Løperprofil
Elias Bengtsson
Västergötlands OF
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
23 løp
B-rankingen
30 løp
C-rankingen
11 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.57
- Løpskapasitet
- 8.32
- O-evne
- 1.25
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.12
- Sikkerhet
- 18
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 92 s
- Disk/brutt
- 17 %
- Distanseprofil
- best på korte (+5,9 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 23 (sist 18.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2825 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2818 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0967 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0199 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 11 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 17,88 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,01 |
| bomVekt | 197,42 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5244 |
| bomStorSigma | 0,8801 |
| antallBom | 51 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1677 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0734 |
| havariVekt | 18,17 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,083 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,5527 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0046 |
| fartSesongSin | −0,0078 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2272,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2649,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.58
- Løpskapasitet
- 6.45
- O-evne
- 0.13
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.20
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 62 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 03.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1827 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1492 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0581 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0462 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,7 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,02 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1622 |
| bomVekt | 25,95 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1342 |
| bomStorSigma | 0,6242 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0532 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,083 |
| havariVekt | 1,07 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0021 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1086 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0006 |
| fartSesongSin | 0,0037 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2503,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2580,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.21
- Løpskapasitet
- 8.34
- O-evne
- 1.47
- Jevnhet ±
- 12,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.30
- Sikkerhet
- 18
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 103 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 30 (sist 26.10.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4051 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4068 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1205 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0466 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,72 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 18,04 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8064 |
| bomVekt | 156,69 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6367 |
| bomStorSigma | 0,8462 |
| antallBom | 52 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0385 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0759 |
| havariVekt | 9,93 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0206 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3017 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0074 |
| fartSesongSin | −0,0006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2015,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2434,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.55
- Løpskapasitet
- 8.15
- O-evne
- 2.39
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.30
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 128 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 15.10.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4352 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4452 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0952 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1293 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,31 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,07 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9861 |
| bomVekt | 26,14 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8555 |
| bomStorSigma | 0,9013 |
| antallBom | 22 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0499 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0669 |
| havariVekt | 1,25 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0009 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,322 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0015 |
| fartSesongSin | 0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1950,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2576,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 6 | 18.10.2026 Daladubbeln, patrull, bom 5.06 | 139 | – |
| Bom over fem minutter | 6 | 18.10.2026 Daladubbeln, patrull, bom 5.06 | 158 | – |
| Bom over ti minutter | 92 | 05.07.2026 3+3 i Sälen, etapp 3, medel, bom 16.54 | 342 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | Daladubbeln, patrull | H16 | 1.39.06 | 159 /215 | 16.28 | 11.42 | 1.57 | 9.57 | 1.25 | |
| 02.08.2026 | Hagatorpslången | H16 | 42.11 | 22 /46 | 1.31 | 8.27 | 0.18 | 9.45 | 1.14 | |
| 01.08.2026 | Hagatorpsmedeln | H16 | 24.24 | 11 /44 | 0.07 | 7.53 | 0.02 | 9.45 | 1.14 | |
| 31.07.2026 | Ungdomens 10-mila | HD20 3 gemensamma kontroller | 1.19.54 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 31.07.2026 | Ungdomens 10-mila | HD20, 3 | 1.19.54 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H15 | 46.25 | 50 /166 | 3.08 | 9.33 | 0.39 | 10.00 | 1.19 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H15 | 35.36 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H15 | 26.24 | 38 /166 | 2.02 | 9.26 | 0.44 | 10.00 | 1.19 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H15 | 56.10 | 64 /166 | 5.52 | 10.06 | 1.03 | 10.00 | 1.19 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H15 | 51.32 | 60 /166 | 1.57 | 9.27 | 0.21 | 10.00 | 1.19 | |
| 05.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | H16 | 1.02.07 | 41 /52 | 24.19 | (16.36) | 6.30 | 10.00 | 1.19 | |
| 04.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 2, lång | H16 | 49.39 | 29 /53 | 9.37 | 10.02 | 1.57 | 10.00 | 1.19 | |
| 03.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | H16 | 26.03 | 6 /53 | 2.38 | 8.11 | 0.50 | 10.00 | 1.19 | |
| 07.06.2026 | Västerbottens 3-dagars, dag 3, medel | H16 | 30.55 | 3 /15 | 1.58 | 8.52 | 0.34 | 9.31 | 1.04 | |
| 06.06.2026 | Västerbottens 3-dagars, dag 2, lång | H16 | 1.05.19 | 8 /15 | 4.16 | 11.23 | 0.45 | 9.31 | 1.04 | |
| 05.06.2026 | Västerbottens 3-dagars, dag 1, medel | H16 | 36.55 | 2 /11 | 2.20 | 7.58 | 0.30 | 9.31 | 1.04 | |
| 26.04.2026 | Gällstads medeldistans | Svart 5,0 | 1.01.08 | 4 /16 | 10.38 | 9.21 | 1.38 | 9.35 | 1.22 | |
| 26.04.2026 | Uppsala möte, lång | H16 | 1.00.19 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2026 | Uppsala möte, medel | H16 | 14.17 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2026 | Kolmårdsmedeln (Swedish League, #2, WRE) | H16 | 26.26 | 17 /66 | 1.29 | 8.21 | 0.28 | 9.35 | 1.22 | |
| 03.04.2026 | Swedish League, #1, sprint (WRE) + Påsksprinten (publiktävling) | H16 | 19.59 | 18 /33 | 1.51 | 7.43 | 0.43 | 7.09 | 0.13 | |
| 26.10.2025 | Daladubbeln, patrull | H14 | 49.22 | 31 /207 | 1.43 | 8.44 | 0.18 | 10.55 | 1.42 | |
| 24.10.2025 | Lugnetsprinten | H14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2025 | DM, sprint, Västerbotten | H14 | 15.26 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten 1 gemensamma kontroller | 15.48 | 10 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten, 6 | 15.48 | 9 /39 | 0.10 | 9.42 | 0.06 | 10.17 | 1.24 | |
| 20.09.2025 | Loffelunken | H14 | 19.48 | 1 /26 | 0.13 | 8.28 | 0.06 | 11.03 | 1.47 | |
| 09.08.2025 | Norrlandsmästerskapen, lång | H14 | 39.48 | 5 /20 | 0.30 | 8.35 | 0.06 | 11.18 | 1.53 | |
| 08.08.2025 | Norrlandsmästerskapen, sprint | H14 | 13.28 | 4 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H14 | 32.49 | 59 /154 | 0.36 | 10.06 | 0.11 | 11.32 | 1.57 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H14 | 41.21 | 92 /154 | 0.22 | 11.47 | 0.06 | 11.32 | 1.57 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H14 | 26.25 | 26 /154 | 1.34 | 8.55 | 0.32 | 11.32 | 1.57 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H14 | 43.49 | 82 /154 | 6.41 | 11.22 | 1.44 | 11.32 | 1.57 | |
| 06.07.2025 | Tärnafjällens 2-dagars, dag 2, lång | H14 | 42.14 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 05.07.2025 | Tärnafjällens 2-dagars, dag 1, medel | H14 | 28.05 | 2 /6 | 5.02 | 11.09 | 2.00 | 11.32 | 1.57 | |
| 08.06.2025 | Västerbottens 3-dagars, dag 3, medel | H14 | 22.23 | 2 /8 | 1.03 | 9.57 | 0.28 | 11.45 | 2.08 | |
| 07.06.2025 | Västerbottens 3-dagars, dag 2, lång | H14 | 36.13 | 4 /7 | 5.26 | 11.09 | 1.40 | 11.45 | 2.08 | |
| 06.06.2025 | Västerbottens 3-dagars, dag 1, medel | H14 | – | Cancelled | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2025 | Swedish League, #6, medel (WRE) + Tour de Medelpad, dag 1 | H14 | 33.19 | 10 /39 | 5.42 | 9.24 | 1.36 | 12.01 | 2.20 | |
| 18.05.2025 | Umeträffen, dag 2, lång | H14 | 25.17 | 2 /7 | 0.36 | (8.11) | 0.12 | 12.01 | 2.20 | |
| 17.05.2025 | Umeträffen, dag 1, medel | H14 | 23.27 | 2 /7 | 1.18 | 9.06 | 0.30 | 12.01 | 2.20 | |
| 21.04.2025 | Uppsala möte, lång | H14 | 39.08 | 8 /22 | 7.11 | 10.58 | 2.01 | 13.08 | 2.41 | |
| 20.04.2025 | Uppsala möte, medel | H14 | 50.25 | 25 /26 | 21.13 | (19.00) | 8.00 | 13.08 | 2.41 | |
| 20.10.2024 | Daladubbeln, patrull | H14 | 53.24 | 91 /283 | 1.23 | 9.51 | 0.15 | 13.14 | 2.17 | |
| 18.10.2024 | Lugnetsprinten | H14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | H14 | 24.45 | 6 /25 | 0.29 | 10.28 | 0.12 | 13.33 | 2.26 | |
| 17.08.2024 | Götalandsmästerskapen, lång | H16 | 48.52 | 16 /57 | 6.36 | 9.25 | 1.16 | 10.18 | 1.31 | |
| 16.08.2024 | Götalandsmästerskapen, sprint | H16 | 15.23 | 30 /56 | 0.24 | 7.12 | 0.11 | 7.04 | 0.10 | – |
| 10.08.2024 | Norrlandsmästerskapen, lång | H14 | 38.01 | 23 /30 | 5.34 | 12.25 | 1.49 | 13.53 | 2.33 | |
| 09.08.2024 | Norrlandsmästerskapen, sprint | H14 | 13.46 | 15 /30 | – | – | – | – | – | – |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H13 | 37.07 | 62 /163 | 3.58 | 12.14 | 1.18 | 13.55 | 2.30 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H13 | 33.01 | 68 /163 | 0.47 | 12.28 | 0.18 | 13.55 | 2.30 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H13 | 1.05.19 | 134 /163 | 8.42 | 18.56 | 2.31 | 13.55 | 2.30 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H13 | 45.11 | 100 /163 | 13.07 | 15.18 | 4.27 | 13.55 | 2.30 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H13 | 41.00 | 74 /158 | 5.45 | 12.00 | 1.41 | 13.55 | 2.30 | |
| 09.06.2024 | Västerbottens 3-dagars, etapp 3, medel | H14 | 42.17 | 10 /15 | 7.14 | 14.01 | 2.24 | 14.05 | 2.41 | |
| 08.06.2024 | Västerbottens 3-dagars, etapp 2, lång | Medelsvår 3 km | 47.03 | 9 /33 | 3.36 | 12.53 | 0.59 | 14.05 | 2.41 | |
| 07.06.2024 | Västerbottens 3-dagars, etapp 1, sprint | H14 | 11.33 | 9 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2024 | Uppsala möte, lång | Medelsvår 3 km | 1.20.28 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Uppsala möte, medel | H14 | 58.54 | 37 /43 | 21.57 | 20.43 | 7.43 | 14.39 | 3.18 | |
| 15.10.2023 | Daladubbeln, patrull | H12 | 45.45 | 43 /249 | 0.48 | 9.27 | 0.10 | 12.21 | 2.38 | |
| 13.10.2023 | Lugnetsprinten | H12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2023 | Hjortsöndan | H16 | 33.27 | 20 /26 | 3.27 | 10.34 | 1.05 | 11.12 | 1.36 | |
| 09.09.2023 | Ungdoms-SM, lång | H15 | 1.06.42 | 72 /124 | 12.26 | 12.38 | 2.21 | 11.12 | 1.36 | |
| 08.09.2023 | Ungdoms-SM, sprint | H15 | 15.45 | 77 /125 | 1.04 | 7.21 | 0.30 | – | – | – |
| 13.08.2023 | Norrlandsmästerskapen, lång | H12 | 23.43 | 5 /15 | 2.42 | 11.08 | 1.16 | 12.51 | 2.58 | |
| 06.08.2023 | Klyftamo långdistans | H16 | 45.11 | 32 /70 | 2.09 | 9.24 | 0.27 | 11.14 | 1.43 | |
| 05.08.2023 | Klyftamo medeldistans | Svår 3km | 33.54 | 18 /71 | 6.16 | 11.36 | 2.09 | 11.14 | 1.43 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H12 | 42.26 | 80 /135 | 9.44 | 13.29 | 3.06 | 13.14 | 3.14 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H12 | 33.38 | 108 /135 | 11.53 | 16.02 | 5.40 | 13.14 | 3.14 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H12 | 24.40 | 24 /135 | 0.45 | 9.23 | 0.17 | 13.14 | 3.14 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H12 | 56.21 | 103 /135 | 16.00 | 16.51 | 4.47 | 13.14 | 3.14 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H12 | 27.23 | 23 /135 | 1.23 | (9.09) | 0.28 | 13.14 | 3.14 | |
| 03.06.2023 | Unionsmatchen | H 15-16 | 49.09 | 57 /87 | 3.40 | 9.27 | 0.42 | 12.05 | 2.16 | |
| 18.05.2023 | Swedish League, #5, medel (WRE) samt publiktävling | H12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2023 | Dubbeljakten Ulricehamn | H16 | 20.51 | 9 /16 | 0.41 | 10.10 | 0.20 | 12.14 | 2.19 | – |
| 22.04.2023 | Herkules Skogsdåd | H16 | 1.14.43 | 20 /23 | 19.30 | 13.32 | 3.32 | – | – | – |
| 13.11.2022 | O-event, dag 3, Zoorientering | H14 | 22.20 | 42 /101 | 2.46 | 11.09 | 1.23 | 10.43 | 1.06 | |
| 16.10.2022 | Daladubbeln, patrull | H12 | 54.51 | 130 /261 | 7.17 | 12.33 | 1.40 | 13.21 | 3.05 | |
| 24.09.2022 | DM, sprint, Västerbotten | H12 | 15.49 | 11 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2022 | DM, natt, Västerbotten | H12 | 39.22 | 7 /10 | 14.35 | 15.53 | 5.53 | 13.07 | 3.04 | |
| 04.09.2022 | DM, lång, Västerbotten | H12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | DM, medel, Västergötland | H14 | 22.57 | 4 /17 | 0.13 | 8.37 | 0.05 | 10.44 | 1.06 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H11 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H11 | 27.33 | 53 /99 | 6.26 | 14.26 | 3.22 | 12.21 | 2.14 | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H11 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.07.2022 | O-Ringen Indoor | Lätt | 12.14 | 39 /143 | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H11 | 26.23 | 26 /99 | 4.04 | 11.00 | 1.42 | 12.21 | 2.14 | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H11 | 1.02.16 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2022 | MTBO, Svenska Cupen, #3, lång | ÖM Kort | 34.37 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 14.11.2021 | O-event, dag 3, Zoorienteringen | H13 | 13.34 | 25 /97 | 0.00 | 10.18 | 0.00 | 11.56 | 1.06 | – |
| 14.11.2021 | O-event, dag 3, Zoorienteringen | H13 | 16.16 | 47 /97 | 0.28 | 12.21 | 0.21 | 11.56 | 1.06 | – |
| 12.11.2021 | O-event, dag 1, Sprint by Night | H13 | 15.53 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2021 | DM, medel, Västergötland | H14 | 23.37 | 7 /13 | 1.38 | 10.46 | 0.45 | – | – | – |