Løperprofil
Josefine Steen-Utheim
Oppsal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
58 løp
Sprintrankingen
41 løp
Skogsrankingen
nr. 656 av 2067
Nr. 656 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 43 av 84 i klassen D17–18 · nr. 19 av 37 i 2008-kullet
- Forventet kmtid
- 12.24
- Løpskapasitet
- 11.19
- O-evne
- 1.04
- Jevnhet ±
- 7,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.11
- Sikkerhet
- 39
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på lange (−2,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±2,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 58 (sist 05.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0016 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0071 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0739 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0151 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 14,4 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 38,91 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9124 |
| bomVekt | 429,48 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4136 |
| bomStorSigma | 0,8028 |
| antallBom | 139 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0163 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0588 |
| havariVekt | 24,28 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0385 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4741 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0102 |
| fartSesongSin | −0,0178 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3013,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3298,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 207 av 1119
Nr. 207 av 1119 blant kvinner i Norge · nr. 28 av 86 i klassen D17–18 · nr. 13 av 38 i 2008-kullet
- Forventet kmtid
- 7.17
- Løpskapasitet
- 7.09
- O-evne
- 0.08
- Jevnhet ±
- 7,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.10
- Sikkerhet
- 25
- Bommer per løp
- 0,5
- Typisk bom
- 66 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 41 (sist 23.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1271 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1151 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0728 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0221 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 8,41 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 25,24 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6203 |
| bomVekt | 403,9 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1955 |
| bomStorSigma | 0,8012 |
| antallBom | 20 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0773 |
| havariVekt | 15,31 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,016 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0822 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0081 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2648,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2698,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.24
- Løpskapasitet
- 12.39
- O-evne
- 2.44
- Jevnhet ±
- 9,0 %
- Usikkerhet ±
- 2.37
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 116 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 10.06.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0114 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0793 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0904 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,157 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,96 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0574 |
| bomVekt | 6,03 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7571 |
| bomStorSigma | 0,8885 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0804 |
| havariVekt | 0,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9506 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0008 |
| fartSesongSin | 0,001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2978 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3621,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 4 | 05.09.2026 NM mellom finaler, bom 2.52 | 224 | nr. 6601 |
| Bom over fem minutter | 32 | 16.08.2026 Fossumløpet med Trimtex-cup, bom 5.22 | 480 | nr. 5072 |
| Bom over ti minutter | 556 | 21.07.2025 O-Ringen Jönköping, etapp 1, bom 10.45 | 572 | nr. 2056 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | D 17-18E | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2026 | NM mellom finaler | D17-18 | 47.15 | 37 /42 | 5.54 | 13.52 | 1.44 | 12.23 | 1.04 | |
| 25.08.2026 | Klubbmesterskap Oppsal orientering | D17-20 | 59.19 | 1 /3 | 3.28 | 13.51 | 0.49 | 12.17 | 1.04 | |
| 16.08.2026 | Fossumløpet med Trimtex-cup | D 17-18 | 58.49 | 7 /9 | 11.42 | 14.10 | 2.49 | 12.17 | 1.04 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D18 | 1.06.40 | 63 /127 | 6.19 | 12.40 | 1.12 | 12.09 | 1.01 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D18 | 48.18 | 54 /128 | 2.38 | 12.29 | 0.41 | 12.09 | 1.01 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D18 | 40.48 | 91 /128 | 4.57 | 14.18 | 1.44 | 12.09 | 1.01 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D18 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D18 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2026 | Knut Valstads minneløp | D 17-20 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2026 | Løvspretten | D 17-20 | 1.26.27 | 30 /56 | 2.03 | 10.48 | 0.15 | 11.51 | 1.01 | |
| 24.05.2026 | Elgdilten | D 17-20 | 54.38 | 58 /69 | 11.38 | 14.21 | 3.06 | 11.51 | 1.01 | |
| 23.05.2026 | JWOC uttak sprint - kun jr eliteklasser | D17-20 | 16.44 | 32 /61 | 0.07 | 7.09 | 0.03 | 7.26 | 0.08 | |
| 10.05.2026 | Nydalten | D 17-18 | 43.48 | 6 /6 | 1.14 | 12.07 | 0.21 | 11.51 | 1.01 | |
| 05.05.2026 | Oslo City Cup - Finale | D17- | 35.55 | 20 /81 | 0.00 | 7.10 | 0.00 | 7.26 | 0.08 | |
| 28.04.2026 | Oslo City Cup løp 4 | D 17- | 22.13 | 34 /77 | 0.02 | 7.23 | 0.01 | 7.26 | 0.08 | |
| 21.04.2026 | Oslo City Cup løp 3 | D17 | 22.19 | 29 /110 | 0.00 | 6.49 | 0.00 | 7.26 | 0.08 | |
| 14.04.2026 | Oslo City Cup løp 2 | D 17- | 21.49 | 49 /87 | 0.54 | 8.15 | 0.21 | 7.26 | 0.08 | |
| 11.04.2026 | NM knockoutsprint | D 17-18 | 16.17 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2026 | NM knockoutsprint | D 17-18 Finale | 10.45 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2026 | NM knockoutsprint | D 17-18 KV 4 | 14.24 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2026 | NM knockoutsprint | D 17-18 NM KO Totalt | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2026 | NM knockoutsprint | D 17-18 SE 2 | 10.57 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2026 | NM sprint | D 17-18 | 16.17 | 11 /48 | 0.09 | 6.55 | 0.04 | 7.26 | 0.08 | |
| 07.04.2026 | Oslo City Cup løp 1 | D17- | 18.13 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.03.2026 | Blåveissprinten | D 17-20 | 58.30 | 13 /18 | 6.06 | 9.14 | 0.58 | 7.27 | 0.09 | |
| 17.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Long Distance | W18 | 53.02 | 18 /46 | 1.06 | 10.35 | 0.13 | 11.50 | 1.02 | |
| 16.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Middle Distance GOLD WRE | W18 | 30.21 | 22 /55 | 0.04 | 10.39 | 0.01 | 11.50 | 1.02 | |
| 16.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Night Sprint | W18 | 16.47 | 4 /30 | 0.00 | 6.43 | 0.00 | 7.17 | 0.08 | |
| 15.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Lond Distance | W18 | 55.44 | 27 /59 | 2.57 | 11.21 | 0.36 | 11.50 | 1.02 | |
| 14.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Middle GOLD WRE | W18 | 35.43 | 28 /61 | 1.49 | 11.38 | 0.35 | 11.50 | 1.02 | |
| 16.11.2025 | Langløpet - Høst i Østmarka25 | Damer - kort løype | 1.35.12 | 18 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 14.11.2025 | Åpen o-helg - Nattsprint | Damer | 36.57 | 11 /33 | 1.15 | 7.06 | 0.14 | 7.24 | 0.08 | |
| 28.10.2025 | Oppsals klubbmesterskap natt | D 17-20 | 58.13 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2025 | Blodslitet | D 17-20E | 2.37.54 | 24 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Norgescup mellom og O-idol - sr jaktstart søndag | D 17-18E | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2025 | NC sprint | D 17-18E | 16.49 | 15 /47 | 0.26 | 7.09 | 0.11 | 7.28 | 0.09 | |
| 06.09.2025 | NM mellom finaler + Hadelandsløpet | D17-18 | 38.37 | 29 /46 | 0.32 | 12.25 | 0.10 | 12.07 | 1.09 | |
| 04.09.2025 | NM langdistanse | D17-18 | 1.21.18 | 23 /45 | 2.18 | 11.41 | 0.20 | 12.07 | 1.09 | |
| 19.08.2025 | Oppsals klubbmesterskap 2025 | D 17-20 | 52.45 | 1 /2 | 5.36 | 12.32 | 1.20 | 12.06 | 1.12 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D18 | 1.01.33 | 10 /116 | 2.50 | 10.55 | 0.30 | 12.08 | 1.11 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D18 | 1.00.24 | 35 /116 | 1.18 | 11.41 | 0.15 | 12.08 | 1.11 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D18 | 37.53 | 24 /116 | 1.31 | 11.21 | 0.27 | 12.08 | 1.11 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D18 | 1.09.13 | 60 /116 | 11.49 | 13.11 | 2.15 | 12.08 | 1.11 | |
| 22.06.2025 | O-Festival elite og 15-16 | D 17-18E | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival elite og 15-16 | D 17-18E | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | D 17-18E | 17.28 | 23 /47 | 0.15 | 7.13 | 0.06 | 7.26 | 0.09 | |
| 17.06.2025 | Klubbmesterskap SPRINT - Oppsal Orientering | Damer - klubbmesterskap sprint | 12.53 | 6 /16 | 0.11 | 7.47 | 0.07 | 7.26 | 0.09 | |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | D 17-18 | 1.31.29 | 6 /8 | 7.10 | 12.11 | 0.57 | 12.12 | 1.15 | |
| 01.06.2025 | JWOC-uttak lang, Hjelmeland | D 17-20E | 1.33.38 | 38 /62 | 4.16 | 11.39 | 0.32 | 12.12 | 1.15 | |
| 31.05.2025 | JWOC-uttak mellom, Hjelmeland | D 17-18E | 44.18 | 57 /68 | 3.08 | 12.51 | 0.55 | 12.11 | 1.16 | |
| 24.05.2025 | Huldersprinten mellomdistanse m. Trimtex-cup | D 17- | 47.57 | 11 /17 | 2.15 | 8.32 | 0.24 | 7.25 | 0.09 | |
| 11.05.2025 | NM sprint | D 17-18 | 20.27 | 25 /52 | 0.08 | 7.16 | 0.03 | 7.25 | 0.09 | |
| 10.05.2025 | NM knockoutsprint | D 17-18 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Solrenningen Mellomdistanse | D 17-18E | 1.06.09 | 13 /20 | 2.33 | 12.19 | 0.28 | 12.08 | 1.18 | |
| 23.04.2025 | OSI/GeoForm Rankingløp 1 | Lang | 1.10.14 | 29 /50 | 3.27 | 11.31 | 0.34 | 12.08 | 1.18 | |
| 22.04.2025 | Oslo city cup løp 3 | D17- | 22.40 | 36 /70 | 0.07 | 7.08 | 0.02 | 7.18 | 0.10 | |
| 08.04.2025 | Oslo City Cup løp 2 | D 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | D17- | 21.36 | 58 /104 | 0.10 | 7.37 | 0.04 | 7.18 | 0.10 | |
| 30.03.2025 | KOK 2 dagers / NC mellom | D17-18E | 30.55 | 22 /50 | 0.36 | 10.39 | 0.12 | 12.10 | 1.22 | |
| 29.03.2025 | KOK 2 dagers. Sprint i Dyreparken (NC sprint) | D17-18E | 24.30 | 24 /50 | – | – | – | – | – | – |
| 28.03.2025 | NM natt | D 17-18 | 1.01.57 | 18 /42 | 9.46 | 12.05 | 1.54 | 12.10 | 1.22 | |
| 09.03.2025 | Hallandspremiären, lång | D18 | 50.24 | 30 /51 | 4.06 | 11.27 | 0.56 | 12.10 | 1.22 | |
| 08.03.2025 | Hallandspremiären, medel | D18 | 35.17 | 33 /63 | 1.10 | 11.03 | 0.22 | 12.10 | 1.22 | |
| 07.03.2025 | Kattegattnatt + DM, natt, Halland | D18 | 41.51 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Chassing/Caza | F18 | 1.09.33 | 25 /28 | 23.17 | 16.59 | 5.41 | 12.20 | 1.25 | |
| 17.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Sprint | F18 | 15.06 | 17 /28 | 1.08 | 7.21 | 0.33 | 7.21 | 0.11 | |
| 16.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Middle/Media | F18 | 54.44 | 23 /40 | 13.10 | 13.57 | 3.21 | 12.20 | 1.25 | |
| 15.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Long/Larga | F18 | 1.27.44 | 17 /38 | 3.57 | 11.59 | 0.32 | 12.20 | 1.25 | |
| 05.02.2025 | WANG Sprint Tour #4 (individuell) | Damer | 26.26 | 7 /16 | 0.18 | 7.05 | 0.05 | 7.21 | 0.11 | |
| 22.01.2025 | WANG Sprint Tour #3 (individuell) | Damer | 26.05 | 4 /11 | 0.03 | 6.37 | 0.01 | 7.23 | 0.12 | |
| 17.11.2024 | Langløpet - Høst i Østmarka24 | Damer - kort løype | 1.10.51 | 7 /42 | – | – | – | – | – | – |
| 16.11.2024 | Åpen O-helg - Mellomdistanse | Damer | 1.13.39 | 45 /58 | 10.15 | 13.18 | 1.51 | 12.12 | 1.16 | |
| 15.11.2024 | Åpen O-helg - Nattsprint | Damer | 27.02 | 20 /37 | 0.25 | 7.18 | 0.07 | 7.29 | 0.12 | |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D16 | 25.10 | 24 /56 | 0.17 | 10.57 | 0.07 | 12.12 | 1.16 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | D16 | 23.32 | 32 /44 | 0.46 | 9.44 | 0.19 | 7.29 | 0.12 | |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2024 | Oppsals klubbmesterskap i nattorientering | D15 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | D 15-16 | 1.29.15 | 22 /42 | – | – | – | – | – | – |
| 09.10.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 2 | LokalD | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 1 | LokalD | 54.11 | 10 /28 | 1.30 | 11.33 | 0.19 | 12.09 | 1.13 | |
| 21.09.2024 | Norgescup mellom - O-idol | D 16 | 52.49 | 6 /30 | 1.08 | 10.22 | 0.13 | 12.09 | 1.13 | |
| 20.09.2024 | Norgescup sprint | D 16 | 16.44 | 5 /22 | 0.09 | 6.58 | 0.04 | 7.22 | 0.13 | |
| 17.09.2024 | KM natt | D 15-16 | 52.32 | 5 /7 | 4.40 | 12.03 | 1.04 | 12.09 | 1.13 | |
| 15.09.2024 | Romeriksløpet 2024 | D 15-16 | 53.58 | 9 /25 | 2.19 | 10.51 | 0.28 | 12.09 | 1.13 | |
| 10.09.2024 | Klubbmesterskap 2024 - Oppsal Orientering | D 15-16 | 45.47 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2024 | Hemingløpet m/Trimtex-cup | D 15-16 | 42.12 | 4 /16 | 0.49 | 11.30 | 0.13 | 12.09 | 1.13 | |
| 31.08.2024 | Ivar O løpet med Trimtex-cup | D 15-16 | 13.04 | 13 /18 | 2.09 | 7.40 | 1.16 | 7.26 | 0.14 | |
| 24.08.2024 | Nydalten KM langdistanse | D 15-16 | 52.19 | 9 /22 | 3.19 | 11.19 | 0.43 | 12.25 | 1.27 | |
| 18.08.2024 | NM ultralang og Ungdoms ultra m/Trimtex-cup | D 15-16 | 1.45.34 | 12 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | D 16 | 15.54 | 5 /38 | 0.00 | 6.58 | 0.00 | 7.26 | 0.14 | |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | D 16 | 58.12 | 10 /36 | 6.19 | 11.49 | 1.17 | 12.25 | 1.27 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival elite + 15-16 1 | D 16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival elite + 15-16 1 | D 16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | D 16 | 14.22 | 6 /25 | 0.32 | 7.27 | 0.17 | 7.43 | 0.14 | |
| 18.06.2024 | KM Sprint Finale | Løype: ACB | 26.26 | 4 | 0.06 | 8.17 | 0.02 | 7.43 | 0.14 | |
| 16.06.2024 | Midtsommerløpet | D15-16 | 53.02 | 9 /31 | 5.43 | 11.24 | 1.14 | 12.43 | 1.31 | |
| 15.06.2024 | Camp Stokke innendørs | D 15-16 | 22.21 | 1 /31 | 1.10 | 7.34 | 0.24 | 7.43 | 0.14 | |
| 15.06.2024 | Midtsommersprinten | D15-16 | 21.32 | 12 /34 | 1.05 | 7.41 | 0.23 | 7.43 | 0.14 | |
| 09.06.2024 | KM mellomdistanse Gromløpet | D 15-16 | 38.49 | 8 /26 | 2.09 | 10.56 | 0.36 | 12.43 | 1.31 | |
| 02.06.2024 | Knut Valstads Minneløp | D 15-16 | 1.03.53 | 9 /29 | 4.12 | 11.06 | 0.44 | 12.43 | 1.31 | |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | D13-16_1og2 | 26.54 | 4 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | Pinseløpet dag 1 | D 15-16 | 55.53 | 9 /22 | 4.06 | 12.02 | 0.53 | 13.28 | 1.46 | |
| 12.05.2024 | Huldersprinten | D 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | Kvistkvaset | Løype: 2C | 16.47 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Oslo City Cup - Finale | D15 | 18.26 | 3 /27 | 0.26 | 7.05 | 0.10 | 7.45 | 0.20 | |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | D15-16 | 21.07 | 5 /29 | 0.48 | 7.03 | 0.16 | 7.45 | 0.20 | |
| 21.04.2024 | Smaaleneneløpet | D 15-16 | 54.43 | 21 /28 | 8.56 | 12.57 | 2.07 | 13.41 | 1.50 | |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | D 15-16 | 55.11 | 10 /36 | 5.31 | 12.34 | 1.15 | 13.41 | 1.50 | |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | D15-16 | 19.57 | 8 /31 | 0.14 | 7.17 | 0.05 | 7.45 | 0.20 | |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | D 15-16 | 51.52 | 15 /35 | 2.06 | 11.17 | 0.27 | 13.41 | 1.50 | |
| 12.04.2024 | Halden O-Meeting Publikumsløp Sprint | Åpen 1 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 2 | D 15-16 | 41.58 | 24 /32 | 17.51 | (11.24) | 4.51 | 7.45 | 0.20 | |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | D 15-16 | 18.07 | 7 /36 | – | – | – | – | – | – |
| 10.02.2024 | Asker ski-O Føyka | B-åpen | 38.59 | 3 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 03.02.2024 | NM ski-o lang | D15-16 | 1.11.02 | 12 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D15 | 23.14 | 33 /77 | 1.38 | 11.37 | 0.49 | 14.35 | 2.00 | |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | D15 | 17.54 | 28 /65 | 0.37 | 7.47 | 0.16 | 8.26 | 0.09 | |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D15 | 17.12 | 27 /68 | 0.14 | 7.30 | 0.06 | 8.26 | 0.09 | |
| 21.10.2023 | Blodslitet | D 15-16 | 1.29.40 | 20 /50 | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2023 | Klubbmesterskap natt for Oppsal - venner velkomne! | D15 | 57.50 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2023 | Harry Lagerts Nattcup 2023 Finale | LokalD | 1.57.27 | 14 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2023 | Harry Lagerts Nattcup 2023 Løp 3 | LokalD | 1.11.29 | 21 /27 | 13.09 | 15.23 | 2.50 | 15.01 | 2.02 | |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | D 15-16 | 42.22 | 15 /24 | 2.07 | 12.53 | 0.39 | 15.01 | 2.02 | |
| 22.09.2023 | KM Natt Nittedalsløpet med Trimtex-cup | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2023 | Harry Lagerts Nattcup 2023 Løp 2 | LokalD | 1.00.01 | 21 /24 | 15.49 | 14.51 | 3.55 | 15.01 | 2.02 | |
| 13.09.2023 | Harry Lagerts Nattcup 2023 Løp 1 | LokalD | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Folloløpet med Trimtex-Cup | D 15-16 | 49.36 | 9 /11 | 3.59 | 14.30 | 1.10 | 15.01 | 2.02 | |
| 09.09.2023 | Høstløpet i Follo med Trimtex-cup | D 15-16 | 1.04.53 | 12 /16 | 9.49 | 14.34 | 2.12 | 15.01 | 2.02 | |
| 02.09.2023 | Nydalten med Trimtex-cup | D 15-16 | 47.34 | 10 /18 | 2.31 | 13.19 | 0.42 | 15.01 | 2.02 | |
| 22.08.2023 | Oppsals klubbmesterskap | D15-16 | 53.45 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2023 | Hovedløpet sprint | D15 | 17.20 | 13 /48 | 0.10 | 7.52 | 0.05 | 8.57 | 0.12 | |
| 05.08.2023 | Hovedløpet lang | D15 | 1.23.50 | 37 /42 | 14.28 | 19.55 | 3.26 | 16.36 | 2.05 | |
| 18.06.2023 | Midtsommerløpet | D 15-16 | 1.04.45 | 28 /32 | 9.09 | 18.01 | 2.33 | 15.34 | 1.28 | – |
| 17.06.2023 | Midtsommersprinten | D 15-16 | 27.43 | 23 /31 | 2.46 | 9.36 | 0.57 | 9.25 | 0.14 | |
| 15.06.2023 | Oppsals torsdagsløp nr 8 | C/B-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2023 | Klubbmesterskap SPRINT - Oppsal Orientering | Damer | 18.30 | 10 /15 | 0.02 | 10.02 | 0.01 | 9.25 | 0.14 | |
| 10.06.2023 | Askerløpet - KM mellomdistanse med Trimtex-cup | B-åpen 10-16 | 1.01.11 | 3 /3 | 18.17 | 23.03 | 6.53 | 17.40 | 3.00 | – |
| 01.06.2023 | Oppsals torsdagsløp nr 6 - med funksjonærkickoff O-festivalen | Lang | 48.53 | 14 /18 | 3.35 | 15.08 | 1.07 | 15.34 | 1.28 | – |
| 25.05.2023 | Oppsals torsdagsløp nr 5 | CB-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2023 | Oppsals torsdagsløp nr 4 | B-åpen | 1.00.45 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2023 | Oslo City Cup 2023 - Finale | D15-16J | 50.43 | 15 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2023 | Høydepunktet med Trimtex-cup | B-åpen 10-16 | 1.02.42 | 1 /1 | 2.27 | 16.37 | 0.39 | – | – | – |
| 02.05.2023 | Oslo City Cup nr. 4 - 2023 | D 15-16 | 24.35 | 21 /29 | 0.48 | 9.18 | 0.18 | 9.27 | 0.15 | |
| 25.04.2023 | Oslo City Cup - løp nr.3 | D15-16 | 30.26 | 15 /24 | 0.17 | 9.42 | 0.05 | 9.35 | 0.15 | – |
| 20.04.2023 | Oppsals torsdagsløp nr 1 | B | 1.08.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Oslo City Cup løp 2 | D 15-16 | 31.55 | 20 /29 | 4.14 | 10.27 | 1.23 | 9.35 | 0.15 | – |
| 11.04.2023 | Oslo City Cup nr. 1 - 2023 | D15 | 30.58 | 20 /28 | 1.43 | 9.51 | 0.33 | 9.35 | 0.15 | – |
| 18.10.2022 | Klubbmesterskap natt (venner av Oppsal også velkomne) | C | 51.10 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2022 | 25 til 25 | HVIT | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2020 | Oppsal Sesongavslutning 2020 | Åpen C | 51.10 | – | 9.17 | 22.58 | 4.10 | – | – | – |
| 13.10.2020 | KM natt AOOK | C/B-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | NM stafett | D17 NM | Oppsal Orientering 4 | 3 | 1.00.10 | 50 | 49 |