Løperprofil
Arvid Warberg Flaaen
Nittedal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.52
- Løpskapasitet
- 11.41
- O-evne
- 1.11
- Jevnhet ±
- 6,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.46
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 27.10.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0341 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1651 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0684 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0575 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,21 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,67 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,99 |
| bomVekt | 22,28 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3804 |
| bomStorSigma | 0,8574 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0594 |
| havariVekt | 2,21 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0007 |
| fartSesongSin | 0,0038 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3111,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3424,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.37
- Løpskapasitet
- 14.07
- O-evne
- 4.30
- Jevnhet ±
- 9,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.01
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 4,3
- Typisk bom
- 178 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 15.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0977 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2361 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0933 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0529 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,93 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2261 |
| bomVekt | 20,04 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 5,1814 |
| bomStorSigma | 0,7989 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0766 |
| havariVekt | 2,28 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0028 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0999 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | 0,001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3322,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4379,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.51
- Løpskapasitet
- 9.53
- O-evne
- 0.58
- Jevnhet ±
- 11,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.50
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 56 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 15.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2579 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,25 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1143 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0743 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,51 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,05 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0278 |
| bomVekt | 19,42 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0179 |
| bomStorSigma | 0,6078 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0469 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0608 |
| havariVekt | 1,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0047 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7958 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0006 |
| fartSesongSin | 0,0014 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2333,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2559,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 5 | 15.06.2026 Klubbmesterskapet Nittedal, bom 6.12 | 49 | – |
| Bom over fem minutter | 5 | 15.06.2026 Klubbmesterskapet Nittedal, bom 6.12 | 61 | – |
| Bom over ti minutter | 17 | 30.05.2026 NIttedalsløpet, bom 10.24 | 128 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.06.2026 | Klubbmesterskapet Nittedal | H 13-14 | 51.25 | 4 /5 | 11.01 | 19.12 | 4.07 | 20.38 | 5.35 | |
| 30.05.2026 | NIttedalsløpet | H 13-14 | 1.43.40 | 16 /18 | 36.49 | 29.11 | 10.22 | 21.18 | 5.56 | – |
| 16.05.2026 | KM mellomdistanse Akershus og Oslo | H 13-14 | 57.54 | 23 /29 | 6.56 | 18.00 | 2.11 | 21.18 | 5.56 | – |
| 27.10.2025 | Tumyrnatta | BlåC | 31.14 | 3 /8 | 1.01 | 13.14 | 0.26 | 13.48 | 1.11 | |
| 15.09.2025 | Klubbmesterskapet Nittedal | H 11-12 | 24.07 | 2 /13 | 0.25 | 10.04 | 0.10 | 11.47 | 0.49 | |
| 08.09.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 10 | HC | 29.55 | 4 /8 | 8.26 | 17.13 | 4.51 | 13.56 | 1.25 | |
| 16.06.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 3 | BlåC | 33.18 | 11 /22 | 3.45 | 14.11 | 1.36 | 13.53 | 1.11 | |
| 26.05.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 2 | BlåC | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2025 | Huldersprinten mellomdistanse m. Trimtex-cup | H 11-12 | 30.10 | 4 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 2 | HC | 29.00 | 6 /16 | 6.14 | 16.37 | 3.34 | 13.59 | 1.15 | – |
| 07.04.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 1 | RødB | 35.43 | 16 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2024 | O-troll-festivalen | H 11-12 | 27.16 | 15 /24 | 3.21 | 16.09 | 1.59 | 14.51 | 1.05 | – |
| 16.09.2024 | Klubbmesterskapet | H 11-12 | 37.47 | 10 /12 | 0.33 | 16.26 | 0.14 | 14.51 | 1.05 | – |
| 17.06.2024 | Ni-Nitti i Nittedal 3 | BlåC | 32.26 | 7 /20 | 1.30 | 13.06 | 0.36 | – | – | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | H 11-12 | 39.35 | 26 /38 | 3.15 | 14.53 | 1.13 | – | – | – |
| 22.09.2023 | KM Natt Nittedalsløpet med Trimtex-cup | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2023 | Klubbmesterskap Nittedal Orientering | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2023 | Ni-Nitti-i-Nittedal 1 | GrønnN | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2022 | Ni-Nitti-Nittedal 4 | GrønnN | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2022 | Klubbmesterskap Nittedal Orientering 2022 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |