Løperprofil
Victor Green
Östersund
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
B-rankingen
8 løp
C-rankingen
11 løp
N-rankingen
11 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.54
- Løpskapasitet
- 11.34
- O-evne
- 3.20
- Jevnhet ±
- 9,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.38
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 187 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 18.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0217 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0646 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0932 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,042 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,25 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,31 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1673 |
| bomVekt | 30,92 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 5,2331 |
| bomStorSigma | 0,8823 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0318 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 4,34 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0037 |
| fartSesongSin | 0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3079,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3965,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.34
- Løpskapasitet
- 10.42
- O-evne
- 4.52
- Jevnhet ±
- 11,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.33
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 4,7
- Typisk bom
- 129 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1809 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1485 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,11 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0346 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,42 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,83 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3384 |
| bomVekt | 58,73 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8636 |
| bomStorSigma | 1,1223 |
| antallBom | 29 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0314 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 6,6 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0077 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1853 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0015 |
| fartSesongSin | −0,001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2518,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3664,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.51
- Løpskapasitet
- 9.27
- O-evne
- 1.24
- Jevnhet ±
- 8,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.35
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+2,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 26.10.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2998 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3018 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,089 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0518 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,21 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,98 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7883 |
| bomVekt | 67,35 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4627 |
| bomStorSigma | 0,8791 |
| antallBom | 21 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0318 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1017 |
| havariVekt | 5,96 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0296 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0996 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,001 |
| fartSesongSin | 0,0019 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2231,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2563,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.27
- Løpskapasitet
- 7.37
- O-evne
- 1.50
- Jevnhet ±
- 12,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.19
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 103 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 15.10.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5059 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5088 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1236 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1308 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,3 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,69 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,828 |
| bomVekt | 24,04 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6359 |
| bomStorSigma | 0,9881 |
| antallBom | 17 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0306 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,032 |
| havariVekt | 1,28 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0024 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,024 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0021 |
| fartSesongSin | −0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1822,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2259,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 3 | 18.10.2026 Daladubbeln, individuella öppna klasser (söndag), bom 3.11 | 78 | – |
| Bom over fem minutter | 4 | 18.10.2026 Daladubbeln, individuella öppna klasser (söndag), bom 7.50 | 160 | – |
| Bom over ti minutter | 5 | 18.10.2026 Daladubbeln, individuella öppna klasser (söndag), bom 13.02 | 182 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | Daladubbeln, individuella öppna klasser (söndag) | Svart 7 km | 2.12.16 | 64 /72 | 28.26 | 17.11 | 3.42 | 14.55 | 3.20 | |
| 18.10.2026 | Daladubbeln, patrull | H14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2026 | Lugnetsprinten | H14 | 17.50 | 19 /46 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten 6 gemensamma kontroller | 36.38 | 25 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten, 7 | 36.38 | 39 /49 | 13.01 | 16.57 | 6.01 | 12.53 | 2.19 | |
| 26.09.2026 | Loffelunken | H14 | 36.55 | 13 /24 | 4.34 | 12.52 | 1.35 | 15.46 | 4.53 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H13 | 54.58 | 93 /154 | 11.24 | 14.09 | 2.56 | 16.43 | 5.29 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H13 | 1.09.44 | 130 /154 | 37.37 | (23.46) | 12.49 | 16.43 | 5.29 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H13 | 46.18 | 138 /154 | 18.06 | 19.44 | 7.43 | 16.43 | 5.29 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H13 | 56.11 | 95 /154 | 16.28 | 14.09 | 4.09 | 16.43 | 5.29 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H13 | 48.45 | 90 /154 | 4.19 | 12.58 | 1.09 | 16.43 | 5.29 | |
| 24.05.2026 | Torgnyloppet | H14 | 1.01.32 | 6 /7 | 23.37 | (25.56) | 9.57 | 17.18 | 5.02 | – |
| 23.05.2026 | Storsjöträffen | H14 | 43.27 | 3 /10 | 12.25 | 13.38 | 3.54 | 17.18 | 5.02 | – |
| 25.01.2026 | SkidO, DM, lång, Jämtland-Härjedalen + JH SkidO-serie, #3 | Mellan 4 | 46.24 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 24.01.2026 | SkidO, DM, medel, Jämtland-Härjedalen + JH SkidO-serie, #2 | Mellan 4 | 45.06 | 5 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2025 | Daladubbeln, patrull | H12 | 51.34 | 99 /205 | 1.43 | 11.44 | 0.23 | 11.30 | 1.09 | |
| 24.10.2025 | Lugnetsprinten | H12 | 19.10 | 27 /51 | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2025 | DM, natt, Jämtland-Härjedalen | H12 | 22.29 | 2 /7 | 1.08 | 10.29 | 0.32 | 11.30 | 1.09 | |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten 7 gemensamma kontroller | 16.36 | 7 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 16.36 | 12 /46 | 0.00 | 10.40 | 0.00 | 12.11 | 1.02 | – |
| 20.09.2025 | Loffelunken | H12 | 20.53 | 5 /32 | 1.11 | 10.08 | 0.34 | 11.40 | 1.25 | |
| 17.08.2025 | DM, lång, Jämtland-Härjedalen | H12 | 31.40 | 3 /7 | 5.51 | 11.13 | 2.04 | 11.55 | 1.35 | |
| 16.08.2025 | DM, medel, Jämtland-Härjedalen | H12 | 21.58 | 2 /7 | 0.26 | 9.21 | 0.11 | 11.55 | 1.35 | |
| 09.08.2025 | Norrlandsmästerskapen, lång | H12 | 42.17 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.08.2025 | Norrlandsmästerskapen, sprint | H12 | 13.26 | 12 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H12 | 33.47 | 102 /125 | 5.11 | 13.32 | 2.05 | 12.28 | 1.42 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H12 | 42.51 | 97 /125 | 11.54 | 16.12 | 4.30 | 12.28 | 1.42 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H12 | 22.46 | 73 /125 | 1.45 | 11.17 | 0.52 | 12.28 | 1.42 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H12 | 45.55 | 82 /125 | 12.54 | 13.10 | 3.42 | 12.26 | 1.42 | |
| 18.05.2025 | Torgnyloppet | H12 | 33.06 | 5 /13 | 4.56 | 11.59 | 1.47 | 11.41 | 1.09 | – |
| 17.05.2025 | Storsjöträffen | H12 | 24.29 | 1 /18 | 1.58 | 10.55 | 0.53 | 11.41 | 1.09 | – |
| 20.10.2024 | Daladubbeln, patrull | H12 | 46.21 | 87 /244 | 0.45 | 10.57 | 0.11 | – | – | – |
| 18.10.2024 | Lugnetsprinten | H12 | 15.26 | 24 /42 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten 3 gemensamma kontroller | 26.19 | 28 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten, 2 | 26.19 | 25 /48 | 2.58 | 13.59 | 1.35 | – | – | – |
| 06.07.2024 | Årefjällens 3-dagars, dag 2, medel | H12 | 1.43.04 | 8 /9 | 1.10 | 39.24 | 0.27 | – | – | – |
| 05.07.2024 | Årefjällens 3-dagars, dag 1, sprint | H12 | 15.52 | 5 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2023 | Daladubbeln, patrull | H10 | 40.22 | 35 /187 | 0.24 | 10.13 | 0.06 | 12.47 | 1.57 | |
| 13.10.2023 | Lugnetsprinten | H10 | 21.26 | 13 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | H10 | 18.12 | 9 /24 | 1.00 | 10.44 | 0.35 | 13.12 | 2.15 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H10 | 20.29 | 55 /154 | 0.00 | 10.21 | 0.00 | 13.49 | 2.30 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H10 | 21.35 | 82 /154 | 3.39 | 12.25 | 2.06 | 13.49 | 2.30 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H10 | 25.21 | 94 /154 | 3.46 | 13.28 | 2.00 | 13.49 | 2.30 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H10 | 30.39 | 60 /154 | 1.31 | 11.09 | 0.33 | 13.49 | 2.30 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H10 | 1.14.30 | 114 /154 | 24.37 | (21.48) | 7.12 | 13.49 | 2.30 | |
| 16.10.2022 | Daladubbeln, patrull | H10 | 29.39 | 59 /155 | 0.02 | (10.17) | 0.01 | 15.11 | 2.39 | |
| 30.09.2022 | DM, natt, Jämtland-Härjedalen med Ungdomsserien, #7 | H10 | 1.12.06 | 3 /3 | 25.48 | 21.41 | 7.45 | 16.19 | 3.04 | – |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | H10 | 27.32 | 12 /18 | 1.24 | 13.00 | 0.40 | 16.19 | 3.04 | – |
| 04.09.2022 | Tour de Trondheim dag 3 | H 9-10 | 1.03.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2022 | Tour de Trondheim dag 2 | H 9-10 | 51.37 | – | 6.48 | 19.15 | 2.32 | 16.19 | 3.04 | – |
| 02.09.2022 | Tour de Trondheim dag 1 og Ungdomsløp 6 | H 9-10 | 49.31 | – | – | – | – | – | – | – |