Løperprofil
Leah-Elise Klokkerengen Noremsaune
Løten
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.52
- Løpskapasitet
- 15.07
- O-evne
- 1.45
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.07
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 103 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 15.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2903 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,6827 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0786 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1181 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,1 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,63 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1373 |
| bomVekt | 2,91 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,635 |
| bomStorSigma | 0,8583 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0961 |
| havariVekt | 0,45 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4023 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4488,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.42
- Løpskapasitet
- 12.35
- O-evne
- 2.08
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 3.05
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 102 s
- Disk/brutt
- 8 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 22.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0177 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,267 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1904 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,42 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0025 |
| bomVekt | 1,58 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6215 |
| bomStorSigma | 0,8177 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0814 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,083 |
| havariVekt | 0,28 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2958,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3460,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.41
- Løpskapasitet
- 14.35
- O-evne
- 2.07
- Jevnhet ±
- 8,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.55
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,9
- Typisk bom
- 93 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 23.06.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1335 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2039 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0836 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1091 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,33 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,78 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1852 |
| bomVekt | 19,95 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5331 |
| bomStorSigma | 0,7953 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0443 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0658 |
| havariVekt | 1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0014 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7902 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0007 |
| fartSesongSin | −0,0019 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3440,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3938,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.11
- Løpskapasitet
- 10.38
- O-evne
- 1.32
- Jevnhet ±
- 10,5 %
- Usikkerhet ±
- 2.00
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 75 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 28.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1709 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0264 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,105 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1516 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,99 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1451 |
| bomVekt | 5,09 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3235 |
| bomStorSigma | 0,7796 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0305 |
| havariVekt | 0,63 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0008 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4468 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0018 |
| fartSesongSin | −0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2542,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2910,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 15 | 30.04.2025 Øst Mjøsa CUP #1 Klubb.m for ROK,Vang OL,Hamar OK, bom 5.50 | 35 | – |
| Bom over fem minutter | 15 | 30.04.2025 Øst Mjøsa CUP #1 Klubb.m for ROK,Vang OL,Hamar OK, bom 5.50 | 82 | – |
| Bom over ti minutter | 205 | hele karrieren siden 2022 | 205 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2025 | Øst Mjøsa CUP #2 | C | 33.17 | 8 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | Øst Mjøsa CUP #1 Klubb.m for ROK,Vang OL,Hamar OK | Åpen C | 23.36 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2025 | Mjøs-o-cup 1 | C-åpen | 24.01 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 06.10.2024 | Klubbmesterskap Løten o- lag | D 13-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2024 | Øst Mjøsa CUP #6 Klubb.m for ROK,Vang OL,Hamar OK | Åpen C | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2024 | Øst Mjøsa CUP #5 | C | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2024 | Klubbkøpp #8 | CD | 46.22 | 6 /6 | 10.58 | 28.06 | 6.39 | – | – | – |
| 04.07.2024 | Klubbkøpp #6 | N-Å | 43.49 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | C-åpen 10-16 | 55.12 | 15 /20 | 13.23 | 25.53 | 6.17 | 19.43 | 2.25 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | C-åpen 10-16 | 41.05 | 21 /28 | 5.43 | 21.42 | 3.01 | 19.43 | 2.25 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | C-åpen 10-16 | 53.20 | 10 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2024 | Øst Mjøsa CUP #4 | B | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2024 | Klubbkøpp #4 | BD | 46.00 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2024 | Øst Mjøsa CUP #3 | C | 1.29.56 | 14 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2024 | Mjøs-o-cup 3 | C-åpen | 25.22 | 7 /8 | 1.53 | 20.18 | 1.30 | 17.35 | 1.26 | |
| 23.05.2024 | Klubbkøpp#2 | CD | 34.59 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | Elgdilten | B-åpen 10-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2024 | Klubbkøpp #1 | CD | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2024 | Myrsprinten | C-åpen -16 | 39.08 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2023 | Klubbkøpp #8 | N-Å | 24.26 | 11 /13 | 1.26 | 16.31 | 0.58 | 13.52 | 1.28 | – |
| 14.09.2023 | Klubbkøpp #7 | N-Å | 50.28 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2023 | Klubbkøpp #5 | N-Å | 27.08 | 8 /9 | 3.11 | 14.02 | 1.39 | – | – | – |
| 22.06.2023 | Klubbkøpp #4 | N-Å | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2023 | Klubbkøpp #3 | Rå | 28.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2023 | Løvspretten | C-åpen 10-16 | 40.46 | 5 /11 | 3.21 | 19.33 | 1.36 | 17.15 | 1.25 | – |
| 28.05.2023 | Elgdilten | C-åpen 10-16 | 36.47 | 7 /11 | 3.08 | 20.10 | 1.43 | 17.15 | 1.25 | – |
| 18.05.2023 | Klubbkøpp #2 | Rå | 25.05 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2023 | Klubbkøpp #1 | Rå | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2023 | Myrsprinten | N1-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.03.2023 | Vang OL Vintercup 2 | N | 22.52 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2022 | EM-løpet/klubbkøpp #4 | Rå | 41.18 | 5 /9 | 3.51 | 13.55 | 1.18 | – | – | – |