Løperprofil
Tor Lunde
Malvik
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
34 løp
Sprintrankingen
9 løp
B-rankingen
9 løp
Skogsrankingen
nr. 2928 av 3540
Nr. 2928 av 3540 blant menn i Norge · nr. 253 av 316 i klassen H65–69 · nr. 43 av 58 i 1958-kullet
- Forventet kmtid
- 15.37
- Løpskapasitet
- 14.40
- O-evne
- 0.56
- Jevnhet ±
- 6,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.22
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 34 (sist 21.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2622 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2637 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0605 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0231 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,26 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0085 |
| bomVekt | 89,11 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2738 |
| bomStorSigma | 0,6769 |
| antallBom | 84 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0447 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0466 |
| havariVekt | 11,19 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9613 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0022 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3906,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4156,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.12
- Løpskapasitet
- 11.02
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.36
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 69 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 20.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3093 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3521 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0525 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,58 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,35 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7623 |
| bomVekt | 10,43 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2286 |
| bomStorSigma | 0,7059 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0727 |
| havariVekt | 1,41 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | 0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4094,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4153,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.37
- Løpskapasitet
- 14.46
- O-evne
- 1.52
- Jevnhet ±
- 6,9 %
- Usikkerhet ±
- 4.52
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 93 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 17.08.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1441 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0667 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0686 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2569 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,78 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9679 |
| bomVekt | 5,9 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5306 |
| bomStorSigma | 0,8069 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0839 |
| havariVekt | 0,18 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3473,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3911,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 9 | 07.09.2026 Klubbmesterskap Malvik - Vulu, bom 2.11 | 93 | nr. 5130 |
| Bom over fem minutter | 56 | 18.05.2026 Treningsløp Malvik - Hyllvatnet, bom 10.44 | 177 | nr. 3905 |
| Bom over ti minutter | 56 | 18.05.2026 Treningsløp Malvik - Hyllvatnet, bom 10.44 | 435 | nr. 5998 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2026 | Treningsløp Malvik - Stamtjønna | Kort | 50.04 | 4 /6 | 2.28 | 15.33 | 0.46 | 15.33 | 0.56 | |
| 07.09.2026 | Klubbmesterskap Malvik - Vulu | H17 kort | 1.21.55 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2026 | Treningsløp Malvik - Isdammen | Kort | 1.06.42 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2026 | Treningsløp Malvik - Jervskogen Nord | Kort | 39.32 | 3 /5 | 0.57 | 14.09 | 0.20 | 15.26 | 1.00 | |
| 01.06.2026 | Treningsløp Malvik - Lauvtjønna fellesstart | Kort | 1.04.56 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2026 | Treningsløp Malvik - Hyllvatnet | Kort | 1.04.48 | 3 /9 | 9.13 | 17.42 | 2.32 | 15.43 | 1.02 | |
| 11.05.2026 | Treningsløp Malvik - Venna | Kort | 1.01.57 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2026 | Treningsløp Fjølstadtrøa | Kort | 59.54 | 3 /8 | 2.58 | 15.27 | 0.51 | 15.31 | 1.01 | |
| 20.04.2026 | Treningsløp Malvik Sveberg | Kort | 23.32 | 1 /7 | 0.05 | 11.41 | 0.03 | 11.18 | 0.11 | – |
| 13.04.2026 | Treningsløp Malvik Midtsandtangen | Kort | 18.22 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2025 | Treningsløp Malvik - Stamtjønna | Kort | 1.01.28 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2025 | Treningsløp Malvik - Fjølstadtrøa | Kort | 1.03.44 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2025 | Treningsløp Malvik - Jervskogen N | Kort | 51.55 | 5 | 4.56 | 15.35 | 1.29 | 15.48 | 1.04 | |
| 02.06.2025 | Treningsløp Malvik - Stavjøen | Kort | 1.22.27 | 3 | 0.51 | 15.57 | 0.10 | 15.48 | 1.04 | |
| 23.09.2024 | Malvik #16 - Stamtjønna | Kort | 1.00.53 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2024 | Malvik #14 - Jervskogen | Kort | 1.15.46 | 4 | 3.38 | 15.09 | 0.44 | 15.27 | 1.03 | |
| 26.08.2024 | Malvik #12 - Venna | Kort | 1.02.22 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2024 | Malvik #11 - Vikhammervollen | Kort | 1.00.30 | 8 | 7.40 | 17.28 | 2.13 | 15.23 | 1.07 | |
| 27.05.2024 | Malvik #7 - Stavsjøen | Kort | 1.15.55 | 5 | 8.32 | 15.49 | 1.47 | 15.05 | 1.01 | |
| 06.05.2024 | Malvik #5 - Stavsjøen | Kort | 1.12.44 | 8 | 4.57 | 14.37 | 1.00 | 15.05 | 1.01 | |
| 22.04.2024 | Malvik #3 - Sveberg | Kort | 45.37 | 3 | 3.13 | 14.55 | 1.03 | 15.20 | 1.00 | |
| 16.10.2023 | Malvik #15 - Hommelvik | Kort | 29.00 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2023 | Malvik #13 - Stamtjønna | Kort | 54.45 | 5 | 6.47 | 16.20 | 2.01 | 15.34 | 1.04 | |
| 11.09.2023 | Malvik Klubbmesterskap | H17- kort | 48.08 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2023 | Malvik #10 - Venna | Løype: AABB | 59.37 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2023 | Malvik #6 - Nyvatnet | Poeng | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2023 | Malvik #4 - Stavsjøen | Kort | 50.38 | 3 | 0.03 | 14.12 | 0.01 | 15.37 | 0.57 | |
| 08.05.2023 | Malvik #3 - Sveberg | Lang | 43.59 | 9 | 4.17 | 16.59 | 1.39 | 15.37 | 0.57 | |
| 24.04.2023 | Malvik #2 - Midtsandtangen | Lang | 10.33 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2023 | Malvik #1 - Vikhammerløkka | Lang | 29.05 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2022 | Malvik #16 - Hyllvatnet | Herrer kort | 1.02.27 | 5 | 5.46 | 15.12 | 1.24 | 15.38 | 1.05 | |
| 19.09.2022 | Malvik #15 - Mostadmarka | Herrer kort | 1.11.53 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2022 | Malvik #14 - Vulu | Herrer kort | 1.09.36 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2022 | Klubbmesterskap Stamtjønna | Herrer kort | 1.11.04 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2022 | Malvik #11 - Vikhammervollen | Herrer kort | 45.28 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2022 | Malvik #10 - Jervskogen Nord | Herrer mellom | 1.00.54 | 4 | 5.55 | 15.57 | 1.33 | 15.22 | 0.57 | |
| 23.05.2022 | Malvik #6 - Nyvatnet | Herrer kort | 41.44 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2022 | Malvik #5 - Stavsjøen | Herrer mellom | 1.14.28 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2022 | Malvik #4 - Sveberg | Herrer lang | 35.51 | 10 | 3.19 | 15.43 | 1.27 | 15.17 | 0.52 | |
| 18.10.2021 | Malvik #17 - Midtsand natt | Herrer kort | 17.15 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2021 | Malvik #15 - Vassåsen | Herrer kort | 1.08.48 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2021 | Malvik #13 - Sveberg | Herrer kort | 34.51 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2021 | Malvik #12 - Tjønnstuggu | Herrer kort | 41.46 | 3 | 0.44 | 15.05 | 0.16 | 15.15 | 0.47 | |
| 06.09.2021 | Malvik #11 - Klubbmesterskap | Herrer kort | 51.12 | 6 | 1.23 | 14.38 | 0.24 | 15.15 | 0.47 | |
| 30.08.2021 | Malvik #10 - Ertstjønna | Herrer kort | 55.50 | 3 | 4.16 | 15.10 | 1.10 | 15.23 | 0.58 | |
| 10.08.2021 | Løp 9, Tjønnstuggu | Nybegynnere | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2021 | Malvik #7 - Lauvtjønna | Herrer kort | 1.05.39 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2021 | Malvik #6 - Stavsjøen | Herrer kort | 54.21 | 3 | 3.21 | 15.09 | 0.56 | 15.13 | 0.52 | |
| 10.05.2021 | Malvik #5 - Solemsvåttan | Herrer kort | 1.17.30 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2021 | Malvik #4 - Hommelvik | Herrer lang | 41.56 | 12 | 0.59 | 14.34 | 0.20 | 15.13 | 0.52 | |
| 26.04.2021 | Malvik #3 - Vikhammeråsen | Herrer kort | 1.17.30 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2021 | Malvik #2 - Saksvik | Herrer lang | 40.00 | 11 | 1.42 | 15.16 | 0.39 | 15.28 | 0.57 | |
| 12.04.2021 | Malvik #1 - Midtsandtangen | Herrer lang | 23.31 | 9 | 1.13 | 15.18 | 0.48 | 15.28 | 0.57 | |
| 28.09.2020 | Malvik #14 - Saksvik natt | A-nivå | 32.47 | 7 | 1.45 | 14.26 | 0.46 | 14.41 | 0.59 | |
| 21.09.2020 | Malvik #13 - Stavsjøen | B-nivå | 37.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2020 | Malvik #11 - Lauvtjønna | B-nivå | 1.07.51 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2020 | Treningsløp | B-nivå | 1.21.57 | 5 | 2.25 | 12.35 | 0.22 | 13.56 | 1.15 | |
| 15.06.2020 | Malvik #6 - Jervskogen | B-nivå | 38.06 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2019 | Malvik #18 - Sveberg | Herrer kort | 54.21 | 3 | 3.21 | 14.40 | 0.54 | 14.39 | 1.02 | |
| 09.09.2019 | Malvik #15 - Hønstad | B-nivå | 45.25 | 3 | 2.45 | 12.41 | 0.46 | 13.44 | 1.24 | |
| 26.08.2019 | Malvik #13 - Jernverket | B-nivå | 1.19.57 | 2 | 5.08 | 12.34 | 0.48 | 13.19 | 1.26 | |
| 19.08.2019 | Malvik #12 - Vollan | B-nivå | 1.01.08 | 5 | 9.00 | 13.48 | 2.02 | 13.19 | 1.26 | |
| 03.06.2019 | Malvik #9 - Jervskogen | B-nivå | – | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2019 | Malvik #8 - Lauvtjønna | B-nivå | 46.22 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2019 | Malvik #7 - Tjønnstuggu | A-nivå | 32.47 | 7 | 1.45 | 14.19 | 0.46 | 14.45 | 1.06 | |
| 25.04.2019 | Trondheim sprintcup - løp 3 | Arr | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2019 | Malvik #3 - Storsand | A-nivå | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2019 | Malvik #1 - Treningsløp Midtsand | B-nivå | 38.06 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2018 | Malvik #18 - nattløp Vikhammeråsen | A-åpen | 43.00 | 8 | 3.57 | 15.21 | 1.25 | 15.06 | 1.13 | |
| 17.09.2018 | Malvik #16 - Ertstjønna | B-åpen | 36.43 | 3 | 4.27 | 12.01 | 1.27 | 11.50 | 1.03 | |
| 10.09.2018 | Malvik #15 - Tjønnstuggu | B-nivå | 35.08 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2018 | Malvik #14 Vollan/Kvegjerdsmyra | B-nivå | 1.04.25 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2018 | Malvik #13 - Malviktrippelen (Jervskogen) | B-nivå | 55.35 | 4 | 3.41 | 11.04 | 0.44 | 11.31 | 0.50 | |
| 20.08.2018 | Malvik #12 - Stavsjøen | B-nivå | 1.38.57 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2018 | Malvik #11 - Vulusjøen | B-nivå | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2018 | Malvik #10 - Hyllvatnet | B-nivå | 44.32 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2018 | Løp 4, Stavsjøen | H 50-54 år/Mellom (rød) | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2018 | Malvik #5 - Sveberg | B-nivå | 27.29 | 2 | 0.55 | 10.04 | 0.20 | 10.47 | 0.31 | |
| 30.04.2018 | Malvik #4 - Hommelvik | B-nivå | 22.35 | 1 | 0.38 | 10.30 | 0.18 | 11.26 | 0.40 | – |
| 16.04.2018 | Malvik #2 - Midtsandtangen | B-nivå | 18.32 | 2 | 0.16 | 10.36 | 0.09 | 11.26 | 0.40 | – |
| 09.04.2018 | Malvik #1 - Vikhammerløkka | Herrer lang | 40.00 | 11 | 1.42 | 15.36 | 0.40 | 15.12 | 1.22 | |
| 05.04.2018 | Sprintcup 1 | H60 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2017 | Malvik Nattløp Vikhammeråsen | Lang løype | 39.33 | 4 | 3.07 | 14.11 | 1.07 | 14.21 | 1.31 | |
| 02.10.2017 | Malvik Nattløp Sekkhølet | H17B | 1.00.24 | 7 | 9.01 | 15.00 | 2.14 | 14.21 | 1.31 | |
| 18.09.2017 | Malvik Treningsløp 17 Vikhammervollen | H17B | 53.07 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2017 | Malvik Treningsløp 11 Ertstjønna | H17B | 48.30 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2017 | Malvik Treningsløp 6 Stavsjøen | H17C | 21.25 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2017 | Malvik Treningsløp 4 Sveberg | N | 21.09 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2017 | Trondheim Sprintcup, løp 1 | H50 | 31.07 | 21 /22 | 8.33 | 11.09 | 3.04 | 9.08 | 0.21 | |
| 10.05.2015 | Trondheim Sprintcup 2015 fakturagrunnlag | HD 17- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2015 | Trondheim Sprintcup 3 | H 50- | 30.51 | 13 /14 | 1.10 | 10.01 | 0.23 | 9.28 | 0.12 | |
| 09.04.2015 | Trondheim Sprintcup 1 | H 50- | 26.50 | 12 /15 | 0.36 | 8.58 | 0.12 | 9.28 | 0.12 | |
| 09.09.2014 | Løp 20 - Sekkhølet MIL | H 55-59 år/Mellom (rød) | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2013 | Midt Norsk Mesterskap, langdistanse | H 50- | 2.03.55 | 26 /26 | 28.12 | 17.37 | 4.01 | 15.15 | 2.00 | |
| 23.08.2013 | Midt Norsk Mesterskap 2013 Sprint | H 50- | 33.28 | 26 /32 | 3.00 | 10.34 | 0.57 | 9.47 | 0.14 | |
| 04.04.2013 | Trondheim Sprintcup 1 | H 50- | 24.50 | 19 /24 | 1.44 | 10.19 | 0.43 | 9.48 | 0.12 | |
| 23.09.2012 | Tour de Trondheim | H 50- | 1.09.15 | 7 | 8.28 | 15.15 | 1.52 | 14.39 | 1.31 | – |
| 22.09.2012 | Tour de Trondheim: Mellomdistanse m/ ungsomsløp 9 | H 50- | 1.09.15 | 7 | 7.43 | 14.47 | 1.39 | 14.39 | 1.31 | – |
| 23.06.2012 | Sprintcup 2012 fakturagrunnlag | H40- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2012 | Trondheim sprintcup 1 | H50 | 34.38 | 14 /18 | 7.57 | 12.36 | 2.54 | 9.40 | 0.15 | |
| 26.09.2011 | Trondheim Sprintcup 2011 | H50 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2011 | Trondheim Open | H50 | 56.19 | 10 /11 | 4.57 | 16.43 | 1.28 | – | – | – |
| 03.06.2011 | Trondheim Open | H50 | 24.45 | 8 /12 | 1.39 | 10.17 | 0.41 | 9.56 | 0.08 | |
| 05.05.2011 | Trondheim Sprintcup | Løype: Hovedløype1 | 22.24 | 86 | 0.20 | 9.35 | 0.09 | 9.39 | 0.08 | – |
| 07.04.2011 | Trondheim sprintcup løp 1 | H50 | 23.29 | 9 /14 | 0.05 | 10.11 | 0.02 | – | – | – |
| 25.09.2010 | tour de trondheim | H 50 | 28.28 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2010 | Trondheim Sprintcup Finale | Løype: EF | 29.29 | 24 | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2010 | Trondheim Sprintcup 1 | Løype: BA | 29.45 | 48 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2009 | Trondheim Sprintcup finale | H 50 | 30.21 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2009 | Trondheim Sprintcup finale | Løype: A 2.5km e | 30.21 | 25 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2009 | Trondheim sprintcup 5 Trollelg | H 50 | 23.46 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2009 | Trondheim sprintcup 5 Trollelg | Løype: SprintA | 23.46 | 83 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2009 | Trondheim Open Jaktstart | Løype: A 5,4km ab | 1.28.25 | 41 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2009 | Trondheim Open Mellom | H 50- | 1.07.09 | 18 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2009 | Trondheim Open Sprint | H 50- | 23.32 | 10 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2009 | Trondheim Sprintcup løp nr 4 Byåsen IL | H 50 | 24.45 | 11 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2009 | Trondheim Sprintcup løp nr 4 Byåsen IL | Løype: SprintA | 24.45 | 56 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2009 | Trondheim Sprintcup 1 Wing OK | H 50 | 24.05 | 11 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2009 | Trondheim Sprintcup 1 Wing OK | Løype: SprintB | 24.05 | 68 | – | – | – | – | – | – |