Løperprofil
Helena Svensson
OK Tyr
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
48 løp
Sprintrankingen
7 løp
C-rankingen
26 løp
N-rankingen
16 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.36
- Løpskapasitet
- 11.40
- O-evne
- 0.56
- Jevnhet ±
- 19,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.13
- Sikkerhet
- 27
- Bommer per løp
- 2,0
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±2,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 48 (sist 02.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0163 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0127 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1912 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0167 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 9,32 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 26,7 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7263 |
| bomVekt | 230,9 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4379 |
| bomStorSigma | 0,8719 |
| antallBom | 60 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0207 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0622 |
| havariVekt | 15,94 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,011 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2543 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0267 |
| fartSesongSin | −0,0062 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3105,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3352,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.46
- Løpskapasitet
- 8.33
- O-evne
- 0.13
- Jevnhet ±
- 17,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.30
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juni (±1,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 12.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0406 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0197 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1698 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0549 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,62 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,97 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8276 |
| bomVekt | 43,66 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4554 |
| bomStorSigma | 0,7138 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0493 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,083 |
| havariVekt | 1,77 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0046 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7078 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0142 |
| fartSesongSin | −0,0046 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3169,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3250,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 19.15
- Løpskapasitet
- 16.46
- O-evne
- 2.29
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.38
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 4,5
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 09.11.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,27 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,286 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0849 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0811 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,44 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,39 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2646 |
| bomVekt | 18,98 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,555 |
| bomStorSigma | 0,8035 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0526 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 0,73 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0022 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,959 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | 0,0017 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3944,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4529,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 24.40
- Løpskapasitet
- 22.37
- O-evne
- 2.02
- Jevnhet ±
- 13,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.34
- Sikkerhet
- 19
- Bommer per løp
- 3,9
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i desember (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 27 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5674 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5751 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1378 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0229 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 7,66 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 18,88 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1815 |
| bomVekt | 153,64 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4248 |
| bomStorSigma | 0,888 |
| antallBom | 74 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0195 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0645 |
| havariVekt | 12,27 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,011 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8752 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0081 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5341,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5823,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 20.41
- Løpskapasitet
- 18.38
- O-evne
- 2.02
- Jevnhet ±
- 11,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.44
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 103 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±2,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 15.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3897 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4033 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1133 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0348 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 6,27 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,69 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9837 |
| bomVekt | 86,37 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6318 |
| bomStorSigma | 0,9261 |
| antallBom | 30 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0169 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 8,42 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0028 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7889 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0114 |
| fartSesongSin | −0,0205 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4458 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4945,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 4 | 02.10.2026 DM, natt, Göteborg, bom 4.13 | 140 | – |
| Bom over fem minutter | 5 | 02.10.2026 DM, natt, Göteborg, bom 7.00 | 342 | – |
| Bom over ti minutter | 171 | 23.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel, bom 11.54 | 836 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 | DM, natt, Göteborg | D55 | 1.11.34 | 5 /7 | 12.08 | 14.00 | 2.22 | 12.36 | 0.56 | |
| 26.09.2026 | Växjö OK:s höstdubbel med Pölder Cup, medel, avslutningshelg | Gul 2,5 | 37.29 | 6 /27 | 8.26 | 18.08 | 4.05 | 24.41 | 2.02 | |
| 26.09.2026 | IFK-medeln | D55 | 40.29 | 1 /15 | 2.03 | 10.53 | 0.33 | 12.28 | 0.50 | |
| 30.08.2026 | MTBO, Publiktävling VM, sprint | D21 | 26.27 | 2 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2026 | MTBO, Publiktävling VM, medel | D21 | 52.25 | 5 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2026 | MTBO, Publiktävling VM, lång | D55 | 59.59 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2026 | MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #5, lång | D55 | 1.12.36 | 4 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2026 | MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #3, medel | D55 | 37.40 | 4 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2026 | MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #4, sprint | D55 | 18.09 | 1 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D55 Kort | 46.39 | 72 /126 | 2.44 | 16.35 | 0.58 | 12.39 | 0.56 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | Gul 2,5 | 47.01 | 48 /76 | 1.38 | 25.26 | 0.53 | 25.01 | 2.00 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D55 Kort | 1.17.44 | 114 /126 | 28.30 | (33.57) | 12.27 | 12.39 | 0.56 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | Gul 2,5 | 42.29 | 51 /76 | 1.47 | 25.00 | 1.03 | 25.01 | 2.00 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D55 Kort | 1.15.12 | 108 /126 | 12.13 | (22.03) | 3.35 | 12.39 | 0.56 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | Gul 2,5 | 1.23.03 | 45 /75 | 12.59 | 25.13 | 3.57 | 25.01 | 2.00 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D55 Kort | 1.12.14 | 100 /126 | 8.16 | (20.13) | 2.19 | 12.39 | 0.56 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | Gul 2,5 | 58.41 | 44 /75 | 3.46 | 23.20 | 1.30 | 25.01 | 2.00 | |
| 15.07.2026 | Österlens 3-kvällars, kväll 3 | Vit 2,0 | 35.40 | 33 /42 | 2.13 | 25.16 | 1.34 | 20.52 | 2.02 | |
| 14.07.2026 | Österlens 3-kvällars, kväll 2 | Vit 2,0 | 32.18 | 26 /40 | 0.35 | 19.55 | 0.22 | 20.52 | 2.02 | |
| 13.07.2026 | Österlens 3-kvällars, kväll 1 | Vit 2,0 | 42.11 | 26 /41 | 0.11 | 20.24 | 0.05 | 20.52 | 2.02 | |
| 09.07.2026 | Gotlands 3-dagars, etapp 3, lång, omvänd jaktstart | D55 | 39.33 | 7 /40 | 0.34 | 10.10 | 0.09 | 12.39 | 0.56 | |
| 08.07.2026 | Gotlands 3-dagars, etapp 2, medel | D55 | 29.07 | 3 /39 | 0.21 | 9.52 | 0.07 | 12.39 | 0.56 | |
| 07.07.2026 | Gotlands 3-dagars, etapp 1, medel | D55 | 28.41 | 10 /40 | 0.28 | 10.28 | 0.10 | 12.39 | 0.56 | |
| 04.07.2026 | JWOC O-Tour, 3-days, etapp 2, medel | Vit 2,0 | 54.40 | 17 /20 | 16.52 | 24.59 | 7.42 | 20.52 | 2.02 | |
| 25.04.2026 | Gränsfejden medel | Vit 2,0 | 43.36 | 14 /26 | 3.11 | 22.23 | 1.38 | 21.22 | 1.55 | |
| 11.04.2026 | FK Åsen medel | Vit 2,0 | 42.15 | 20 /27 | 1.02 | 19.17 | 0.28 | 21.22 | 1.55 | |
| 29.03.2026 | Vårdubbeln, lång | Vit 2,0 | 40.10 | 6 /9 | 3.17 | 21.58 | 1.48 | 22.17 | 2.19 | |
| 14.03.2026 | Vårracet, lång | Vit 2,0 | 25.45 | 6 /8 | 1.10 | 19.15 | 0.52 | 22.17 | 2.19 | |
| 08.03.2026 | Hallandspremiären, lång | D55 | 39.52 | 8 /28 | 1.26 | 11.24 | 0.25 | 10.47 | 0.27 | |
| 06.03.2026 | Kattegattnatt | D55 | 40.13 | 5 /14 | 6.48 | 11.44 | 1.59 | 10.47 | 0.27 | |
| 01.03.2026 | Sverigepremiären, lång | Vit 2,0 | 35.50 | 15 /18 | 3.08 | 22.13 | 1.57 | 22.17 | 2.19 | |
| 28.02.2026 | Sverigepremiären, medel | Vit 2,0 | 59.27 | 17 /21 | 18.52 | 32.29 | 10.19 | 23.49 | 2.58 | |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | Gul (Lätt) | 55.57 | 119 /148 | 7.58 | 29.39 | 4.13 | 25.56 | 2.10 | |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | Orange (Medelsvår) | 51.29 | 216 /328 | 11.22 | 21.10 | 4.40 | 19.11 | 2.34 | – |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | Gul (Lätt) | 21.03 | 24 /88 | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | Gul (Lätt) | 41.40 | 78 /88 | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | Gul | 43.38 | 80 /86 | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | Orange | 44.18 | 118 /140 | – | – | – | – | – | – |
| 02.11.2025 | Höstracet + Pre-JWOC, middle | Gul 2,5 | 53.08 | 8 /10 | 0.30 | 25.46 | 0.15 | 25.56 | 2.10 | |
| 01.11.2025 | Höstracet + DM, lång, Blekinge + Pre-JWOC, long | Gul 2,5 | 1.13.13 | 10 /11 | 14.22 | 31.24 | 6.10 | 25.56 | 2.10 | |
| 18.10.2025 | Helg utan älg, etapp 1, lång | D55 | 43.51 | 5 /32 | 1.37 | 10.12 | 0.23 | 10.36 | 0.21 | |
| 05.10.2025 | Falkdrevet + DM, ultralång, Blekinge + Skåne | Gul 2,5 | 1.23.36 | 7 /9 | 9.51 | 30.02 | 3.32 | 25.08 | 2.00 | |
| 14.09.2025 | Veteran-SM, lång | D55 | 38.58 | 13 /85 | 0.32 | 10.34 | 0.09 | 10.39 | 0.21 | |
| 13.09.2025 | Veteran-SM, medel | D55 | 23.12 | 7 /101 | 0.20 | 10.14 | 0.09 | 10.39 | 0.21 | |
| 12.09.2025 | Veteran-SM, sprint | D55 | 12.11 | 12 /73 | 0.03 | 7.51 | 0.02 | 8.48 | 0.12 | |
| 12.09.2025 | Veteran-SM, sprint | Orange 1,5 | 15.11 | 19 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2025 | MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #11, medel | D55 | 40.44 | 1 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2025 | Fyrklubbs | C Dam Kort | 33.07 | 18 /32 | 2.20 | (15.55) | 1.07 | 24.38 | 1.54 | |
| 31.08.2025 | Göteborg O-meeting, etapp 3, lång | Vit 2,0 | 1.00.43 | 28 /30 | 9.34 | 28.22 | 4.28 | 22.39 | 2.06 | |
| 30.08.2025 | Göteborg O-meeting, etapp 2, sprint | Gul 2,5 | 30.18 | 21 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2025 | MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #10, lång | D55 | 1.22.25 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2025 | MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #9, sprint | D55 | 17.59 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2025 | Göteborg O-meeting, etapp 1, medel | Gul 2,5 | 2.22.13 | OverTime | – | – | – | – | – | – |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | Gul 2,5 | 1.09.34 | 67 /105 | 2.22 | 26.57 | 0.58 | 25.08 | 1.57 | |
| 06.07.2025 | Gotlands 2-dagars, etapp 2, lång | D55 | 35.20 | 1 /9 | 0.01 | 9.52 | 0.00 | 10.36 | 0.22 | |
| 05.07.2025 | Gotlands 2-dagars, etapp 1, medel | D55 | 27.09 | 1 /9 | 3.41 | 12.10 | 1.39 | 10.36 | 0.22 | |
| 15.06.2025 | Tre skåningar och en dansk, etapp 4 | Gul 2 km | 47.08 | 11 /14 | 1.07 | 24.52 | 0.35 | 25.16 | 2.00 | |
| 14.06.2025 | Tre skåningar och en dansk, etapp 2 | Gul 2 km | 38.26 | 10 /14 | 7.14 | 28.36 | 5.23 | 25.16 | 2.00 | |
| 14.06.2025 | Tre skåningar och en dansk, etapp 3 | Gul 2 km | 1.14.16 | 9 /14 | 17.06 | 31.48 | 7.19 | 25.16 | 2.00 | |
| 13.06.2025 | Tre skåningar och en dansk, etapp 1 | Gul 2 km | 49.28 | 13 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2025 | MTBO, Camp Glasriket, medel + DM, medel, Småland | H55 | 52.39 | 5 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2025 | MTBO, Svenska cupen, #6, sprint + Camp Glasriket + DM, sprint, Småland | H55 | 24.02 | 10 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2025 | MTBO, Svenska cupen, #5, lång + Camp Glasriket + DM, lång, Småland | H55 | 1.41.39 | 13 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2025 | Swedish League, #3, medel (WRE) | Gul 2,5 | 1.08.34 | 22 /23 | 7.34 | 28.33 | 3.09 | 24.43 | 1.53 | |
| 21.04.2025 | Snötrampen | D55 | 29.40 | 1 /10 | 0.54 | 10.30 | 0.19 | 10.34 | 0.21 | |
| 21.04.2025 | Hagstadlången | Gul 2,5 km | 56.23 | 26 /29 | 1.15 | 24.01 | 0.32 | 24.27 | 1.51 | |
| 21.04.2025 | Målilla OK | Gul 2,5 | 43.56 | 9 /16 | 11.41 | 20.04 | 5.20 | 24.27 | 1.51 | |
| 20.04.2025 | Bethträffen | Gul 2,5 | 49.59 | 24 /29 | 5.32 | 25.57 | 2.52 | 24.27 | 1.51 | |
| 13.04.2025 | MTBO, Svenska cupen, #2, medel | D55 | 38.54 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2025 | MTBO, Svenska cupen, #1, lång | D55 | 1.20.01 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2025 | Vårdubbeln, lång | Gul 2,5 | 48.41 | 24 /26 | 0.43 | 26.08 | 0.23 | 24.59 | 1.37 | |
| 15.03.2025 | Göteborgspremiären, medel | D55 | 28.10 | 2 /21 | 0.06 | 9.50 | 0.02 | 10.31 | 0.21 | |
| 09.03.2025 | Hallandspremiären, lång | D55 | 37.57 | 6 /22 | 2.06 | 11.50 | 0.39 | 10.31 | 0.21 | |
| 08.03.2025 | Hallandspremiären, medel | D55 | 30.07 | 2 /32 | 0.49 | 9.58 | 0.16 | 10.31 | 0.21 | |
| 01.03.2025 | Sverigepremiären, medel | Gul 2,5 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | Gul (Lätt) | 36.12 | 104 /183 | 3.30 | 23.00 | 2.13 | 24.38 | 1.45 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | Gul 1,5 km | 26.03 | 54 /63 | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | Gul-1,9 | 44.30 | 50 /57 | 7.55 | (21.05) | 3.45 | 9.37 | 0.14 | |
| 26.10.2024 | GMOK:s höstmedel | D55 | 35.05 | 3 /11 | 0.34 | 10.53 | 0.11 | 10.24 | 0.22 | |
| 14.09.2024 | DM, medel, Göteborg | D55 | 28.06 | 1 /13 | 2.56 | 9.07 | 0.57 | 10.14 | 0.23 | |
| 24.08.2024 | DM, lång, Göteborg | D55 | 47.16 | 1 /13 | 1.47 | 10.18 | 0.23 | 10.26 | 0.21 | |
| 17.08.2024 | Götalandsmästerskapen, lång | D55 | 49.24 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2024 | Götalandsmästerskapen, sprint | D55 | 14.38 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | Lätt 2,5 | 56.39 | 75 /110 | 7.54 | 30.20 | 4.14 | 25.38 | 2.01 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | Lätt 2,5 | 1.02.16 | 73 /109 | 2.12 | 25.46 | 0.55 | 25.38 | 2.01 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | Lätt 2,5 | 1.00.31 | 87 /113 | 5.03 | 26.33 | 2.13 | 25.38 | 2.01 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | Lätt 2,5 | 58.11 | 70 /113 | 4.50 | 23.06 | 1.55 | 25.38 | 2.01 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | Lätt 2,5 | 43.31 | 74 /94 | 1.55 | 24.00 | 1.03 | 25.38 | 2.01 | |
| 30.06.2024 | Havs-OL, dag 2, lång | Lätt 2,5 km | 1.15.30 | 13 /19 | 5.41 | 28.06 | 2.07 | 24.47 | 2.21 | – |
| 29.06.2024 | Havs-OL, dag 1, sprint | Mycket lätt 1,5 km | 36.19 | 19 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2024 | Gbg Sprint Challenge, etapp 1, stadssprint | D55 | 26.57 | 1 /7 | 0.52 | 7.42 | 0.15 | 7.43 | 0.05 | |
| 02.06.2024 | Gbg Sprint Challenge, etapp 2, skogssprint | D55 | 26.30 | 1 /7 | 0.32 | 7.24 | 0.09 | 7.43 | 0.05 | |
| 12.05.2024 | MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #3, medel | D55 | 34.38 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2024 | MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #2, lång | D55 | 1.28.23 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2024 | MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #1, sprint | D55 | 16.27 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2024 | Tyringerundan | Medelsvår 5 km | 1.33.08 | 14 /15 | 11.04 | 20.14 | 2.24 | – | – | – |
| 30.03.2024 | Swedish League, #2, medel (WRE) + Göingefejden | Lätt 2,5 km | 1.07.53 | 36 /41 | 11.24 | 26.50 | 4.30 | – | – | – |
| 23.03.2024 | Rigorträffen, medel | D50 | 32.32 | 3 /27 | 0.05 | 10.05 | 0.02 | 10.29 | 0.21 | |
| 02.03.2024 | Sverigepremiären, medel | Mycket lätt 2 km | 38.08 | 24 /36 | 5.39 | 20.46 | 3.05 | 19.14 | 1.53 | |
| 10.09.2023 | Veteran-SM, lång, med Tivedstrippeln, dag 3 | D55 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2023 | Veteran-SM, medel, med Tivedstrippeln, dag 2 | D55 | 44.07 | 28 /92 | 2.46 | 13.09 | 0.49 | 10.29 | 0.22 | |
| 27.08.2023 | Vänersborgsmedeln | D50 | 32.00 | 1 /17 | 1.03 | 9.16 | 0.18 | 10.14 | 0.21 | |
| 19.08.2023 | Göteborg O-meeting, etapp 2, sprint | D55 | 14.00 | 1 /11 | 0.01 | 6.56 | 0.00 | 7.25 | 0.07 | |
| 06.08.2023 | Medeltidskampen, etapp 3, lång | D55 | 51.10 | 1 /6 | 2.48 | 10.37 | 0.35 | 10.14 | 0.21 | |
| 05.08.2023 | Medeltidskampen, etapp 1, medel | D55 | 27.22 | 1 /6 | 2.33 | 10.54 | 1.01 | 10.14 | 0.21 | |
| 05.08.2023 | Medeltidskampen, etapp 2, medel | D55 | 17.23 | 1 /6 | 0.02 | 10.13 | 0.01 | 10.14 | 0.21 | |
| 09.07.2023 | Havs-OL, dag 2, lång | Mycket lätt 2 km | 48.01 | 17 /22 | 3.58 | 20.55 | 1.44 | 19.48 | 1.43 | |
| 15.04.2023 | Vildmarksfejden | Mycket lätt 2 km | 33.59 | 26 /37 | 2.02 | 19.50 | 1.11 | 20.05 | 1.52 | – |
| 10.04.2023 | Snötrampen | D55 | 37.25 | 1 /15 | 0.49 | 9.35 | 0.13 | 10.11 | 0.20 | |
| 08.04.2023 | Härlövs IF | Mycket lätt 2 km | 1.12.43 | 23 /32 | 13.13 | 23.54 | 4.21 | 20.05 | 1.52 | – |
| 07.04.2023 | Friskusträffen | D55 | 28.47 | 3 /18 | 1.47 | 10.57 | 0.41 | 10.11 | 0.20 | |
| 02.04.2023 | Dackefejden, dag 2, medel | Mycket lätt 2 km | 30.52 | 8 /11 | 0.53 | 19.28 | 0.33 | 20.05 | 1.52 | – |
| 18.03.2023 | Göteborgspremiären, medel | D55 | 22.31 | 1 /18 | 0.07 | 8.43 | 0.03 | 9.58 | 0.19 | |
| 11.11.2022 | O-event, dag 1, Sprint by Night | D55 | 20.54 | 3 /14 | 0.41 | 7.34 | 0.15 | 7.42 | 0.08 | |
| 23.10.2022 | Delsjömedeln | D55 | 29.29 | 1 /12 | 3.30 | 10.12 | 1.13 | 10.05 | 0.20 | |
| 16.10.2022 | Helg utan älg | D55 | 20.17 | 3 /22 | 1.27 | 9.12 | 0.39 | 10.05 | 0.20 | |
| 15.10.2022 | Helg utan älg | D55 | 43.13 | 1 /22 | 0.54 | 9.08 | 0.11 | 10.05 | 0.20 | |
| 02.10.2022 | Sävedalens hösttävling | D55 | 38.57 | 1 /13 | 0.58 | 10.23 | 0.15 | 10.05 | 0.20 | |
| 18.09.2022 | Veteran-SM, lång | D55 | 50.19 | 6 /33 | 1.35 | 10.15 | 0.19 | 10.17 | 0.16 | |
| 17.09.2022 | Veteran-SM, medel | D55 | 29.11 | 7 /39 | 0.29 | 10.19 | 0.10 | 10.17 | 0.16 | |
| 16.09.2022 | Veteran-SM, sprint | D55 | 12.29 | 1 /17 | 0.01 | 7.11 | 0.01 | 7.47 | 0.11 | – |
| 21.08.2022 | Göteborg O-meeting | D55 | 50.51 | 3 /14 | 1.47 | 9.44 | 0.20 | 10.10 | 0.18 | |
| 20.08.2022 | Göteborg O-meeting | D55 | 17.58 | 2 /6 | 0.06 | 10.14 | 0.03 | 10.10 | 0.18 | |
| 19.08.2022 | Göteborg O-meeting | D55 | 33.00 | 2 /9 | 1.08 | 10.05 | 0.21 | 10.10 | 0.18 | |
| 06.08.2022 | Lassalyckans medeldistans | D55 | 30.06 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2022 | MTBO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #7, medel | D55 | 35.22 | 1 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2022 | MTBO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #6, lång | D55 | 1.20.11 | 1 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2022 | MTBO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #5, sprint | D55 | 23.24 | 1 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2022 | SM, publiktävling, medel | D55 | 30.52 | 1 /13 | 0.06 | 9.41 | 0.02 | 10.30 | 0.23 | |
| 01.05.2022 | MTBO, Svenska Cupen, #4, medel | D55 | 41.56 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2022 | MTBO, Svenska Cupen, #3, lång | D55 | 1.12.00 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2022 | Häxjakten, Five-O, #1, natt | D55 | 33.20 | 2 /6 | 1.12 | 9.52 | 0.21 | 10.41 | 0.27 | |
| 12.09.2021 | DM, lång,Göteborg | D50 | 38.02 | 1 /11 | 0.42 | 10.54 | 0.12 | 11.07 | 0.27 | |
| 29.08.2021 | Veteran-SM, lång | D50 | 36.39 | 7 /36 | 0.09 | 9.54 | 0.02 | 11.06 | 0.30 | – |
| 28.08.2021 | Veteran-SM, medel | D50 | 26.41 | 9 /39 | 0.13 | 10.35 | 0.05 | 11.06 | 0.30 | – |
| 27.08.2021 | Veteran-SM, sprint | D50 | 14.07 | 4 /24 | 0.00 | 6.45 | 0.00 | – | – | – |
| 15.08.2021 | Pickesjö-medeln | D50 | 28.13 | 1 /5 | 0.44 | 10.33 | 0.16 | 11.06 | 0.30 | – |
| 07.08.2021 | Stenungsund | D50 | 47.50 | 1 /3 | 2.50 | 11.04 | 0.39 | 11.06 | 0.30 | – |
| 15.10.2011 | Blodslitet | D40 | 1.41.04 | 12 /34 | – | – | – | – | – | – |