 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | Blå 2,5 | 31.00 | 8 /37 | 2.47 | 12.32 | 1.08 | 13.40 | 1.42 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | Blå 2,5 | 26.34 | 7 /37 | 0.38 | 12.46 | 0.18 | 13.40 | 1.42 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | Blå 2,5 | 47.46 | 19 /36 | 13.35 | 15.50 | 4.30 | 13.40 | 1.42 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | Blå 2,5 | 41.14 | 14 /36 | 5.38 | 15.19 | 2.06 | 13.40 | 1.42 | |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | B-åpen 17- | 51.55 | 21 /66 | 3.23 | 15.40 | 1.01 | 16.09 | 1.49 | – |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | B-åpen 17- | 1.07.14 | 18 /61 | 11.58 | 17.58 | 3.12 | 16.09 | 1.49 | – |
| 07.06.2026 | Byåsenstafetten individuelle klasser | B-åpen | 1.03.31 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2021 | Treningsløp Ramberg | A/B-kort | 37.50 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 10.01.2021 | Kråkecup #5 - Banana Boys Edition | Åpen-Kort | 1.04.30 | 8 /11 | 2.03 | 17.45 | 0.34 | 19.20 | 1.42 | |
| 31.12.2020 | Nyttårsløpet, OK Moss | A-åpen | 1.36.46 | 4 /6 | 19.31 | 24.11 | 4.53 | 19.32 | 1.47 | |
| 27.12.2020 | Kråkecup #4 | Åpen-mellom | 1.30.27 | 7 /7 | 7.02 | 18.43 | 1.27 | 19.32 | 1.47 | |
| 01.10.2020 | Treningsløp Møvik | B-Løype | 40.55 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2020 | Treningsløp Lødengtjern | Løype B | 35.37 | 2 | 1.33 | 16.44 | 0.44 | 18.56 | 1.42 | |
| 12.09.2020 | Folloløpet med Trimtex cup nr. 9 | B-åpen 17- | 1.04.41 | 5 /10 | 6.12 | 20.21 | 1.57 | 18.09 | 1.34 | |
| 06.09.2020 | KM Mellom | B-åpen 17- | 46.52 | 2 /5 | 2.11 | 17.40 | 0.49 | 18.09 | 1.34 | |
| 29.08.2020 | KM Lang | B-åpen 17- | 56.12 | 5 /9 | 5.12 | 20.03 | 1.51 | 17.34 | 1.47 | – |
| 03.07.2020 | Tour de Oslofjord 2020 - løp 5 | D 17-18 | 1.16.14 | 42 /45 | 8.39 | 21.22 | 2.26 | 19.32 | 1.48 | |
| 02.07.2020 | Tour de Oslofjord 2020 - løp 4 | D 17-18 | 31.22 | 41 /43 | 2.13 | 14.27 | 1.01 | 12.16 | 0.12 | |
| 30.06.2020 | Tour de Oslofjord 2020 - løp 3 | D 17-18 | 1.04.34 | 44 /47 | 7.44 | 21.35 | 2.35 | 18.55 | 1.45 | |
| 28.06.2020 | Tour de Oslofjord 2020 - løp 1 | D 17-18 | 1.23.35 | 42 /46 | 11.14 | 25.37 | 3.27 | 18.55 | 1.45 | |
| 31.12.2019 | Nyttårsløpet, OK Moss | B-åpen | 55.40 | 16 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2019 | Ungdomsserien Løp nr 5. | D 10-20 | 35.41 | 4 /5 | 2.05 | 20.20 | 1.11 | 15.27 | 1.35 | |
| 30.04.2019 | Ungdomsserien løp 1 | D 10-20 | 49.48 | 3 /4 | 5.32 | 20.51 | 2.19 | 15.35 | 1.40 | |
| 12.02.2019 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6 | Åpen C | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 29.01.2019 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5 | Åpen C | 44.20 | 6 /9 | 1.55 | 13.08 | 0.34 | 15.10 | 1.43 | |
| 15.01.2019 | Sport8 Ås ny Night & Fog Cup #4 | Åpen C | 44.08 | 9 /11 | 5.38 | 16.15 | 2.04 | 15.10 | 1.43 | |
| 27.11.2018 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2 | D 13-16 C | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2018 | Sport8serien finale | D 15-16 | 57.21 | 7 /9 | 6.32 | 18.18 | 2.05 | 15.22 | 1.45 | |
| 28.08.2018 | Sport8serien løp 4 | D 15-16 | 42.38 | 6 /8 | 1.27 | 15.13 | 0.31 | 15.16 | 1.44 | |
| 17.06.2018 | Midtsommerløpet | D 15-16 | 1.00.06 | 36 /51 | 4.01 | 15.12 | 1.01 | 15.17 | 1.46 | |
| 16.06.2018 | Midtsommersprinten | D 15-16 | 22.02 | 37 /55 | 0.20 | 9.26 | 0.09 | 9.38 | 0.08 | |
| 15.06.2018 | Camp Stokke sprinttrening | D 15-16 | 20.53 | 46 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2018 | Knut Valstads minneløp | D1516 | 1.07.51 | 24 /35 | 7.42 | 13.52 | 1.34 | 15.17 | 1.46 | |
| 29.05.2018 | Sport8serien løp 3 | D 15-16 | 56.11 | 3 /8 | 3.46 | 13.35 | 0.55 | 15.30 | 1.54 | |
| 26.05.2018 | Unionsmatchen, Indivduelt | D15-16 | 58.14 | 38 /50 | 3.48 | 13.23 | 0.52 | 15.30 | 1.54 | |
| 16.05.2018 | Østfoldsprinten løp 3 | D -16 | 36.54 | 8 /14 | 1.34 | 10.54 | 0.28 | 9.42 | 0.09 | |
| 13.05.2018 | KM Sprint | D 15-16 | 17.01 | 5 /7 | 0.08 | 8.47 | 0.04 | 9.42 | 0.09 | |
| 08.05.2018 | Sport8serien løp 2 | D 15-16 | 41.31 | 4 /8 | 5.55 | 15.53 | 2.16 | 15.30 | 1.54 | |
| 06.05.2018 | Høydepunktet m/Trimtex-Cup | D 15-16 | 1.45.37 | 30 /36 | 19.25 | 19.45 | 3.38 | 15.30 | 1.54 | |
| 24.04.2018 | Sport8serien løp 1 | D 15-16 | 40.03 | 3 /8 | 5.17 | 16.05 | 2.07 | 15.37 | 1.53 | |
| 15.04.2018 | Norwegian Spring - Solrenningen | D 16 | 1.01.04 | 19 /30 | 5.50 | 14.04 | 1.21 | 15.37 | 1.53 | |
| 14.04.2018 | Norwegian Spring - Vårspretten | D 16 | 1.03.22 | 19 /31 | 7.47 | 16.06 | 1.59 | 15.37 | 1.53 | |
| 20.03.2018 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale | D 13-16B | 55.36 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.03.2018 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #9 | D 13-16B | 46.45 | 1 /2 | 0.47 | 13.01 | 0.13 | 15.51 | 2.08 | |
| 23.01.2018 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5 | D 13-16B | 46.32 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 09.01.2018 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3 | D 13-16B | 56.44 | 2 /9 | 7.55 | 15.31 | 2.10 | 16.17 | 2.15 | |
| 31.12.2017 | Nyttårsløpet 2017 | D 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 05.12.2017 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2 | D 13-16B | 48.33 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 21.11.2017 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1 | D 13-16B | 1.16.06 | 5 /7 | 31.26 | (24.42) | 10.12 | 16.29 | 2.15 | |
| 21.10.2017 | Blodslitet 2017 | D15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2017 | Sport8serien #5 | D 15-16 | 57.30 | 5 /7 | 9.13 | 17.50 | 2.52 | 16.10 | 1.47 | |
| 25.05.2017 | Kvist-Kvaset | Løype: 111 | 28.04 | 10 | 0.05 | 14.17 | 0.03 | 16.12 | 1.42 | |
| 26.04.2017 | Sport8serien løp 1 | D 15-16 | 1.11.10 | 8 /12 | 12.46 | 19.20 | 3.28 | 16.31 | 1.46 | |
| 09.04.2017 | Norwegian Spring - Solrenningen | D 15-16B | 40.33 | 1 /13 | 1.00 | 12.34 | 0.19 | 16.31 | 1.46 | |
| 28.03.2017 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale | H/D 13-16B | 1.45.17 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.02.2017 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #8 | H/D 13-16B | 1.07.39 | 4 /4 | 12.54 | 19.32 | 3.43 | 17.09 | 1.56 | |
| 07.02.2017 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6 | H/D 13-16B | 1.33.08 | 5 /5 | 11.47 | 24.05 | 3.03 | 17.09 | 1.56 | |
| 10.01.2017 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3 | H/D 13-16B | 1.13.34 | 4 /5 | 8.18 | 19.17 | 2.11 | 16.19 | 1.31 | |
| 31.12.2016 | Nyttårsløpet - OK Moss | D 13-14 | 57.27 | 3 /3 | 3.52 | 24.14 | 1.38 | – | – | – |
| 06.12.2016 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2 | H/D 13-16B | 1.37.37 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.11.2016 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1 | H/D 13-16B | 1.03.33 | 8 /9 | 6.55 | 18.08 | 1.58 | 15.49 | 1.27 | |
| 22.10.2016 | Blodslitet 2016 | D13-14 | 2.18.52 | 51 /59 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2016 | Sport8 løp 6 | D 13-20C | 21.37 | 1 /2 | 0.12 | 15.04 | 0.08 | 15.20 | 1.24 | |
| 11.09.2016 | Sport8serien løp 5 | D 13-20C | 21.18 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2016 | Sport8serien løp 4 | D 13-20C | 26.13 | 1 /5 | 1.16 | 13.23 | 0.39 | 15.20 | 1.24 | |
| 31.08.2016 | KM sprint | D 13-14 | 22.06 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2016 | Nydalten med Testløp Junior VM - mellom | D 13-16C | 35.26 | 2 /3 | 5.29 | 17.00 | 2.38 | 16.31 | 1.57 | |
| 25.05.2016 | Sport8serien løp 3 | D 13-20C | 20.00 | 1 /2 | 0.26 | 9.50 | 0.13 | 10.04 | 0.12 | – |
| 11.05.2016 | Sport8Serien løp 2 | D13-20C | 40.24 | 1 /4 | 2.52 | 17.10 | 1.13 | 17.02 | 2.13 | |
| 05.05.2016 | Kvistkvaset | Løype: 2,5 C | 20.16 | 20 | 0.00 | 12.58 | 0.00 | 17.02 | 2.13 | |
| 15.03.2016 | Ås by Night & Fog Cup #7 | H/D 13-16B | 1.28.38 | 6 /8 | 26.15 | 23.15 | 6.53 | 18.48 | 3.06 | – |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | D 13-16C | 31.45 | 2 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | D 13-16C | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | D 13-16C | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2015 | Lørdagskjappen, ordinære klasser | D 13-16C | 47.25 | 5 /6 | 5.38 | 22.03 | 2.37 | – | – | – |
| 11.04.2015 | Blåveissprinten | D13-16C | 41.36 | 3 /3 | 3.51 | 14.05 | 1.18 | – | – | – |
| 31.12.2014 | Nyttårsløpet | D 11-12 | 48.29 | 2 /2 | 1.54 | 20.18 | 0.48 | 20.17 | 2.12 | |
| 07.09.2014 | Varteig-løpet | D 11-12 | 34.29 | 4 /8 | 0.40 | 15.23 | 0.18 | 20.06 | 2.27 | |
| 24.08.2014 | KM-lang | D 11-12 | 50.24 | 3 /6 | 5.48 | 19.39 | 2.16 | 21.11 | 2.38 | |
| 06.07.2014 | Morokulien 2-dagers | D12 | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2014 | Nydalten | D 11-12 | 1.26.05 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2014 | Gromløpet 2014 | D11-12 | 1.12.01 | 19 /23 | 7.44 | 24.39 | 2.39 | 23.12 | 2.52 | |
| 10.05.2014 | Knut Valstads Minneløp | D1112 | 1.23.06 | 7 /8 | 31.41 | (44.36) | 17.00 | 23.12 | 2.52 | |
| 13.04.2014 | Smaaleneneløpet | D11-12 | 30.08 | 11 | 3.13 | 19.20 | 2.04 | 21.05 | 2.09 | |
| 12.04.2014 | Lørdagskjappen | D 11-12 | 1.16.00 | 16 /17 | 2.54 | (34.04) | 1.18 | 21.05 | 2.09 | |
| 31.12.2013 | Nyttårsløpet | D 11-12 | 46.19 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2013 | Blodslitet | D11-12 | 1.18.24 | 47 /50 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2013 | Sport8 serien 5 | D 11-12 | 34.30 | 4 /5 | 3.39 | 19.01 | 2.01 | 20.36 | 2.27 | |
| 25.08.2013 | KM-lang | D 11-12 | 1.04.58 | 5 /5 | 7.10 | (33.40) | 3.43 | 21.22 | 2.40 | |
| 18.08.2013 | KM-mellom | D 11-12 | 29.51 | 2 /3 | 6.29 | 19.32 | 4.15 | 21.22 | 2.40 | |
| 07.07.2013 | Morokulien 2-dagers | D12 | 46.28 | 8 | 7.36 | 19.55 | 3.15 | 20.53 | 2.21 | |
| 07.07.2013 | Morokulien 2-dagers | D12 | 36.30 | 10 /10 | 2.22 | 18.06 | 1.10 | 20.53 | 2.21 | |
| 23.06.2013 | Norsk O-Festival | D 11-12 | 54.36 | 65 /71 | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2013 | Norsk O-Festival | D 11-12 | 1.39.28 | 76 /86 | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2013 | Norsk O-Festival | D 11-12 | 24.56 | 85 /98 | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2013 | Folloløpet på Nesodden Trimtexcup og uttak Unionsmatch | D 11-12 | 45.36 | 14 /16 | 7.38 | 25.07 | 4.12 | 23.06 | 2.39 | |
| 12.05.2013 | Nydalten. Trimtexcup og uttak Unionsmatchen | D 11-12 | 58.54 | 27 /28 | 5.43 | (32.53) | 3.11 | 23.06 | 2.39 | |
| 11.05.2013 | KM - sprint | D 11-12 | 25.56 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2013 | Østfoldsprinten 1 | D 11-12 | 27.30 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2013 | Smaaleneneløpet | D11-12 | 56.07 | 14 /14 | 12.17 | (33.03) | 7.14 | 22.00 | 2.28 | – |
| 27.04.2013 | Lørdagskjappen | D 11-12 | 31.06 | 26 /29 | 4.29 | 17.47 | 2.34 | 22.00 | 2.28 | – |
| 21.04.2013 | Norwegian Spring - Solrenningen | D 11-12 | 43.58 | 32 /36 | 4.53 | 24.57 | 2.46 | 22.00 | 2.28 | – |
| 16.01.2013 | Vinterkarusellen Fredrikstad - Sarpsborg 3. løp | D1112 | 30.05 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2012 | Nyttårsløpet | D 11-12 | 56.25 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2012 | Blodslitet | D -10 | 3.02.31 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2012 | KM -mellomdistanse | N-åpen | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2012 | KM-lang | D -10 | 1.01.24 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2012 | Morokulien 2-dagers | D10 | 30.58 | 5 /6 | 1.48 | 18.46 | 1.05 | 15.20 | 1.21 | |
| 05.07.2012 | Sørlandsgaloppen, SprintPrologen | D -10 | 31.29 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2012 | Sport8 serien 3 | N-åpen | 22.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2012 | Løvspretten | N-åpen | 29.53 | – | 2.01 | 15.54 | 1.04 | 14.38 | 1.28 | |
| 27.05.2012 | Elgdilten | N-åpen | 26.22 | – | 3.13 | 15.50 | 1.56 | 14.38 | 1.28 | |
| 26.05.2012 | Elgsprinten | N-åpen | 24.26 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2012 | Sport8serien løp 1 | N-åpen | 19.51 | – | 1.07 | 13.23 | 0.45 | 14.38 | 1.28 | |
| 20.05.2012 | Knut Valstads Minneløp, Trimtexcup | N-åpen | 33.22 | – | 1.26 | 17.50 | 0.46 | 14.38 | 1.28 | |
| 13.05.2012 | Vårløpet, Trimtexcup | N-åpen | 17.46 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2012 | Lørdagskjappen | N-åpen | 31.53 | – | 9.46 | 16.45 | 5.08 | 14.16 | 2.23 | – |
| 15.04.2012 | Gimle-løpet | N-åpen | 31.36 | 13 /24 | 1.44 | 12.32 | 0.41 | 14.16 | 2.23 | – |
| 15.04.2012 | Gimle-løpet | N-åpen | 32.43 | 16 /30 | 5.50 | 14.21 | 2.33 | 14.16 | 2.23 | – |
| 15.10.2011 | Blodslitet | N-åpen | 36.07 | 44 /80 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2011 | Publikumsløp | N-åpen | 31.56 | 19 /26 | – | – | – | – | – | – |