Løperprofil
Janne Frantzen
Equinor
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
18 løp
B-rankingen
18 løp
C-rankingen
19 løp
Skogsrankingen
nr. 1677 av 2062
Nr. 1677 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 175 av 218 i klassen D55–59 · nr. 41 av 51 i 1969-kullet
- Forventet kmtid
- 17.57
- Løpskapasitet
- 16.01
- O-evne
- 1.57
- Jevnhet ±
- 7,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.24
- Sikkerhet
- 15
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 111 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 19 (sist 23.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3487 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3518 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,074 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0224 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 9,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 14,69 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0875 |
| bomVekt | 212,39 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7126 |
| bomStorSigma | 0,9397 |
| antallBom | 47 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0411 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0441 |
| havariVekt | 12,24 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,007 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1029 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0007 |
| fartSesongSin | 0,0023 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4263,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4780,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.05
- Løpskapasitet
- 10.53
- O-evne
- 0.11
- Jevnhet ±
- 6,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.25
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 64 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 13.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2953 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3147 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,061 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0371 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,65 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,58 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1059 |
| bomVekt | 28,48 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1609 |
| bomStorSigma | 0,5064 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0685 |
| havariVekt | 1,99 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0002 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | 0,0039 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4038,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4109,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 299 av 335
Nr. 299 av 335 blant kvinner i Norge · nr. 16 av 20 i klassen D55–59 · nr. 3 av 3 i 1969-kullet
- Forventet kmtid
- 21.16
- Løpskapasitet
- 18.07
- O-evne
- 3.09
- Jevnhet ±
- 10,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.33
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 5,1
- Typisk bom
- 93 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i desember (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 19 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3453 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3491 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1079 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0253 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 7,94 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 14,05 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,454 |
| bomVekt | 155,56 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5308 |
| bomStorSigma | 0,945 |
| antallBom | 58 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0443 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0384 |
| havariVekt | 11,77 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0053 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8806 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0084 |
| fartSesongSin | 0,0009 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4262,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5005,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.19
- Løpskapasitet
- 14.52
- O-evne
- 1.27
- Jevnhet ±
- 7,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.12
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i november (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 19 (sist 30.03.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1549 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1395 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0724 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0706 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,41 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,65 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7683 |
| bomVekt | 77,99 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,498 |
| bomStorSigma | 0,8996 |
| antallBom | 34 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,039 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0514 |
| havariVekt | 4,51 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0043 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8245 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0056 |
| fartSesongSin | 0,0049 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3511,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3852,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 3 | 24.10.2026 HARDHAUSEN, bom 4.11 | 70 | nr. 6943 |
| Bom over fem minutter | 4 | 24.10.2026 HARDHAUSEN, bom 8.50 | 293 | nr. 7595 |
| Bom over ti minutter | 60 | 16.09.2026 Bedriftsløp - Vannbassengene - R17, bom 10.05 | 293 | nr. 5892 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | HARDHAUSEN | Åpen 4 | 1.35.03 | 16 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | D55 | 2.14.08 | 20 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2026 | Rankingfinale | B-åpen 17- | 39.36 | 5 /7 | 4.59 | 16.22 | 2.04 | 21.20 | 3.10 | |
| 25.09.2026 | KM Natt | B-åpen 17- | 1.14.06 | 2 /3 | 14.56 | 22.21 | 4.30 | 21.20 | 3.10 | |
| 23.09.2026 | Bedriftsløp - Sandneshallen - R18 | D50 | 35.38 | 14 /19 | 3.11 | 17.02 | 1.31 | 17.55 | 1.57 | |
| 16.09.2026 | Bedriftsløp - Vannbassengene - R17 | D50 | 1.17.57 | 7 /8 | 13.10 | 20.15 | 3.25 | 17.55 | 1.57 | |
| 15.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Finale - Melshei | B-åpen | 40.19 | 5 /8 | 5.00 | 22.12 | 2.45 | 21.20 | 3.10 | |
| 13.09.2026 | Kretsløp Sprint (RR) - Sandneshallen | D 50- | 24.25 | 5 /6 | 2.29 | 11.45 | 1.12 | 11.05 | 0.11 | |
| 08.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 7 - Vannassen | B-åpen | 26.17 | 7 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2026 | Bedriftsløp - Frøyland - R15 | D50 | 33.49 | 11 /21 | 1.36 | 15.35 | 0.44 | 17.55 | 1.57 | |
| 01.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 6 - Lundehaugen | B-åpen | 27.26 | 12 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2026 | Bedriftsløp - Sørmarka - R14 | D50 | 1.12.48 | 22 /26 | 24.52 | 21.44 | 7.25 | 18.04 | 2.09 | |
| 25.08.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 5 Haugstadskogen | B-åpen | 29.45 | 9 /11 | 2.46 | 16.55 | 1.34 | 21.34 | 2.57 | |
| 22.08.2026 | KM Lang | B-åpen 17- | 1.23.17 | 4 /4 | 28.56 | 28.13 | 9.48 | 21.34 | 2.57 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | B-åpen 17- | 26.33 | 19 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2026 | Bedriftsløp - Universitetet - R11 - kortløp | D50 | 24.30 | 15 /20 | 2.13 | 17.17 | 1.34 | 18.00 | 1.56 | |
| 03.06.2026 | Bedriftsløp - Øksnavadskogen - R9 | D50 | 43.56 | 11 /26 | 1.35 | 16.11 | 0.35 | 18.00 | 1.56 | |
| 02.06.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 4 - Sandneshallen | B-åpen | 33.04 | 12 /14 | 4.21 | 22.10 | 2.55 | 22.20 | 2.32 | |
| 30.05.2026 | KM Mellom (RR) | B-åpen 17- | 40.58 | 5 /8 | 5.00 | 22.41 | 2.46 | 22.25 | 2.30 | |
| 20.05.2026 | Bedriftsløp - Melsvatnet - R7 | D50 | 54.24 | 19 /21 | 9.17 | 19.08 | 3.16 | 18.29 | 2.09 | |
| 19.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 2 - Kleppeloen | B-åpen | 35.08 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2026 | Bedriftsløp - Vagleskogen - R6 | D50 | 53.23 | 17 /20 | 9.29 | 18.56 | 3.22 | 18.29 | 2.09 | |
| 29.04.2026 | Bedriftsløp - Fotland - R4 | D50 | 1.10.39 | 10 /10 | 15.50 | 19.50 | 4.27 | 18.50 | 2.02 | |
| 26.04.2026 | Kretsløp (RR) Sælandskogen | B-åpen 17- | 1.06.30 | 4 /6 | 9.44 | 24.06 | 3.32 | 22.40 | 2.33 | |
| 25.04.2026 | KM Sprint - Rogaland | C-åpen 17- | 9.04 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2026 | Bedriftsløp - Kleppelunden - R3 - kortløp | D50 | 34.50 | 18 /22 | 0.42 | 11.38 | 0.14 | 10.58 | 0.10 | – |
| 15.04.2026 | Bedriftsløp - Tjensvoll - R2 - kortløp | D50 | 32.40 | 14 /17 | 1.35 | 18.35 | 0.54 | 18.50 | 2.02 | |
| 08.04.2026 | Bedriftsløp - Njåskogen - R1 | D50 | 55.26 | 18 /18 | 10.58 | 20.38 | 4.05 | 18.50 | 2.02 | |
| 17.12.2025 | Nattgløggen | DK | 52.26 | 12 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 13.12.2025 | Klubbmesterskap Melshei | B-åpen | 41.59 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2025 | Ungdomscup Finale Gramstad | B-åpen | 34.31 | 6 /7 | 1.42 | 28.27 | 1.24 | 23.19 | 2.37 | |
| 26.09.2025 | KM Natt ROK - Alsvik | C-Åpen | 38.29 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2025 | Bedriftsløp - Sandvedparken - R18 | D50 | 59.00 | 31 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2025 | Bedriftsløp - Bogafjell - R17 | D50 | 1.07.03 | 20 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2025 | Ungdomscup 7 | B-åpen | 28.57 | 9 /11 | 2.06 | 23.40 | 1.43 | 23.19 | 2.37 | |
| 11.09.2025 | Klubbløp Torsdagstrening | Åpen B | 1.06.30 | 10 /13 | 10.51 | 21.19 | 3.29 | 18.59 | 1.41 | |
| 09.09.2025 | Ungdomscup 6 - Madlatuå | B-åpen | 1.06.57 | 8 /8 | 21.26 | 31.56 | 10.13 | 23.19 | 2.37 | |
| 03.09.2025 | Bedriftsløp - Gramstad - R15 | D50 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2025 | Bedriftsløp - Haugstadskogen - R14 | D50 | 1.10.58 | 23 /26 | 18.24 | 23.11 | 6.01 | 18.37 | 1.32 | |
| 26.08.2025 | Ungdomscup 5 Bakkebø/Lagård | B-åpen | 25.43 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | KM Lang Sirdal | B-åpen 17- | 1.18.12 | 9 /10 | 10.05 | 30.09 | 3.53 | 21.57 | 2.05 | |
| 20.08.2025 | Bedriftsløp - Vagleskogen - R13 | D50 | 57.23 | 23 /32 | 7.25 | 20.01 | 2.35 | 18.37 | 1.32 | |
| 13.08.2025 | Bedriftsløp - Skadberg - R12 | D50 | 1.05.52 | 20 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | B-åpen 17- | 1.18.55 | 89 /109 | 1.31 | 22.19 | 0.26 | 20.49 | 1.39 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | B-åpen 17- | 54.27 | 73 /127 | 5.54 | 20.16 | 2.12 | 20.49 | 1.39 | |
| 18.06.2025 | Bedriftsløp - Melshei - R11 | D50 | 1.35.23 | 24 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2025 | Moro-løp Vannbassengan | Lang C løype | 55.06 | 7 /12 | 2.13 | 17.28 | 0.59 | 17.29 | 0.53 | |
| 11.06.2025 | Bedriftsløp - Tananger - R10 | D50 | 59.33 | 22 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2025 | Ungdomscup 4 - Tananger | B-åpen | 46.54 | 7 /12 | 6.53 | 22.04 | 3.14 | 20.49 | 1.39 | |
| 28.05.2025 | Bedriftsløp - Øksnavadskogen - R8 | D50 | 37.25 | 21 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2025 | Ungdomscup 3 | B-åpen | 41.58 | 8 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2025 | Ungdomscup 2 - Kleivane | B-åpen | 23.37 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2025 | Bedriftsløp - Melshei/Arboretet - R6 | D50 | 1.20.21 | 26 /28 | 5.46 | (25.57) | 1.52 | 17.36 | 1.01 | |
| 13.05.2025 | Ungdomscup 1 Njåskogen | B-åpen | 42.32 | 7 /14 | 3.06 | 20.04 | 1.28 | 20.31 | 1.42 | |
| 07.05.2025 | Bedriftsløp - Ølbergskogen - R5 | DT | 35.01 | 44 /71 | 2.55 | 19.47 | 1.39 | 17.36 | 1.01 | |
| 23.04.2025 | Bedriftsløp - Sælandsskogen - R3 | DT | 30.24 | 15 /49 | 2.17 | 16.27 | 1.14 | 15.42 | 0.45 | – |
| 09.04.2025 | Bedriftsløp - Njåskogen - R2 | DT | 40.49 | 17 /57 | 4.19 | 11.18 | 1.12 | – | – | – |
| 30.03.2025 | KOK 2 dagers / NC mellom | C-åpen-17- | 1.03.22 | 7 /15 | 16.30 | 17.46 | 4.38 | 17.02 | 1.33 | |
| 14.12.2024 | Klubbmesterskap Sandnes IL | B-åpen | 50.22 | 6 /12 | 1.19 | 19.52 | 0.31 | 22.03 | 1.57 | |
| 16.11.2024 | Treningsløp ROOTS samling | B | 1.06.10 | 12 /15 | 10.23 | 24.35 | 3.51 | 23.17 | 2.21 | – |
| 26.10.2024 | HARDHAUSEN | Trim | 1.09.04 | 14 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Finale | B-åpen | 51.38 | 4 /5 | 6.26 | 26.46 | 3.20 | – | – | – |
| 17.09.2024 | Ungdomscup og nærløp Bogafjell | C-åpen | 38.18 | 3 /10 | 4.18 | 17.39 | 1.59 | 17.21 | 1.15 | |
| 10.09.2024 | Nærløp med ungdomscup | C-åpen | 21.44 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2024 | Nærløp Selshammeren | C-åpen | 42.24 | 13 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2024 | Nærløp-Ungdomscup - Alsvik | C-åpen | 29.03 | 1 /4 | 0.55 | 14.56 | 0.28 | 17.26 | 1.17 | |
| 25.08.2024 | KM Stafett Bogafjell - Individuelle løyper | C-åpen 17- | 26.04 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | KM Lang | C-åpen 17- | 37.05 | 3 /5 | 2.39 | 18.46 | 1.20 | 17.26 | 1.17 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 17- | 21.27 | 22 /230 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 17- | 53.18 | 26 /230 | 3.15 | 16.53 | 1.02 | 17.24 | 1.21 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 17- | 28.12 | 37 /56 | 0.16 | 15.57 | 0.09 | 17.24 | 1.21 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 17- | 42.43 | 37 /230 | 5.55 | 17.48 | 2.28 | 17.24 | 1.21 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | C-åpen 17- | 47.14 | 43 /72 | 5.30 | 17.57 | 2.05 | 17.24 | 1.21 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | C-åpen 17- | 43.22 | 31 /59 | 5.03 | 18.03 | 2.06 | 17.24 | 1.21 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | C-åpen 17- | 30.24 | 10 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2024 | Moro-løp | Damer - lang/mellomlang løype | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2024 | KM Mellom | C-åpen 17- | 32.25 | 6 /7 | 0.09 | 16.35 | 0.05 | 17.24 | 1.21 | |
| 04.06.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Arboret | C-åpen | 22.42 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2024 | Nærløp m/ungdomscup | C-åpen | 31.51 | 5 /12 | 3.50 | 19.38 | 2.22 | 18.07 | 1.36 | |
| 07.05.2024 | Ungdomscup/nærløp Lundehaugen | C-åpen | 30.01 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Nærløp m/ungdomscup | C-åpen | 28.20 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2023 | SI Klubbmesterskap, Melshei | Åpen C | 39.48 | 5 /5 | 0.52 | 15.26 | 0.20 | – | – | – |
| 28.10.2023 | HARDHAUSEN, Melshei | Trim | 1.10.58 | 19 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2023 | Ungdomscup Finale i Ølbergskogen | B-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2023 | Ungdomscup 4 | C-åpen | 31.35 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2023 | KM Lang Sauda (RR5) | C-åpen 17- | 41.34 | 2 /3 | 2.09 | 17.24 | 0.54 | 18.45 | 1.33 | |
| 19.08.2023 | KM Mellom | C-åpen 17- | 41.59 | 3 /5 | 2.46 | 19.29 | 1.17 | 18.45 | 1.33 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | C-åpen 17- | 39.57 | 13 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | C-åpen 17- | 32.52 | 14 /147 | 1.40 | 16.47 | 0.51 | 18.48 | 1.42 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | C-åpen 17- | 48.39 | 16 /147 | 1.06 | 16.59 | 0.23 | 18.48 | 1.42 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | C-åpen 17- | 1.01.36 | 32 /147 | 9.21 | 19.27 | 2.57 | 18.48 | 1.42 | |
| 11.06.2023 | Kretsløp Brekkeheia | C-åpen 17- | 36.22 | 3 /3 | 3.53 | 22.01 | 2.21 | 19.38 | 2.09 | |
| 06.06.2023 | Moro-løp Vannbassengene | Moro kort D | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2023 | Ungdomscup 2, Lundekvam | C-åpen | 34.23 | 4 /6 | 1.10 | 18.41 | 0.38 | 19.30 | 2.32 | – |
| 09.05.2023 | Individuelle løyper på Krossberg | KortB | 43.31 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2023 | Kretsløp (RR2) | C-åpen 17- | 1.03.53 | 1 /4 | 17.23 | 23.12 | 6.19 | 19.30 | 2.32 | – |
| 02.05.2023 | Ungdomscup 1 | C-åpen | 25.16 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | Ungdomscup løp 5 - Vagleskogen | D 17-59 | 1.10.32 | 10 /11 | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Sørmarkstafetten | stafett | Sandnes IL (Rogaland) 6 | 1 | 26.15 | 17 | 14 |