Løperprofil
Christine Tømmernes Grünert
Varegg
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.22
- Løpskapasitet
- 16.38
- O-evne
- 1.43
- Jevnhet ±
- 9,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.00
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 102 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 15.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3848 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4597 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0981 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0532 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,89 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,39 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2032 |
| bomVekt | 21,87 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6276 |
| bomStorSigma | 0,7773 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0447 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,07 |
| havariVekt | 1,44 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0027 |
| fartSesongSin | 0,0066 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4429,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4886,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.11
- Løpskapasitet
- 8.54
- O-evne
- 0.16
- Jevnhet ±
- 5,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.33
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 1,3
- Typisk bom
- 65 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 04.10.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0946 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1305 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0542 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,059 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,65 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,12 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5334 |
| bomVekt | 24,16 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1756 |
| bomStorSigma | 0,5226 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0751 |
| havariVekt | 1,11 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0009 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8743 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0023 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3302,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3403,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.53
- Løpskapasitet
- 12.21
- O-evne
- 1.32
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 1.02
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 17.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0358 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0174 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0797 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0723 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,76 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,76 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9169 |
| bomVekt | 22,51 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4651 |
| bomStorSigma | 0,7085 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,049 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1224 |
| havariVekt | 1,97 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0009 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1463 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2903,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3264,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.42
- Løpskapasitet
- 11.12
- O-evne
- 1.29
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.42
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 09.06.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1296 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0867 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0874 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1254 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,13 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,12 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0686 |
| bomVekt | 8,31 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3361 |
| bomStorSigma | 0,7319 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0656 |
| havariVekt | 0,35 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8633 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | 0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2645,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2996,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 6 | 15.06.2026 Tour of Lillomarka 2026 #8, bom 6.11 | 67 | nr. 5941 |
| Bom over fem minutter | 6 | 15.06.2026 Tour of Lillomarka 2026 #8, bom 6.11 | 125 | nr. 7352 |
| Bom over ti minutter | 220 | hele karrieren siden 2023 | 220 | nr. 3599 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.06.2026 | Tour of Lillomarka 2026 #8 | DA | 1.31.35 | 15 /16 | 11.49 | 20.55 | 2.42 | 18.19 | 2.01 | |
| 04.10.2025 | DM, sprint, Västerbotten | D21 | 23.09 | 7 /7 | 3.31 | 10.25 | 1.35 | 9.11 | 0.19 | |
| 17.08.2025 | Odda 2-dagars 2025 dag2, Vestlandsmesterskap | B-åpen 17- | 53.15 | 3 /17 | 2.23 | 14.27 | 0.39 | 14.20 | 1.26 | |
| 16.08.2025 | Odda 2-dagars 2025, Vestlandsmesterskap | B-åpen 17- | 41.51 | 1 /18 | 7.20 | 15.28 | 2.43 | 14.20 | 1.26 | |
| 17.06.2025 | Klubbmesterskap SPRINT - Oppsal Orientering | Damer - klubbmesterskap sprint | 17.43 | 13 /16 | 2.55 | 10.42 | 1.46 | 9.01 | 0.15 | – |
| 12.06.2025 | Sykkel-O / MTBO Sprint på Ekeberg | D/H Lang | 39.50 | 15 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2025 | Huldersprinten mellomdistanse m. Trimtex-cup | B-åpen 17- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2025 | KM mellomdistanse AOOK med Trimtex cup | B-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2025 | Høydepunktet med Trimtex cup lang | B-åpen 17- | 2.38.56 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2024 | Lillomarka Nord Sør | D4km | 1.05.13 | 5 /13 | 1.53 | 14.57 | 0.26 | 14.59 | 1.25 | |
| 24.08.2024 | Nydalten KM langdistanse | AK-åpen | 1.11.56 | 34 /44 | 6.04 | 14.33 | 1.14 | 14.36 | 1.46 | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | B-åpen 17- | 58.02 | 13 /101 | 2.46 | 12.49 | 0.37 | 13.43 | 1.18 | – |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | B-åpen 17- | 47.49 | 26 /128 | 5.57 | 15.20 | 1.54 | 13.43 | 1.18 | – |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | B-åpen 17- | 23.09 | 14 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2024 | KM mellomdistanse Gromløpet | C-åpen 17- | 33.44 | 3 /12 | 2.14 | 15.09 | 1.00 | 14.17 | 1.17 | – |
| 02.06.2024 | Knut Valstads Minneløp | B-åpen 17- | 1.14.00 | 12 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2024 | Huldersprinten | C-åpen 17- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | D 17- | 23.31 | 73 /81 | 0.32 | 9.35 | 0.13 | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | C-åpen 17- | 1.03.44 | 6 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2023 | Lillomarka Nord Sør | D4km | 1.14.01 | 11 /16 | 14.07 | 21.20 | 4.04 | – | – | – |
| 10.09.2023 | Folloløpet med Trimtex-Cup | C-åpen 17- | 31.01 | 2 /5 | 5.50 | 16.47 | 3.09 | – | – | – |