Løperprofil
Leo Bergstad
IFK Kiruna
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
10 løp
B-rankingen
29 løp
C-rankingen
38 løp
N-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.55
- Løpskapasitet
- 9.06
- O-evne
- 0.49
- Jevnhet ±
- 11,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.16
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 2,4
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±1,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 18.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2207 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2007 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1121 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0273 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 6,83 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,06 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,891 |
| bomVekt | 110,18 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4017 |
| bomStorSigma | 0,4255 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0239 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 8,41 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0197 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,6486 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0036 |
| fartSesongSin | −0,0155 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2421 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2639,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.00
- Løpskapasitet
- 9.17
- O-evne
- 1.43
- Jevnhet ±
- 12,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.37
- Sikkerhet
- 18
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,0 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juli (±1,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 29 (sist 09.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,325 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3148 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1249 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0544 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,63 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 17,51 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9046 |
| bomVekt | 150,47 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5106 |
| bomStorSigma | 0,8187 |
| antallBom | 63 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0549 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0769 |
| havariVekt | 9,64 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0145 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2555 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0126 |
| fartSesongSin | 0,0018 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2184,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2590 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.21
- Løpskapasitet
- 8.56
- O-evne
- 1.25
- Jevnhet ±
- 9,0 %
- Usikkerhet ±
- 1.22
- Sikkerhet
- 16
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i august (±2,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 38 (sist 15.10.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3561 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3576 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0902 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1247 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,77 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 16 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7688 |
| bomVekt | 81,73 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4791 |
| bomStorSigma | 0,8972 |
| antallBom | 61 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0342 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0664 |
| havariVekt | 3,5 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0904 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0172 |
| fartSesongSin | 0,015 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2109,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2443,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.34
- Løpskapasitet
- 6.16
- O-evne
- 1.18
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.48
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 24.10.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6991 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,7915 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0876 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2132 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,7 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8077 |
| bomVekt | 5,2 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5008 |
| bomStorSigma | 0,7905 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,034 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7774 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0014 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1496,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1809,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 5 | 18.10.2026 Daladubbeln, patrull, bom 2.08 | 141 | – |
| Bom over fem minutter | 162 | 09.08.2025 Norrlandsmästerskapen, lång, bom 5.20 | 208 | – |
| Bom over ti minutter | 342 | 21.04.2025 Uppsala möte, lång, bom 13.11 | 342 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | Daladubbeln, patrull | H16 | 1.24.53 | 113 /215 | 6.27 | 10.02 | 0.46 | 9.56 | 0.49 | |
| 16.10.2026 | Lugnetsprinten | H16 | 18.22 | 12 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H15 | 53.02 | 89 /166 | 6.36 | 10.55 | 1.21 | 10.07 | 0.44 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H15 | 33.31 | 23 /166 | 3.26 | 9.03 | 0.56 | 10.07 | 0.44 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H15 | 30.40 | 75 /166 | 2.05 | 10.57 | 0.45 | 10.07 | 0.44 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H15 | 1.10.18 | 116 /166 | 2.53 | 12.39 | 0.31 | 10.07 | 0.44 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H15 | 53.54 | 69 /166 | 2.50 | 9.53 | 0.31 | 10.07 | 0.44 | |
| 01.07.2026 | Tjust 2-dagars, dag 2, lång | H16 | 42.24 | 12 /60 | 0.28 | 7.56 | 0.05 | 10.07 | 0.44 | |
| 30.06.2026 | Tjust 2-dagars, dag 1, medel | H16 | 36.12 | 40 /61 | 3.51 | 10.19 | 1.06 | 9.59 | 0.51 | |
| 11.04.2026 | Lännamedeln | H16 | 39.36 | 13 /24 | 3.00 | 10.00 | 0.45 | 10.01 | 0.50 | – |
| 05.04.2026 | Kolmårdsmedeln (Swedish League, #2, WRE) | H16 | 26.13 | 16 /66 | 0.17 | 8.16 | 0.05 | 10.01 | 0.50 | – |
| 03.04.2026 | Påsk-OL | H16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2026 | SkidO, JSM/USM/VSM (Svenska cupen, #10, även seniorer), sprint | H15 | 16.57 | 5 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 21.03.2026 | SkidO, SM/JSM/USM/VSM (Svenska cupen, #9), lång | H15 | 48.17 | 4 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 08.02.2026 | SkidO, DM, medel, Norrbotten, Publiktävling WC/JWSOC/EYSOC | H16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2025 | Daladubbeln, patrull | H16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2025 | Lugnetsprinten | H14 | 17.08 | 23 /42 | – | – | – | – | – | – |
| 09.08.2025 | Norrlandsmästerskapen, lång | H14 | 55.39 | 12 /20 | 5.39 | 12.00 | 1.13 | 11.52 | 1.47 | |
| 08.08.2025 | Norrlandsmästerskapen, sprint | H14 | 15.40 | 11 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H14 | 36.39 | 96 /154 | 3.22 | 11.17 | 1.02 | 11.53 | 1.45 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H14 | 35.12 | 53 /154 | 3.04 | 10.01 | 0.52 | 11.53 | 1.45 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H14 | 38.41 | 90 /154 | 9.21 | 13.03 | 3.09 | 11.53 | 1.45 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H14 | 37.34 | 51 /154 | 3.32 | 9.44 | 0.55 | 11.53 | 1.45 | |
| 06.07.2025 | Eskilstuna Weekend, etapp 3, lång | H14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.07.2025 | Eskilstuna Weekend, etapp 2, lång | H14 | 52.20 | 17 /24 | 8.07 | 12.56 | 2.00 | 11.53 | 1.45 | |
| 04.07.2025 | Eskilstuna Weekend, etapp 1, medel | H14 | 33.11 | 17 /24 | 3.58 | 10.16 | 1.14 | 11.53 | 1.45 | |
| 08.06.2025 | Västerbottens 3-dagars, dag 3, medel | H14 | 25.41 | 5 /8 | 1.20 | 11.25 | 0.36 | 12.10 | 1.38 | |
| 07.06.2025 | Västerbottens 3-dagars, dag 2, lång | H14 | 34.13 | 3 /7 | 3.02 | 10.32 | 0.56 | 12.10 | 1.38 | |
| 06.06.2025 | Västerbottens 3-dagars, dag 1, medel | H14 | 21.01 | 3 /9 | 0.04 | 9.08 | 0.02 | 12.10 | 1.38 | |
| 01.06.2025 | Älvsby IF OK:s vårtävling, lång | H14 | 29.11 | 2 /4 | 0.35 | 10.01 | 0.12 | 12.10 | 1.38 | |
| 31.05.2025 | Älvsby IF OK:s vårtävling, medel | H14 | 29.52 | 3 /3 | 2.17 | 12.21 | 0.57 | 12.56 | 2.02 | |
| 25.05.2025 | BAIK:s vårtävling, lång | H14 | 40.22 | 1 /3 | 3.54 | 10.50 | 1.03 | 12.56 | 2.02 | |
| 24.05.2025 | BAIK:s vårtävling, medel | H14 | 32.23 | 1 /1 | 3.22 | 10.27 | 1.05 | 12.56 | 2.02 | |
| 21.04.2025 | Uppsala möte, lång | H14 | 54.54 | 17 /22 | 14.36 | 15.23 | 4.06 | 13.46 | 2.32 | |
| 03.11.2024 | Höstlunken | Svår 5 | 1.23.56 | 45 /59 | 8.57 | 15.13 | 1.41 | – | – | – |
| 20.10.2024 | Daladubbeln, patrull | H14 | 1.16.59 | 223 /283 | 2.18 | 14.12 | 0.25 | 13.51 | 2.15 | |
| 18.10.2024 | Lugnetsprinten | H14 | 16.47 | 41 /75 | – | – | – | – | – | – |
| 10.08.2024 | Norrlandsmästerskapen, lång | H14 | 44.28 | 25 /30 | 0.45 | 14.31 | 0.15 | 13.56 | 2.23 | |
| 09.08.2024 | Norrlandsmästerskapen, sprint | H14 | 14.56 | 20 /30 | – | – | – | – | – | – |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H13 | 39.30 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H13 | 35.45 | 92 /163 | 2.40 | 13.30 | 1.00 | 13.52 | 2.31 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H13 | 46.13 | 87 /163 | 9.25 | 13.24 | 2.44 | 13.52 | 2.31 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H13 | 40.55 | 84 /163 | 12.39 | 13.51 | 4.17 | 13.52 | 2.31 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H13 | 57.45 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Eskilstuna Weekend, etapp 3, lång | H14 | 39.42 | 16 /27 | 1.45 | 11.58 | 0.32 | 13.52 | 2.31 | |
| 06.07.2024 | Eskilstuna Weekend E2 resultat | H14 | 42.56 | 16 /27 | 1.33 | 10.53 | 0.24 | 13.52 | 2.31 | |
| 05.07.2024 | Eskilstuna Weekend, etapp 1, medel | H14 | 32.10 | 23 /27 | 3.34 | 14.14 | 1.35 | 13.52 | 2.31 | |
| 09.06.2024 | Västerbottens 3-dagars, etapp 3, medel | H14 | 1.09.56 | 12 /15 | 21.25 | (23.10) | 7.06 | 15.22 | 3.17 | |
| 08.06.2024 | Västerbottens 3-dagars, etapp 2, lång | H14 | 49.50 | 7 /16 | 2.12 | 11.05 | 0.29 | 15.22 | 3.17 | |
| 07.06.2024 | Västerbottens 3-dagars, etapp 1, sprint | H14 | 11.58 | 12 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2024 | Kolmårdsdubbeln, dag 1, medel | H14 | 33.28 | 14 /22 | 3.13 | 11.36 | 1.07 | 14.26 | 2.38 | |
| 14.01.2024 | SkidO, Svenska cupen (endast juniorer), medel + Svenska SkidO-träffen | H14 | 44.53 | 18 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 13.01.2024 | SkidO, Svenska cupen (endast juniorer), sprint + Svenska SkidO-träffen | H14 | 17.59 | 12 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2023 | Daladubbeln, patrull | H12 | 52.50 | 89 /249 | 0.08 | 10.55 | 0.02 | 11.55 | 1.25 | |
| 13.10.2023 | Lugnetsprinten | H12 | 23.09 | 13 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2023 | Norrlandsmästerskapen, lång | H12 | 23.01 | 3 /15 | 1.02 | 10.48 | 0.29 | 12.03 | 1.29 | |
| 05.08.2023 | DM, lång, Norrbotten | H12 | 34.16 | 1 /2 | 5.43 | 11.11 | 1.52 | 12.03 | 1.29 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H12 | 40.02 | 70 /135 | 5.54 | 12.44 | 1.53 | 12.16 | 1.31 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H12 | 22.54 | 43 /135 | 1.21 | 10.55 | 0.39 | 12.16 | 1.31 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H12 | 27.51 | 44 /135 | 0.42 | 10.36 | 0.16 | 12.16 | 1.31 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H12 | 40.15 | 63 /135 | 0.18 | 12.02 | 0.05 | 12.16 | 1.31 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H12 | 28.07 | 24 /135 | 0.28 | 9.23 | 0.09 | 12.16 | 1.31 | |
| 09.07.2023 | Eskilstuna Weekend, etapp 3, lång | H12 | 26.12 | 15 /21 | 3.47 | 12.16 | 1.46 | 12.16 | 1.31 | |
| 08.07.2023 | Eskilstuna Weekend, etapp 2, lång | H12 | 20.25 | 10 /21 | 0.11 | (8.37) | 0.05 | 12.16 | 1.31 | |
| 07.07.2023 | Eskilstuna Weekend, etapp 1, medel | H12 | 22.05 | 9 /21 | 0.44 | 10.45 | 0.21 | 12.16 | 1.31 | |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | H12 | 32.11 | 3 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2023 | Midnattsolgaloppen | H12 | 55.10 | 7 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2023 | Midnattsolgaloppen | H12 | 32.53 | 6 /11 | 6.19 | 13.11 | 2.32 | 12.46 | 1.49 | |
| 27.06.2023 | Midnattsolgaloppen | H12 | 41.54 | 5 /11 | 12.00 | 16.34 | 4.45 | 12.46 | 1.49 | |
| 18.05.2023 | Swedish League, #5, medel (WRE) samt publiktävling | H14 | 38.43 | 63 /81 | 3.45 | 17.00 | 1.39 | 19.01 | 3.39 | |
| 01.05.2023 | Klemmingekampen | H12 | 27.50 | 8 /17 | 0.59 | 10.48 | 0.23 | 12.27 | 1.36 | |
| 30.04.2023 | Haninge SOK, långdistans | H14 | 1.32.58 | 15 /19 | 25.13 | 21.56 | 5.57 | 20.02 | 4.28 | – |
| 29.04.2023 | Ravinens medeldistans | H14 | 1.02.13 | 23 /29 | 9.34 | 22.00 | 3.23 | 20.02 | 4.28 | – |
| 23.10.2022 | Swedish League, #11, förkortad lång (jaktstartsfinal), med Strängnäsdubbeln | H12 | 44.20 | 15 /22 | 7.44 | 14.27 | 2.31 | 13.06 | 1.42 | |
| 22.10.2022 | Swedish League, #10 (WRE), medel med Strängnäsdubbeln | H12 | 24.39 | 14 /23 | 0.53 | 11.41 | 0.25 | 13.06 | 1.42 | |
| 16.10.2022 | Daladubbeln, patrull | H12 | 1.01.49 | 166 /261 | 4.37 | 14.09 | 1.03 | 13.06 | 1.42 | |
| 13.08.2022 | VÖOL-dubbeln | H12 | 35.05 | 5 /11 | 1.19 | 12.03 | 0.27 | 13.13 | 1.44 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H11 | 27.23 | 40 /99 | 2.16 | 12.14 | 1.01 | 13.24 | 1.51 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H11 | 36.23 | 67 /99 | 12.43 | (19.03) | 6.40 | 13.24 | 1.51 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H11 | 43.17 | 42 /99 | 5.42 | 13.02 | 1.43 | 13.24 | 1.51 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H11 | 29.49 | 45 /99 | 1.34 | 12.25 | 0.39 | 13.24 | 1.51 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H11 | 34.46 | 54 /99 | 9.29 | 15.23 | 4.12 | 13.24 | 1.51 | |
| 10.07.2022 | Eskilstuna Weekend | H12 | 31.10 | 14 /22 | 4.30 | 12.41 | 1.50 | 13.24 | 1.51 | |
| 09.07.2022 | Eskilstuna Weekend | H12 | 29.09 | 15 /22 | 3.31 | 12.09 | 1.28 | 13.24 | 1.51 | |
| 08.07.2022 | Eskilstuna Weekend | H12 | 24.34 | 9 /23 | 0.15 | 10.29 | 0.06 | 13.24 | 1.51 | |
| 06.06.2022 | Ösaträffen, dag 3, medel | H12 | 29.18 | 14 /35 | 1.46 | 10.52 | 0.39 | 13.46 | 1.36 | |
| 05.06.2022 | Ösaträffen, dag 2, medel | H12 | 27.40 | 16 /40 | 0.18 | 11.21 | 0.07 | 13.46 | 1.36 | |
| 04.06.2022 | Ösaträffen, dag 1, lång + Veteran-SM, ultralång | H12 | 24.48 | 20 /37 | 0.38 | 11.36 | 0.18 | 13.46 | 1.36 | |
| 28.05.2022 | Världscupen i Borås, publiktävling, dag 3, medel | H12 | 26.29 | 22 /45 | 1.50 | 11.33 | 0.48 | 14.46 | 1.55 | |
| 27.05.2022 | Världscupen i Borås, publiktävling, dag 2, medel | H12 | 31.20 | 10 /18 | 2.52 | 13.08 | 1.12 | 14.46 | 1.55 | |
| 30.04.2022 | Hågelbydubbeln, dag 1 | H12 | 30.54 | 28 /42 | 1.58 | 14.06 | 0.54 | 15.38 | 2.13 | |
| 24.04.2022 | Mälarhöjdens IK, lång | H12 | 49.34 | 16 /22 | 3.37 | 13.52 | 1.01 | 15.38 | 2.13 | |
| 23.04.2022 | IFK Tumba, medel | H12 | 46.07 | 16 /24 | 14.58 | 19.14 | 6.14 | 15.38 | 2.13 | |
| 03.04.2022 | Ormingemedeln | H12 | 53.44 | 23 /26 | 13.34 | 19.02 | 4.48 | 15.38 | 2.13 | |
| 26.03.2022 | Nyköpingsorienteringen | H12 | 41.42 | 39 /63 | 2.03 | 15.27 | 0.46 | 15.58 | 1.39 | – |
| 20.03.2022 | Kringelträffen, dag 2, lång | H12 | 46.35 | 10 /10 | 3.47 | 17.04 | 1.23 | 15.58 | 1.39 | – |
| 19.03.2022 | Kringelträffen, dag 1, medel | H12 | 1.01.13 | 18 /24 | 13.28 | 18.35 | 4.05 | 15.58 | 1.39 | – |
| 24.10.2021 | Helg utan älg | H10 | 17.39 | 9 /12 | 4.50 | 11.59 | 3.17 | 10.34 | 1.00 | |
| 23.10.2021 | Helg utan älg | H10 | 17.29 | 2 /12 | 0.01 | 9.21 | 0.01 | 10.34 | 1.00 | |
| 09.10.2021 | Täbydubbeln, medel | H10 | 15.57 | 4 /12 | 0.20 | 9.40 | 0.12 | 10.34 | 1.00 | |
| 04.09.2021 | DM, medel, Stockholm | H10 | 21.04 | 3 /25 | 0.20 | 10.17 | 0.10 | 11.02 | 0.49 | – |
| 15.08.2021 | Världscupen, publiktävling, dag 3, medel | H10 | 17.12 | 4 /7 | 0.12 | 10.43 | 0.07 | – | – | – |