Løperprofil
Ida Simunek
Nittedal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
nr. 1742 av 2067
Nr. 1742 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 86 av 90 i klassen D15–16 · nr. 45 av 48 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 18.31
- Løpskapasitet
- 15.36
- O-evne
- 2.55
- Jevnhet ±
- 9,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.36
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 131 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Sesongprofil
- best i mai (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 14.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3204 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3861 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0924 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0317 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,14 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,76 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3616 |
| bomVekt | 60,28 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8755 |
| bomStorSigma | 0,9599 |
| antallBom | 33 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0447 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0792 |
| havariVekt | 5,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0043 |
| fartSesongSin | −0,004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4150,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4927,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.17
- Løpskapasitet
- 12.01
- O-evne
- 2.15
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.48
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 16.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0629 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1005 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1189 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,11 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,64 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1297 |
| bomVekt | 4,42 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5509 |
| bomStorSigma | 0,8283 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0766 |
| havariVekt | 0,74 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2828,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3359,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 2 | 14.09.2026 Ni-Nitti-i-Nittedal 5, bom 8.52 | 23 | – |
| Bom over fem minutter | 2 | 14.09.2026 Ni-Nitti-i-Nittedal 5, bom 8.52 | 59 | – |
| Bom over ti minutter | 11 | 15.06.2026 Klubbmesterskapet Nittedal, bom 23.52 | 68 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.2026 | Ni-Nitti-i-Nittedal 5 | SvartA | 1.41.16 | 9 /9 | 15.44 | 21.17 | 3.18 | 18.29 | 2.55 | |
| 15.06.2026 | Klubbmesterskapet Nittedal | D 15-16 | 1.46.56 | 1 /1 | 36.33 | 24.40 | 8.26 | 17.41 | 2.52 | |
| 18.05.2026 | Ni-Nitti-i-Nittedal 2 | SvartA | 1.17.47 | 9 /11 | 5.58 | 16.44 | 1.19 | 16.17 | 1.57 | |
| 15.09.2025 | Klubbmesterskapet Nittedal | D 13-14 | 1.03.03 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 9 | DB | 1.02.15 | 8 /11 | 4.11 | 17.11 | 1.09 | 16.11 | 2.08 | |
| 18.08.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 4 | RødB | 59.11 | 7 /10 | 11.18 | 17.51 | 3.24 | 15.39 | 2.26 | |
| 26.05.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 2 | RødB | 1.03.15 | 9 /11 | 18.42 | 17.12 | 5.05 | 15.11 | 2.23 | |
| 19.05.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 4 | DB | 1.00.40 | 16 /19 | 11.52 | 21.25 | 4.11 | 15.11 | 2.23 | |
| 11.05.2025 | Publikumsløp NM Sprint Trimtexcup | D 13-14 | 22.51 | 19 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2024 | Klubbmesterskapet | D 13-14 | 48.59 | 2 /2 | 7.18 | 18.35 | 2.46 | – | – | – |
| 19.08.2024 | Ni-Nitti i Nittedal 4 | RødB | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2024 | Ni-Nitti i Nittedal 3 | BlåC | 37.04 | 8 /20 | 5.14 | 14.58 | 2.07 | 14.21 | 1.06 | |
| 27.05.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 7 | DC | 24.26 | 2 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 3 | DC | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2023 | Klubbmesterskap Nittedal Orientering | D 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2023 | Tour of Lillomarka Høst - Løp 1 | DC | 1.12.02 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2023 | Tour of Lillomarka vår - Løp 7 | DC | 52.34 | 3 /7 | 5.40 | 16.58 | 1.50 | 16.09 | 0.58 | – |
| 22.05.2023 | Tour of Lillomarka vår - Løp 6 | DC | 32.49 | 3 /5 | 2.46 | 17.25 | 1.28 | – | – | – |