Løperprofil
Neri Horntvedt Thorsen
Andebu
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
6 løp
Sprintrankingen
4 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.35
- Løpskapasitet
- 10.27
- O-evne
- 1.08
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.43
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 23.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0783 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0623 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0797 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0594 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,97 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,34 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1475 |
| bomVekt | 51,23 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3642 |
| bomStorSigma | 0,6281 |
| antallBom | 20 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0606 |
| havariVekt | 2,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0036 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,481 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | 0,0064 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2783 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3084,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.07
- Løpskapasitet
- 7.49
- O-evne
- 0.19
- Jevnhet ±
- 4,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.33
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 1,2
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 12.06.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0364 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0243 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0495 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,065 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,74 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,3 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3684 |
| bomVekt | 40,07 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,376 |
| bomStorSigma | 0,6163 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0722 |
| havariVekt | 1,48 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0017 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0192 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | 0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2896,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3011,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 6 | 25.09.2025 Klubbmesterskap mellomdistanse Sandefjord OK, Stokke IL og Andebu IL , bom 4.10 | 64 | – |
| Bom over fem minutter | 7 | 25.09.2025 Klubbmesterskap mellomdistanse Sandefjord OK, Stokke IL og Andebu IL , bom 11.01 | 276 | – |
| Bom over ti minutter | 7 | 25.09.2025 Klubbmesterskap mellomdistanse Sandefjord OK, Stokke IL og Andebu IL , bom 11.01 | 276 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.09.2025 | Klubbmesterskap mellomdistanse Sandefjord OK, Stokke IL og Andebu IL | H 17- | 59.18 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2025 | Vestfold Høstcup løp 5 | H 17- | 54.08 | 8 /9 | 5.23 | 11.22 | 1.08 | 11.35 | 1.17 | |
| 09.09.2025 | Vestfold Høstcup løp 3 | H17 | 54.34 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2025 | Åpent Klubbmesterskap Sprint Felles for Andebu, Stokke og Sandefjord | H 17- | 23.42 | 8 /8 | 3.07 | 9.26 | 1.14 | 8.10 | 0.20 | |
| 03.06.2025 | Vestfold Vårcup løp 9 | H 17- | 50.02 | 8 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Vestfold vårcup 6 | H 17- | 48.55 | 8 /8 | 7.29 | 9.17 | 1.25 | 8.03 | 0.21 | |
| 29.04.2025 | Vestfold Vårcup 4 | H17 | 54.48 | 7 /11 | 0.58 | 10.55 | 0.12 | 11.33 | 1.14 | |
| 24.09.2024 | Vestfold høstcup 6 | H 17- | 26.41 | 6 /7 | 0.39 | 7.37 | 0.11 | 7.48 | 0.18 | |
| 10.09.2024 | Vestfold Høstcup 4 | H 17- | 58.56 | 7 /7 | 11.27 | 11.05 | 2.09 | 11.38 | 1.28 | |
| 20.08.2024 | Vestfold Høstcup 1 | H17 | 57.44 | 9 /12 | 7.08 | 13.00 | 1.36 | 11.47 | 1.08 | |
| 11.06.2024 | Vestfold Vårcup 8 | H 17- | 52.23 | 7 /11 | 2.02 | 10.27 | 0.24 | 11.30 | 1.08 | |
| 04.06.2024 | Vestfold Vårcup 7 | H 17- | 28.00 | 9 /10 | 4.41 | 9.11 | 1.32 | 8.02 | 0.23 | – |
| 28.05.2024 | Vestfold Vårcup 6 | H17 | 1.00.07 | 7 /10 | 6.00 | 11.34 | 1.09 | 11.53 | 1.20 | – |
| 23.04.2024 | Vestfold Vårcup 3 | H 17- | 28.54 | 10 /10 | 5.50 | 10.05 | 2.02 | – | – | – |
| 16.04.2024 | Vestfold Vårcup 2 | H 17- | 51.55 | 12 /15 | 7.18 | 13.23 | 1.53 | – | – | – |
| 12.09.2023 | Vestfold Høstcup 5 | B-åpen | 30.27 | 1 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2023 | Vestfold Høstcup 2 | B-åpen | 32.10 | 2 /13 | – | – | – | – | – | – |