Løperprofil
Merete Rørvik
Lillomarka
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
111 løp
Sprintrankingen
4 løp
Skogsrankingen
nr. 1296 av 2062
Nr. 1296 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 117 av 218 i klassen D55–59 · nr. 25 av 51 i 1968-kullet
- Forventet kmtid
- 15.18
- Løpskapasitet
- 14.15
- O-evne
- 1.02
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.16
- Sikkerhet
- 31
- Bommer per løp
- 2,4
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i mars (±1,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 111 (sist 24.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2318 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2308 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0794 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0171 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 6,21 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 31,16 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8783 |
| bomVekt | 196,63 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4276 |
| bomStorSigma | 0,7907 |
| antallBom | 269 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0436 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0391 |
| havariVekt | 11,32 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2345 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0027 |
| fartSesongSin | −0,0129 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3794,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4070,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.48
- Løpskapasitet
- 9.36
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.20
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 25.09.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,169 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,104 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0587 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2139 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,61 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,97 |
| bomVekt | 3,7 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2243 |
| bomStorSigma | 0,7002 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0913 |
| havariVekt | 0,1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | 0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3558,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3633 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.09
- Løpskapasitet
- 14.05
- O-evne
- 2.04
- Jevnhet ±
- 8,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.58
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 111 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 23.06.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0958 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0636 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0838 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1148 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,15 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,74 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8812 |
| bomVekt | 13,03 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,712 |
| bomStorSigma | 0,8251 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0543 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0835 |
| havariVekt | 0,45 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0012 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3634 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0015 |
| fartSesongSin | −0,0021 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3313,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3798,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.06
- Løpskapasitet
- 16.39
- O-evne
- 1.27
- Jevnhet ±
- 9,0 %
- Usikkerhet ±
- 3.57
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 05.06.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2669 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2325 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0901 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1973 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,87 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9275 |
| bomVekt | 4,78 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4123 |
| bomStorSigma | 0,7837 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0545 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,18 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,944 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3933,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4276 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.28
- Løpskapasitet
- 14.57
- O-evne
- 1.30
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 10.53
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 11.10.2014)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1705 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0028 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1004 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,5076 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,08 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0019 |
| bomVekt | 0,1 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4087 |
| bomStorSigma | 0,8154 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3575,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3936,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 11 | 19.08.2026 Andy Cap klubbmesterskap 2026, bom 2.34 | 58 | nr. 4738 |
| Bom over fem minutter | 36 | 18.05.2026 Tour of Lillomarka 2026 #5, bom 6.56 | 262 | nr. 4824 |
| Bom over ti minutter | 48 | 11.05.2026 Tour of Lillomarka 2026 #4, bom 10.22 | 493 | nr. 6228 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | Ni-Nitti-i-Nittedal 4 / Tour of Lillomarka 2026 #9 | RødB | 53.04 | 33 /60 | 2.40 | 15.44 | 0.47 | 15.09 | 1.04 | |
| 19.08.2026 | Andy Cap klubbmesterskap 2026 | BÅ | 34.04 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2026 | Tour of Lillomarka 2026 #8 | DB | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2026 | Tour of Lillomarka 2026 #6 | DB | 48.30 | 11 /17 | 1.28 | 16.43 | 0.30 | 14.56 | 1.05 | |
| 18.05.2026 | Tour of Lillomarka 2026 #5 | DB | 53.09 | 9 /19 | 8.00 | 16.36 | 2.32 | 14.43 | 1.08 | |
| 11.05.2026 | Tour of Lillomarka 2026 #4 | DB | 54.49 | 10 /22 | 10.33 | 16.08 | 3.08 | 14.43 | 1.08 | |
| 04.05.2026 | Tour of Lillomarka 2026 #3 | DB | 44.14 | 8 /23 | 3.40 | 15.10 | 1.16 | 14.43 | 1.08 | |
| 05.10.2025 | Gromløpet Nord Sør | Tur | 2.00.14 | 5 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 10 | DB | 46.36 | 5 /11 | 4.38 | 15.53 | 1.35 | 14.29 | 1.02 | |
| 20.08.2025 | Andy Cap klubbmesterskap 2025 | D50 | 30.22 | 3 /4 | 0.02 | 14.14 | 0.01 | 14.23 | 1.03 | |
| 16.06.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 7 | DB | 40.11 | 4 /17 | 4.47 | 14.58 | 1.47 | 14.09 | 1.05 | |
| 26.05.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 5 | DB | 45.39 | 6 /25 | 5.50 | 14.27 | 1.51 | 14.05 | 1.04 | |
| 19.05.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 4 | DB | 41.43 | 6 /19 | 4.35 | 14.44 | 1.37 | 14.05 | 1.04 | |
| 05.05.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 2 | DB | 35.18 | 4 /20 | 2.53 | 13.58 | 1.08 | 14.05 | 1.04 | |
| 28.04.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 1 | DB | 38.33 | 3 /25 | 1.08 | 12.56 | 0.23 | 14.04 | 1.04 | |
| 13.10.2024 | Lillomarka Nord Sør | D10km | 2.56.04 | 23 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 14 | DB | 30.18 | 1 /16 | 0.31 | 12.52 | 0.13 | 14.12 | 1.07 | |
| 14.09.2024 | Veteranmesterskapet Langdistanse | D55- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 12 | DB | 41.52 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 10 | DA | 1.19.37 | 9 /9 | 3.34 | 16.03 | 0.43 | 14.12 | 1.10 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | B-åpen 17- | 1.16.14 | 43 /101 | 11.57 | 16.50 | 2.38 | 16.08 | 1.56 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | AM-åpen | 1.08.44 | 76 /102 | 8.50 | 17.59 | 2.19 | 14.10 | 1.10 | |
| 10.06.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 9 | DB | 30.58 | 6 /17 | 0.09 | 13.18 | 0.04 | 14.10 | 1.10 | |
| 03.06.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 8 | DB | 45.14 | 6 /12 | 9.11 | 15.26 | 3.08 | 14.10 | 1.10 | |
| 27.05.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 7 | DB | 41.40 | 2 /10 | 0.57 | 12.49 | 0.18 | 13.51 | 1.04 | |
| 13.05.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 6 | DB | 40.31 | 3 /22 | 0.25 | 12.47 | 0.08 | 13.51 | 1.04 | |
| 29.04.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 4 | DB | 35.42 | 8 /23 | 4.28 | 14.37 | 1.50 | 14.01 | 1.10 | |
| 22.04.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 3 | DB | 44.04 | 8 /17 | 5.05 | 14.07 | 1.38 | 14.01 | 1.10 | |
| 15.04.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 2 | DB | 41.57 | 14 /22 | 8.14 | 15.25 | 3.02 | 14.01 | 1.10 | |
| 18.09.2023 | Tour of Lillomarka Høst - Løp 5 | DB | 51.59 | 2 /5 | 10.17 | 16.54 | 3.21 | 14.07 | 1.07 | |
| 11.09.2023 | Tour of Lillomarka Høst - Løp 4 | DB | 42.20 | 2 /12 | 1.18 | 12.29 | 0.23 | 14.07 | 1.07 | |
| 04.09.2023 | Tour of Lillomarka Høst - Løp 3 | DB | 48.52 | 3 /15 | 4.35 | 14.14 | 1.20 | 14.07 | 1.07 | |
| 28.08.2023 | Tour of Lillomarka Høst - Løp 2 | DB | 47.26 | 3 /14 | 2.39 | 14.06 | 0.47 | 14.06 | 1.07 | |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | B-åpen 17- | 43.31 | 27 /93 | 2.56 | 15.44 | 1.04 | 15.33 | 1.16 | |
| 14.06.2023 | Andy Cap 2023 | 3 km | 34.26 | 1 /7 | 2.22 | 12.08 | 0.50 | 14.05 | 1.10 | |
| 12.06.2023 | Tour of Lillomarka vår - Løp 8 | DB | 43.14 | 4 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2023 | Tour of Lillomarka vår - Løp 7 | DB | 44.39 | 4 /17 | 4.53 | 14.02 | 1.32 | 14.05 | 1.10 | |
| 22.05.2023 | Tour of Lillomarka vår - Løp 6 | DB | 41.21 | 8 /21 | 5.23 | 14.58 | 1.57 | 14.28 | 1.12 | |
| 15.05.2023 | Tour of Lillomarka vår - Løp 5 | DB | 47.05 | 7 /13 | 3.21 | 14.31 | 1.02 | 14.28 | 1.12 | |
| 08.05.2023 | Tour of Lillomarka vår - Løp 4 | DB | 46.00 | 7 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | B-åpen 17- | 37.21 | 10 /64 | 2.08 | 13.42 | 0.47 | 15.05 | 1.34 | – |
| 07.03.2023 | Ås by Night & Fog Cup #8 | N&F ML | 37.59 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2022 | Lillomarka Nord Sør | D10km | 2.41.07 | 19 /35 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2022 | Tour of Lillomarka høst 2022 - Løp 4 | DB | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2022 | Tour of Lillomarka høst 2022 - Løp 3 | DB | 40.46 | 1 /13 | 1.32 | 13.41 | 0.31 | 14.30 | 1.13 | |
| 29.08.2022 | Tour of Lillomarka høst 2022 - Løp 2 | DB | 48.23 | 6 /21 | 2.48 | 13.44 | 0.48 | 14.33 | 1.17 | |
| 22.08.2022 | Tour of Lillomarka høst 2022 - Løp 1 | DB | 48.01 | 8 /19 | 3.12 | 15.13 | 1.01 | 14.33 | 1.17 | |
| 06.06.2022 | Pinseløpet dag 3, på Skrim ved KOL & OTO | C-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2022 | Pinseløpet dag 2, på Skrim ved KOL & OTO | C-åpen 17- | 1.00.06 | 13 /14 | 2.15 | 19.33 | 0.44 | 18.48 | 0.43 | – |
| 04.06.2022 | Pinseløpet dag 1, på Skrim ved KOL & OTO | C-åpen 17- | 41.46 | 15 /19 | 1.30 | 19.16 | 0.42 | 18.48 | 0.43 | – |
| 05.04.2022 | Oslo City Cup nr. 2 - 2022 | D50 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.10.2021 | Lillomarka Nord Sør | D10km | 2.40.23 | 21 /33 | 11.39 | 14.36 | 1.04 | 14.29 | 1.19 | |
| 27.09.2021 | Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 6 | DB | 43.11 | 1 /7 | 3.32 | 14.24 | 1.11 | 14.22 | 1.13 | |
| 25.09.2021 | Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup | D 50- | 23.22 | 5 /7 | 0.03 | 9.51 | 0.01 | 10.02 | 0.11 | – |
| 13.09.2021 | Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 4 | DB | 39.17 | 2 /12 | 0.55 | 13.15 | 0.19 | 14.22 | 1.13 | |
| 06.09.2021 | Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 3 | DB | 39.44 | 1 /15 | 1.26 | 12.27 | 0.27 | 14.22 | 1.13 | |
| 30.08.2021 | Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 2 | DB | 44.51 | 5 /12 | 8.19 | 15.11 | 2.49 | 14.37 | 1.20 | |
| 23.06.2021 | Andy Cap 2021 | D 50- | 1.05.27 | 3 /4 | 7.56 | 15.59 | 1.56 | 14.46 | 1.19 | |
| 04.11.2020 | Tour of Lillomarka - Nattreven | DB | 50.28 | 5 /8 | 2.43 | 14.03 | 0.45 | 14.31 | 1.17 | |
| 10.10.2020 | Gromløpet - Lillomarka Nord/Sør | Åpen mix 10k | 2.38.18 | 31 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2020 | Tour Of Lillomarka høst 2020 - Finale | DB | 40.42 | 5 /18 | 5.08 | 13.49 | 1.45 | 14.30 | 1.19 | |
| 14.09.2020 | Tour Of Lillomarka høst 2020 - Løp 4 | DB | 43.38 | 3 /22 | 2.09 | 13.23 | 0.40 | 14.30 | 1.19 | |
| 07.09.2020 | Tour Of Lillomarka høst 2020 - Løp 3 | DB | 1.11.16 | 12 /16 | 15.39 | 20.01 | 4.24 | 14.30 | 1.19 | |
| 24.08.2020 | Tour Of Lillomarka høst 2020 - Løp 1 | DB | 1.00.51 | 14 /18 | 2.46 | 18.57 | 0.52 | 14.32 | 1.16 | |
| 29.06.2020 | Tour of Lillomarka 2020 - Løp 3 | DB | 39.37 | 2 /10 | 5.48 | 14.36 | 2.08 | 14.20 | 1.18 | |
| 22.06.2020 | Tour of Lillomarka 2020 - Løp 2 | DB | 49.50 | 3 /11 | 1.38 | 12.54 | 0.25 | 14.20 | 1.18 | |
| 15.06.2020 | Tour of Lillomarka 2020 - Løp 1 | DB | 47.06 | 2 /8 | 3.26 | 13.13 | 0.58 | 14.20 | 1.18 | |
| 12.01.2020 | Ski-o-treff Langdistanse | B-åpen | 1.02.07 | 15 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 11.01.2020 | Ski-o-treff Mellomdistanse | B-åpen | 38.16 | 12 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 12.10.2019 | Lillomarka Nord/Sør | D10km | 3.09.35 | 26 /35 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2019 | KM Natt AOOK - Høydepunktet | D21B | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2019 | Tour Of Lillomarka 2019 - Finale | DA | 52.02 | 4 /7 | 3.40 | 14.04 | 0.59 | 14.45 | 1.22 | |
| 16.09.2019 | Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 10 | DA | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2019 | Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 9 | DA | 1.14.33 | 6 /10 | 3.12 | 15.23 | 0.40 | 14.45 | 1.22 | |
| 08.09.2019 | Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løp | DirA | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2019 | Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 7 | DA | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | OpenA2 | 1.10.49 | 51 /64 | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | OpenA4 | 58.41 | 42 /74 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2019 | Tour of Lillomarka 2019 - Løp 6 | DB | 54.13 | 5 /15 | 4.39 | 13.13 | 1.08 | 14.39 | 1.25 | |
| 10.06.2019 | Pinseløpet, dag 3 | DIRAL | 1.54.13 | 22 /26 | 9.23 | 16.06 | 1.19 | 14.39 | 1.25 | |
| 03.06.2019 | Tour of Lillomarka 2019 - Løp 5 | DA | 1.03.51 | 9 /13 | 7.05 | 14.21 | 1.35 | 14.39 | 1.25 | |
| 27.05.2019 | Tour of Lillomarka 2019 - Løp 4 | DA | 57.34 | 7 /12 | 4.20 | 15.19 | 1.09 | 14.42 | 1.23 | |
| 13.05.2019 | Tour of Lillomarka 2019 - Løp 2 | DA | 52.31 | 5 /13 | 3.15 | 13.14 | 0.49 | 14.42 | 1.23 | |
| 06.05.2019 | Tour of Lillomarka 2019 - Løp 1 | DA | 1.17.16 | 5 /10 | 10.07 | 15.28 | 2.01 | 14.42 | 1.23 | |
| 06.04.2019 | Norwegian Spring - Vårspretten | DIR-A | 1.22.23 | 50 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 23.03.2019 | Gromløpet 2019 – Kick off Oslo | Åpen B | 39.46 | 9 /44 | 4.20 | 14.11 | 1.33 | 14.31 | 1.22 | |
| 05.01.2019 | Ski-o-treff Mellomdistanse | D 50- | 1.00.41 | 16 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2018 | Lillomarka Nord/Sør | D10km | 3.32.17 | 34 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2018 | Tour of Lillomarka 2018 - Løp 10 | DB | 1.01.26 | 7 /13 | 0.48 | 16.26 | 0.13 | 14.38 | 1.25 | |
| 03.09.2018 | Tour of Lillomarka 2018 - Løp 9 | DB | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2018 | Tour of Lillomarka 2018 - Løp 8 | DB | 53.28 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2018 | Tour of Lillomarka 2018 - Løp 4 | DA | 54.58 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2018 | Tour of Lillomarka 2018 - Løp 3 - WOD edition | DA | 51.21 | 7 /17 | 1.53 | 13.01 | 0.29 | 14.39 | 1.27 | |
| 14.05.2018 | Tour of Lillomarka 2018 - Løp 2 | DA | 1.03.36 | 8 /16 | 5.52 | 14.16 | 1.19 | 14.39 | 1.27 | |
| 12.05.2018 | Nydalten | Dir AK | 1.02.39 | 46 /66 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2018 | Tour of Lillomarka 2018 - Løp 1 | DA | 1.30.14 | 18 /19 | 8.46 | (21.06) | 2.03 | 14.39 | 1.27 | |
| 06.05.2018 | Høydepunktet m/Trimtex-Cup | Direkte AL | 1.21.10 | 24 /32 | 12.00 | 16.04 | 2.23 | 14.39 | 1.27 | |
| 25.04.2018 | Lillomarka Kick-Off | B-løype | 53.32 | 4 | 7.49 | 17.47 | 2.36 | – | – | – |
| 22.04.2018 | Lørdagskjappen | DirAK | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2018 | Norwegian Spring - Vårspretten | DIR-B | 1.12.13 | 29 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2017 | Blodslitet 2017 | D45 | 2.49.13 | 32 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2017 | Lillomarka Nord/Sør | D10km | 3.35.21 | 30 /36 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2017 | Tour of Lillomarka 2017 – løp 9 | DB | 45.50 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2017 | Romeriksløpet, KM mellomdistanse AOOK | Dir A | 1.10.05 | 16 /26 | 11.56 | 16.08 | 2.45 | 14.31 | 1.27 | |
| 21.08.2017 | Tour of Lillomarka 2017 – løp 7 | DB | 47.49 | 9 /18 | 6.36 | 15.20 | 2.07 | 14.22 | 1.25 | |
| 14.06.2017 | Andy Cap 2017 | D 45- | 1.01.03 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2017 | Tour of Lillomarka 2017 – løp 5 | DB | 50.51 | 4 /12 | 8.26 | 14.55 | 2.28 | 14.23 | 1.24 | |
| 05.06.2017 | Løvspretten 2017 | Dir B | 46.27 | 20 /72 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2017 | Elgdilten | Dir A-L | 58.24 | 34 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2017 | Tour of Lillomarka 2017 – løp 4 | DB | 44.51 | 3 /16 | 4.37 | 13.34 | 1.24 | 14.25 | 1.22 | |
| 22.05.2017 | Tour of Lillomarka 2017 – løp 3 | DB | 41.17 | 2 /11 | 2.49 | 13.40 | 0.56 | 14.25 | 1.22 | |
| 21.05.2017 | Knut Valstads minneløp | D17B | 43.29 | 1 /24 | 1.19 | 11.17 | 0.20 | 14.25 | 1.22 | |
| 15.05.2017 | Tour of Lillomarka 2017 – løp 2 | DB | 43.25 | 3 /14 | 4.40 | 14.28 | 1.33 | 14.25 | 1.22 | |
| 08.05.2017 | Tour of Lillomarka 2017 – løp 1 | DC | 50.09 | 6 /8 | 3.19 | (23.10) | 1.32 | 14.25 | 1.22 | |
| 07.05.2017 | Askerløpet | Dir B | 52.09 | 4 /12 | 3.48 | 12.38 | 0.55 | 14.25 | 1.22 | |
| 05.05.2017 | askerløpet-2017 | Direkte B | 52.09 | 4 | 2.30 | 12.27 | 0.36 | 14.25 | 1.22 | |
| 22.04.2017 | Lørdagskjappen | DirA | 1.51.12 | 35 /44 | 26.24 | 18.32 | 4.24 | 15.28 | 1.44 | |
| 09.04.2017 | Norwegian Spring - Solrenningen | DIR-AL | 2.36.13 | 25 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2017 | Norwegian Spring - Vårspretten | DIR-B | 1.04.41 | 31 /50 | – | – | – | – | – | – |
| 22.01.2017 | Ski-o-treff langdistanse | D 40- | 1.08.32 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.01.2017 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4 | Åpen B | 1.27.18 | 13 /14 | 5.26 | (21.31) | 1.20 | 15.02 | 1.30 | |
| 03.09.2016 | Ivar-o-løpet og KM langdistanse, Trimtex Cup | Dir C | 1.02.58 | 7 /12 | 3.16 | 17.46 | 0.55 | 14.48 | 1.28 | |
| 22.08.2016 | Tour of Lillomarka Høst 2016 - løp 1 | DB | 54.34 | 7 /9 | 9.58 | 16.04 | 2.56 | 14.31 | 1.31 | |
| 26.06.2016 | Norsk O-Festival mellom | DIR B | 48.20 | 24 /43 | 5.13 | 16.39 | 1.48 | 14.28 | 1.26 | |
| 25.06.2016 | Norsk O-Festival lang | DIR B | 44.42 | 19 /60 | 6.47 | 14.28 | 2.12 | 14.28 | 1.26 | |
| 13.06.2016 | Tour of Lillomarka vår 2016 – finale | DB | 45.22 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2016 | Andy Cap 2016 | D 45- | 58.51 | 1 /1 | 4.03 | 14.51 | 1.01 | 14.28 | 1.26 | |
| 06.06.2016 | Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 9 | DB | 46.38 | 2 /7 | 6.40 | 14.37 | 2.05 | 14.28 | 1.26 | |
| 05.06.2016 | Nittedalsløpet med Trimtex-cup | DirB | 1.12.52 | 15 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2016 | Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 8 | DB | 45.13 | 2 /10 | 6.11 | 13.01 | 1.47 | 14.09 | 1.26 | |
| 08.05.2016 | Asker-løpet Trimtex-cup | Dir B | 43.04 | 5 /15 | 3.03 | 13.21 | 0.57 | 14.09 | 1.26 | |
| 02.05.2016 | Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 5 | DB | 57.58 | 3 /7 | 7.21 | 14.21 | 1.49 | 14.09 | 1.26 | |
| 24.04.2016 | Norwegian Spring - Solrenningen | DIR-B | 55.12 | 9 /18 | 4.35 | 14.45 | 1.13 | 14.36 | 1.26 | |
| 23.04.2016 | Norwegian Spring - Vårspretten | DIR-B | 40.28 | 28 /45 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2016 | Oslo City Cup 2016, Løp nr 2 | D 40- | 28.14 | 18 /26 | 1.11 | 10.32 | 0.26 | 10.06 | 0.15 | |
| 17.01.2016 | Ski-o-treff sprint | D 40- | 1.00.45 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 16.01.2016 | Ski-o-treff med HL + NC og publikumsløp sprint | D 40- | 1.24.30 | 9 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 10.10.2015 | Lillomarka Nord/Sør | d4 | 49.19 | 2 /13 | 4.24 | 13.17 | 1.11 | 14.32 | 1.26 | |
| 21.09.2015 | Tour of Lillomarka høst 5 | DB | 51.38 | 3 /5 | 2.59 | 14.17 | 0.50 | 14.42 | 1.27 | |
| 14.09.2015 | Tour of Lillomarka høst 4 | DC | 23.53 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2015 | Tour of Lillomarka høst 3 | DB | 52.41 | 3 /4 | 4.01 | 15.18 | 1.10 | 14.42 | 1.27 | |
| 24.08.2015 | Tour of Lillomarka høst 2 | DC | 29.31 | 1 /4 | 2.08 | 14.49 | 1.04 | 14.34 | 1.32 | |
| 17.08.2015 | Tour of Lillomarka høst 1 | DC | 41.00 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2015 | Andy Cap 2015 | D 45- | 41.07 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2015 | Tour of Lillomarka våren 2015 – løp 7 | DB | 44.15 | 2 /5 | 3.06 | 13.41 | 0.58 | 14.26 | 1.35 | |
| 04.05.2015 | Tour of Lillomarka våren 2015 – løp 3 | DB | 47.24 | 5 /6 | 3.19 | 14.26 | 1.01 | 14.27 | 1.36 | |
| 27.04.2015 | Tour of Lillomarka våren 2015 – løp 2 | DB | 49.00 | 3 /10 | 5.32 | 14.37 | 1.39 | 14.29 | 1.36 | |
| 19.04.2015 | Norwegian Spring - Solrenningen | Skogsløp | 53.14 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2015 | Oslo City Cup, Løp 2 | D40 | 27.05 | 20 /34 | 2.58 | 10.25 | 1.08 | 9.48 | 0.17 | |
| 13.01.2015 | ØstNattCup Vinter-O 1 Tour of Lillomarka | DC | 46.40 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 19.11.2014 | Østnatt-Cup løp 2 | C-åpen | 37.09 | 2 /6 | 4.19 | 14.13 | 1.39 | – | – | – |
| 11.10.2014 | Lillomarka Nord-Sør | d10 | 2.21.58 | 6 /17 | 4.50 | 13.27 | 0.27 | – | – | – |
| 22.09.2014 | Tour of Lillomarka høst 2014 - løp 6 | DB | 45.59 | 4 /9 | 5.11 | 14.07 | 1.35 | 14.34 | 1.36 | |
| 21.09.2014 | Folloløpet med KM mellomdistanse og Trimtex Cup | Skogsløpet (N-lang) | 33.24 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2014 | Tour of Lillomarka høst 2014 - løp 5 | DB | 52.30 | 9 /12 | 11.52 | 16.42 | 3.47 | 14.34 | 1.36 | |
| 08.09.2014 | Tour of Lillomarka høst 2014 - løp 4 | DB | 1.06.17 | 2 /6 | 9.19 | 15.22 | 2.10 | 14.34 | 1.36 | |
| 30.08.2014 | KM-langdistanse Trimtex-cup | D 17-B | 1.02.20 | 12 /17 | 21.17 | (20.28) | 6.59 | 14.25 | 1.27 | |
| 25.08.2014 | Tour of Lillomarka høst 2014 - løp 2 | DB | 50.05 | 5 /7 | 7.25 | 15.15 | 2.16 | 14.25 | 1.27 | |
| 20.08.2014 | Tour of Lillomarka høst 2014 - løp 1 | DB | 43.58 | 7 /11 | 2.09 | 14.12 | 0.42 | 14.25 | 1.27 | |
| 29.06.2014 | Norsk O-Festival | DIRB | 29.19 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2014 | Norsk O-Festival | DIRB | 1.01.51 | 14 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2014 | Tour of Lillomarka vår 2014 - løp 6 | DC | 40.49 | 1 /8 | 8.23 | 16.28 | 3.23 | 13.55 | 1.18 | |
| 11.06.2014 | AndyCap klubbmesterskap | D 45- | 55.13 | 1 /1 | 2.59 | 13.31 | 0.44 | 13.55 | 1.18 | |
| 08.06.2014 | Pinseløp Kongsberg, dag 2 | D 17-B | 1.04.45 | 5 | 5.02 | 14.13 | 1.06 | 13.55 | 1.18 | |
| 02.06.2014 | Tour of Lillomarka vår 2014 - løp 5 | DC | 29.17 | 1 /4 | 3.01 | 13.33 | 1.24 | 13.55 | 1.18 | |
| 12.05.2014 | Tour of Lillomarka vår 2014 - løp 2 | DC | 29.11 | 1 /2 | 1.01 | 11.54 | 0.25 | 13.45 | 1.19 | |
| 23.04.2014 | Tour of Lillomarka vår 2014 - Kick Off | DC | 39.18 | 1 /4 | 11.03 | 15.56 | 4.29 | 14.33 | 1.27 | |
| 01.04.2014 | Oslo City Cup, løp 1 | D 40- | 29.28 | 25 /34 | 1.48 | 10.26 | 0.38 | 10.08 | 0.14 | – |
| 09.09.2013 | Tour of Lillomarka, Løp 4 | D-B | 49.08 | 2 | 3.36 | 13.24 | 0.59 | 14.56 | 1.12 | |
| 02.09.2013 | Tour of Lillomarka, Løp 3 | D-B | 38.30 | 3 | 1.50 | 14.14 | 0.41 | 14.56 | 1.12 | |
| 26.08.2013 | Tour of Lillomarka, Løp 2 | D-B | 40.55 | 6 | 5.07 | 15.20 | 1.55 | 15.23 | 1.20 | |
| 21.08.2013 | Klubbmesterskap lang 2013 for Lillomarka OL og Østmarka OK | Åpen B | – | 4 /7 Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2013 | Tour Of Lillomarka, Løp 1 | D-C | 37.25 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2013 | Norsk O-Festival | D 17-C | 41.53 | 4 /26 | 1.29 | 14.15 | 0.30 | 15.38 | 1.20 | |
| 22.06.2013 | Norsk O-Festival | D 17-B | 44.19 | 32 /68 | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2013 | Norsk O-Festival | D 17-B | 23.17 | 19 /51 | 2.57 | 11.44 | 1.29 | – | – | – |
| 12.06.2013 | AndyCap 2013 | D 45- | 1.04.56 | 3 /4 | 4.03 | 14.48 | 0.55 | 15.38 | 1.20 | |
| 26.05.2013 | Folloløpet på Nesodden Trimtexcup og uttak Unionsmatch | D 17-C | 52.15 | 1 /8 | 3.18 | 14.17 | 0.54 | 16.25 | 1.49 | |
| 19.05.2013 | Pinseløp | D 17-C | 58.55 | 7 /24 | 7.47 | 15.26 | 2.02 | 16.25 | 1.49 | |
| 12.05.2013 | Nydalten. Trimtexcup og uttak Unionsmatchen | D 17-C | 1.07.29 | 9 /12 | 10.08 | 21.08 | 3.10 | 16.25 | 1.49 | |
| 21.04.2013 | Norwegian Spring - Solrenningen | DIR-C | 48.41 | 5 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2013 | Norwegian Spring - Vårspretten | DIR-C | 34.04 | 11 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2012 | Romeriksløpet, KM-langdistanse, Trimtex Cup | D 17-C | 1.04.47 | 5 /6 | 12.20 | 19.47 | 3.46 | 16.22 | 1.52 | – |
| 22.08.2012 | LOL klubbmesterskap lang 2012 | Åpen B | 45.23 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2012 | AndyCap 2012 | D 40- | 2.00.06 | 2 /2 | 7.03 | 14.02 | 0.49 | – | – | – |