Løperprofil
Linda Tran Fladmoe
Koll
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
16 løp
Sprintrankingen
8 løp
C-rankingen
6 løp
N-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
nr. 1723 av 2067
Nr. 1723 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 126 av 133 i klassen D40–44 · nr. 23 av 24 i 1984-kullet
- Forventet kmtid
- 18.21
- Løpskapasitet
- 15.27
- O-evne
- 2.54
- Jevnhet ±
- 23,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.37
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 129 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 01.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2885 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3008 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,2322 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0327 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,79 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,69 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3867 |
| bomVekt | 87 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8604 |
| bomStorSigma | 0,9477 |
| antallBom | 58 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0447 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0437 |
| havariVekt | 6,65 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,017 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7258 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0036 |
| fartSesongSin | −0,0017 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4112,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4883,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 621 av 1119
Nr. 621 av 1119 blant kvinner i Norge · nr. 37 av 59 i klassen D40–44 · nr. 5 av 10 i 1984-kullet
- Forventet kmtid
- 8.55
- Løpskapasitet
- 8.24
- O-evne
- 0.31
- Jevnhet ±
- 6,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.18
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 1,6
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 05.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,036 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,033 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0628 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0327 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,76 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,68 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,803 |
| bomVekt | 111,06 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4507 |
| bomStorSigma | 0,8281 |
| antallBom | 17 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0565 |
| havariVekt | 4,1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9187 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,002 |
| fartSesongSin | 0,0006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3116 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3307,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.04
- Løpskapasitet
- 11.49
- O-evne
- 2.16
- Jevnhet ±
- 10,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.44
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 111 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 19.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0786 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0898 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1031 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0507 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,64 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,28 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9899 |
| bomVekt | 32,41 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7138 |
| bomStorSigma | 0,8773 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0365 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0685 |
| havariVekt | 2,54 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9577 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0009 |
| fartSesongSin | −0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2787,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3321,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.45
- Løpskapasitet
- 7.44
- O-evne
- 1.01
- Jevnhet ±
- 12,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.22
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 12.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4912 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,583 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1251 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1448 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,14 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,92 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7997 |
| bomVekt | 11,62 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2866 |
| bomStorSigma | 0,7461 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0305 |
| havariVekt | 0,63 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0014 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,3816 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0015 |
| fartSesongSin | 0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1850,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2091,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 10 | 25.08.2026 OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 2, bom 2.50 | 71 | nr. 4946 |
| Bom over fem minutter | 13 | 25.08.2026 OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 2, bom 5.51 | 108 | nr. 6543 |
| Bom over ti minutter | 213 | 06.04.2025 Smaaleneneløpet, bom 10.02 | 213 | nr. 3658 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 3 og Kolls klubbmesterskap | Kort c | 25.49 | 6 /20 | 1.33 | 13.10 | 0.47 | 18.28 | 2.56 | |
| 25.08.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 2 | d mellom | 1.05.18 | 10 /21 | 10.01 | 22.31 | 3.27 | 21.06 | 3.19 | |
| 16.06.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 6 | d mellom | 1.26.26 | 14 /18 | 12.13 | (35.47) | 5.03 | 19.47 | 3.25 | |
| 26.05.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 3 | Kort c | 39.30 | 9 /20 | 6.20 | 16.55 | 2.45 | 16.56 | 3.25 | |
| 19.05.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 2 | Kort c | 21.31 | 6 /25 | 2.15 | 13.10 | 1.26 | 16.56 | 3.25 | |
| 05.05.2026 | Oslo City Cup - Finale | ÅpenLang | 16.29 | 32 /95 | 0.07 | 7.57 | 0.03 | 9.07 | 0.33 | |
| 28.04.2026 | Oslo City Cup løp 4 | ÅL | 25.41 | 21 /45 | 1.32 | 8.55 | 0.32 | 9.21 | 0.36 | |
| 21.04.2026 | Oslo City Cup løp 3 | ÅL | 35.57 | 48 /87 | 10.12 | 11.25 | 3.15 | 9.21 | 0.36 | |
| 19.04.2026 | Halden O-Meeting Lang | C-åpen 17- | 39.45 | 6 /15 | 3.04 | 15.09 | 1.12 | 14.13 | 2.08 | |
| 18.04.2026 | Halden O-Meeting Mellom | C-åpen 17- | 31.00 | 4 /16 | 8.42 | 14.41 | 4.13 | 14.13 | 2.08 | |
| 14.04.2026 | Oslo City Cup løp 2 | D 40- | 26.37 | 17 /23 | 6.07 | 10.52 | 2.30 | 9.21 | 0.36 | |
| 26.08.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3, 3. løp høst | d mellom | 56.07 | 25 /29 | 8.13 | 23.53 | 3.30 | 19.44 | 4.09 | |
| 03.06.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 3 | d mellom | 1.11.27 | 18 /22 | 17.35 | (30.22) | 7.28 | 18.58 | 4.12 | |
| 22.04.2025 | Oslo city cup løp 3 | D40- | 36.45 | 19 /22 | 7.21 | 11.33 | 2.19 | 9.43 | 0.30 | |
| 06.04.2025 | Smaaleneneløpet | C Åpen 17- | 38.24 | 7 /16 | 10.55 | 18.08 | 5.09 | 14.56 | 2.29 | |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | C-åpen 17- | 42.54 | 3 /20 | 8.47 | 15.00 | 3.04 | 14.56 | 2.29 | |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | D40- | 29.00 | 26 /31 | 2.21 | 9.53 | 0.48 | 9.43 | 0.30 | |
| 17.09.2024 | Obos Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 5 | d mellom | 1.35.30 | 18 /19 | 36.23 | (41.44) | 15.54 | 18.19 | 4.31 | |
| 27.08.2024 | Obos Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 2 | n/c åpen 13+ | 33.20 | 5 /8 | 12.23 | 18.52 | 7.01 | 16.51 | 3.53 | |
| 11.06.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 6 | n/c åpen 13+ | 41.46 | 3 /9 | 6.21 | 18.03 | 2.45 | 17.25 | 3.52 | |
| 04.06.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 5 | n/c åpen 13+ | 27.37 | 4 /6 | 8.47 | 16.58 | 5.24 | 17.25 | 3.52 | |
| 28.05.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 4 | d mellom | 1.20.52 | 17 /19 | 40.15 | (27.28) | 13.40 | 17.55 | 4.19 | |
| 21.05.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 3 | d mellom | 59.59 | 13 /22 | 17.15 | 17.57 | 5.10 | 17.55 | 4.19 | |
| 30.04.2024 | Oslo City Cup - Finale | ÅL | 25.31 | 18 /31 | 3.16 | 9.39 | 1.14 | 9.21 | 0.29 | – |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | ÅL | 33.26 | 14 /23 | 8.25 | 12.30 | 3.09 | 9.21 | 0.29 | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | C-åpen 17- | 42.42 | 12 /32 | 6.31 | 15.07 | 2.18 | 13.56 | 1.44 | – |
| 13.04.2024 | Halden O-Meeting Mellom | C-åpen 17- | 31.12 | 4 /29 | 3.06 | 12.19 | 1.13 | 13.56 | 1.44 | – |
| 26.09.2023 | Nordmarka 1-2-3 Høst- løp 8 | d mellom | 45.12 | 7 /14 | 5.48 | 17.56 | 2.18 | 19.21 | 2.58 | – |
| 12.09.2023 | Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 6 | n-åpen | 11.59 | – | 0.39 | 8.02 | 0.26 | 10.03 | 0.46 | |
| 05.09.2023 | Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 5 | n-åpen | 17.00 | – | 0.21 | 9.38 | 0.12 | 10.03 | 0.46 | |
| 29.08.2023 | Nordmarka 1-2-3 Høst- løp 4 | n-åpen | 18.51 | – | 0.34 | 10.41 | 0.19 | 11.32 | 1.04 | |
| 23.06.2023 | O-festivalen sprint øvrige klasser | C-åpen 10-16 | 17.58 | 2 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2023 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 5 | n-åpen | 25.06 | – | 2.09 | 14.17 | 1.13 | 11.14 | 1.18 | – |
| 06.06.2023 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 4 | n-åpen | 14.45 | 4 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2023 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 3 | mellom | 1.05.16 | 26 /27 | 17.25 | 25.34 | 6.49 | 20.40 | 3.39 | – |
| 23.05.2023 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 2 | n-åpen | 21.47 | – | 6.14 | 11.56 | 3.25 | – | – | – |
| 16.05.2023 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 1 | mellom | 1.10.47 | 11 /11 | 27.50 | (29.20) | 11.32 | 20.40 | 3.39 | – |
| 02.05.2023 | Oslo City Cup nr. 4 - 2023 | ÅK | 9.26 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM sprint med Trimtex-cup | C-åpen 17- | 14.42 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |