Løperprofil
Herman Eng
Göteborg
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
23 løp
B-rankingen
36 løp
C-rankingen
31 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.37
- Løpskapasitet
- 9.07
- O-evne
- 0.30
- Jevnhet ±
- 11,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.12
- Sikkerhet
- 18
- Bommer per løp
- 1,7
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,9 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±1,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 23 (sist 18.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2189 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2087 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1129 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,02 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 12,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 17,62 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6303 |
| bomVekt | 207,49 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,205 |
| bomStorSigma | 0,5133 |
| antallBom | 30 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0489 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0559 |
| havariVekt | 16,49 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0274 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,5113 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0093 |
| fartSesongSin | 0,012 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2425,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2557,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.47
- Løpskapasitet
- 6.36
- O-evne
- 0.11
- Jevnhet ±
- 5,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.15
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 07.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2046 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1984 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0561 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0361 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,85 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,69 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8505 |
| bomVekt | 33,54 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2231 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0503 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0773 |
| havariVekt | 2,19 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0007 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9075 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0036 |
| fartSesongSin | −0,0006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2448,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2514,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.09
- Løpskapasitet
- 10.07
- O-evne
- 1.02
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.57
- Sikkerhet
- 19
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 35 (sist 10.11.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2355 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2228 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0999 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0822 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,49 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 19,13 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,804 |
| bomVekt | 146,1 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2006 |
| bomStorSigma | 0,7059 |
| antallBom | 61 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0404 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,074 |
| havariVekt | 6,94 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0072 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2336 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,002 |
| fartSesongSin | −0,0064 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2382,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2624,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.47
- Løpskapasitet
- 7.36
- O-evne
- 1.12
- Jevnhet ±
- 7,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.32
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 2,4
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 31 (sist 13.11.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5175 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5281 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0779 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1616 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,3 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,54 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7435 |
| bomVekt | 53,1 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4681 |
| bomStorSigma | 0,7442 |
| antallBom | 42 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,04 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0676 |
| havariVekt | 1,72 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9255 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0069 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1793,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2075,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 75 | 16.08.2026 MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #5, lång, bom 3.25 | 191 | – |
| Bom over fem minutter | 998 | 22.09.2023 DM, natt, Göteborg, bom 7.44 | 998 | – |
| Bom over ti minutter | 1 540 | hele karrieren siden 2021 | 1 540 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | Daladubbeln, patrull | H16 | 1.29.23 | 133 /215 | 1.15 | 10.34 | 0.09 | 9.37 | 0.30 | |
| 02.10.2026 | DM, natt, Göteborg | H16 | 39.23 | 7 /35 | 1.10 | 8.19 | 0.15 | 9.37 | 0.30 | |
| 27.09.2026 | Hjortsöndan | H16 | 43.23 | 14 /33 | 0.06 | 8.49 | 0.01 | 9.40 | 0.33 | |
| 05.09.2026 | DM, medel, Göteborg + Bohuslän-Dal | H16 GOF | 38.45 | 21 /47 | 1.18 | 9.19 | 0.19 | 9.40 | 0.33 | |
| 28.08.2026 | MTBO, Publiktävling VM, lång | H16 | 1.00.56 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2026 | MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #5, lång | H17-20 | 1.58.37 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2026 | MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #3, medel | H17-20 | 53.32 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2026 | MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #4, sprint | H17-20 | 27.12 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 09.08.2026 | Götalandsmästerskapen, publiktävling, medel | H16 | 47.01 | 15 /23 | 6.11 | 12.05 | 1.35 | 9.57 | 0.42 | |
| 07.08.2026 | Götalandsmästerskapen, sprint | H16 | 11.52 | 21 /53 | 0.00 | 6.29 | 0.00 | 6.53 | 0.11 | |
| 31.07.2026 | Ungdomens 10-mila | HD20 6 gemensamma kontroller | 31.55 | 40 /71 | 0.20 | 9.08 | 0.06 | 9.51 | 0.38 | |
| 31.07.2026 | Ungdomens 10-mila | HD20, 6 | 31.55 | 40 /71 | 0.20 | 9.08 | 0.06 | 9.51 | 0.38 | |
| 25.07.2026 | MTBO, O-Ringen Göteborg, etapp 5 | H16 | 1.05.06 | 2 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 24.07.2026 | MTBO, O-Ringen Göteborg, etapp 4 | H16 | 31.22 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | Etappstart Blå 2,5 | 14.46 | 1 /209 | 0.11 | 7.05 | 0.05 | 9.51 | 0.38 | |
| 22.07.2026 | MTBO, O-Ringen Göteborg, etapp 3 | H16 | 47.24 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 21.07.2026 | MTBO, O-Ringen Göteborg, etapp 2 | H16 | 45.58 | 2 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 20.07.2026 | MTBO, O-Ringen Göteborg, etapp 1 | H16 | 1.04.36 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 15.07.2026 | Österlens 3-kvällars, kväll 3 | H16 | 26.52 | 5 /19 | 0.13 | 9.02 | 0.04 | 9.51 | 0.38 | |
| 13.07.2026 | Österlens 3-kvällars, kväll 1 | H16 | 32.44 | 6 /21 | 1.58 | 9.09 | 0.33 | 9.51 | 0.38 | |
| 04.07.2026 | JWOC O-Tour, 3-days, etapp 2, medel | H16 | 34.00 | 17 /37 | 5.11 | 9.59 | 1.31 | 9.51 | 0.38 | |
| 03.07.2026 | JWOC O-Tour, 3-days, etapp 1, lång | H16 | 1.00.51 | 16 /37 | 3.38 | 10.20 | 0.37 | 9.51 | 0.38 | |
| 30.06.2026 | JWOC O-Tour, 2-days, etapp 1, sprint | H16 | 12.35 | 18 /27 | 0.00 | 6.48 | 0.00 | 7.09 | 0.12 | – |
| 04.04.2026 | Hästveda OK | H16 | 28.35 | 2 /9 | 0.32 | 9.07 | 0.10 | 10.48 | 0.51 | |
| 22.03.2026 | SAIS-trampen, medel | H16 | 35.39 | 4 /15 | 2.23 | 9.49 | 0.39 | 11.06 | 0.54 | |
| 15.03.2026 | Göteborgspremiären, lång | H16 | 55.17 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.03.2026 | Hallandspremiären, lång | H16 | 41.26 | 39 /76 | 0.11 | 10.18 | 0.03 | 11.06 | 0.54 | |
| 06.03.2026 | Kattegattnatt | H16 | 34.16 | 18 /55 | 1.56 | 9.37 | 0.33 | 11.06 | 0.54 | |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H15 | 24.51 | 67 /120 | 0.55 | 10.20 | 0.23 | 12.35 | 1.23 | |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H15 | 16.00 | 67 /109 | 0.00 | 7.24 | 0.00 | – | – | – |
| 28.09.2025 | Ulricehamns OK medeldistans | H16 | 56.19 | 8 /8 | 15.54 | 16.13 | 4.35 | 13.23 | 1.32 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, MTBO, etapp 5 | H16 | 1.28.33 | 4 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, MTBO, etapp 4 | H16 | 47.32 | 4 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 24.07.2025 | O-Ringen Jönköping, MTBO, etapp 3 | H16 | 40.10 | 4 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, MTBO, etapp 2 | H16 | 22.53 | 3 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, MTBO, etapp 1 | H16 | 43.19 | 4 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 15.07.2025 | Österlens 3-kvällars, kväll 2 | H16 | 45.57 | 13 /15 | 3.18 | 13.33 | 0.58 | 13.18 | 1.00 | |
| 01.07.2025 | Tjust 2-dagars, dag 1, medel | H16 | 1.06.54 | 52 /55 | 6.02 | 16.35 | 1.30 | 13.18 | 1.00 | |
| 01.06.2025 | MTBO, Camp Glasriket, medel + DM, medel, Småland | H16 | 51.18 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2025 | MTBO, Svenska cupen, #6, sprint + Camp Glasriket + DM, sprint, Småland | H16 | 21.24 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2025 | MTBO, Svenska cupen, #5, lång + Camp Glasriket + DM, lång, Småland | H16 | 1.10.03 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2025 | MTBO, Svenska cupen, #2, medel | H16 | 51.53 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2025 | MTBO, Svenska cupen, #1, lång | H16 | 1.30.14 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 09.03.2025 | Hallandspremiären, lång | Blå 3,0 | 36.25 | 50 /102 | 2.38 | 14.30 | 1.03 | 10.48 | 0.51 | |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H14 | 29.42 | 83 /139 | 1.03 | 12.01 | 0.25 | 12.30 | 0.55 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | H14 | 17.34 | 61 /124 | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2024 | GMOK:s höstmedel | H14 | 52.39 | 26 /30 | 2.54 | 17.13 | 0.57 | 12.30 | 0.57 | |
| 20.10.2024 | Daladubbeln, patrull | H14 | 1.07.01 | 191 /283 | 0.28 | 12.21 | 0.05 | 12.30 | 0.57 | |
| 05.10.2024 | Pepparkaksluffen | H14 | 39.44 | 11 /27 | 1.06 | 11.45 | 0.20 | 12.30 | 0.57 | |
| 29.09.2024 | Sävedalens hösttävling | H14 | 44.46 | 28 /42 | 2.27 | 12.42 | 0.42 | 12.22 | 1.01 | |
| 27.09.2024 | DM, natt, Göteborg | H14 | 34.10 | 16 /22 | 1.31 | 10.46 | 0.29 | 12.22 | 1.01 | |
| 22.09.2024 | Hjortsöndan | H14 | 43.01 | 20 /32 | 1.52 | 12.37 | 0.33 | 12.22 | 1.01 | |
| 14.09.2024 | DM, medel, Göteborg | H14 | 45.24 | 27 /44 | 6.14 | 13.07 | 1.48 | 12.22 | 1.01 | |
| 17.08.2024 | Götalandsmästerskapen, lång | H14 | 45.07 | 54 /71 | 7.37 | 14.16 | 2.25 | 12.26 | 1.02 | |
| 16.08.2024 | Götalandsmästerskapen, sprint | H14 | 11.40 | 41 /71 | – | – | – | – | – | – |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H14 | 45.04 | 137 /198 | 0.59 | 12.49 | 0.17 | 12.18 | 0.54 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H14 | 33.09 | 108 /198 | 1.51 | 12.11 | 0.41 | 12.18 | 0.54 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H14 | 42.15 | 109 /198 | 2.34 | 11.44 | 0.43 | 12.18 | 0.54 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H14 | 34.25 | 94 /198 | 2.51 | 12.01 | 1.00 | 12.18 | 0.54 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H14 | 44.44 | 129 /194 | 2.21 | 11.02 | 0.35 | 12.19 | 0.54 | |
| 17.07.2024 | Österlens 3-kvällars, kväll 3 | H14 | 45.13 | 10 /20 | 1.21 | 13.12 | 0.24 | 12.18 | 0.54 | |
| 16.07.2024 | Österlens 3-kvällars, kväll 2 | H14 | 25.11 | 7 /22 | 0.19 | 10.45 | 0.08 | 12.18 | 0.54 | |
| 15.07.2024 | Österlens 3-kvällars, kväll 1 | H14 | 27.27 | 6 /22 | 0.55 | 9.50 | 0.20 | 12.18 | 0.54 | |
| 10.05.2024 | Swedish League, #5, lång (WRE) + Närkekvartetten, dag 2, lång | H14 | 1.19.16 | 56 /69 | 2.17 | 14.26 | 0.25 | 12.41 | 1.11 | |
| 09.05.2024 | Swedish League, #4, medel (WRE) + Närkekvartetten, dag 1, medel | H14 | 44.54 | 55 /71 | 2.19 | 14.35 | 0.45 | 12.41 | 1.11 | |
| 29.03.2024 | Swedish League, #1, lång (WRE) + Vildmarksfejden | Svår 3 km | 35.52 | 50 /149 | 2.29 | 11.42 | 0.49 | 12.16 | 0.44 | – |
| 23.03.2024 | Rigorträffen, medel | Svår 3 km | 44.59 | 31 /78 | 1.27 | 12.37 | 0.24 | 12.16 | 0.44 | – |
| 09.03.2024 | Hallandspremiären, medel | Svår 3 km | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.03.2024 | Kattegattnatt | Svår 3 km | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.03.2024 | Sverigepremiären, lång | H14 | 45.08 | 49 /69 | 3.54 | 16.29 | 1.25 | 12.26 | 1.19 | |
| 02.03.2024 | Sverigepremiären, medel | H14 | 27.54 | 31 /74 | 2.31 | 12.17 | 1.07 | 12.26 | 1.19 | |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H13 | 20.10 | 51 /135 | 0.15 | 11.43 | 0.09 | 12.21 | 1.20 | |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | H13 | 16.37 | 28 /121 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H13 | 14.31 | 37 /106 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2023 | Daladubbeln, patrull | H14 | 1.18.51 | 191 /310 | 1.09 | 12.52 | 0.11 | 12.26 | 1.24 | |
| 24.09.2023 | DM, lång, Göteborg + Halland | Gbg-H14 | 44.47 | 13 /38 | 0.08 | 11.13 | 0.02 | – | – | – |
| 22.09.2023 | DM, natt, Göteborg | H14 | 52.41 | 20 /28 | 10.13 | 13.21 | 2.35 | 12.28 | 1.32 | |
| 02.09.2023 | DM, medel, Göteborg | H14 | 40.27 | 24 /39 | 2.50 | 13.35 | 0.57 | 12.28 | 1.32 | |
| 20.08.2023 | Göteborg O-meeting, etapp 3, lång | H14 | 1.01.42 | 49 /57 | 9.38 | 15.27 | 2.25 | 12.10 | 1.18 | |
| 19.08.2023 | Göteborg O-meeting, etapp 2, sprint | H14 | 14.21 | 23 /62 | – | – | – | – | – | – |
| 04.08.2023 | O'France 2023 - Etape 5 | H14 | 39.17 | 16 /67 | 3.01 | 10.43 | 0.49 | 12.10 | 1.18 | |
| 03.08.2023 | O'France 2023 - Etape 4 | H14 | 26.33 | 11 /68 | 0.12 | 9.43 | 0.04 | 12.10 | 1.18 | |
| 03.06.2023 | Unionsmatchen | H 13-14 | 53.01 | 69 /88 | 7.08 | 13.19 | 1.48 | 12.27 | 1.08 | |
| 01.05.2023 | OK Älmes vårtävling | H14 | 39.03 | 13 /21 | 1.39 | 13.38 | 0.35 | 12.37 | 1.08 | |
| 22.04.2023 | Herkules Skogsdåd | H14 | 52.55 | 18 /33 | 7.17 | 13.26 | 1.51 | 12.37 | 1.14 | |
| 06.04.2023 | Häxjakten, Five-O, #1, natt | H14 | 1.03.10 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2023 | Rigorträffen | H14 | 32.00 | 15 /39 | 1.07 | 11.27 | 0.24 | 12.37 | 1.14 | |
| 19.03.2023 | Göteborgspremiären, lång | H14 | 54.25 | 20 /27 | 3.13 | 13.57 | 0.50 | 12.44 | 0.58 | – |
| 12.03.2023 | Hallandspremiären, lång | H14 | 47.32 | 26 /50 | 2.35 | 12.53 | 0.42 | 12.44 | 0.58 | – |
| 11.03.2023 | Hallandspremiären, medel | H14 | 29.48 | 21 /59 | 3.55 | 11.51 | 1.33 | 12.44 | 0.58 | – |
| 10.03.2023 | Kattegattnatt | H14 | 38.11 | 17 /41 | 1.20 | 11.32 | 0.24 | 12.44 | 0.58 | – |
| 13.11.2022 | O-event, dag 3, Zoorientering | H12 | 12.05 | 39 /121 | 0.00 | 10.14 | 0.00 | 10.11 | 1.07 | |
| 12.11.2022 | O-event, dag 2, Downhill sprint | H12 | 13.04 | 37 /94 | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2022 | O-event, dag 1, Sprint by Night | H12 | 16.59 | 18 /86 | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | GMOK:s höstmedel | H12 | 20.54 | 15 /41 | 0.04 | 10.07 | 0.02 | 10.09 | 1.09 | |
| 17.09.2022 | Mölndal Outdoor IF:s medeldistans | H12 | 35.14 | 4 /22 | 5.05 | 10.16 | 1.29 | 10.08 | 1.11 | |
| 21.08.2022 | Göteborg O-meeting | H12 | 28.51 | 20 /37 | 5.45 | 11.19 | 2.15 | 10.11 | 1.10 | |
| 20.08.2022 | Göteborg O-meeting | H12 | 11.16 | 9 /34 | 0.00 | 9.43 | 0.00 | 10.11 | 1.10 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H12 | 28.42 | 59 /152 | 2.47 | 10.42 | 1.02 | 10.06 | 1.07 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H12 | 17.20 | 31 /152 | 0.01 | 9.38 | 0.01 | 10.06 | 1.07 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H12 | 35.31 | 51 /152 | 4.13 | 10.32 | 1.15 | 10.06 | 1.07 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H12 | 27.56 | 69 /153 | 3.41 | 10.32 | 1.23 | 10.06 | 1.07 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H12 | 33.11 | 46 /152 | 6.09 | 10.26 | 1.56 | 10.06 | 1.07 | |
| 20.07.2022 | Österlens 3-kvällars | H12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.07.2022 | Österlens 3-kvällars | H12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.07.2022 | Österlens 3-kvällars | H12 | 28.03 | 2 /20 | 5.14 | 10.23 | 1.56 | 10.06 | 1.07 | |
| 28.05.2022 | Världscupen i Borås, publiktävling, dag 3, medel | H12 | 22.26 | 13 /45 | 0.22 | 9.47 | 0.10 | 9.49 | 0.54 | |
| 18.04.2022 | Spring Knutstorp | H12 | 33.26 | 1 /4 | 4.32 | 9.49 | 1.20 | 9.49 | 0.56 | |
| 16.04.2022 | Torfinns påskjakt | H12 | 20.03 | 3 /5 | 3.23 | 10.37 | 1.48 | 9.49 | 0.56 | |
| 09.04.2022 | Göteborgsdubbeln, dag 1, lång | H12 | 33.09 | 4 /31 | 1.02 | 9.07 | 0.17 | 9.49 | 0.56 | |
| 02.04.2022 | Medeluven | H12 | 19.32 | 1 /28 | 0.37 | 8.09 | 0.15 | 9.49 | 0.56 | |
| 19.03.2022 | Tolereds vårmedel | H12 | 25.15 | 2 /30 | 1.32 | 8.02 | 0.29 | 10.18 | 0.58 | |
| 13.03.2022 | Hallandspremiären, lång | H12 | 34.02 | 18 /41 | 4.02 | 11.38 | 1.23 | 10.18 | 0.58 | |
| 12.03.2022 | Hallandspremiären, medel | H12 | 16.26 | 6 /47 | 0.37 | 8.31 | 0.19 | 10.18 | 0.58 | |
| 11.03.2022 | Kattegattnatt | H12 | 41.44 | 8 /19 | 8.48 | 12.32 | 2.39 | 10.18 | 0.58 | |
| 14.11.2021 | O-event, dag 3, Zoorienteringen | H11 | 10.00 | 14 /100 | – | – | – | – | – | – |
| 13.11.2021 | O-event, dag 2, Downhill Sprint | H11 | 18.45 | 17 /60 | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2021 | O-event, dag 1, Sprint by Night | H11 | 15.03 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.10.2021 | GMOK:s höstmedel | H12 | 22.00 | 3 /19 | 0.16 | 10.06 | 0.07 | 10.44 | 0.51 | |
| 14.10.2021 | DM, natt, Göteborg | H12 | 26.54 | 5 /20 | 2.55 | 10.16 | 1.07 | 10.44 | 0.51 | |
| 02.10.2021 | Partilletrippeln, medel | H12 | 28.51 | 12 /28 | 4.21 | 10.51 | 1.38 | 10.44 | 0.51 | |
| 12.09.2021 | DM, lång,Göteborg | H12 | 33.13 | 13 /28 | 1.45 | 11.01 | 0.35 | 11.15 | 0.54 | |
| 04.09.2021 | DM, medel, Göteborg | H12 | 29.30 | 9 /27 | 1.25 | 11.30 | 0.33 | 11.15 | 0.54 | |
| 14.08.2021 | Världscupen, publiktävling, dag 2, lång | H12 | 27.46 | 8 /14 | 2.45 | 11.46 | 1.10 | 11.32 | 1.05 | – |
| 13.08.2021 | Världscupen, publiktävling, dag 1, medel | H12 | 27.16 | 4 /14 | 0.47 | 9.48 | 0.17 | 11.32 | 1.05 | – |
| 11.08.2021 | Grövelsjöorienteringen, etapp 4, Valdalsbygget, medel | H12 | 24.18 | 7 /15 | 3.34 | 11.48 | 1.44 | 11.32 | 1.05 | – |
| 10.08.2021 | Grövelsjöorienteringen, etapp 3, Lövåsen, lång | H12 | 36.05 | 10 /14 | 3.33 | 12.23 | 1.13 | 11.32 | 1.05 | – |
| 08.08.2021 | Grövelsjöorienteringen, etapp 2, Nybo, lång | H12 | 23.34 | 2 /10 | 0.20 | 9.42 | 0.08 | 11.32 | 1.05 | – |
| 07.08.2021 | Grövelsjöorienteringen, etapp 1, Nybo, medel | H12 | 26.11 | 2 /10 | 0.16 | 10.56 | 0.07 | 11.32 | 1.05 | – |