Løperprofil
Vilde Skytteren-Furuberg
Grue
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
7 løp
B-rankingen
5 løp
C-rankingen
9 løp
N-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
nr. 1548 av 2067
Nr. 1548 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 348 av 367 i klassen D21–34 (senior) · nr. 25 av 25 i 2003-kullet
- Forventet kmtid
- 16.46
- Løpskapasitet
- 14.42
- O-evne
- 2.04
- Jevnhet ±
- 7,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.35
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 138 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 25.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2633 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2829 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0707 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0339 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,65 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9828 |
| bomVekt | 74,16 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,9256 |
| bomStorSigma | 0,8811 |
| antallBom | 19 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0286 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 5,72 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | −0,0029 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3913,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4461,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.11
- Løpskapasitet
- 15.05
- O-evne
- 2.06
- Jevnhet ±
- 13,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.17
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 110 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 25.07.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1581 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1985 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1366 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0718 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,95 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7814 |
| bomVekt | 18,4 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6991 |
| bomStorSigma | 0,9927 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0468 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0837 |
| havariVekt | 1,79 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0003 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1751 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3546,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4041,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
nr. 17 av 241
Nr. 17 av 241 blant kvinner i Norge · nr. 2 av 3 i klassen D21–34 (senior) · nr. 1 av 1 i 2003-kullet
- Forventet kmtid
- 10.54
- Løpskapasitet
- 9.51
- O-evne
- 1.04
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.28
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 65 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 12.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2592 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2599 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0849 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0416 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,67 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,53 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8997 |
| bomVekt | 44,43 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1667 |
| bomStorSigma | 0,7329 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0437 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0417 |
| havariVekt | 5,93 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | −0,0019 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2323,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2573,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.44
- Løpskapasitet
- 7.14
- O-evne
- 1.29
- Jevnhet ±
- 9,9 %
- Usikkerhet ±
- 5.37
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 26.10.2014)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5549 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6109 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,099 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4967 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,38 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9924 |
| bomVekt | 0,41 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4031 |
| bomStorSigma | 0,8174 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1730,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2086,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 14 | 25.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart, bom 5.48 | 83 | nr. 4322 |
| Bom over fem minutter | 14 | 25.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart, bom 5.48 | 87 | nr. 6471 |
| Bom over ti minutter | 148 | 22.07.2025 O-Ringen Jönköping, etapp 2, bom 17.22 | 190 | nr. 4339 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2026 | Le Tour de Glåmdal # 4 | C15- | 21.42 | 1 /17 | 1.16 | 10.30 | 0.37 | 10.41 | 0.50 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D21 Motion | 1.45.07 | 28 /35 | 17.18 | 19.39 | 3.14 | 16.43 | 2.10 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D21 Motion | 1.04.26 | 22 /35 | 12.00 | 17.43 | 3.18 | 16.43 | 2.10 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D21 Motion | 39.07 | 22 /35 | 4.09 | 15.54 | 1.41 | 16.43 | 2.10 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D21 Motion | 1.29.30 | 26 /35 | 10.30 | 16.42 | 1.58 | 16.43 | 2.10 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D21 Motion | 1.27.51 | 23 /35 | 14.11 | 17.06 | 2.46 | 16.43 | 2.10 | |
| 30.06.2026 | Treningsløp | C | 24.12 | 1 /9 | 2.27 | 9.45 | 0.59 | 10.21 | 0.52 | |
| 23.06.2026 | Treningsløp | AK | 59.08 | 2 /6 | 2.44 | 15.46 | 0.44 | 14.24 | 0.43 | – |
| 03.06.2026 | Treningsløp | AK | 26.18 | 2 /12 | 0.16 | 13.36 | 0.08 | 14.24 | 0.43 | – |
| 12.05.2026 | Treningsløp | C | 26.10 | 1 /9 | 0.15 | 9.30 | 0.05 | 10.58 | 0.53 | |
| 05.05.2026 | Treningsløp | C | 20.16 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2025 | Treningsløp | C | 17.58 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | Orange 3,3 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | Orange 3,3 | 50.12 | 19 /69 | 1.40 | 15.49 | 0.32 | 17.20 | 2.11 | – |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | Orange 3,3 | 59.47 | 56 /69 | 18.08 | 21.52 | 6.38 | 17.20 | 2.11 | – |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | Orange 3,3 | 43.42 | 14 /69 | 0.04 | 13.53 | 0.01 | 17.20 | 2.11 | – |
| 17.06.2025 | Le Tour de Glåmdal / Postjakta #4 | C15- | 49.54 | 5 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2025 | lTdG #3 | BKOK-KARUSELLEN #4 | C15- | 38.51 | 4 /11 | 4.44 | 13.34 | 1.39 | 12.25 | 0.59 | |
| 27.05.2025 | Treningsløp | C | 25.56 | 3 /9 | 1.04 | 11.31 | 0.28 | 12.25 | 0.59 | |
| 22.05.2025 | O-karusell 4 / motionsorientering / Le Tour de Glåmdal 2 | C15- | 30.56 | 6 /23 | 1.21 | 12.37 | 0.33 | 12.25 | 0.59 | |
| 21.09.2024 | Le Tour de Glåmdal Finale | C15- | 20.06 | 2 /8 | 0.32 | 10.23 | 0.17 | 11.50 | 1.36 | |
| 21.08.2024 | Le Tour de Glåmdal #5 | C15- | 36.26 | 2 /8 | 6.52 | 13.58 | 2.38 | 12.08 | 1.45 | |
| 11.08.2024 | Finndulten | C-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | Etappstart Medelsvår 3,3 | 1.28.58 | 120 /136 | 1.52 | (31.08) | 0.39 | 19.01 | 1.19 | – |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | Etappstart Medelsvår 3,3 | 1.00.37 | 87 /135 | 3.56 | 17.53 | 1.10 | 19.01 | 1.19 | – |
| 12.06.2024 | Le Tour de Glåmdal #4 | C15- | 21.30 | 1 /8 | 1.02 | 8.52 | 0.26 | 10.19 | 1.17 | – |
| 30.06.2018 | Emil-løpet 2018 | D 16-C | 36.59 | 2 /2 | 3.29 | 17.10 | 1.37 | – | – | – |
| 12.09.2015 | Glåmdalsløpet | D 11-12N | 18.40 | 1 /4 | 0.38 | 13.49 | 0.28 | – | – | – |
| 18.08.2015 | Le Tour de Glåmdal | D16C | 59.46 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2014 | Langtur´n | N | 39.38 | 3 /10 | 1.12 | 11.02 | 0.20 | 11.49 | 0.59 | |
| 06.07.2014 | Morokulien 2-dagers | U1 | 16.59 | 4 /8 | 1.13 | 11.11 | 0.48 | 11.43 | 1.13 | |
| 15.06.2014 | Magne Lystads minneløp | D 11-12N | 26.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2014 | Glåmdalsløpet | D 11-12N | 21.05 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 06.10.2013 | Ringreven individuelt | N-åpen | 19.13 | – | 0.34 | 12.53 | 0.23 | 13.13 | 1.21 | |
| 05.10.2013 | Furugampen | D -10 | 10.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2013 | Morokulien 2-dagers | U1 | 16.13 | 4 /5 | 1.33 | 12.59 | 1.14 | 13.03 | 1.35 | – |
| 07.07.2013 | Morokulien 2-dagers | U1 | 16.05 | 5 | 4.14 | 14.50 | 3.54 | 13.03 | 1.35 | – |
| 05.05.2013 | Odalsløpet | N-åpen | 17.42 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2012 | Glåmdalsløpet | N-åpen | 23.27 | 8 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2012 | Løvspretten | N-åpen | 24.17 | – | 0.42 | 12.55 | 0.22 | – | – | – |