Løperprofil
Søren Schwartz
OK Pan Århus
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.13
- Løpskapasitet
- 6.46
- O-evne
- 0.27
- Jevnhet ±
- 8,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.34
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 1,5
- Typisk bom
- 66 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 18.02.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,513 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5431 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0809 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0755 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,59 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,81 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5394 |
| bomVekt | 76,16 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1922 |
| bomStorSigma | 0,6123 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,04 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 1,82 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0034 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,6653 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0069 |
| fartSesongSin | −0,003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1802 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1920,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.47
- Løpskapasitet
- 6.35
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 6,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.37
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 17.02.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2075 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2902 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0596 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0869 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,18 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,959 |
| bomVekt | 11,51 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,223 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0563 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0849 |
| havariVekt | 0,4 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0025 |
| fartSesongSin | 0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2442,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2516,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 64 | 12.02.2024 Portugal "O" Meeting 2024 - Day 3, bom 3.04 | 270 | – |
| Bom over fem minutter | 335 | hele karrieren siden 2014 | 335 | – |
| Bom over ti minutter | 335 | hele karrieren siden 2014 | 335 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Chassing/Caza | M-SUPERELITE | 51.08 | 46 /69 | 2.54 | 7.27 | 0.25 | 7.06 | 0.19 | |
| 17.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Sprint | M-SUPERELITE | 16.48 | 51 /67 | 0.02 | 6.04 | 0.01 | 6.41 | 0.12 | – |
| 16.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Middle/Media | M-SUPERELITE | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Long/Larga | M-SUPERELITE | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 4 | Difficult Long | 20.14 | 1 /42 | 0.30 | 5.34 | 0.08 | 6.51 | 0.14 | |
| 12.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 3 | ME | 41.20 | 12 /66 | 4.08 | 7.03 | 0.42 | 6.51 | 0.14 | |
| 11.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 2 | Dificult Long | 47.00 | 1 /21 | 0.27 | 6.09 | 0.04 | 6.51 | 0.14 | |
| 16.07.2023 | Hallands 3-dagars, etapp 3, lång, jaktstart | H21 | 1.08.01 | 7 /51 | 1.58 | 7.15 | 0.13 | 7.20 | 0.12 | |
| 15.07.2023 | Hallands 3-dagars, etapp 2, lång | H21 | 58.59 | 11 /56 | 1.16 | 6.56 | 0.09 | 7.20 | 0.12 | |
| 14.07.2023 | Hallands 3-dagars, etapp 1, medel | H21 | 25.18 | 10 /55 | 0.01 | 6.57 | 0.00 | 7.20 | 0.12 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | AL-åpen | 30.58 | 2 /118 | 1.41 | 7.05 | 0.23 | 7.20 | 0.12 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | AL-åpen | 52.00 | 3 /118 | 0.16 | 6.49 | 0.02 | 7.20 | 0.12 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | AL-åpen | 31.54 | 3 /118 | 0.46 | 7.23 | 0.11 | 7.20 | 0.12 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | AL-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2022 | Påskeløbet 3. etape | H21AK | 34.16 | 1 /60 | 0.57 | 6.22 | 0.11 | 7.10 | 0.16 | |
| 15.04.2022 | Påskeløbet 2. etape | H21AK | 24.02 | 1 /63 | 0.28 | 6.26 | 0.07 | 7.10 | 0.16 | |
| 14.04.2022 | Påskeløbet 1. etape | H21AK | 35.04 | 1 /61 | 0.09 | 6.39 | 0.02 | 7.10 | 0.16 | |
| 26.03.2022 | Danish Spring, Mellemdistance/Mellemdistance, Åbne baner | Open 1 | 40.40 | 1 /10 | 0.34 | 6.56 | 0.06 | 8.23 | 0.36 | – |
| 06.06.2021 | DM sprint, Sprint stafet | D/H21 3 common controls | 18.00 | 4 /20 | 0.08 | 5.36 | 0.02 | – | – | – |
| 06.06.2021 | DM sprint, Sprint stafet | D/H21, DH 21:bAbBbB | 18.00 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 02.03.2014 | Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 14 | Herrer | 38.47 | 5 /26 | 0.33 | 6.41 | 0.06 | 8.26 | 0.36 | – |
| 28.02.2014 | Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 12 | Herrer | 1.32.09 | 9 /13 | 5.05 | 8.15 | 0.27 | – | – | – |