Løperprofil
Hanna Thunshelle Bakke
Tyrving
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.08
- Løpskapasitet
- 9.55
- O-evne
- 1.13
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.49
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 26.08.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1309 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2031 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0786 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2252 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,33 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0739 |
| bomVekt | 1,37 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4129 |
| bomStorSigma | 0,7602 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0754 |
| havariVekt | 0,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2640,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2965 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.58
- Løpskapasitet
- 8.47
- O-evne
- 0.11
- Jevnhet ±
- 5,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.43
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 61 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 08.04.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0805 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,17 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0552 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,077 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,4 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,43 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0231 |
| bomVekt | 11,28 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1183 |
| bomStorSigma | 0,6334 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0766 |
| havariVekt | 0,93 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,3904 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3256,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3323,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.00
- Løpskapasitet
- 12.00
- O-evne
- 2.00
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.44
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 30.06.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0607 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0094 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0866 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1168 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,13 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,41 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1368 |
| bomVekt | 9,25 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4671 |
| bomStorSigma | 0,8579 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0443 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0661 |
| havariVekt | 0,97 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0003 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0924 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2833,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3305,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.35
- Løpskapasitet
- 8.18
- O-evne
- 1.17
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 1.37
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 12.11.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4177 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4681 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1004 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1562 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,05 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,53 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8496 |
| bomVekt | 3,38 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4066 |
| bomStorSigma | 0,8205 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,034 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,15 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1985,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2292,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 46 | 30.06.2024 Sørlandsgaloppen 2024, bom 2.33 | 46 | – |
| Bom over fem minutter | 50 | 30.06.2024 Sørlandsgaloppen 2024, bom 7.44 | 122 | – |
| Bom over ti minutter | 173 | hele karrieren siden 2021 | 173 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2025 | KM sprint individuelt AOOK | C-åpen 10-16 | 13.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2025 | Oslo city cup løp 3 | AK-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2025 | Oslo City Cup løp 2 | Åpen kort | 14.15 | 2 /12 | 1.02 | 9.43 | 0.42 | 9.26 | 0.10 | – |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | ÅK | 14.39 | 8 /30 | 1.37 | 10.34 | 1.10 | 9.26 | 0.10 | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 10-16 | 55.16 | 6 /14 | 12.41 | 17.31 | 4.01 | 14.46 | 1.57 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 10-16 | 26.23 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 10-16 | 32.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 13-14 | 30.52 | 36 /143 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 5 | d13-14 | 1.12.16 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2024 | Knut Valstads Minneløp | C-åpen 10-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 2 | D13-14 | 1.19.27 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2024 | Huldersprinten | B-åpen 10-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2024 | Obos Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 1 | D13-14 | 52.50 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2024 | Obos Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 1 | D13-14 | 30.01 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Oslo City Cup - Finale | DR | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | DRekrutt | 15.46 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | DRekrutt | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 2 | D rekrutt | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | D rekrutt | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | U2 | 12.48 | 3 /63 | 0.24 | 10.43 | 0.20 | – | – | – |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | U2 | 22.47 | 17 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | U2 | 16.40 | 9 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 30.10.2023 | Skumringskampen løp nr. 6 | D 11-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 23.10.2023 | Skumringskampen løp nr. 5 | C-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | C-åpen 10-16 | 1.44.24 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2023 | Skumringskampen 4. løp | C-åpen | 58.34 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 11.10.2023 | Skumleløpet | C - Flaggermus | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2023 | Midtsommerløpet | C-åpen 10-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2023 | Midtsommersprinten | C-åpen 10-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2023 | Foll-O-karusellen #1 | C-åpen 10-16 | 39.06 | – | 2.31 | 16.24 | 1.03 | 14.48 | 1.07 | – |
| 02.05.2023 | Oslo City Cup nr. 4 - 2023 | D rekrutt | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2021 | Tyrving IL Klubbmesterskap | D9-12 | 32.20 | – | 3.22 | 15.40 | 1.38 | – | – | – |
| 29.05.2021 | Treningsløp for Tyrvings ungdommer | C | 48.41 | 2 /4 | 4.02 | 16.50 | 1.24 | – | – | – |