Løperprofil
Birgitta Johansson
IK Gandvik
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
58 løp
B-rankingen
9 løp
C-rankingen
6 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 25.38
- Løpskapasitet
- 23.56
- O-evne
- 1.41
- Jevnhet ±
- 15,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.28
- Sikkerhet
- 29
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 92 s
- Disk/brutt
- 9 %
- Distanseprofil
- best på korte (+4,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±2,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 59 (sist 15.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,7419 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,7427 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1506 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0179 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 9,59 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 29,44 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2629 |
| bomVekt | 201,7 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5226 |
| bomStorSigma | 0,8276 |
| antallBom | 144 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0878 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 19,73 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0595 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8057 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0178 |
| fartSesongSin | −0,0117 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 6371,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 6821,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.23
- Løpskapasitet
- 14.12
- O-evne
- 0.11
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 3.02
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 58 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 29.05.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5615 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4811 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1912 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,39 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0555 |
| bomVekt | 3,01 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,061 |
| bomStorSigma | 0,624 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0849 |
| havariVekt | 0,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4637 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5268,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5334,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 25.06
- Løpskapasitet
- 22.47
- O-evne
- 2.19
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 1.13
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 4,1
- Typisk bom
- 89 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 08.03.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5776 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5977 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0801 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,047 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,74 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,55 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1518 |
| bomVekt | 37,39 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4833 |
| bomStorSigma | 0,9107 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0425 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 2,78 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0079 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0937 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | −0,0073 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5362,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5906,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 21.10
- Løpskapasitet
- 19.52
- O-evne
- 1.18
- Jevnhet ±
- 7,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.27
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 17.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4448 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4628 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0731 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0662 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,44 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,44 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0832 |
| bomVekt | 25,97 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2754 |
| bomStorSigma | 0,6036 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0368 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 2,45 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8429 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0017 |
| fartSesongSin | −0,0016 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4692,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5000,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 1 | 15.08.2026 Öka farta, bom 6.01 | 50 | – |
| Bom over fem minutter | 1 | 15.08.2026 Öka farta, bom 6.01 | 122 | – |
| Bom over ti minutter | 23 | 24.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel, bom 18.12 | 336 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | Öka farta | D70 | 1.03.32 | 11 /13 | 8.17 | 25.40 | 3.21 | 25.25 | 1.43 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D70 Kort | 59.12 | 27 /54 | 2.41 | 23.23 | 1.04 | 25.28 | 1.41 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D70 Kort | 1.19.55 | 45 /54 | 20.22 | (37.48) | 9.38 | 25.28 | 1.41 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D70 Kort | 53.51 | 41 /54 | 7.08 | 28.42 | 3.48 | 25.28 | 1.41 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D70 Kort | 1.23.01 | 45 /54 | 9.52 | 31.44 | 3.46 | 25.28 | 1.41 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D70 Kort | 1.09.16 | 40 /54 | 2.48 | 26.22 | 1.04 | 25.28 | 1.41 | |
| 05.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | D80 | 47.43 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | D80 | 36.49 | 3 /5 | 3.14 | 23.38 | 2.05 | 25.28 | 1.41 | |
| 19.04.2026 | Gudhems vårtävling med Öppet Skaraborgsmästerskap, medel | D70 | 57.00 | 9 /10 | 3.53 | 26.18 | 1.48 | 23.37 | 1.32 | |
| 04.04.2026 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | D70 | 1.01.34 | 17 /18 | 3.20 | 24.56 | 1.21 | 23.37 | 1.32 | |
| 08.03.2026 | Hallandspremiären, lång | Orange 3,0 | 1.03.17 | 57 /59 | 4.26 | 26.52 | 1.53 | 25.46 | 2.21 | |
| 07.03.2026 | Hallandspremiären, medel | Orange 3,0 | 1.01.01 | 65 /80 | 7.54 | 26.04 | 3.23 | 25.46 | 2.21 | |
| 14.09.2025 | Veteran-SM, lång | D80 | 26.06 | 6 /22 | 1.19 | 17.23 | 0.53 | 22.06 | 1.34 | |
| 13.09.2025 | Veteran-SM, medel | D80 | 23.13 | 5 /28 | 0.17 | 18.44 | 0.14 | 22.06 | 1.34 | |
| 13.09.2025 | Veteran-SM, medel | Orange 3,0 | 52.09 | 63 /86 | 1.47 | 23.26 | 0.48 | 24.41 | 2.12 | |
| 17.08.2025 | Ostlöpet, dag 2, lång | Gul 2,5 | 52.41 | 10 /12 | 4.26 | 24.04 | 2.02 | 22.07 | 0.55 | |
| 16.08.2025 | Ostlöpet, dag 1, medel | Gul 2,5 | 49.29 | 22 /27 | 1.13 | 21.32 | 0.32 | 22.07 | 0.55 | |
| 10.08.2025 | Hjo endagars | Gul 2,5 | 54.23 | 11 /14 | 2.28 | 24.10 | 1.06 | 22.07 | 0.55 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D70 Motion | 51.23 | 15 /35 | 1.27 | 22.53 | 0.39 | 22.50 | 1.39 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D70 Motion | 55.10 | 15 /35 | 1.40 | 24.25 | 0.44 | 22.50 | 1.39 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D70 Motion | 1.01.07 | 15 /35 | 4.50 | 26.56 | 2.08 | 22.50 | 1.39 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D70 Motion | 1.23.23 | 26 /35 | 17.52 | 32.18 | 6.55 | 22.50 | 1.39 | |
| 26.06.2025 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 3, lång | D75 | 1.06.35 | 6 /9 | 6.20 | 27.00 | 2.34 | 21.13 | 1.38 | |
| 25.06.2025 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 2, medel | D75 | 46.07 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2025 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 1, medel + Dalacupen & Juniorcup | D75 | 32.53 | 7 /9 | 5.36 | 22.33 | 3.50 | 21.13 | 1.38 | |
| 10.05.2025 | Värmlandstrippeln, dag 2 | Blå 3,0 | 51.00 | 64 /83 | 5.24 | 18.20 | 1.57 | 20.28 | 1.33 | |
| 27.04.2025 | Letälvsträffen | D80 | 31.17 | 1 /8 | 4.48 | 18.32 | 2.51 | 20.51 | 1.33 | |
| 13.04.2025 | Gudhems vårtävling | Orange 3,0 | 1.14.59 | 27 /40 | 1.39 | 23.57 | 0.32 | 26.15 | 2.48 | |
| 12.04.2025 | Läckömedeln | Gul 2,5 | 48.15 | 10 /18 | 3.26 | 22.16 | 1.35 | 21.15 | 0.54 | |
| 09.03.2025 | Hallandspremiären, lång | Gul 2,5 | 49.26 | 22 /36 | 0.03 | 21.36 | 0.01 | 21.05 | 0.56 | – |
| 08.03.2025 | Hallandspremiären, medel | Gul 2,5 km | 47.06 | 34 /49 | 0.46 | 20.19 | 0.22 | 21.05 | 0.56 | – |
| 01.09.2024 | Veteran-SM, lång | D80 | 1.26.10 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2024 | Veteran-SM, medel | D80 | 55.50 | 12 /17 | 12.05 | 24.20 | 5.16 | 21.02 | 1.34 | |
| 31.08.2024 | Veteran-SM, medel | Orange 2 km | 1.23.15 | 10 /18 | 12.00 | 31.00 | 4.28 | 26.52 | 3.36 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D70 Motion | 1.17.17 | 13 /31 | 6.52 | 23.15 | 2.08 | 21.00 | 1.28 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D80 | 33.15 | 1 /18 | 0.26 | 16.16 | 0.13 | 21.00 | 1.28 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D70 Motion | 59.59 | 9 /31 | 2.23 | 21.46 | 0.52 | 21.00 | 1.28 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D80 | 29.18 | 1 /18 | 2.03 | (14.17) | 1.00 | 21.00 | 1.28 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D70 Motion | 58.49 | 19 /31 | 0.12 | 26.14 | 0.05 | 21.00 | 1.28 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D80 | 44.42 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D70 Motion | 1.09.07 | 14 /31 | 5.55 | 24.47 | 2.07 | 21.00 | 1.28 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D80 | 50.23 | 6 /18 | 9.26 | 21.59 | 4.07 | 21.00 | 1.28 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | D70 Motion | 1.13.52 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | D80 | 38.26 | 4 /17 | 1.33 | 18.20 | 0.50 | 21.00 | 1.28 | |
| 11.07.2024 | Gotlands 3-dagars, etapp 3, lång, jaktstart | D80 | 1.04.40 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2024 | Gotlands 3-dagars, etapp 2, medel | D80 | 41.11 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2024 | Gotlands 3-dagars, etapp 1, medel | D80 | 31.10 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2024 | Fäbodloppet, dag 1, medel | D80 | 57.29 | 4 /5 | 18.01 | 29.13 | 9.09 | 21.31 | 1.46 | |
| 09.05.2024 | Swedish League, #4, medel (WRE) + Närkekvartetten, dag 1, medel | D80 | 40.15 | 1 /4 | 1.20 | 18.26 | 0.37 | 21.31 | 1.46 | |
| 21.04.2024 | Letälvsträffen | D80 | 28.49 | 1 /6 | 2.24 | 16.22 | 1.22 | 21.36 | 1.36 | |
| 30.03.2024 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | Medelsvår 3 km | 1.08.55 | 65 /81 | 3.55 | 24.14 | 1.23 | 24.49 | 3.09 | |
| 22.10.2023 | Arosträffen | D75 | 38.40 | 4 /9 | 3.21 | 17.39 | 1.32 | 22.18 | 1.43 | |
| 10.09.2023 | Veteran-SM, lång, med Tivedstrippeln, dag 3 | D80 | 1.19.59 | 11 /19 | 8.27 | 24.24 | 2.35 | 23.07 | 1.47 | |
| 09.09.2023 | Veteran-SM, medel, med Tivedstrippeln, dag 2 | D80 | 31.57 | 2 /23 | 2.01 | 16.20 | 1.02 | 23.07 | 1.47 | |
| 05.08.2023 | Klyftamo medeldistans | D80 | 29.41 | 5 /6 | 5.02 | 19.16 | 3.16 | 23.37 | 1.49 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | D70 Kort | 1.06.56 | 29 /39 | 8.41 | 26.51 | 3.29 | 24.11 | 1.48 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | D70 Kort | 53.31 | 32 /39 | 1.22 | 23.20 | 0.36 | 24.11 | 1.48 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | D70 Kort | 1.31.13 | 30 /39 | 3.07 | 29.28 | 1.00 | 24.11 | 1.48 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | D70 Kort | 1.24.04 | 31 /39 | 2.30 | 26.27 | 0.50 | 24.11 | 1.48 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | D70 Kort | 1.16.13 | 33 /39 | 10.59 | 29.20 | 4.27 | 24.11 | 1.48 | |
| 08.07.2023 | Eskilstuna Weekend, etapp 2, lång | Svår 3 km | 1.02.51 | 99 /112 | 8.04 | 20.12 | 2.36 | 24.11 | 1.48 | |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | D 80- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | D 80- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2023 | Vikingträffen | D75 | 48.06 | 3 /5 | 7.53 | 19.25 | 3.11 | 20.31 | 1.46 | |
| 14.05.2023 | Närkedubbeln, dag 2, medel | D75 | 44.09 | 3 /9 | 4.28 | 17.40 | 1.47 | 20.31 | 1.46 | |
| 13.05.2023 | Närkedubbeln, dag 1, lång | D75 | 1.04.34 | 2 /4 | 5.49 | 18.53 | 1.42 | 20.31 | 1.46 | |
| 23.04.2023 | Letälvsträffen | D75 | 44.22 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 11.03.2023 | Hallandspremiären, medel | D70 | 59.57 | 13 /15 | 3.27 | 24.47 | 1.26 | 22.39 | 1.47 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D70 Kort | 1.05.17 | 38 /64 | 1.35 | 24.29 | 0.36 | 21.08 | 2.02 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D70 Kort | 40.25 | 37 /64 | 1.45 | 22.07 | 0.57 | 21.08 | 2.02 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D70 Kort | 1.12.07 | 45 /64 | 5.07 | 26.29 | 1.53 | 21.08 | 2.02 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D70 Kort | 1.08.38 | 37 /64 | 5.31 | 23.03 | 1.51 | 21.08 | 2.02 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D70 Kort | 1.07.09 | 47 /64 | 9.01 | 26.50 | 3.36 | 21.08 | 2.02 | |
| 03.07.2022 | 3+3 i Sälen | D75 | 32.01 | 2 /5 | 1.32 | 15.11 | 0.44 | 21.08 | 2.02 | |
| 01.07.2022 | 3+3 i Sälen | D75 | 36.23 | 3 /4 | 5.39 | 19.11 | 2.59 | 21.08 | 2.02 | |
| 29.05.2022 | DM, sprint, Värmland + Örebro Län | D75_Värmland | 22.19 | 1 /4 | 1.45 | 13.25 | 1.03 | – | – | – |
| 22.05.2022 | Filipstadsträffen | D75 | 41.26 | 6 /7 | 13.17 | 24.45 | 7.56 | 19.56 | 2.44 | |
| 01.05.2022 | Fäbodloppet dag 2 | D75 | 37.53 | 1 /5 | 2.39 | 15.52 | 1.07 | 19.56 | 2.44 | |
| 30.04.2022 | Fäbodloppet dag 1 | D75 | 1.01.22 | 4 /4 | 23.47 | 29.26 | 11.24 | 20.49 | 2.31 | |
| 18.04.2022 | Letälvsträffen | D75 | 27.38 | 1 /4 | 2.22 | 16.34 | 1.25 | 20.49 | 2.31 | |
| 18.04.2022 | Vikingaträffen, Five-O, #5, medel | Medelsvår 3 km | 1.51.34 | 50 /53 | 30.28 | 33.34 | 9.10 | 25.57 | 4.19 | – |
| 17.04.2022 | Bohuslunken, Five-O, #4, lång | Medelsvår 3 km | 1.22.07 | 28 /34 | 4.16 | 23.22 | 1.13 | 25.57 | 4.19 | – |
| 16.04.2022 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | Medelsvår 3 km | 1.01.37 | 71 /97 | 2.17 | 22.07 | 0.49 | 25.57 | 4.19 | – |
| 13.03.2022 | Hallandspremiären, lång | D70 | 1.18.03 | 13 /16 | 9.15 | 26.41 | 3.10 | 22.17 | 1.43 | |
| 12.03.2022 | Hallandspremiären, medel | D70 | 23.25 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2021 | Malmiafejden, dag 2 | D75 | 40.53 | 5 /6 | 3.31 | 20.48 | 1.47 | 19.52 | 1.08 | – |
| 28.08.2021 | Veteran-SM, medel | D75 | 27.40 | 15 /41 | 1.03 | 17.47 | 0.41 | – | – | – |
| 08.08.2021 | Tibrotrippeln, Söndagslången | D65 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.08.2021 | Tibrotrippeln, Lördagsmedeln | D65 | 1.13.46 | Disk | – | – | – | – | – | – |