Løperprofil
Tadas Dementavi¿ius
SM Gaja
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
25 løp
Sprintrankingen
12 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.30
- Løpskapasitet
- 7.04
- O-evne
- 0.27
- Jevnhet ±
- 7,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.11
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 1,8
- Typisk bom
- 57 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juni (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 22 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4708 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4769 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0772 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0248 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,82 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,67 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6585 |
| bomVekt | 149,22 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0514 |
| bomStorSigma | 0,4997 |
| antallBom | 39 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0673 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 5,8 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,8728 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0074 |
| fartSesongSin | −0,0043 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1879,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1996,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 5.35
- Løpskapasitet
- 5.27
- O-evne
- 0.08
- Jevnhet ±
- 5,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.18
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 0,6
- Typisk bom
- 65 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 31.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3972 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4048 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0552 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0528 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,11 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,78 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7104 |
| bomVekt | 74,33 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1741 |
| bomStorSigma | 0,6786 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0482 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 2,38 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0008 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2561 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0013 |
| fartSesongSin | −0,0019 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2019,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2070,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 238 | 13.02.2024 Portugal "O" Meeting 2024 - Day 4, bom 3.36 | 238 | – |
| Bom over fem minutter | 668 | hele karrieren siden 2021 | 668 | – |
| Bom over ti minutter | 668 | hele karrieren siden 2021 | 668 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | EOC MIDDLE 2026 | Men B-final | 49.09 | 40 /56 | 0.53 | 7.32 | 0.08 | 7.30 | 0.26 | |
| 24.09.2026 | EOC 2026 - Long distance | Men B-final | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2026 | European Championship 2026- Qualification | Men-3 | 59.15 | 35 /56 | 1.31 | 6.49 | 0.10 | 7.30 | 0.26 | |
| 31.08.2025 | EOC 2025 - Sprint Qualification | Men-2 | 14.35 | 37 /52 | 0.06 | 5.42 | 0.02 | 5.42 | 0.07 | |
| 28.08.2025 | EOC 2025 - Knockout Sprint Qualification | Men-3 | 10.54 | 36 /51 | 0.00 | 5.37 | 0.00 | 5.42 | 0.07 | |
| 18.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Chassing/Caza | M21 | 47.38 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Sprint | M21 | 13.20 | 2 /14 | 0.02 | 5.41 | 0.01 | 5.33 | 0.07 | |
| 16.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Middle/Media | M21 | 31.33 | 1 /33 | 1.23 | 7.00 | 0.18 | 7.30 | 0.33 | |
| 15.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Long/Larga | M21 | 1.07.46 | 3 /35 | 1.34 | 7.39 | 0.11 | 7.30 | 0.33 | |
| 16.08.2024 | EOC2024 Middle Qualification | Men 3 | 28.47 | 32 /52 | 1.05 | 6.59 | 0.16 | 7.31 | 0.37 | |
| 05.07.2024 | Middle JWOC2024 | Men 20 | 30.32 | 49 /174 | 1.49 | 7.17 | 0.26 | 7.31 | 0.38 | |
| 03.07.2024 | JWOC 2024 Pilsen - Long | Men 20 | 1.25.45 | 30 /168 | 2.28 | 7.02 | 0.12 | 7.31 | 0.38 | |
| 02.07.2024 | Sprint JWOC 2024 | Men 20 | 14.13 | 20 /170 | 0.00 | 5.21 | 0.00 | 5.30 | 0.07 | |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | H 19-20E | 1.14.33 | 3 /26 | 1.04 | 6.48 | 0.06 | 7.33 | 0.40 | |
| 13.04.2024 | Halden O-Meeting Mellom | H 19-20E | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2024 | Halden O-Meeting Sprint | H 21 WRE | 16.20 | 28 /70 | 0.04 | 5.16 | 0.01 | 5.26 | 0.07 | |
| 13.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 4 | M20 | 1.42.06 | 3 /12 | 12.21 | 8.12 | 0.59 | 7.36 | 0.43 | |
| 12.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 3 | M20 | 43.55 | 2 /13 | 7.11 | 8.37 | 1.24 | 7.36 | 0.43 | |
| 11.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 2 | M20 | 1.09.39 | 2 /12 | 3.25 | 7.13 | 0.21 | 7.36 | 0.43 | |
| 10.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 1 | M20 | 34.02 | 1 /13 | 2.30 | 6.37 | 0.29 | 7.36 | 0.43 | |
| 10.02.2024 | Portugal O Meeting 2024 - Day 1 - Night Sprint | M20 | 13.22 | 1 /10 | 0.03 | 5.01 | 0.01 | 5.27 | 0.08 | |
| 07.07.2023 | JWOC 2023 Long | Men 20 | 1.32.44 | 65 /174 | 5.43 | 8.00 | 0.30 | 7.36 | 0.36 | |
| 05.07.2023 | JWOC2023-middle_by MilMar | Men 20 | 34.22 | 98 /176 | 3.09 | 8.32 | 0.47 | 7.36 | 0.36 | |
| 03.07.2023 | JWOC Sprint 2023 | Men 20 | 17.34 | 50 /174 | 0.16 | 5.36 | 0.05 | 5.41 | 0.08 | |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | H 19-20E | 1.19.30 | 30 /36 | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | H 19-20E | 27.31 | 4 /49 | 0.10 | 6.49 | 0.02 | 7.14 | 0.33 | |
| 27.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 1 | 5,0 A | 40.33 | 5 /49 | 5.39 | 7.13 | 1.00 | 7.14 | 0.33 | |
| 27.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 1 | 5,0 A | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 26.02.2023 | 35 Trofeo Costa Cálida - Larga | M-20E | 1.02.23 | 2 /29 | 2.01 | 6.48 | 0.13 | 7.19 | 0.29 | |
| 25.02.2023 | 35 Trofeo Costa Cálida - Media | M-20E | 27.08 | 4 /37 | 0.48 | 6.57 | 0.12 | 7.19 | 0.29 | |
| 25.02.2023 | 35 Trofeo Costa Cálida - Sprint | M-20E | 19.29 | 12 /40 | 0.11 | 5.41 | 0.03 | 5.41 | 0.08 | |
| 06.08.2022 | EOC 2022 Middle Final | Men B-final | 38.09 | 2 /82 | 1.14 | 6.34 | 0.13 | 7.34 | 0.33 | |
| 03.08.2022 | EOC 2022 Middle Qualification | Men-C | 37.18 | 27 /47 | 4.58 | 7.27 | 1.00 | 7.34 | 0.33 | |
| 11.07.2022 | JWOC 2022 - Sprint | Men | 15.41 | 43 /157 | 0.10 | 5.41 | 0.04 | 5.48 | 0.09 | |
| 03.07.2022 | EYOC 2022 Sprint | M18 | 15.40 | 4 /111 | 0.02 | 5.26 | 0.01 | 5.48 | 0.09 | |
| 02.07.2022 | EYOC 2022 Long | M18 | 57.38 | 1 /111 | 0.34 | 6.38 | 0.04 | 7.46 | 0.29 | |
| 22.02.2022 | MOM 2022 - Chasing Start | M-18E | 39.50 | 1 /9 | 2.03 | 8.00 | 0.25 | 8.03 | 0.37 | |
| 21.02.2022 | MOM 2022 - Sprint | M-18E | 17.36 | 2 /12 | 0.53 | 5.52 | 0.18 | 6.04 | 0.11 | |
| 09.09.2021 | JWOC 2021 - Long | Men 20 | 1.24.13 | 61 /132 | 4.30 | 8.05 | 0.26 | 8.17 | 0.43 | – |
| 07.09.2021 | JWOC 2021 - Middle Final | Men 20 - Final A | 30.34 | 17 /60 | 1.02 | 7.23 | 0.15 | 8.17 | 0.43 | – |
| 06.09.2021 | JWOC 2021 - Middle Qualification | Men 20 - Heat 3 | 21.06 | 2 /43 | 0.58 | 7.01 | 0.19 | 8.17 | 0.43 | – |
| 05.09.2021 | JWOC 2021 - Sprint | Men 20 | 17.16 | 33 /133 | 0.14 | 5.59 | 0.05 | 6.25 | 0.12 | – |
| 16.05.2021 | EGK EOC Sprint | Men (M) | 20.31 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2021 | EGK EOC KO-Sprint Qualification | Men (M*Q:2) | 11.54 | 30 /39 | 0.00 | 6.21 | 0.00 | – | – | – |