Løperprofil
Ninni Barsk
Övertorneå
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
B-rankingen
21 løp
C-rankingen
7 løp
N-rankingen
7 løp
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 20.51
- Løpskapasitet
- 17.42
- O-evne
- 3.09
- Jevnhet ±
- 12,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.32
- Sikkerhet
- 16
- Bommer per løp
- 5,3
- Typisk bom
- 93 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±3,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 21 (sist 11.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3206 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3355 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1253 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0251 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 8,5 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 15,84 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5017 |
| bomVekt | 138,69 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5358 |
| bomStorSigma | 0,9007 |
| antallBom | 77 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0233 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0789 |
| havariVekt | 12,14 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0042 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1602 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0195 |
| fartSesongSin | −0,0233 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4166,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4907 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.09
- Løpskapasitet
- 12.18
- O-evne
- 1.52
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.21
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 10.11.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0376 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0442 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1007 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0911 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,6 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,14 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9234 |
| bomVekt | 32,47 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4289 |
| bomStorSigma | 1,0434 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0399 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 1,64 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8441 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0062 |
| fartSesongSin | −0,0102 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2904,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3343,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.00
- Løpskapasitet
- 9.06
- O-evne
- 0.54
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.31
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 61 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 28.07.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3257 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3955 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0907 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1413 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,24 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,43 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9111 |
| bomVekt | 15,83 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1081 |
| bomStorSigma | 0,6496 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0314 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,84 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6601 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0007 |
| fartSesongSin | −0,0016 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2175 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2390,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 0 | 11.08.2026 Tjällmoträffen, bom 6.01 | 78 | – |
| Bom over fem minutter | 0 | 11.08.2026 Tjällmoträffen, bom 6.01 | 139 | – |
| Bom over ti minutter | 16 | 25.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart, bom 12.14 | 173 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Boxholmsloppet | D14 | – | Cancelled | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2026 | Tjällmoträffen | D14 | 1.02.13 | 12 /15 | 11.50 | 21.12 | 4.02 | 21.08 | 3.26 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D14 | 1.37.49 | 140 /154 | 28.43 | 27.36 | 8.06 | 21.15 | 3.20 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D14 | 1.15.31 | 132 /154 | 17.25 | 23.12 | 5.21 | 21.15 | 3.20 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D14 | 53.42 | 146 /154 | 3.59 | 23.11 | 1.43 | 21.15 | 3.20 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D14 | 1.34.29 | 143 /154 | 11.04 | 24.07 | 2.49 | 21.15 | 3.20 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D14 | 1.27.57 | 143 /154 | 6.44 | 23.55 | 1.50 | 21.15 | 3.20 | |
| 06.05.2026 | Ljungsbrokampen | D14 | 37.30 | 16 /19 | 2.06 | 18.05 | 1.01 | 18.50 | 2.27 | |
| 29.03.2026 | Vårdubbeln, lång | D14 | 1.10.49 | 14 /16 | 9.31 | 19.08 | 2.34 | 19.12 | 2.36 | |
| 28.03.2026 | Vårdubbeln, medel | D14 | 57.06 | 11 /11 | 2.52 | 19.30 | 0.59 | 19.12 | 2.36 | |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | Orange (Medelsvår) | 37.47 | 118 /328 | 1.15 | 15.32 | 0.31 | 19.08 | 2.49 | |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | D13 | 19.40 | 68 /95 | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D13 | 20.59 | 73 /90 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2025 | DM, medel, Östergötland | D14 | 1.06.50 | 7 /7 | 7.42 | 23.54 | 2.45 | 19.53 | 3.19 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D13 | 53.37 | 112 /143 | 5.48 | 16.42 | 1.48 | 19.45 | 3.22 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D13 | 1.10.29 | 134 /143 | 5.35 | 22.26 | 1.47 | 19.45 | 3.22 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D13 | 58.38 | 124 /143 | 16.12 | 23.03 | 6.22 | 19.45 | 3.22 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D13 | 1.09.45 | 107 /143 | 4.15 | 18.03 | 1.06 | 19.45 | 3.22 | |
| 01.05.2025 | Swedish League, #3, medel (WRE) | D14 | 41.53 | 31 /53 | 3.19 | 14.48 | 1.10 | 20.05 | 4.00 | |
| 21.04.2025 | Prästtomtadubbeln, dag 2, medel | D14 | 1.31.20 | 13 /13 | 41.30 | (30.51) | 14.01 | 21.20 | 4.48 | |
| 20.04.2025 | Prästtomtadubbeln, dag 1, lång | D14 | 1.39.13 | 8 /9 | 20.56 | 23.05 | 4.52 | 21.20 | 4.48 | |
| 12.04.2025 | Kolmårdsdubbeln, medel | D14 | 52.29 | 17 /17 | 4.34 | 20.03 | 1.45 | 21.20 | 4.48 | |
| 30.03.2025 | Vårdubbeln, lång | D14 | 1.02.01 | 7 /9 | 1.31 | 16.30 | 0.24 | 16.36 | 1.10 | – |
| 29.03.2025 | Vårdubbeln, medel | D14 | 51.14 | 8 /9 | 3.59 | 18.27 | 1.26 | 16.36 | 1.10 | – |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D12 | 24.13 | 66 /106 | 2.42 | 15.17 | 1.42 | 15.34 | 1.50 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | D12 | 25.54 | 64 /95 | – | – | – | – | – | – |
| 05.10.2024 | Kolmårdsträffen, dag 1, medel | D12 | 54.03 | 12 /13 | 17.39 | (22.30) | 7.21 | 15.50 | 2.00 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2024 | DM, sprint, Östergötland | D12 | 15.41 | 9 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2024 | Swedish League, #4, medel (WRE) + Närkekvartetten, dag 1, medel | D12 | 32.03 | 26 /50 | 1.26 | 13.37 | 0.37 | 15.23 | 1.18 | |
| 07.05.2024 | Ljungsbrokampen | D12 | 32.38 | 6 /15 | 1.12 | 13.53 | 0.31 | 15.23 | 1.18 | |
| 05.05.2024 | Björkforskampen | D12 | 34.28 | 3 /6 | 4.39 | 16.39 | 2.15 | 15.23 | 1.18 | |
| 23.03.2024 | Vårdubbeln, medel | D12 | 45.21 | 8 /9 | 10.04 | 20.33 | 4.34 | 16.39 | 1.55 | |
| 01.10.2023 | Svartåfejden | Lätt 2,5 km | 33.35 | 3 /20 | 1.43 | 14.52 | 0.46 | 15.19 | 0.56 | – |
| 30.09.2023 | Finspångsorienteringen | Lätt 2,5 km | 41.21 | 4 /23 | 0.57 | 16.10 | 0.22 | – | – | – |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | U2 | 30.27 | 37 /125 | 3.18 | 12.34 | 1.22 | 13.21 | 0.44 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | U2 | 25.47 | 28 /125 | 0.54 | 12.05 | 0.25 | 13.21 | 0.44 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | U2 | 27.48 | 71 /125 | 1.31 | 14.39 | 0.48 | 13.21 | 0.44 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | U2 | 41.25 | 42 /125 | 2.34 | 13.42 | 0.51 | 13.21 | 0.44 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | U2 | 44.05 | 32 /125 | 2.24 | 13.36 | 0.44 | 13.21 | 0.44 | |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | N2-åpen 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | N2-åpen 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2023 | Haninge SOK, långdistans | Mycket lätt 2 km | 22.52 | 1 /6 | 1.00 | 12.24 | 0.33 | 13.33 | 0.49 | – |
| 29.04.2023 | Ravinens medeldistans | Mycket lätt 2 km | 37.38 | 2 /10 | 2.18 | 14.13 | 0.52 | 13.33 | 0.49 | – |