Løperprofil
Kristin Østraat
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.30
- Løpskapasitet
- 16.14
- O-evne
- 1.16
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 14.02
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 23.06.2012)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3615 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4557 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0786 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,5887 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,05 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9994 |
| bomVekt | 0,06 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,471 |
| bomStorSigma | 0,8292 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4319,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4658,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.54
- Løpskapasitet
- 10.42
- O-evne
- 0.13
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 8.37
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 22.06.2012)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2775 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3144 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,5826 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,05 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,001 |
| bomVekt | 0,05 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2264 |
| bomStorSigma | 0,7091 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3966,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4043,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 19.35
- Løpskapasitet
- 17.45
- O-evne
- 1.50
- Jevnhet ±
- 9,3 %
- Usikkerhet ±
- 8.35
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 92 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 02.05.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3299 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0806 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0927 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3636 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,2 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9853 |
| bomVekt | 0,62 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5188 |
| bomStorSigma | 0,8621 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0683 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4190,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4622,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.26
- Løpskapasitet
- 10.58
- O-evne
- 1.28
- Jevnhet ±
- 8,6 %
- Usikkerhet ±
- 8.04
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 10.09.2014)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1382 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,515 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0859 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4997 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,48 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0007 |
| bomVekt | 0,49 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3858 |
| bomStorSigma | 0,8056 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2622,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2971,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 29 | 16.05.2018 O-sjuer nr. 4, bom 3.17 | 73 | – |
| Bom over fem minutter | 39 | 16.05.2018 O-sjuer nr. 4, bom 11.00 | 167 | – |
| Bom over ti minutter | 39 | 16.05.2018 O-sjuer nr. 4, bom 11.00 | 207 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05.2019 | O-karusell 1, sprint - Verdens O-dag | C2 | 20.24 | 8 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2018 | O-sjuer nr 5 | C5 | 1.18.45 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2018 | O-sjuer nr. 4 | C5 | 1.23.29 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2018 | O-sjuer nr 3 | C5 | 1.18.49 | 5 | 3.24 | 13.28 | 0.35 | 14.08 | 0.58 | – |
| 18.04.2018 | O-sjuer 2, Momarka | B3/C5 uten tid | 20.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2016 | O-sjuer nr. 1 | N1/C2 | 8.51 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2014 | O-sjuer 9, Børsåsen | N1 | 18.45 | – | 1.26 | 13.19 | 1.01 | 12.42 | 0.56 | |
| 18.06.2014 | Bygdakamp nr4, Skøynar | N1,5 | 18.55 | – | 0.01 | 11.11 | 0.01 | 12.37 | 0.57 | |
| 11.06.2014 | O-sjuer 5, Staup | C2 | 9.53 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2014 | Bygdakamp nr.2, Frol il | N1.5 | 32.08 | – | 5.00 | 14.16 | 2.13 | 13.05 | 1.12 | |
| 28.08.2013 | O-sjuern 9 | N1 | 25.17 | – | 3.25 | 12.30 | 1.41 | 13.18 | 0.59 | |
| 14.08.2013 | O-sjuern 8 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2013 | Norsk O-Festival | D 17-C | 1.07.55 | 12 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2013 | Norsk O-Festival | D 17-C | 27.39 | 23 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2013 | O-sjuern 6 | N1 | 26.23 | – | 0.57 | 13.58 | 0.30 | 14.23 | 0.57 | |
| 08.05.2013 | O-sjuern 5 og Klubbmesterskap | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2013 | O-sjuern 4 | N1 | 13.11 | – | 0.05 | 12.25 | 0.05 | 13.55 | 1.05 | |
| 17.04.2013 | O-sjuern 3 og Klubbmesterskap | N1 | 18.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2013 | O-sjuern 2 | N1 | 11.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2012 | O-sjuer nr. 9 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2012 | O-sjuer nr 7 | N1 | 37.41 | – | 4.05 | 16.02 | 1.44 | 16.19 | 1.20 | – |
| 23.06.2012 | Norsk O-Festival (Øvrige klasser) | D 17-C | 48.18 | 32 /68 | 4.28 | 17.38 | 1.38 | – | – | – |
| 22.06.2012 | Norsk O-Festival (Øvrige klasser) | D 17-C | 30.04 | 28 /45 | 6.18 | 14.00 | 2.56 | – | – | – |
| 06.06.2012 | O-sjuer nr 4 | N1 | 54.10 | – | 2.42 | 16.37 | 0.50 | – | – | – |
| 30.05.2012 | O-sjuer nr 3 | C2 | 56.57 | 19 | 0.02 | 36.24 | 0.01 | – | – | – |
| 09.05.2012 | O-sjuer nr 1 | B3 | – | 35 /55 Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2012 | Klubbmesterskap | N-åpen | 15.20 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2011 | O-sjuer nr 10 | N1 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2011 | O-sjuer nr 9 | N1 | 0.00 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2011 | O-sjuer nr 7 | C2 | 42.30 | 7 /16 | 10.28 | 16.28 | 4.03 | – | – | – |
| 22.06.2011 | O-sjuer nr 6 | N1 | 2.00.00 | 7 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2011 | klubbmesterskap | D10-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |