Løperprofil
Virpi Juutilainen
SK Vuoksi
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
9 løp
Sprintrankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.13
- Løpskapasitet
- 12.40
- O-evne
- 1.33
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.28
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 2,2
- Typisk bom
- 114 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 06.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1131 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0659 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0787 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0981 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,32 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,32 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8016 |
| bomVekt | 25,64 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7377 |
| bomStorSigma | 0,9947 |
| antallBom | 17 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0664 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 1,55 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0006 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3753 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0005 |
| fartSesongSin | −0,0015 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3369,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3781,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.05
- Løpskapasitet
- 8.55
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 5,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.56
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 71 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 04.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0959 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,04 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0566 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0977 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,2 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,44 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8674 |
| bomVekt | 18,8 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2605 |
| bomStorSigma | 0,592 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0544 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,63 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0008 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6963 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3307,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3371,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 8 | 06.08.2024 WMOC Forest Qualification, 6.8.2024, bom 4.27 | 48 | – |
| Bom over fem minutter | 49 | 15.08.2023 WMOC 2023 Forest Qualificatio, bom 16.33 | 58 | – |
| Bom over ti minutter | 49 | 15.08.2023 WMOC 2023 Forest Qualificatio, bom 16.33 | 60 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2024 | WMOC Middle Final, 7.8.2024 | W60A | 50.21 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2024 | WMOC Forest Qualification, 6.8.2024 | W60-1 | 56.54 | 19 /71 | 5.21 | 13.03 | 1.14 | 13.28 | 1.32 | |
| 04.08.2024 | WMOC Sprint Final, 4.8.2024 | W60C | 13.49 | 2 /30 | 0.41 | 8.35 | 0.25 | 8.33 | 0.09 | |
| 18.08.2023 | WMOC 2023 Long Final | W60-A | 51.10 | 6 /73 | 1.44 | 10.50 | 0.22 | 13.20 | 1.37 | |
| 16.08.2023 | WMOC 2023 Middle Final | W60-A | 42.46 | 32 /72 | 8.15 | 14.26 | 2.47 | 13.20 | 1.37 | |
| 15.08.2023 | WMOC 2023 Forest Qualificatio | W60-1 | 1.14.37 | 31 /65 | 18.38 | 17.32 | 4.23 | 13.20 | 1.37 | |
| 13.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Final | W60-A | 14.07 | 3 /68 | 0.02 | 7.27 | 0.01 | 8.05 | 0.11 | |
| 12.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Qualification | W60-1 | 15.35 | 16 /66 | 1.20 | 8.35 | 0.44 | 8.05 | 0.11 | |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | D60 | 35.04 | 5 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | D 60- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | D 60- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | D 60- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | D 60- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2023 | Midnattsolgaloppen | D60 | 48.15 | 12 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2023 | Midnattsolgaloppen | D60 | 34.35 | 1 /29 | 0.07 | 10.32 | 0.02 | 13.00 | 1.12 | |
| 27.06.2023 | Midnattsolgaloppen | D60 | 39.44 | 7 /31 | 3.13 | 12.44 | 1.02 | 13.00 | 1.12 | |
| 16.07.2022 | WMOC 2022 Long Final | W60-A | 1.20.39 | 52 /76 | 28.22 | 17.49 | 6.16 | 13.49 | 1.52 | – |
| 14.07.2022 | WMOC 2022 Middle Final | W60-A | 33.37 | 6 /76 | 0.15 | 10.40 | 0.05 | 13.49 | 1.52 | – |
| 13.07.2022 | WMOC 2022 Forest Qualification | W60-2 | 54.24 | 23 /75 | 3.49 | 13.40 | 0.58 | 13.49 | 1.52 | – |
| 11.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Final | W60-A | 17.30 | 32 /75 | 2.49 | 9.07 | 1.28 | 8.12 | 0.13 | – |
| 10.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Qualification | W60-1 | 16.23 | 11 /74 | 1.26 | 8.08 | 0.43 | 8.12 | 0.13 | – |