Løperprofil
Peter Wallin
Wing
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.07
- Løpskapasitet
- 8.16
- O-evne
- 1.51
- Jevnhet ±
- 11,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.00
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 96 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 19.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4366 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4569 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1136 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0949 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,69 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,87 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0094 |
| bomVekt | 26,91 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5669 |
| bomStorSigma | 0,7849 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0456 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0677 |
| havariVekt | 2,18 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0065 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7782 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0036 |
| fartSesongSin | 0,0113 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1951,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2386,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 10 | 02.09.2024 Wing4er 2024 - løp 4, bom 2.51 | 37 | – |
| Bom over fem minutter | 22 | 17.06.2024 Wing4er 2024 - løp 2 / klubbmesterskap, bom 10.06 | 37 | – |
| Bom over ti minutter | 22 | 17.06.2024 Wing4er 2024 - løp 2 / klubbmesterskap, bom 10.06 | 63 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2024 | STOK Ungdomsløp 9 | H 11-12 | 18.23 | 1 /17 | 0.46 | 9.53 | 0.25 | 11.26 | 1.31 | |
| 02.09.2024 | Wing4er 2024 - løp 4 | H 7-12 | 37.22 | 1 /3 | 3.36 | 9.00 | 0.52 | 11.26 | 1.31 | |
| 19.08.2024 | Wing4er 2024 - løp 3 | H 7-12 | 23.31 | 1 /5 | 0.01 | 10.36 | 0.00 | 12.10 | 1.41 | |
| 17.06.2024 | Wing4er 2024 - løp 2 / klubbmesterskap | H 7-12 | 36.03 | 1 /1 | 14.50 | (19.03) | 7.50 | 12.25 | 1.51 | |
| 08.06.2024 | Tambarskjelven, KM-mellom | H 11-12 | 28.09 | 2 /5 | 1.14 | 11.25 | 0.30 | 12.25 | 1.51 | |
| 02.06.2024 | Trondheim Open, JWOC uttak lang | B-åpen 10-16 | 1.33.01 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2024 | Trondheim Open, JWOC uttak lang | H 11-12 | 25.23 | 2 /6 | 1.58 | 10.17 | 0.48 | 12.25 | 1.51 | |
| 01.06.2024 | Trondheim Open, JWOC uttak mellom | B-åpen 10-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2024 | Trondheim Open, JWOC uttak mellom | H 11-12 | 14.27 | 3 /5 | 1.59 | 11.52 | 1.38 | 12.25 | 1.51 | |
| 27.05.2024 | Wing4er 2024 - løp 1 | H 7-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2024 | STOK Ungdomsløp 1 | H 11-12 | 19.25 | 5 /20 | 0.58 | 11.47 | 0.35 | 12.22 | 1.26 | |
| 19.06.2023 | Wing4er 2023 - løp 2 / klubbmesterskap | H 7-12 | 29.19 | 4 /8 | 9.30 | 16.17 | 5.17 | 12.31 | 1.53 | – |
| 03.06.2023 | Trondheim Open, dag 2 | C-åpen 10-16 | 19.00 | 1 /5 | 0.33 | 9.18 | 0.16 | 12.31 | 1.53 | – |
| 02.06.2023 | Trondheim Open, dag 1 (ungdomsløp) | C-åpen 10-16 | 30.58 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2023 | Wing4er 2023 - løp 1 | H 7-12 | 36.15 | Disk | – | – | – | – | – | – |