Løperprofil
Randi Wold Stavrum
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
9 løp
Sprintrankingen
5 løp
B-rankingen
41 løp
C-rankingen
8 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.03
- Løpskapasitet
- 15.46
- O-evne
- 1.17
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 7.48
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 16.08.2017)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3331 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2563 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0799 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3767 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,83 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0206 |
| bomVekt | 1,58 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4591 |
| bomStorSigma | 0,8244 |
| antallBom | 26 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,049 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0756 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4199,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4539,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.48
- Løpskapasitet
- 10.36
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 6,4 %
- Usikkerhet ±
- 5.46
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 66 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 12.04.2016)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2675 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1756 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0641 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4284 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,41 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0218 |
| bomVekt | 0,9 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1968 |
| bomStorSigma | 0,6886 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3928 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4003,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.31
- Løpskapasitet
- 14.12
- O-evne
- 1.19
- Jevnhet ±
- 8,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.55
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 41 (sist 27.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,104 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0887 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0819 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0577 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,1 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7079 |
| bomVekt | 36,84 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5429 |
| bomStorSigma | 0,7482 |
| antallBom | 63 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0785 |
| havariVekt | 2,18 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0011 |
| fartSesongSin | 0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3340 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3650 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.07
- Løpskapasitet
- 14.37
- O-evne
- 1.29
- Jevnhet ±
- 8,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.20
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 21.05.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1372 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1288 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0822 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0791 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,46 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,03 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8517 |
| bomVekt | 16,18 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4778 |
| bomStorSigma | 0,8419 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0607 |
| havariVekt | 1,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0007 |
| fartSesongSin | −0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3452,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3804,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 17 | 27.08.2025 O-sjuer 9 Furuhevilen (Dalaelva), bom 3.39 | 151 | – |
| Bom over fem minutter | 171 | 11.09.2019 Bygdakamp 6, bom 5.35 | 181 | – |
| Bom over ti minutter | 977 | hele karrieren siden 2011 | 977 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2026 | O-sjuer 2 - Staupsmarka | C2 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2025 | O-sjuer 11 Røstad | N1 | 36.11 | 20 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2025 | O-sjuer 9 Furuhevilen (Dalaelva) | B3 | 51.16 | 19 | 5.28 | 18.09 | 1.56 | 15.46 | 1.14 | |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | B3 | 40.38 | 21 | 1.01 | 14.18 | 0.21 | 15.46 | 1.14 | |
| 11.06.2025 | O-sjuer 6 Storåsen/Langåselva | B3 | 49.12 | 13 | 0.28 | 14.08 | 0.08 | 15.04 | 1.08 | |
| 21.05.2025 | O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena | C2 | 44.55 | 15 | 6.20 | 16.17 | 2.18 | 16.13 | 1.24 | |
| 30.04.2025 | O-sjuer 3 Masteråsen | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2025 | O-sjuer 2 Staupshaugen | B3 | 26.53 | 28 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2025 | O-sjuer 1 Staupsmarka | B3 | 10.18 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | C2 | 30.52 | 21 | 0.54 | 15.33 | 0.27 | 16.52 | 1.01 | |
| 11.09.2024 | O7-10 Røstad | B3 | 26.22 | 15 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2024 | O7-9 Nybrotta (gamle skistadion) | B3 | 41.41 | 15 | 2.20 | 14.27 | 0.49 | 14.55 | 1.21 | |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | C2 | 30.01 | 18 | 2.39 | 18.31 | 1.38 | 17.29 | 1.10 | |
| 30.08.2023 | O-sjuer 8, Langåselva | B3 | 38.39 | 13 | 0.56 | 13.27 | 0.19 | 14.24 | 1.20 | |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | B3 | 42.50 | 17 | 3.24 | 13.18 | 1.03 | 14.24 | 1.20 | |
| 16.08.2023 | O-sjuer 7, Masteråsen | B3 | 1.16.15 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2023 | O-sjuer 3, Børsåsen | C2 | 25.47 | 10 | 2.18 | 17.23 | 1.33 | 16.48 | 1.13 | |
| 19.04.2023 | O-sjuer 2, Staupshaugen | B3 | 21.59 | 16 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2022 | O-sjuer 8, Vulusjøen | B3 | 39.22 | 19 | 3.53 | 16.03 | 1.35 | 15.45 | 1.31 | |
| 17.08.2022 | O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen | C2 | 36.43 | 17 | 1.04 | 16.12 | 0.28 | 16.36 | 1.01 | – |
| 11.09.2019 | Bygdakamp 6 | B3 | 30.09 | 19 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2019 | O-Sjuer 9 | B3 | 37.15 | 11 | 1.40 | 14.31 | 0.39 | 14.32 | 1.11 | |
| 21.08.2019 | O-Sjuer 8 | B3 | 49.39 | 6 | 5.45 | 13.52 | 1.36 | 14.28 | 1.13 | |
| 14.08.2019 | O-Sjuer 7 | B3 | 37.15 | 7 | 1.26 | 13.44 | 0.32 | 14.28 | 1.13 | |
| 19.06.2019 | O-Sjuer 6 | B3 | 31.23 | 5 | 2.16 | 13.10 | 0.57 | 14.39 | 1.13 | |
| 05.06.2019 | Bygdakamp 4 | B3 | 41.57 | 24 | 1.30 | 15.20 | 0.33 | 14.39 | 1.13 | |
| 22.05.2019 | O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 | B3 | 41.45 | 13 | 2.22 | 13.31 | 0.46 | 14.32 | 1.20 | |
| 15.05.2019 | O-Sjuer 2 | B3 | 37.12 | 7 | 3.19 | 13.25 | 1.12 | 14.32 | 1.20 | |
| 10.04.2019 | O-Sjuer 1 | B3 | 20.35 | 6 | 0.01 | 13.07 | 0.01 | 15.17 | 1.23 | |
| 29.08.2018 | O-sjuer nr. 9 | B3/C5 | 11.26 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2018 | O-sjuer nr. 8 | B3 | 1.12.51 | 13 | 8.52 | 17.53 | 2.11 | 16.05 | 1.30 | |
| 13.06.2018 | Bygdakamp 4 | B3 | 43.27 | 11 | 1.22 | 13.37 | 0.26 | 15.05 | 1.22 | |
| 18.04.2018 | O-sjuer 2, Momarka | N1/C2 | 11.07 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2017 | O-sjuer 10 | B3/C5 | 29.15 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2017 | O-sjuer 8 | A4 | 59.27 | 11 | 6.20 | 15.49 | 1.41 | 14.42 | 1.23 | |
| 25.06.2017 | Norsk O-Festival mellom | Direkte B | 39.35 | 5 /56 | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2017 | Norsk O-Festival lang | Direkte B | 36.54 | 22 /55 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2017 | Norsk O-Festival sprint | Direkte B | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2017 | O-sjuer 7 | B3 | 42.31 | 13 | 0.12 | 15.01 | 0.04 | 15.52 | 1.28 | |
| 31.05.2017 | O-sjuer 5 | B3 | 46.06 | 16 | 10.38 | 17.58 | 4.09 | 15.33 | 1.36 | |
| 24.05.2017 | Bygdakamp 2 | B 3 | 49.52 | 16 | 2.37 | 15.05 | 0.47 | 15.33 | 1.36 | |
| 10.05.2017 | O-sjuer 4 | N1/C2 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2016 | Midt Norsk Mesterskap, Km Hedmark, langdistanse | Direkte B | 38.40 | 5 /28 | 1.29 | 12.05 | 0.28 | 13.22 | 1.15 | |
| 24.08.2016 | Bygdakamp 5 - Verdal | B3 | 45.07 | 19 | 5.42 | 15.23 | 1.57 | 15.44 | 1.27 | |
| 17.08.2016 | O-sjuer nr. 8 | B3 | 52.29 | 5 | 2.39 | 15.24 | 0.47 | 15.44 | 1.27 | |
| 08.06.2016 | O-sjuer nr. 6 | B3 | 1.15.58 | 19 | 0.19 | 22.03 | 0.06 | 15.42 | 1.26 | |
| 01.06.2016 | Bygdakamp 3 | B3/C5 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2016 | O-sjuer nr. 5 | B3 | 53.56 | 14 | 7.56 | 16.34 | 2.26 | 15.36 | 1.35 | |
| 18.05.2016 | Bygdakamp 2 - Verdal | B3 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2016 | O-sjuer nr. 4 | B3/C5 | 43.07 | 31 | 5.21 | (30.07) | 3.44 | 15.36 | 1.35 | |
| 20.04.2016 | O-sjuer nr. 2 | B3/C5 | 20.52 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2016 | TA-sprint løp 2 | O25 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2016 | TA-sprint løp 1 | Åpen 2,5 | 23.35 | 19 /21 | 2.27 | 10.18 | 1.04 | 9.36 | 0.14 | |
| 02.09.2015 | O-sjuer nr 10 | B3/C5 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2015 | Midt Norsk Mesterskap Langdistanse | Direkte B | 36.51 | 3 /18 | 2.06 | 13.04 | 0.45 | 13.59 | 1.30 | |
| 28.08.2015 | Midt Norsk Mesterskap Sprint | Direkte | 20.02 | 6 /14 | 1.39 | 9.51 | 0.49 | 9.40 | 0.11 | |
| 26.08.2015 | Bygdakamp 5, Skøynar | B3 | 38.27 | 14 | 2.41 | 14.16 | 1.00 | 15.08 | 1.28 | |
| 12.08.2015 | O-sjuer nr 8 | B3 | 50.50 | 15 | 11.48 | 19.06 | 4.26 | 15.08 | 1.28 | |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | Dir B | 17.38 | 2 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | Dir B | 44.45 | 11 /92 | 7.51 | 14.23 | 2.31 | 14.09 | 1.42 | |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | Dir B | 53.04 | 14 /92 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2015 | O-sjuer nr. gjeldsåsmyra | B3 | 54.10 | 9 | 8.41 | 15.58 | 2.34 | 14.30 | 1.11 | |
| 10.06.2015 | O-sjuer nr 6 | B3 | 36.08 | 15 | 1.11 | 13.57 | 0.27 | 14.30 | 1.11 | |
| 03.06.2015 | Bygdakamp 2 | B3/C5 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2015 | O-sjuer nr 5 | B3 | 40.58 | 11 | 1.54 | 14.01 | 0.39 | 14.31 | 1.06 | |
| 06.05.2015 | O-sjuer nr 4 og BK 1 | A4 | 57.19 | 23 | 8.13 | 14.39 | 2.06 | 14.17 | 1.34 | |
| 29.04.2015 | O-sjuer nr 3 | B3 | 28.15 | 7 | 0.57 | 12.42 | 0.26 | 14.36 | 1.15 | |
| 22.04.2015 | O-sjuer nr 2 og klubbmesterskap sprint | B3/C5 | 12.40 | 16 | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2015 | O-sjuer nr 1 | B3/C5 | 18.33 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2014 | O-sjuer 10, Røstad | B3 | 17.05 | 12 | 0.21 | 13.52 | 0.17 | 15.29 | 1.20 | |
| 27.08.2014 | O-sjuer 8, Rinnleiret | B3 | 17.04 | 9 | 0.14 | 13.27 | 0.11 | 15.44 | 1.26 | |
| 16.08.2014 | Midt-Norsk Mesterskap langdistanse | DirB | 37.23 | 7 /27 | 2.35 | 12.51 | 0.53 | 14.17 | 1.30 | |
| 15.08.2014 | Midt-Norsk Mesterskap sprint | D 50- | 15.36 | 11 /28 | 0.51 | 9.32 | 0.31 | 9.44 | 0.10 | |
| 13.08.2014 | O-sjuer 7, Heståsdalen | C5 | 38.03 | 2 | 0.41 | 12.34 | 0.14 | 13.16 | 0.56 | |
| 25.06.2014 | O-sjuer 6, Rinnbustaden | B3 | 40.16 | 11 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2014 | Bygdakamp nr4, Skøynar | B3 | 47.26 | 23 | 2.39 | 16.05 | 0.54 | 15.30 | 1.30 | |
| 11.06.2014 | O-sjuer 5, Staup | B3 | 17.33 | 3 | 0.04 | 12.01 | 0.03 | 15.30 | 1.30 | |
| 28.05.2014 | Bygdakamp nr.2, Frol il | B3 | 1.09.30 | 28 | 8.16 | 18.32 | 2.12 | 16.28 | 1.50 | |
| 21.05.2014 | O-sjuer 4, Stubbmodalen | B3 | 44.09 | 13 | 8.56 | 17.12 | 3.29 | 16.28 | 1.50 | |
| 07.05.2014 | O-sjuer 3, Børsåsen | B3 | 27.34 | 9 | 0.29 | 14.46 | 0.16 | 16.28 | 1.50 | |
| 22.09.2013 | Jaktprøven | Løype: Løype 4 | 44.27 | 15 | 11.05 | 19.27 | 4.51 | 15.28 | 1.54 | |
| 11.09.2013 | O-sjuern 10 | A4/A6 | 29.26 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2013 | O-sjuern 9 | B3 | 37.38 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2013 | Midt Norsk Mesterskap, langdistanse | Dir B | 1.12.41 | 14 /26 | 10.17 | 15.23 | 2.11 | 14.16 | 1.21 | |
| 23.08.2013 | Midt Norsk Mesterskap 2013 Sprint | Dir B | 38.06 | 5 /11 | 3.14 | 14.54 | 1.16 | 12.32 | 0.10 | |
| 14.08.2013 | O-sjuern 8 | B3 | 50.57 | 7 | 3.27 | 13.04 | 0.53 | 14.37 | 1.54 | |
| 12.06.2013 | O-sjuern 7 | C2 | 32.13 | 6 | 4.14 | 14.01 | 1.50 | 14.00 | 1.16 | – |
| 22.05.2013 | O-sjuern 6 | B3 | 55.04 | 12 | 0.48 | 17.11 | 0.15 | 15.24 | 2.05 | – |
| 08.05.2013 | O-sjuern 5 og Klubbmesterskap | B3 | 48.12 | 12 | 10.48 | 15.55 | 3.34 | 15.24 | 2.05 | – |
| 17.04.2013 | O-sjuern 3 og Klubbmesterskap | B3 | 21.22 | 8 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2013 | O-sjuern 2 | B3 | 33.35 | 17 | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2013 | O-sjuern 1 | B3 | 16.45 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2012 | O-sjuer nr 10 | C2 | 35.06 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2012 | KM-sprint | D40 | 16.51 | 2 /6 | 0.05 | 8.49 | 0.03 | 9.19 | 0.10 | – |
| 29.08.2012 | O-sjuer nr. 9 | B3 | 33.13 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2012 | Midtnorsk Mesterskap Langdistanse | DirB | 35.01 | 6 /17 | 1.20 | 12.58 | 0.30 | 13.00 | 0.39 | – |
| 22.08.2012 | O-sjuer nr 8 | B3 | 20.17 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2012 | O-sjuer nr 7 | C2 | 46.56 | 4 | 3.42 | 19.04 | 1.30 | 17.50 | 1.15 | – |
| 24.06.2012 | Norsk O-Festival (Øvrige klasser) | Direkte C | 35.14 | 6 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2012 | Norsk O-Festival (Øvrige klasser) | D45K- | 38.27 | 7 /45 | 1.05 | 12.02 | 0.20 | – | – | – |
| 20.06.2012 | Bygdakamp 4 | B3 | 38.54 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2012 | O-sjuer nr 1 | B3 | – | 19 /55 Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2012 | Klubbmesterskap | D 35- | 27.31 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2011 | O-sjuer nr 10 | B3 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2011 | O-sjuer nr 9 | N1 | 19.59 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2011 | Midt Norsk mesterskap sprint | D40 | 19.35 | 19 /29 | 0.48 | 10.18 | 0.25 | – | – | – |
| 17.08.2011 | O-sjuer nr 7 | C2 | 55.43 | 13 /16 | 2.57 | 21.35 | 1.09 | – | – | – |
| 26.12.2010 | Basismesterskap 2010 | D35 #1 | 7.31 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2010 | Basismesterskap 2010 | D35 #2 | 6.18 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2010 | KM Stafett STOK/NTOK | Direkte 4 | 53.44 | 5 | – | – | – | – | – | – |