Løperprofil
Per Gullquist
OK Klemmingen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
45 løp
B-rankingen
27 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.03
- Løpskapasitet
- 16.56
- O-evne
- 1.07
- Jevnhet ±
- 13,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.25
- Sikkerhet
- 24
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juni (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 45 (sist 24.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3975 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4041 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1386 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0225 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,51 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 24,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9174 |
| bomVekt | 183,81 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4661 |
| bomStorSigma | 0,782 |
| antallBom | 82 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0217 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 10,1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0074 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0757 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0094 |
| fartSesongSin | −0,0053 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4507,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4805,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.51
- Løpskapasitet
- 10.40
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 6,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.26
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 59 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 18.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2751 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3238 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0616 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0391 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,44 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,26 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0397 |
| bomVekt | 31,14 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,081 |
| bomStorSigma | 0,5678 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0485 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 1,67 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0075 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8079 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0015 |
| fartSesongSin | 0,0063 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3957,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4021,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 19.44
- Løpskapasitet
- 18.28
- O-evne
- 1.16
- Jevnhet ±
- 11,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.34
- Sikkerhet
- 13
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±3,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 27 (sist 25.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3641 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3752 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1101 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0281 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,05 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,21 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8539 |
| bomVekt | 97,05 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3317 |
| bomStorSigma | 0,732 |
| antallBom | 51 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0362 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 7,98 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0063 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0016 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0189 |
| fartSesongSin | −0,0263 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4344 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4643,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.16
- Løpskapasitet
- 12.21
- O-evne
- 1.54
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 2.10
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 101 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 27.04.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0318 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0534 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1417 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,59 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0215 |
| bomVekt | 5,29 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6123 |
| bomStorSigma | 0,7511 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0469 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2918,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3367,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 18 | 25.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart, bom 3.22 | 138 | – |
| Bom over fem minutter | 63 | 24.06.2026 Idrefjällens 3-dagars, etapp 3, lång, bom 8.13 | 368 | – |
| Bom over ti minutter | 477 | 23.07.2023 O-Ringen Åre, etapp 1, lång, bom 14.51 | 477 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | Veteran-SM, sprint | H60 | 22.16 | 61 /68 | 2.04 | 11.33 | 1.04 | 10.51 | 0.10 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | Etappstart Orange 2,5 | 50.50 | 40 /99 | 4.25 | 18.50 | 1.38 | 19.39 | 1.14 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | Etappstart Orange 2,5 | 42.54 | 33 /113 | 2.24 | 18.48 | 1.03 | 19.39 | 1.14 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | Etappstart Orange 2,5 | 41.07 | 72 /167 | 5.13 | 20.59 | 2.40 | 19.39 | 1.14 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | Etappstart Orange 2,5 | 58.34 | 42 /100 | 1.36 | 19.23 | 0.32 | 19.39 | 1.14 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | Etappstart Orange 2,5 | 45.36 | 49 /92 | 0.57 | 19.41 | 0.25 | 19.39 | 1.14 | |
| 24.06.2026 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 3, lång | Blå 3,0 | 1.51.14 | 52 /63 | 16.03 | (28.20) | 4.05 | 17.58 | 1.05 | |
| 23.06.2026 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 2, medel | Blå 3,0 | 1.27.17 | 38 /48 | 10.45 | 23.38 | 2.55 | 17.58 | 1.05 | |
| 22.06.2026 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 1, medel | Orange 3,0 | 50.10 | 31 /37 | 1.03 | 24.41 | 0.31 | 21.30 | 1.18 | |
| 03.04.2026 | Swedish League, #1, sprint (WRE) + Påsksprinten (publiktävling) | Medel 2,3 km | 26.44 | 18 /28 | 0.41 | 12.23 | 0.19 | 11.15 | 0.09 | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H60 Motion | 52.54 | 16 /33 | 1.38 | 15.21 | 0.28 | 16.11 | 0.51 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H60 Motion | 48.53 | 12 /33 | 0.04 | 14.59 | 0.01 | 16.11 | 0.51 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H60 Motion | 46.26 | 9 /33 | 0.46 | 14.02 | 0.14 | 16.11 | 0.51 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H60 Motion | 53.21 | 13 /33 | 1.53 | 14.35 | 0.31 | 16.11 | 0.51 | |
| 21.05.2025 | Stockholm City Cup, #2 | H55 | 21.24 | 100 /139 | 1.25 | 15.06 | 1.00 | 16.47 | 0.58 | |
| 14.05.2025 | Stockholm City Cup, #1 | H55 | 27.16 | 110 /152 | 0.40 | 14.32 | 0.21 | 16.47 | 0.58 | |
| 30.03.2025 | Nyköpingsorienteringen | Blå 3,0 | 1.16.52 | 96 /104 | 2.50 | 21.35 | 0.48 | 17.09 | 0.59 | |
| 23.03.2025 | Kringelträffen | Orange 3,0 | 1.02.39 | 17 /56 | 2.55 | 19.03 | 0.53 | 17.53 | 1.22 | |
| 09.03.2025 | Hallandspremiären, lång | Blå 3,0 | 40.40 | 63 /102 | 0.08 | 16.12 | 0.03 | 17.09 | 0.59 | |
| 08.03.2025 | Hallandspremiären, medel | Blå 3 km | 52.41 | 77 /113 | 4.36 | 16.35 | 1.27 | 17.09 | 0.59 | |
| 20.10.2024 | Daladubbeln, individuella öppna klasser (söndag) | Blå 3 km | 58.25 | 115 /127 | 4.05 | 21.15 | 1.29 | 16.54 | 1.00 | |
| 05.10.2024 | Kolmårdsträffen, dag 1, medel | Svår 3 km | 1.08.12 | 50 /57 | 3.28 | 22.11 | 1.08 | 16.54 | 1.00 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H60 Motion | 1.05.22 | 15 /45 | 2.51 | 15.18 | 0.40 | 16.13 | 0.57 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H60 Motion | 40.49 | 14 /45 | 2.18 | 14.05 | 0.48 | 16.13 | 0.57 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H60 Motion | 57.16 | 13 /45 | 1.35 | 14.50 | 0.25 | 16.13 | 0.57 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H60 Motion | 46.38 | 15 /45 | 0.07 | 14.16 | 0.02 | 16.13 | 0.57 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H60 Motion | 57.34 | 17 /44 | 3.16 | 14.45 | 0.50 | 16.13 | 0.57 | |
| 07.07.2024 | Eskilstuna Weekend, etapp 3, lång | Svår 3 km | 47.18 | 67 /105 | 2.39 | 16.03 | 0.54 | 16.13 | 0.57 | |
| 06.07.2024 | Eskilstuna Weekend E2 resultat | Svår 3 km | 45.45 | 84 /114 | 1.07 | 16.35 | 0.24 | 16.13 | 0.57 | |
| 05.07.2024 | Eskilstuna Weekend, etapp 1, medel | Svår 3 km | 55.27 | 70 /84 | 4.24 | 18.03 | 1.26 | 16.13 | 0.57 | |
| 27.06.2024 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 3, lång | Medelsvår 3 km | 1.04.22 | 16 /27 | 5.25 | 20.41 | 1.44 | 17.45 | 1.30 | |
| 26.06.2024 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 2, medel | Medelsvår 3 km | 1.07.02 | 31 /39 | 4.13 | 22.29 | 1.25 | 17.45 | 1.30 | |
| 25.06.2024 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 1, medel | Medelsvår 3 km | 1.22.50 | 22 /38 | 4.29 | 19.13 | 1.02 | 17.45 | 1.30 | |
| 25.06.2024 | Idrefjällens 3-dagars etapp 2 | Med-svår 3 km | 1.07.02 | 31 /39 | 4.53 | 20.19 | 1.29 | 17.23 | 1.17 | |
| 28.04.2024 | Järladubbeln, dag 2, medeldistans | Medelsvår 3 km | 43.22 | 14 /104 | 0.53 | 14.08 | 0.17 | 15.47 | 1.25 | |
| 27.04.2024 | Järladubbeln, dag 1, långdistans | Lätt 5 km | 58.20 | 6 /9 | 6.08 | 15.00 | 1.35 | – | – | – |
| 03.03.2024 | Sverigepremiären, lång | Svår 3 km | 33.19 | 45 /95 | 1.18 | 14.37 | 0.34 | 16.52 | 1.17 | |
| 02.03.2024 | Sverigepremiären, medel | Svår 3 km | 41.02 | 51 /84 | 2.53 | 16.05 | 1.08 | 16.52 | 1.17 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H55 Motion | 1.14.49 | 26 /36 | 7.57 | 18.34 | 1.58 | 17.24 | 1.22 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H55 Motion | 50.01 | 22 /36 | 2.24 | 16.06 | 0.46 | 17.24 | 1.22 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H55 Motion | 54.58 | 17 /36 | 0.53 | 15.29 | 0.15 | 17.24 | 1.22 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H55 Motion | 1.05.04 | 23 /36 | 3.59 | 16.48 | 1.02 | 17.24 | 1.22 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H55 Motion | 1.39.45 | 31 /36 | 16.39 | 20.53 | 3.35 | 17.24 | 1.22 | |
| 09.07.2023 | Eskilstuna Weekend, etapp 3, lång | Svår 3 km | 51.43 | 63 /97 | 0.35 | 15.55 | 0.11 | 17.24 | 1.22 | |
| 08.07.2023 | Eskilstuna Weekend, etapp 2, lång | Svår 3 km | 52.11 | 77 /112 | 0.53 | 16.46 | 0.17 | 17.24 | 1.22 | |
| 07.07.2023 | Eskilstuna Weekend, etapp 1, medel | Svår 3 km | 56.46 | 64 /76 | 8.51 | 19.04 | 2.58 | 17.24 | 1.22 | |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | B-åpen 17-/Medelsvår 3 km/5 km | 52.54 | 11 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2023 | Midnattsolgaloppen | B-åpen 17-/Medelsvår 3 km/5 km | 1.10.52 | 7 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2023 | Midnattsolgaloppen | B-åpen 17-/Medelsvår 3 km/5 km | 1.19.57 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.06.2023 | Midnattsolgaloppen | B-åpen 17-/Medelsvår 3 km/5 km | 49.01 | 6 /19 | 1.58 | 16.15 | 0.39 | 16.13 | 1.32 | |
| 18.05.2023 | Swedish League, #5, medel (WRE) samt publiktävling | Medelsvår 3 km | 37.24 | 18 /59 | 2.07 | 14.52 | 0.50 | 16.08 | 1.32 | |
| 14.05.2023 | Närkedubbeln, dag 2, medel | Medelsvår 3 km | 53.45 | 13 /41 | 1.34 | 15.57 | 0.28 | 16.07 | 1.32 | |
| 13.05.2023 | Närkedubbeln, dag 1, lång | Medelsvår 3 km | 58.54 | 12 /37 | 6.27 | 15.48 | 1.44 | 16.07 | 1.32 | |
| 07.05.2023 | Swedish League, #4, lång (WRE) + Torfejden | Medelsvår 3 km | 38.22 | 7 /48 | 0.38 | 14.30 | 0.14 | 16.07 | 1.32 | |
| 06.05.2023 | Swedish League, #3, medel (WRE) + Torfejden | Medelsvår 3 km | 40.57 | 19 /54 | 1.25 | 14.55 | 0.31 | 16.07 | 1.32 | |
| 29.04.2023 | Ravinens medeldistans | Medelsvår 3 km | 1.09.17 | 22 /50 | 12.02 | 19.46 | 3.26 | 16.39 | 2.00 | |
| 16.04.2023 | Swedish League, #2, lång (WRE) + Valdemarsviksdubbeln | Medelsvår 3 km | 48.55 | 9 /26 | 0.59 | 15.24 | 0.19 | 16.39 | 2.00 | |
| 15.04.2023 | Swedish League, #1, medel (WRE) + Valdemarsviksdubbeln | Medelsvår 3 km | 50.43 | 41 /64 | 13.20 | 19.20 | 5.05 | 16.39 | 2.00 | |
| 07.04.2023 | Påsk-OL | Medelsvår 3 km | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2023 | Kringelträffen | Medelsvår 3 km | 51.21 | 11 /29 | 0.26 | 14.58 | 0.08 | 16.39 | 2.00 | |
| 25.03.2023 | Nyköpingsorienteringen | Medelsvår 3 km | 54.43 | 12 /56 | 1.06 | 14.52 | 0.18 | 15.53 | 1.54 | |
| 23.10.2022 | Swedish League, #11, förkortad lång (jaktstartsfinal), med Strängnäsdubbeln | Svår 3 km | 1.20.06 | 40 /46 | 13.19 | 21.51 | 3.38 | 17.26 | 1.30 | |
| 22.10.2022 | Swedish League, #10 (WRE), medel med Strängnäsdubbeln | Svår 3 km | 49.15 | 48 /69 | 5.02 | 17.11 | 1.45 | 17.26 | 1.30 | |
| 18.09.2022 | BVSOK/MSOK, medel | Svår 3 km | 56.29 | 45 /63 | 6.24 | 18.50 | 2.08 | 17.00 | 1.18 | |
| 17.09.2022 | Söders-Tyresö, Brakmarslången | Svår 3 km | 55.56 | 29 /36 | 8.30 | 18.29 | 2.49 | 17.00 | 1.18 | |
| 10.09.2022 | Gålödubbeln, medel (USM, publiktävling) | Svår 3 km | 53.02 | 34 /66 | 3.33 | 15.34 | 1.02 | 17.00 | 1.18 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H55 Motion | 57.51 | 18 /35 | 4.09 | 16.18 | 1.10 | 16.39 | 1.07 | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H55 Motion | 50.09 | 15 /35 | 5.33 | 17.29 | 1.56 | 16.39 | 1.07 | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H55 Motion | 1.12.56 | 18 /35 | 2.41 | 16.44 | 0.37 | 16.39 | 1.07 | – |
| 27.07.2022 | O-Ringen Indoor | Medel | 22.40 | 155 /258 | 3.48 | 13.13 | 2.13 | – | – | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H55 Motion | 1.13.47 | 21 /35 | 0.49 | 17.29 | 0.12 | 16.39 | 1.07 | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H55 Motion | 1.11.41 | 13 /35 | 5.30 | 17.10 | 1.19 | 16.39 | 1.07 | – |
| 10.07.2022 | Eskilstuna Weekend | Svår 3 km | 1.00.34 | 61 /102 | 2.17 | 15.14 | 0.34 | 16.39 | 1.07 | – |
| 09.07.2022 | Eskilstuna Weekend | Svår 3 km | 1.00.12 | 61 /94 | 0.39 | 14.53 | 0.10 | 16.39 | 1.07 | – |
| 08.07.2022 | Eskilstuna Weekend | Svår 3 km | 1.01.17 | 69 /83 | 9.56 | 19.52 | 3.13 | 16.39 | 1.07 | – |
| 26.03.2022 | Nyköpingsorienteringen | Medelsvår 3 km | 1.08.24 | 40 /66 | 18.17 | 19.17 | 5.09 | 16.31 | 2.17 | |
| 20.03.2022 | Kringelträffen, dag 2, lång | Medelsvår 3 km | 46.22 | 11 /37 | 1.32 | 14.58 | 0.30 | 16.31 | 2.17 | |
| 19.03.2022 | Kringelträffen, dag 1, medel | Medelsvår 3 km | 1.01.39 | 15 /49 | 5.44 | 15.31 | 1.27 | 16.31 | 2.17 | |
| 17.10.2021 | Daladubbeln, individuella öppna klasser (söndag) | Svår 3 km | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2021 | Daladubbeln, individuella öppna klasser (lördag) | Svår 3 km | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2021 | Världscupen, publiktävling, dag 2, lång | Medelsvår 3 km | 35.28 | 8 /22 | 0.53 | 16.48 | 0.25 | 17.10 | 1.47 | – |
| 13.08.2021 | Världscupen, publiktävling, dag 1, medel | Medelsvår 3 km | 1.02.01 | 2 /25 | 8.08 | 17.38 | 2.19 | 17.10 | 1.47 | – |