Løperprofil
Linnéa Gullquist
OK Klemmingen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
9 løp
B-rankingen
20 løp
C-rankingen
16 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 22.40
- Løpskapasitet
- 20.58
- O-evne
- 1.42
- Jevnhet ±
- 8,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.47
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 24.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,6168 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,6502 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,089 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0338 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,95 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,38 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3864 |
| bomVekt | 57,81 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4342 |
| bomStorSigma | 0,8323 |
| antallBom | 33 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0315 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 4,48 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1806 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0028 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5581 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 6034,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.54
- Løpskapasitet
- 10.45
- O-evne
- 0.08
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.36
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 52 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 03.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2833 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3714 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0583 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0541 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,56 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,29 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9421 |
| bomVekt | 16,82 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 3,951 |
| bomStorSigma | 0,5634 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0536 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,75 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,001 |
| fartSesongSin | 0,0016 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3989,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4039,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 20.04
- Løpskapasitet
- 18.26
- O-evne
- 1.38
- Jevnhet ±
- 8,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.35
- Sikkerhet
- 13
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 20 (sist 25.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3647 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3761 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0894 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0285 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,28 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 12,75 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0279 |
| bomVekt | 79,73 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3734 |
| bomStorSigma | 0,7614 |
| antallBom | 45 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0296 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0837 |
| havariVekt | 7,49 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0027 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9807 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0022 |
| fartSesongSin | −0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4337,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4721,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.16
- Løpskapasitet
- 16.25
- O-evne
- 1.51
- Jevnhet ±
- 8,4 %
- Usikkerhet ±
- 2.04
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i september (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 27.04.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2529 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2669 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0836 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1072 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,46 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,23 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9794 |
| bomVekt | 33,76 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4699 |
| bomStorSigma | 0,9322 |
| antallBom | 31 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0397 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0685 |
| havariVekt | 1,69 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,926 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0011 |
| fartSesongSin | 0,0052 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3876,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4311,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.56
- Løpskapasitet
- 12.35
- O-evne
- 1.21
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 2.28
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 28.06.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0024 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0033 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0968 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1629 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,98 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9874 |
| bomVekt | 5,04 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2938 |
| bomStorSigma | 0,8407 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0332 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,36 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3007 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3330,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 2 | 25.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart, bom 3.38 | 75 | – |
| Bom over fem minutter | 47 | 24.06.2026 Idrefjällens 3-dagars, etapp 3, lång, bom 8.22 | 130 | – |
| Bom over ti minutter | 369 | 29.04.2023 Ravinens medeldistans, bom 18.20 | 369 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | Etappstart Orange 2,5 | 50.10 | 35 /99 | 4.37 | 18.36 | 1.43 | 19.52 | 1.28 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | Etappstart Orange 2,5 | 42.03 | 30 /113 | 2.19 | 18.25 | 1.01 | 19.52 | 1.28 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | Etappstart Orange 2,5 | 40.13 | 69 /167 | 5.38 | 20.31 | 2.52 | 19.52 | 1.28 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | Etappstart Orange 2,5 | 57.56 | 40 /100 | 1.56 | 19.11 | 0.38 | 19.52 | 1.28 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | Etappstart Orange 2,5 | 45.25 | 48 /92 | 1.06 | 19.37 | 0.29 | 19.52 | 1.28 | |
| 24.06.2026 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 3, lång | Blå 3,0 | 1.51.14 | 52 /63 | 16.25 | 28.20 | 4.11 | 22.33 | 1.39 | |
| 23.06.2026 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 2, medel | Blå 3,0 | 1.27.16 | 37 /48 | 11.56 | 23.38 | 3.14 | 22.33 | 1.39 | |
| 22.06.2026 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 1, medel | Orange 3,0 | 50.24 | 33 /37 | 0.52 | 24.48 | 0.26 | 22.13 | 1.40 | |
| 03.04.2026 | Swedish League, #1, sprint (WRE) + Påsksprinten (publiktävling) | Medel 2,3 km | 26.41 | 17 /28 | 0.38 | 12.22 | 0.18 | 11.13 | 0.08 | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D50 Motion | 1.04.42 | 47 /74 | 1.41 | 20.19 | 0.32 | 21.12 | 1.01 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D50 Motion | 1.09.23 | 56 /74 | 8.18 | 22.05 | 2.38 | 21.12 | 1.01 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D50 Motion | 56.51 | 45 /74 | 4.00 | 21.31 | 1.31 | 21.12 | 1.01 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D50 Motion | 1.34.26 | 64 /74 | 1.27 | 26.42 | 0.25 | 21.12 | 1.01 | |
| 14.05.2025 | Stockholm City Cup, #1 | D45 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2025 | Nyköpingsorienteringen | Blå 3,0 | 1.16.50 | 95 /104 | 3.02 | 21.34 | 0.51 | 20.20 | 1.03 | |
| 23.03.2025 | Kringelträffen | Orange 3,0 | 1.02.39 | 17 /56 | 2.57 | 19.03 | 0.54 | 20.22 | 1.47 | |
| 20.10.2024 | Daladubbeln, individuella öppna klasser (söndag) | Blå 3 km | 58.23 | 114 /127 | 3.26 | 21.15 | 1.15 | 20.06 | 1.13 | – |
| 05.10.2024 | Kolmårdsträffen, dag 1, medel | Svår 3 km | 1.08.14 | 51 /57 | 3.53 | 22.12 | 1.16 | 20.06 | 1.13 | – |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | Medelsvår 2,5 | 1.12.00 | 33 /106 | 9.16 | 21.40 | 2.47 | 20.35 | 2.07 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | Medelsvår 2,5 | 51.51 | 27 /106 | 7.35 | 19.46 | 2.54 | 20.35 | 2.07 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | Medelsvår 2,5 | 55.53 | 49 /106 | 9.48 | 23.35 | 4.08 | 20.35 | 2.07 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | Medelsvår 2,5 | 53.02 | 31 /106 | 1.49 | 20.08 | 0.41 | 20.35 | 2.07 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | Medelsvår 2,5 | 49.08 | 26 /64 | 4.15 | 18.41 | 1.37 | 20.35 | 2.07 | |
| 27.06.2024 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 3, lång | Medelsvår 3 km | 1.04.21 | 15 /27 | 5.45 | 20.41 | 1.51 | 21.08 | 1.47 | |
| 26.06.2024 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 2, medel | Medelsvår 3 km | 1.07.06 | 32 /39 | 3.44 | 22.31 | 1.15 | 21.08 | 1.47 | |
| 25.06.2024 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 1, medel | Medelsvår 3 km | 1.22.45 | 21 /38 | 3.55 | 19.12 | 0.55 | 21.08 | 1.47 | |
| 25.06.2024 | Idrefjällens 3-dagars etapp 2 | Med-svår 3 km | 1.07.06 | 32 /39 | 4.12 | 20.20 | 1.16 | – | – | – |
| 27.04.2024 | Järladubbeln, dag 1, långdistans | Lätt 2,5 km | 38.40 | 6 /14 | 0.58 | 17.42 | 0.27 | 19.37 | 1.45 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | Lätt 2,5 | 40.13 | 38 /75 | 0.55 | 18.19 | 0.25 | 20.14 | 1.59 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | Lätt 2,5 | 37.51 | 46 /75 | 3.47 | 22.11 | 2.13 | 20.14 | 1.59 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | Lätt 2,5 | 33.41 | 36 /75 | 1.33 | 17.37 | 0.49 | 20.14 | 1.59 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | Lätt 2,5 | 57.40 | 38 /75 | 0.58 | 19.05 | 0.21 | 20.14 | 1.59 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | Lätt 2,5 | 1.04.06 | 33 /75 | 6.59 | 17.54 | 2.03 | 20.14 | 1.59 | |
| 09.07.2023 | Eskilstuna Weekend, etapp 3, lång | Lätt 2,5 km | 50.39 | 40 /53 | 3.12 | 23.45 | 1.30 | 20.14 | 1.59 | |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | N2-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | N2-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | N2-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | N2-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2023 | Midnattsolgaloppen | N2-åpen 17-/Mycket lätt 2 km | 48.07 | 4 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2023 | Midnattsolgaloppen | N2-åpen 17-/Mycket lätt 2 km | 1.01.43 | 2 /9 | 3.15 | 14.04 | 0.44 | 14.59 | 1.17 | – |
| 27.06.2023 | Midnattsolgaloppen | N2-åpen 17-/Mycket lätt 2 km | 59.25 | 4 /6 | 8.13 | 16.50 | 2.20 | 14.59 | 1.17 | – |
| 07.05.2023 | Swedish League, #4, lång (WRE) + Torfejden | Lätt 2,5 km | 55.12 | 13 /20 | 12.14 | 23.56 | 5.18 | 21.12 | 2.39 | |
| 06.05.2023 | Swedish League, #3, medel (WRE) + Torfejden | Lätt 2,5 km | 39.33 | 12 /28 | 2.08 | 17.29 | 0.57 | 21.09 | 2.39 | |
| 01.05.2023 | Klemmingekampen | Lätt 2,5 km | 49.57 | 7 /22 | 0.47 | 19.23 | 0.18 | 21.12 | 2.39 | |
| 29.04.2023 | Ravinens medeldistans | Lätt 2,5 km | 1.20.55 | 22 /31 | 23.48 | 26.30 | 7.48 | 20.53 | 2.26 | |
| 16.04.2023 | Swedish League, #2, lång (WRE) + Valdemarsviksdubbeln | Lätt 2,5 km | 51.56 | 10 /17 | 1.17 | 21.18 | 0.32 | 20.53 | 2.26 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | Medelsvår 2,5 | 47.27 | 16 /66 | 0.55 | 18.12 | 0.21 | 20.59 | 1.23 | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | Medelsvår 2,5 | 36.32 | 33 /67 | 0.02 | 20.25 | 0.01 | 20.59 | 1.23 | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | Medelsvår 2,5 | 1.01.25 | 42 /66 | 3.03 | 24.56 | 1.14 | 20.59 | 1.23 | – |
| 27.07.2022 | O-Ringen Indoor | Medel | 21.34 | 143 /258 | 2.08 | 12.35 | 1.15 | – | – | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | Medelsvår 2,5 | 1.07.18 | 40 /66 | 1.39 | 22.50 | 0.34 | 20.59 | 1.23 | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | Medelsvår 2,5 | 50.38 | 31 /66 | 7.59 | 20.35 | 3.15 | 20.59 | 1.23 | – |
| 10.07.2022 | Eskilstuna Weekend | Lätt 2,5 km | 46.24 | 13 /44 | 2.13 | 18.54 | 0.54 | 19.38 | 2.20 | |
| 09.07.2022 | Eskilstuna Weekend | Lätt 2,5 km | 1.02.09 | 37 /49 | 14.53 | 25.54 | 6.12 | 19.38 | 2.20 | |
| 14.08.2021 | Världscupen, publiktävling, dag 2, lång | Lätt 2,5 km | 36.48 | 11 /22 | 0.39 | 15.52 | 0.17 | 16.54 | 1.04 | – |
| 13.08.2021 | Världscupen, publiktävling, dag 1, medel | Lätt 2,5 km | 50.06 | 9 /17 | 2.34 | 18.02 | 0.55 | 16.54 | 1.04 | – |