Løperprofil
Lisbeth Hörnell
Domnarvet
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
68 løp
Sprintrankingen
9 løp
C-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.46
- Løpskapasitet
- 16.05
- O-evne
- 1.41
- Jevnhet ±
- 7,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.14
- Sikkerhet
- 43
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 68 (sist 18.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3529 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3501 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0768 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0131 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 17,71 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 42,66 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1744 |
| bomVekt | 294,47 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5432 |
| bomStorSigma | 0,8853 |
| antallBom | 151 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0255 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0781 |
| havariVekt | 25,87 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0256 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0092 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | −0,0029 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4282,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4731 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.04
- Løpskapasitet
- 10.56
- O-evne
- 0.08
- Jevnhet ±
- 5,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.18
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 65 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 18.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2997 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2847 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0539 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,026 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,2 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,75 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,741 |
| bomVekt | 53,82 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1687 |
| bomStorSigma | 0,643 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0429 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0841 |
| havariVekt | 3,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0047 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,423 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0011 |
| fartSesongSin | −0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4054,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4105,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.31
- Løpskapasitet
- 15.58
- O-evne
- 1.33
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 2.01
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 75 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 19.10.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,221 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,182 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0877 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1093 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,14 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,31 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,068 |
| bomVekt | 7,9 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3232 |
| bomStorSigma | 0,7093 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0549 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 0,35 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1453 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0017 |
| fartSesongSin | −0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3756,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4121,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.48
- Løpskapasitet
- 12.19
- O-evne
- 1.29
- Jevnhet ±
- 7,3 %
- Usikkerhet ±
- 3.23
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 93 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 11.08.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0339 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,212 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0731 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2189 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,98 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7683 |
| bomVekt | 7,04 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5332 |
| bomStorSigma | 0,8899 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0468 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,22 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9325 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2907,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3257,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 7 | 18.10.2026 Helg utan älg, etapp 2, medel, bom 9.03 | 60 | – |
| Bom over fem minutter | 7 | 18.10.2026 Helg utan älg, etapp 2, medel, bom 9.03 | 116 | – |
| Bom over ti minutter | 16 | 17.10.2026 Helg utan älg, etapp 1, lång, bom 16.23 | 536 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | Helg utan älg, etapp 2, medel | D70 | 53.10 | 23 /30 | 18.33 | 24.29 | 8.33 | 17.46 | 1.41 | |
| 17.10.2026 | Helg utan älg, etapp 1, lång | D70 | 1.01.18 | 13 /30 | 17.23 | 20.10 | 5.43 | 17.46 | 1.41 | |
| 04.10.2026 | Tuna Ting, dag 2, medel | D70 | 32.32 | 4 /11 | 1.45 | 17.13 | 0.56 | 17.46 | 1.41 | |
| 03.10.2026 | DM, lång, Dalarna + Tuna Ting, dag 1, lång | D70 | 51.48 | 7 /10 | 3.56 | 18.29 | 1.24 | 17.46 | 1.41 | |
| 27.09.2026 | Skärmjakten, dag 2, medel | D70 | 34.27 | 1 /5 | 2.43 | 17.46 | 1.24 | 17.37 | 1.31 | |
| 20.09.2026 | Veteran-SM, lång + publiktävling (medel) | D70 | 59.38 | 28 /49 | 8.37 | 17.35 | 2.32 | 17.37 | 1.31 | |
| 19.09.2026 | Veteran-SM, medel | D70 | 59.19 | 49 /69 | 16.29 | 23.09 | 6.26 | 17.37 | 1.31 | |
| 18.09.2026 | Veteran-SM, sprint | D70 | 13.52 | 10 /40 | 0.13 | 10.31 | 0.10 | 11.02 | 0.08 | |
| 09.08.2026 | Trampen, dag 2, lång | D70 | 51.44 | 2 /3 | 1.44 | 16.10 | 0.32 | 17.30 | 1.25 | |
| 08.08.2026 | Trampen, dag 1, medel | D70 | 47.19 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D70 Kort | 39.31 | 11 /54 | 0.59 | 15.36 | 0.23 | 17.29 | 1.26 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D70 Kort | 40.48 | 23 /54 | 9.43 | 19.18 | 4.36 | 17.29 | 1.26 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D70 Kort | 27.19 | 3 /54 | 1.14 | 14.34 | 0.39 | 17.29 | 1.26 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D70 Kort | 42.06 | 11 /54 | 2.56 | 16.05 | 1.07 | 17.29 | 1.26 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D70 Kort | 40.55 | 9 /54 | 1.16 | 15.35 | 0.29 | 17.29 | 1.26 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 70- | 41.30 | 11 /39 | 0.58 | 16.41 | 0.23 | 17.29 | 1.26 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 70- | 22.54 | 13 /19 | 0.35 | 11.28 | 0.18 | 11.29 | 0.10 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 70- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 70- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Ösaträffen, etapp 2, medel | D70 | 33.55 | 3 /13 | 5.22 | 17.42 | 2.48 | 18.20 | 1.37 | |
| 16.05.2026 | DOL-kampen, dag 1 | D70 | 46.18 | 9 /10 | 5.30 | 19.26 | 2.18 | 18.30 | 1.36 | |
| 26.10.2025 | Tweedaagse Noord-West Veluwe Day 2 | W70 | 43.21 | 3 /11 | 4.07 | 19.26 | 1.51 | 18.13 | 1.38 | |
| 25.10.2025 | Tweedaagse Noord-West Veluwe | W70 | 37.58 | 6 /11 | 10.59 | 23.21 | 6.45 | 18.13 | 1.38 | |
| 28.09.2025 | Skärmjakten, dag 2, medel | D70 | 41.41 | 3 /3 | 7.21 | 18.45 | 3.18 | 18.01 | 1.37 | |
| 27.09.2025 | Skärmjakten, dag 1, medel | D70 | 40.28 | 4 /5 | 3.47 | 17.59 | 1.41 | 18.01 | 1.37 | |
| 14.09.2025 | Veteran-SM, lång | D70 | 40.35 | 44 /89 | 4.12 | 17.27 | 1.48 | 18.01 | 1.37 | |
| 13.09.2025 | Veteran-SM, medel | D70 | 34.27 | 50 /95 | 1.21 | 17.12 | 0.40 | 18.01 | 1.37 | |
| 12.09.2025 | Veteran-SM, sprint | D70 | 16.15 | 35 /67 | 1.12 | 11.33 | 0.51 | 10.48 | 0.12 | |
| 30.08.2025 | Trampen, dag 1, medel | D70 | 51.32 | 2 /2 | 4.35 | 17.05 | 1.31 | 18.08 | 1.37 | |
| 11.07.2025 | Austrian O-Days 2025 - Stage 6 | W70 (CRET Ultravet) | 50.04 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2025 | Austrian O-Days 2025 - Stage 5 | W70 (CRET Ultravet) | 1.15.29 | 1 /4 | 6.08 | 18.29 | 1.30 | 18.14 | 1.38 | |
| 09.07.2025 | Austrian O-Days 2025 - Stage 4 | W70 (CRET Ultravet) | 1.02.57 | 2 /4 | 7.24 | 18.37 | 2.11 | 18.14 | 1.38 | |
| 08.07.2025 | Austrian O-Days 2025 - Stage 3 | W70 (CRET Ultravet) | 58.06 | 2 /4 | 10.35 | 20.29 | 3.44 | 18.14 | 1.38 | |
| 19.10.2024 | Daladubbeln, individuella öppna klasser (lördag) | Orange 3 km | 44.36 | 57 /114 | 3.11 | 16.56 | 1.13 | 17.19 | 1.25 | |
| 28.09.2024 | Skärmjakten, dag 1, lång | D70 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Swedish League, #11, jaktstartsfinal, förkortad lång + Tuna Ting, medel | D70 | 30.50 | 3 /4 | 1.40 | 16.21 | 0.53 | 17.47 | 1.37 | |
| 21.09.2024 | Swedish League, #10, medel (WRE) + Tuna Ting, lång | D70 | 58.20 | 4 /4 | 3.11 | 17.27 | 0.57 | 17.47 | 1.37 | |
| 15.09.2024 | DM, lång, Dalarna | D70 | 59.41 | 2 /2 | 3.56 | 15.48 | 1.02 | 17.47 | 1.37 | |
| 01.09.2024 | Veteran-SM, lång | D70 | 1.13.52 | 20 /34 | 4.42 | 18.21 | 1.10 | 17.47 | 1.37 | |
| 31.08.2024 | Veteran-SM, medel | D70 | 52.19 | 24 /46 | 7.08 | 18.55 | 2.35 | 17.45 | 1.40 | |
| 09.08.2024 | WMOC Long Final, 9.8.2024 | W70A | 1.17.27 | 47 /73 | 7.02 | 18.28 | 1.41 | 17.45 | 1.40 | |
| 07.08.2024 | WMOC Middle Final, 7.8.2024 | W70A | 59.17 | 68 /81 | 14.11 | 22.48 | 5.27 | 17.45 | 1.40 | |
| 06.08.2024 | WMOC Forest Qualification, 6.8.2024 | W70-1 | 54.56 | 12 /56 | 4.16 | 15.51 | 1.14 | 17.45 | 1.40 | |
| 04.08.2024 | WMOC Sprint Final, 4.8.2024 | W70A | 16.04 | 14 /80 | 0.11 | 9.34 | 0.07 | 10.06 | 0.11 | |
| 03.08.2024 | WMOC Sprint Qualification, 3.8.2024 | W70-3 | 16.25 | 17 /52 | 2.49 | 11.33 | 1.59 | 10.06 | 0.11 | |
| 30.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | D70 | 41.04 | 8 /18 | 3.59 | 18.05 | 1.45 | 17.44 | 1.29 | |
| 29.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 2, lång | D70 | 51.11 | 9 /18 | 2.31 | 16.35 | 0.49 | 17.44 | 1.29 | |
| 28.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | D70 | 38.15 | 11 /17 | 3.38 | 18.26 | 1.45 | 17.44 | 1.29 | |
| 12.05.2024 | DOL-kampen, dag 2 | D70 | 29.03 | 2 /5 | 4.09 | 16.52 | 2.25 | 17.44 | 1.36 | |
| 11.05.2024 | DOL-kampen, dag 1 | D70 | 24.06 | 2 /5 | 0.33 | 15.01 | 0.21 | 17.44 | 1.36 | |
| 01.05.2024 | Silverjakten | D70 | 32.23 | 3 /10 | 1.21 | 16.33 | 0.41 | 17.44 | 1.36 | |
| 30.09.2023 | Skärmjakten, dag 1, lång | D70 | 32.33 | 1 /2 | 0.52 | 15.37 | 0.25 | 17.55 | 1.42 | |
| 23.09.2023 | DM, medel, Dalarna | D70 | 33.49 | 3 /3 | 6.49 | 19.21 | 3.54 | 17.55 | 1.42 | |
| 03.09.2023 | DM, lång, Dalarna | D70 | 54.14 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2023 | DM, sprint, Dalarna | D70 | 17.41 | 1 /3 | 0.30 | 10.35 | 0.18 | 10.10 | 0.12 | |
| 27.08.2023 | IFK Mora OK, dag 2, medel | D70 | 1.00.28 | 2 /3 | 4.17 | 18.29 | 1.19 | 17.59 | 1.44 | |
| 19.08.2023 | Göteborg O-meeting, etapp 2, sprint | D70 | 16.40 | 2 /8 | 0.41 | 9.33 | 0.23 | 9.52 | 0.13 | |
| 18.08.2023 | Göteborg O-meeting, etapp 1, medel | D70 | 42.56 | 9 /11 | 2.25 | 17.39 | 1.00 | 17.59 | 1.44 | |
| 12.08.2023 | Tuna Ting, dag 1, medel | D70 | 53.19 | 5 /5 | 17.53 | 25.09 | 8.26 | 17.59 | 1.44 | |
| 05.08.2023 | NOK:s nationella, dag 1 | D70 | 42.22 | 8 /13 | 2.56 | 18.00 | 1.15 | 17.59 | 1.44 | |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | D70 | 46.31 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | D 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | D 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | D 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | D 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2023 | Midnattsolgaloppen | D70 | 52.34 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2023 | Midnattsolgaloppen | D70 | 54.20 | 8 /10 | 5.09 | 19.15 | 1.49 | 17.30 | 1.41 | |
| 27.06.2023 | Midnattsolgaloppen | D70 | 51.58 | 8 /10 | 8.02 | 22.00 | 3.24 | 17.30 | 1.41 | |
| 13.05.2023 | OL-touren Falun, medel | D70 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D70 | 44.49 | 10 /30 | 2.21 | 13.56 | 0.44 | 15.37 | 1.40 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D70 | 32.37 | 5 /30 | 1.26 | 13.59 | 0.37 | 15.37 | 1.40 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D70 | 58.45 | 16 /30 | 6.40 | 18.07 | 2.03 | 15.37 | 1.40 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D70 | 49.07 | 6 /30 | 3.35 | 13.39 | 1.00 | 15.37 | 1.40 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D70 | 51.54 | 13 /30 | 10.03 | 16.59 | 3.17 | 15.37 | 1.40 | |
| 16.07.2022 | WMOC 2022 Long Final | W70-A | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.07.2022 | WMOC 2022 Middle Final | W70-B | 32.40 | 1 /63 | 1.35 | 13.14 | 0.38 | 15.37 | 1.40 | |
| 13.07.2022 | WMOC 2022 Forest Qualification | W70-2 | 1.52.41 | 43 /63 | 47.01 | (28.43) | 11.59 | 15.37 | 1.40 | |
| 11.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Final | W70-A | 20.02 | 14 /64 | 1.56 | 10.26 | 1.00 | 9.52 | 0.17 | – |
| 10.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Qualification | W70-2 | 21.11 | 23 /63 | 6.49 | 12.43 | 4.05 | 9.52 | 0.17 | – |
| 03.07.2022 | 3+3 i Sälen | D70 | 32.45 | 5 /13 | 1.31 | 13.37 | 0.38 | 15.37 | 1.40 | |
| 02.07.2022 | 3+3 i Sälen | D70 | 52.04 | 4 /12 | 0.51 | 14.40 | 0.14 | 15.37 | 1.40 | |
| 01.07.2022 | 3+3 i Sälen | D70 | 31.32 | 2 /12 | 0.19 | 13.10 | 0.08 | 15.37 | 1.40 | |
| 06.06.2022 | Ösaträffen, dag 3, medel | D70 | 34.01 | 5 /13 | 1.02 | 15.12 | 0.28 | 16.05 | 1.07 | |
| 05.06.2022 | Ösaträffen, dag 2, medel | D70 | 39.46 | 6 /17 | 3.48 | 16.30 | 1.35 | 16.05 | 1.07 | |
| 04.06.2022 | Ösaträffen, dag 1, lång + Veteran-SM, ultralång | D70 | 37.11 | 3 /14 | 0.05 | 15.08 | 0.02 | 16.05 | 1.07 | |
| 23.04.2022 | Kvarnsvedsträffen | D70 | 35.33 | 2 /4 | 2.23 | 14.57 | 1.00 | 16.18 | 1.19 | |
| 24.10.2021 | Helg utan älg | D65 | 34.14 | 14 /33 | 3.45 | 16.51 | 1.51 | 16.50 | 1.29 | |
| 23.10.2021 | Helg utan älg | D65 | 59.05 | 21 /33 | 14.50 | 19.49 | 4.59 | 16.50 | 1.29 | |
| 17.10.2021 | Daladubbeln, individuella öppna klasser (söndag) | Medelsvår 3 km | 38.34 | 29 /89 | 0.43 | 15.08 | 0.17 | 16.04 | 1.18 | – |
| 03.10.2021 | Tuna Ting, medel | D65 | 47.36 | 3 /6 | 5.50 | 18.19 | 2.15 | 16.50 | 1.29 | |
| 02.10.2021 | Tuna Ting, lång | D65 | 54.21 | 4 /4 | 1.21 | 15.47 | 0.24 | 16.50 | 1.29 | |
| 19.09.2021 | Malmiafejden, dag 2 | D65 | 39.09 | 3 /6 | 2.15 | 15.47 | 0.54 | 16.20 | 0.54 | – |
| 18.09.2021 | Malmiafejden, dag 1 | D65 | 40.56 | 3 /4 | 2.36 | 16.07 | 1.01 | 16.20 | 0.54 | – |
| 29.08.2021 | Veteran-SM, lång | D65 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2021 | Veteran-SM, medel | D65 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2021 | Veteran-SM, sprint | D65 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2021 | Arosträffen | Medelsvår 3 km | 46.43 | 8 /16 | 4.22 | 16.45 | 1.34 | – | – | – |
| 11.08.2021 | Grövelsjöorienteringen, etapp 4, Valdalsbygget, medel | Lätt 2,5 km | 29.58 | 2 /10 | 5.12 | 14.37 | 2.32 | 14.18 | 0.53 | – |
| 10.08.2021 | Grövelsjöorienteringen, etapp 3, Lövåsen, lång | Lätt 2,5 km | 33.27 | 2 /10 | 0.53 | 13.33 | 0.21 | 14.18 | 0.53 | – |
| 08.08.2021 | Grövelsjöorienteringen, etapp 2, Nybo, lång | Lätt 2,5 km | 32.26 | 1 /5 | 0.23 | 13.20 | 0.09 | 14.18 | 0.53 | – |
| 07.08.2021 | Grövelsjöorienteringen, etapp 1, Nybo, medel | Lätt 2,5 km | 32.19 | 2 /7 | 1.23 | 13.30 | 0.35 | 14.18 | 0.53 | – |
| 01.08.2021 | Barkenträffen dag 2 | Lätt 2,5 km | 26.44 | 2 /9 | 0.44 | 14.09 | 0.23 | 14.18 | 0.53 | – |
| 31.07.2021 | Barkenträffen dag 1 | Lätt 2,5 km | 25.12 | 3 /10 | 0.07 | 14.09 | 0.04 | – | – | – |