Løperprofil
Molly Gullquist
OK Klemmingen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
22 løp
B-rankingen
4 løp
C-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 20.42
- Løpskapasitet
- 18.49
- O-evne
- 1.53
- Jevnhet ±
- 12,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.06
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 4,4
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−3,0 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 22 (sist 13.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5046 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5298 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1228 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0519 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,28 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,46 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5927 |
| bomVekt | 98,84 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4633 |
| bomStorSigma | 0,7507 |
| antallBom | 76 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0301 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 5,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,044 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,421 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0022 |
| fartSesongSin | 0,0106 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5006,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5509,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.42
- Løpskapasitet
- 9.31
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.40
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 12.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1613 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2388 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,059 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0661 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,33 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,19 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8833 |
| bomVekt | 18,74 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2103 |
| bomStorSigma | 0,6452 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0549 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,55 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0009 |
| fartSesongSin | 0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3531,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3595,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.48
- Løpskapasitet
- 13.30
- O-evne
- 2.17
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.54
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 114 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i juli (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 23.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0531 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0655 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0972 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0558 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,84 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,45 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8873 |
| bomVekt | 17,49 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7379 |
| bomStorSigma | 0,9076 |
| antallBom | 13 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0563 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 1,45 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0003 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,5481 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0058 |
| fartSesongSin | 0,0021 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3178,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3717,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.41
- Løpskapasitet
- 13.52
- O-evne
- 1.49
- Jevnhet ±
- 10,4 %
- Usikkerhet ±
- 2.01
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i mars (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 27.04.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0821 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1112 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1044 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1211 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,12 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,61 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1448 |
| bomVekt | 8,38 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4295 |
| bomStorSigma | 0,7794 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0458 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,4 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9157 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0019 |
| fartSesongSin | −0,0063 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3274,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3703 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.52
- Løpskapasitet
- 13.16
- O-evne
- 1.37
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 3.23
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 92 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 10.07.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0505 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1224 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1004 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2049 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,4 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9786 |
| bomVekt | 1,47 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5248 |
| bomStorSigma | 0,7823 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0344 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3171,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3556,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 44 | 26.07.2025 O-Ringen Jönköping, etapp 5, bom 2.07 | 48 | – |
| Bom over fem minutter | 94 | 21.07.2025 O-Ringen Jönköping, etapp 1, bom 6.35 | 94 | – |
| Bom over ti minutter | 163 | 24.07.2024 O-Ringen Smålandskusten, etapp 3, bom 13.52 | 163 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | Etappstart Orange 2,5 | 25.36 | 8 /167 | 0.14 | 13.04 | 0.07 | 15.46 | 2.28 | |
| 13.09.2025 | Ungdoms-SM, lång | D16 | 1.38.44 | 78 /96 | 4.21 | 17.04 | 0.45 | 21.00 | 2.09 | |
| 12.09.2025 | Ungdoms-SM, sprint | D16 | 22.51 | 71 /93 | 0.36 | 10.34 | 0.17 | 9.59 | 0.10 | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D16 | 2.03.47 | 112 /128 | 17.43 | 24.49 | 3.33 | 21.46 | 2.20 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D16 | 1.43.39 | 119 /128 | 13.33 | 23.09 | 3.02 | 21.46 | 2.20 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D16 | 1.16.38 | 118 /128 | 7.56 | 22.23 | 2.19 | 21.46 | 2.20 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D16 | 1.42.45 | 111 /128 | 14.52 | 20.25 | 2.57 | 21.46 | 2.20 | |
| 14.05.2025 | Stockholm City Cup, #1 | D16 | 39.10 | 51 /60 | 0.44 | 25.31 | 0.29 | 21.26 | 1.56 | |
| 05.10.2024 | Kolmårdsträffen, dag 1, medel | D16 | 1.20.40 | 12 /12 | 12.45 | 24.25 | 3.52 | 20.36 | 2.05 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D15 | 1.55.12 | 120 /135 | 4.33 | 23.28 | 0.56 | 20.15 | 1.56 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D15 | 1.00.22 | 122 /135 | 9.26 | 19.42 | 3.05 | 20.15 | 1.56 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D15 | 1.48.13 | 126 /135 | 20.14 | 25.21 | 4.44 | 20.15 | 1.56 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D15 | 1.13.16 | 120 /135 | 12.17 | 24.26 | 4.06 | 20.15 | 1.56 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | D15 | 1.55.20 | 123 /131 | 12.03 | 22.12 | 2.19 | 20.15 | 1.56 | |
| 27.04.2024 | Järladubbeln, dag 1, långdistans | Lätt 2,5 km | 31.34 | 2 /14 | 2.00 | 14.27 | 0.55 | 15.51 | 1.14 | |
| 15.10.2023 | Daladubbeln, patrull | D14 | 2.16.06 | 207 /248 | 9.03 | 20.27 | 1.22 | 21.49 | 4.01 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | D14 Kort | 39.14 | 9 /24 | 2.07 | 13.51 | 0.45 | 15.12 | 0.53 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | D14 Kort | 31.04 | 10 /24 | 1.06 | 15.07 | 0.32 | 15.12 | 0.53 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | D14 Kort | 43.56 | 11 /24 | 4.08 | 15.29 | 1.27 | 15.12 | 0.53 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | D14 Kort | 49.14 | 9 /24 | 1.28 | 15.09 | 0.27 | 15.12 | 0.53 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | D14 Kort | 59.53 | 12 /24 | 5.20 | 16.49 | 1.30 | 15.12 | 0.53 | |
| 09.07.2023 | Eskilstuna Weekend, etapp 3, lång | Lätt 2,5 km | 45.02 | 33 /53 | 2.57 | 21.06 | 1.23 | 19.35 | 1.41 | |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | C-åpen 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | C-åpen 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | C-åpen 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | C-åpen 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2023 | Swedish League, #4, lång (WRE) + Torfejden | D14 | 1.25.21 | 18 /19 | 6.42 | 24.18 | 1.54 | 22.23 | 4.30 | – |
| 06.05.2023 | Swedish League, #3, medel (WRE) + Torfejden | D14 | 1.00.28 | 20 /20 | 17.52 | 25.11 | 7.26 | 22.23 | 4.30 | – |
| 01.05.2023 | Klemmingekampen | D14 | 1.38.59 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2022 | Daladubbeln, patrull | D14 | 2.04.10 | 221 /246 | 13.33 | 20.05 | 2.12 | – | – | – |
| 18.09.2022 | BVSOK/MSOK, medel | D14 | 1.33.19 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2022 | Gålödubbeln, medel (USM, publiktävling) | D14 | – | Cancelled | – | – | – | – | – | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D14 Kort | 36.56 | 12 /48 | 2.21 | 12.05 | 0.46 | 15.10 | 1.00 | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D14 Kort | 38.18 | 36 /48 | 5.34 | 20.09 | 2.56 | 15.10 | 1.00 | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D14 Kort | 1.06.05 | 25 /48 | 5.23 | 17.39 | 1.26 | 15.10 | 1.00 | – |
| 27.07.2022 | O-Ringen Indoor | Medel | 23.09 | 166 /258 | 2.58 | 13.30 | 1.44 | – | – | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D14 Kort | 45.01 | 28 /48 | 2.18 | 16.32 | 0.51 | 15.10 | 1.00 | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D14 Kort | 38.34 | 17 /48 | 3.08 | 13.26 | 1.05 | 15.10 | 1.00 | – |
| 10.07.2022 | Eskilstuna Weekend | Mycket lätt 2 km | 39.18 | 16 /20 | 6.01 | 25.58 | 3.59 | – | – | – |
| 14.08.2021 | Världscupen, publiktävling, dag 2, lång | D12 | 1.00.59 | 11 /11 | 6.27 | 27.12 | 2.53 | 21.59 | 1.48 | – |
| 13.08.2021 | Världscupen, publiktävling, dag 1, medel | D12 | 1.10.21 | 10 /10 | 2.22 | 25.18 | 0.51 | 21.59 | 1.48 | – |