Løperprofil
Karin Lind
Sundsvall
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
39 løp
B-rankingen
11 løp
C-rankingen
19 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.55
- Løpskapasitet
- 14.24
- O-evne
- 2.31
- Jevnhet ±
- 11,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.17
- Sikkerhet
- 27
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 117 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±2,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 40 (sist 17.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2396 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2432 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1102 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0164 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 11,73 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 26,68 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3086 |
| bomVekt | 252,56 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,761 |
| bomStorSigma | 0,9647 |
| antallBom | 122 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0512 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0608 |
| havariVekt | 17,91 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0186 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2731 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0051 |
| fartSesongSin | −0,0282 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3835,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4504,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.28
- Løpskapasitet
- 9.17
- O-evne
- 0.11
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.10
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 61 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 25.05.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1363 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2277 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1166 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,6 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0309 |
| bomVekt | 5,68 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1088 |
| bomStorSigma | 0,6543 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0571 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,21 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3444,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3512,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.31
- Løpskapasitet
- 13.37
- O-evne
- 1.53
- Jevnhet ±
- 11,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.05
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,9
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 01.06.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0601 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0639 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1116 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0679 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,82 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,29 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,101 |
| bomVekt | 39,44 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4672 |
| bomStorSigma | 0,7392 |
| antallBom | 35 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,055 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 2,51 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0054 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2368 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0037 |
| fartSesongSin | −0,0026 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3205,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3649,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.49
- Løpskapasitet
- 13.57
- O-evne
- 2.52
- Jevnhet ±
- 11,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.31
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 118 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 19 (sist 25.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0876 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0905 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1135 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0301 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 12,15 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0257 |
| bomVekt | 84,67 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7711 |
| bomStorSigma | 1,0261 |
| antallBom | 41 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0244 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 7,74 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0021 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8797 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3295,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3970,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 14 | 29.08.2026 DM, medel, Uppland, bom 9.32 | 49 | – |
| Bom over fem minutter | 14 | 29.08.2026 DM, medel, Uppland, bom 9.32 | 120 | – |
| Bom over ti minutter | 19 | 29.08.2026 DM, medel, Uppland, bom 16.17 | 199 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Daladubbeln, individuella öppna klasser (lördag) | Blå 3 km | 36.09 | 59 /180 | 1.06 | 12.12 | 0.22 | 16.55 | 2.31 | |
| 29.08.2026 | DM, medel, Uppland | Blå 3,0 | 1.29.40 | 18 /23 | 26.00 | (27.31) | 7.59 | 17.10 | 2.40 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D50 | 1.31.43 | 124 /144 | 17.05 | 19.32 | 3.38 | 16.46 | 2.31 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | Gul 2,5 | 32.29 | 12 /76 | 2.39 | 14.28 | 1.11 | 16.28 | 2.41 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D50 | 1.11.32 | 126 /144 | 19.09 | 22.11 | 5.56 | 16.46 | 2.31 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | Gul 2,5 | 24.24 | 12 /76 | 1.00 | 13.12 | 0.32 | 16.28 | 2.41 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D50 | 39.42 | 110 /144 | 4.44 | 15.23 | 1.50 | 16.46 | 2.31 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | Gul 2,5 | 26.20 | 22 /76 | 2.43 | 15.30 | 1.36 | 16.28 | 2.41 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D50 | 1.34.31 | 101 /144 | 6.12 | 16.18 | 1.04 | 16.46 | 2.31 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | Gul 2,5 | 1.33.05 | 51 /75 | 31.55 | (28.16) | 9.42 | 16.28 | 2.41 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D50 | 1.22.42 | 119 /144 | 10.52 | 16.15 | 2.08 | 16.46 | 2.31 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | Gul 2,5 | 41.31 | 25 /75 | 5.29 | 16.31 | 2.11 | 16.28 | 2.41 | |
| 05.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | D50 | 52.32 | 19 /33 | 3.38 | 14.33 | 1.00 | 16.46 | 2.31 | |
| 04.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 2, lång | D50 | 1.25.21 | 30 /34 | 8.55 | 17.05 | 1.47 | 16.46 | 2.31 | |
| 03.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | D50 | 40.42 | 21 /32 | 2.16 | 13.19 | 0.45 | 16.46 | 2.31 | |
| 07.06.2026 | Ösaträffen, etapp 3, lång | D50 | 1.08.10 | 27 /33 | 10.59 | 14.45 | 2.23 | 16.26 | 2.41 | |
| 06.06.2026 | Ösaträffen, etapp 2, medel | D50 | 55.15 | 35 /42 | 12.32 | 17.42 | 4.01 | 16.26 | 2.41 | |
| 05.06.2026 | Ösaträffen, etapp 1, medel | D50 | 42.53 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.02.2026 | SkidO, Svenska cupen, #8, medel (WRE) + Sundsvall SkiO Weekend, #3, medel | Öppen Lång | 2.22.14 | 10 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 14.02.2026 | SkidO, Svenska cupen, #7, sprint (WRE) + Sundsvall SkiO Weekend, #1, sprint | Öppen Lång | 41.46 | 7 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | DM, lång, Medelpad + Ångermanland | Svår 3,0 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.08.2025 | Norrlandsmästerskapen, medel | D50 | 52.38 | 11 /13 | 13.53 | 17.30 | 4.37 | 16.43 | 2.44 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D50 | 1.24.34 | 101 /115 | 16.03 | 16.41 | 3.10 | 16.47 | 2.41 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | Gul 2,5 | 26.57 | 15 /103 | 1.42 | 14.33 | 0.55 | 16.02 | 2.35 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D50 | 1.21.10 | 97 /115 | 13.43 | 16.56 | 2.52 | 16.47 | 2.41 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | Gul 2,5 | 50.17 | 18 /103 | 8.25 | 17.04 | 2.51 | 16.02 | 2.35 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D50 | 1.05.08 | 99 /115 | 6.34 | 19.21 | 1.57 | 16.47 | 2.41 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | Gul 2,5 | 22.59 | 4 /104 | 1.08 | 12.27 | 0.37 | 16.02 | 2.35 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D50 | 1.44.50 | 97 /115 | 22.29 | 18.16 | 3.55 | 16.47 | 2.41 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | Gul 2,5 | 37.10 | 12 /105 | 4.38 | 15.07 | 1.53 | 16.02 | 2.35 | |
| 08.06.2025 | Ösaträffen, dag 3, medel | D50 | 34.49 | 19 /34 | 1.07 | 13.12 | 0.25 | 16.19 | 2.26 | |
| 07.06.2025 | Ösaträffen, dag 2, lång | D50 | 1.13.44 | 23 /35 | 5.26 | 14.53 | 1.06 | 16.19 | 2.26 | |
| 06.06.2025 | Ösaträffen, dag 1, medel | D50 | 53.14 | 27 /38 | 6.07 | 16.22 | 1.53 | 16.19 | 2.26 | |
| 03.06.2025 | DM, medel, Medelpad | D45 | 58.01 | 3 /4 | 13.35 | 15.44 | 3.41 | 16.19 | 2.26 | |
| 01.06.2025 | Swedish League, #7, lång (WRE) + Tour de Medelpad, dag 2 | Orange 3,0 | 59.37 | 11 /55 | 5.57 | 13.20 | 1.20 | 15.49 | 2.00 | |
| 20.10.2024 | Daladubbeln, individuella öppna klasser (söndag) | Orange 3 km | 36.42 | 58 /86 | 0.50 | 17.47 | 0.24 | 16.28 | 1.53 | |
| 19.10.2024 | Daladubbeln, individuella öppna klasser (lördag) | Orange 3 km | 36.15 | 21 /114 | 2.17 | 13.46 | 0.52 | 16.28 | 1.53 | |
| 31.08.2024 | Veteran-SM, medel | D60 | 50.55 | 48 /59 | 2.20 | 16.22 | 0.45 | 16.45 | 2.38 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | Lätt 2,5 | 58.19 | 76 /110 | 29.50 | (31.14) | 15.58 | 18.11 | 3.47 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | Lätt 2,5 | 47.38 | 54 /109 | 12.36 | 19.43 | 5.13 | 18.11 | 3.47 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | Etappstart Medelsvår 3,3 | 52.49 | 58 /151 | 9.04 | 16.57 | 2.55 | 16.25 | 2.11 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | Lätt 2,5 | 40.43 | 46 /113 | 12.09 | 17.52 | 5.20 | 18.11 | 3.47 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | Lätt 2,5 | 1.02.12 | 74 /113 | 11.51 | 24.42 | 4.42 | 18.11 | 3.47 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | Lätt 2,5 | 24.51 | 9 /94 | 3.12 | 13.42 | 1.46 | 18.11 | 3.47 | |
| 30.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | D45 | 1.12.06 | 25 /30 | 19.53 | 21.36 | 5.57 | 16.58 | 2.47 | |
| 29.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 2, lång | D45 | 1.36.40 | 19 /26 | 22.27 | 17.13 | 4.00 | 16.58 | 2.47 | |
| 28.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | D45 | 1.01.24 | 18 /25 | 8.39 | 18.14 | 2.34 | 16.58 | 2.47 | |
| 09.06.2024 | Ösaträffen, dag 4, lång | D45 | 1.29.38 | 14 /15 | 15.20 | 16.08 | 2.46 | 16.58 | 2.47 | |
| 08.06.2024 | Ösaträffen, dag 3, medel | D45 | 55.34 | 20 /31 | 8.46 | 15.18 | 2.25 | 16.58 | 2.47 | |
| 07.06.2024 | Ösaträffen, dag 2, lång | D45 | 1.24.17 | 22 /26 | 6.22 | 15.36 | 1.11 | 16.58 | 2.47 | |
| 06.06.2024 | Ösaträffen, dag 1, medel | D45 | 56.53 | 24 /27 | 9.34 | 15.46 | 2.39 | 16.58 | 2.47 | |
| 26.05.2024 | Faxeträffen, dag 2, medel | D45 | 56.17 | 7 /7 | 7.14 | 14.41 | 1.53 | 16.42 | 2.18 | |
| 25.05.2024 | Faxeträffen, dag 1, sprint | D45 | 24.07 | 4 /6 | 1.45 | 9.54 | 0.43 | – | – | – |
| 25.05.2024 | Faxeträffen, dag 1, medel | D45 | 1.01.06 | 6 /8 | 7.12 | 14.49 | 1.45 | 16.42 | 2.18 | |
| 19.05.2024 | Tour de Medelpad, dag 3, medel + DM, medel, Medelpad | D45 | 1.11.42 | 9 /9 | 23.05 | 21.16 | 6.51 | 16.42 | 2.18 | |
| 21.04.2024 | Uppsala möte, lång | Medelsvår 3 km | 42.12 | 22 /48 | 1.49 | 16.23 | 0.42 | 16.45 | 2.07 | |
| 10.02.2024 | SkidO, SM/JSM (Svenska cupen), medel + Sundsvall SkiO Weekend, #1, medel | D45 | 1.11.38 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 10.02.2024 | SkidO, Svenska cupen, sprint + Sundsvall SkiO Weekend, #2, sprint | D45 | 28.48 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 7 gemensamma kontroller | 54.14 | 37 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 4 | 54.14 | 40 /42 | 21.11 | 23.29 | 9.10 | 18.26 | 1.54 | |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | D45 | 1.10.10 | 11 /12 | 5.31 | 21.05 | 1.39 | 18.26 | 1.54 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | Lätt 2,5 | 38.09 | 32 /75 | 2.41 | 17.22 | 1.13 | 18.28 | 1.55 | – |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | Lätt 2,5 | 26.43 | 21 /75 | 0.17 | 15.39 | 0.10 | 18.28 | 1.55 | – |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | Lätt 2,5 | 33.31 | 35 /75 | 1.58 | 17.31 | 1.02 | 18.28 | 1.55 | – |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | Lätt 2,5 | 57.10 | 37 /75 | 5.24 | 19.06 | 1.56 | 18.28 | 1.55 | – |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | Lätt 2,5 | 1.17.51 | 40 /75 | 10.13 | 21.48 | 3.00 | 18.28 | 1.55 | – |
| 01.07.2023 | 3+3 i Sälen | Medelsvår 3 km | 47.42 | 54 /106 | 2.55 | 15.57 | 0.59 | 16.32 | 2.24 | |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | B-åpen 17-/Medelsvår 3 km/5 km | 44.30 | 8 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2023 | Midnattsolgaloppen | B-åpen 17-/Medelsvår 3 km/5 km | 1.00.49 | 6 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2023 | Midnattsolgaloppen | B-åpen 17-/Medelsvår 3 km/5 km | 1.14.57 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.06.2023 | Midnattsolgaloppen | B-åpen 17-/Medelsvår 3 km/5 km | 49.29 | 8 /19 | 7.46 | 16.24 | 2.34 | 16.28 | 2.24 | – |
| 06.06.2023 | Ösaträffen, dag 4, lång | Medelsvår 5 km | 1.22.30 | 8 /14 | 12.46 | 16.53 | 2.37 | 16.27 | 2.25 | – |
| 05.06.2023 | Ösaträffen, dag 3, medel | Medelsvår 5 km | 1.35.44 | 11 /14 | 14.40 | 18.45 | 2.52 | 16.27 | 2.25 | – |
| 04.06.2023 | Ösaträffen, dag 2, lång | Medelsvår 5 km | 1.12.20 | 16 /30 | 6.24 | 14.14 | 1.16 | 16.27 | 2.25 | – |
| 03.06.2023 | Ösaträffen, dag 1, medel | Medelsvår 5 km | 1.05.59 | 14 /19 | 6.57 | 14.32 | 1.32 | 16.27 | 2.25 | – |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | D45 | 1.06.57 | 5 /6 | 5.33 | 20.21 | 1.41 | 17.16 | 1.02 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D55 Kort | 46.08 | 38 /118 | 0.59 | 15.34 | 0.20 | 16.23 | 0.56 | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D55 Kort | 41.55 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D55 Kort | 53.43 | 50 /118 | 1.57 | 17.01 | 0.37 | 16.23 | 0.56 | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D55 Kort | 58.41 | 67 /118 | 2.31 | 17.59 | 0.46 | 16.23 | 0.56 | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D55 Kort | 56.21 | 49 /118 | 3.54 | 16.51 | 1.10 | 16.23 | 0.56 | – |
| 26.05.2022 | Tour de Medelpad, dag 1, medel | Medelsvår 3 km | 44.43 | 15 /40 | 2.46 | 17.16 | 1.04 | – | – | – |
| 16.10.2021 | Daladubbeln, individuella öppna klasser (lördag) | Svår 3 km | 48.03 | 103 /144 | 7.54 | 16.34 | 2.43 | – | – | – |