Løperprofil
Ovin Frantzen
Sandnes
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
13 løp
B-rankingen
33 løp
C-rankingen
19 løp
Skogsrankingen
nr. 1313 av 3540
Nr. 1313 av 3540 blant menn i Norge · nr. 22 av 53 i klassen H13–14 · nr. 16 av 29 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 10.48
- Løpskapasitet
- 9.48
- O-evne
- 1.00
- Jevnhet ±
- 9,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.17
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 11 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 23.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1437 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0951 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0924 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0264 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 6,69 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,93 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0331 |
| bomVekt | 168,35 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3261 |
| bomStorSigma | 0,6591 |
| antallBom | 37 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1121 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0355 |
| havariVekt | 11,39 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0051 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0315 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0051 |
| fartSesongSin | 0,0144 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2609,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2876,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.37
- Løpskapasitet
- 7.28
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.22
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 53 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 22.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0824 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0233 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0583 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0465 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,79 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,62 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0395 |
| bomVekt | 16,61 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 3,9679 |
| bomStorSigma | 0,5716 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0753 |
| havariVekt | 1,09 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2767,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2824,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 45 av 302
Nr. 45 av 302 blant menn i Norge · nr. 29 av 109 i klassen H13–14 · nr. 18 av 67 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 11.02
- Løpskapasitet
- 9.59
- O-evne
- 1.03
- Jevnhet ±
- 10,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.13
- Sikkerhet
- 25
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 34 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2494 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2419 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1016 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,019 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 15,89 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 25,41 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8049 |
| bomVekt | 274,15 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,283 |
| bomStorSigma | 0,615 |
| antallBom | 67 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0282 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0303 |
| havariVekt | 22,36 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0199 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9409 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0017 |
| fartSesongSin | 0,0144 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2349,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2598 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.15
- Løpskapasitet
- 12.22
- O-evne
- 1.54
- Jevnhet ±
- 10,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.23
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 4,5
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 19 (sist 27.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0333 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0126 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1093 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0929 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,12 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,56 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3633 |
| bomVekt | 73,91 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3457 |
| bomStorSigma | 0,7174 |
| antallBom | 50 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0389 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0529 |
| havariVekt | 4,25 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0073 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8134 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,003 |
| fartSesongSin | 0,0032 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2919,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3367,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 4 | 24.10.2026 HARDHAUSEN, bom 4.06 | 224 | – |
| Bom over fem minutter | 688 | 17.12.2025 Nattgløggen, bom 7.15 | 688 | – |
| Bom over ti minutter | 1 474 | 06.06.2023 Moro-løp Vannbassengene, bom 13.17 | 1 474 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | HARDHAUSEN | H 13-14 | 56.27 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | H 13-14 | 52.53 | 16 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2026 | Rankingfinale | H 13-14 | 21.56 | 3 /7 | 0.32 | 9.04 | 0.13 | 11.05 | 1.03 | |
| 25.09.2026 | KM Natt | H 13-14 | 32.18 | 2 /2 | 3.42 | 9.44 | 1.07 | 11.05 | 1.03 | |
| 23.09.2026 | Bedriftsløp - Sandneshallen - R18 | H16 | 23.53 | 1 /24 | 1.17 | 9.17 | 0.30 | 10.54 | 1.00 | |
| 16.09.2026 | Bedriftsløp - Vannbassengene - R17 | H16 | 50.02 | 2 /5 | 8.15 | 10.21 | 1.42 | 10.54 | 1.00 | |
| 15.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Finale - Melshei | H 13-14 | 19.00 | 3 /8 | 3.26 | 10.28 | 1.53 | 11.05 | 1.03 | |
| 13.09.2026 | Kretsløp Sprint (RR) - Sandneshallen | H 13-14 | 12.57 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 7 - Vannassen | H 13-14 | 15.50 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 6 - Lundehaugen | H 13-14 | 15.41 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2026 | KM Mellom og Kampen om Skagerak løp 2 | H 13-14 | 22.23 | 6 /28 | 0.30 | 9.51 | 0.13 | 11.23 | 1.03 | |
| 28.08.2026 | Kampen om Skagerrak Løp 1 | H 13-14 | 16.35 | 7 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2026 | Bedriftsløp - Sørmarka - R14 | H16 | 46.46 | 3 /22 | 5.01 | 11.08 | 1.12 | 11.27 | 1.01 | |
| 25.08.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 5 Haugstadskogen | H 13-14 | 18.41 | 2 /7 | 2.36 | 10.37 | 1.29 | 11.23 | 1.03 | |
| 22.08.2026 | KM Lang | H 13-14 | 35.08 | 4 /6 | 4.11 | 11.54 | 1.25 | 11.23 | 1.03 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | H14 | 17.35 | 11 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | H14 | 37.04 | 13 /40 | 3.24 | 9.53 | 0.54 | 11.23 | 1.03 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 13-14 | 18.20 | 11 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | H 14 | 45.00 | 11 /28 | 2.22 | 10.56 | 0.34 | 11.59 | 1.03 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | H 14 | 36.37 | 11 /30 | 1.35 | 11.01 | 0.29 | 11.59 | 1.03 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | H 14 | 15.24 | 10 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2026 | Bedriftsløp - Universitetet - R11 - kortløp | H16 | 24.00 | 10 /26 | 0.32 | 10.34 | 0.14 | 11.45 | 1.02 | |
| 14.06.2026 | Midtsommerløpet | H13-14 | 26.57 | 11 /48 | 2.12 | 10.34 | 0.52 | 11.59 | 1.03 | |
| 13.06.2026 | Camp Stokke - innendørsorientering | H 13-14 | 14.32 | 1 /48 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2026 | Midtsommersprinten | H13-14 | 14.40 | 10 /50 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2026 | Bedriftsløp - Selshammaren - R10 - postplukk | H16 | 51.25 | 14 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2026 | Bedriftsløp - Øksnavadskogen - R9 | H16 | 45.19 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 4 - Sandneshallen | H 13-14 | 16.23 | 3 /9 | 0.10 | 10.59 | 0.07 | 11.59 | 1.03 | |
| 30.05.2026 | KM Mellom (RR) | H 13-14 | 22.18 | 3 /7 | 3.17 | 12.21 | 1.49 | 12.23 | 1.12 | |
| 25.05.2026 | Løvspretten | H 13-14 | 40.25 | 1 /8 | 4.50 | 11.56 | 1.27 | 12.23 | 1.12 | |
| 24.05.2026 | Elgdilten | H 13-14 | 27.48 | 4 /9 | 2.53 | 12.19 | 1.18 | 12.23 | 1.12 | |
| 20.05.2026 | Bedriftsløp - Melsvatnet - R7 | H16 | 41.27 | 13 /24 | 2.15 | 11.58 | 0.39 | 11.59 | 1.05 | |
| 19.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 2 - Kleppeloen | H 13-14 | 19.45 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2026 | Kretsløp Melshei (RR) | H 13-14 | 36.18 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2026 | Bedriftsløp - Vagleskogen - R6 | H16 | 43.44 | 21 /29 | 6.55 | 13.24 | 2.07 | 11.59 | 1.05 | |
| 29.04.2026 | Bedriftsløp - Fotland - R4 | H16 | 51.10 | 2 /11 | 5.02 | 11.29 | 1.08 | 12.05 | 1.08 | |
| 26.04.2026 | Kretsløp (RR) Sælandskogen | H 13-14 | 29.09 | 3 /6 | 1.01 | 10.34 | 0.22 | 12.40 | 1.11 | |
| 25.04.2026 | KM Sprint - Rogaland | H 13-14 | 14.18 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2026 | Bedriftsløp - Kleppelunden - R3 - kortløp | H16 | 29.56 | 15 /26 | 0.54 | 8.27 | 0.15 | – | – | – |
| 19.04.2026 | Vestlandspremieren dag 3 Kristtornløpet | H 13-14 | 33.14 | 3 /7 | 1.34 | 11.04 | 0.31 | 12.40 | 1.11 | |
| 18.04.2026 | Vestlandspremieren dag 2, Sveio | H 13-14 | 27.48 | 4 /11 | 1.28 | 11.48 | 0.37 | 12.40 | 1.11 | |
| 15.04.2026 | Bedriftsløp - Tjensvoll - R2 - kortløp | H16 | 20.24 | 2 /27 | 0.21 | 10.30 | 0.11 | 12.05 | 1.08 | |
| 08.04.2026 | Bedriftsløp - Njåskogen - R1 | H16 | 45.49 | 7 /20 | 3.12 | 11.25 | 0.48 | 12.05 | 1.08 | |
| 22.03.2026 | KOK 2 dagers. Mellomdistanse | H 13-14 | 21.37 | 9 /28 | 1.59 | 12.07 | 1.07 | 13.31 | 1.28 | |
| 21.03.2026 | KOK 2 dagers Sprint i Abra Havn | B-åpen 10-16 | 14.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.03.2026 | KOK 2 dagers Natt-o i Dyreparken | H 13-14 | 17.40 | 7 /29 | 0.25 | 11.52 | 0.17 | 13.31 | 1.28 | |
| 10.01.2026 | Vinterkarusell 3 Njåskogen | Herrer - mellomlang løype | 58.04 | 23 /32 | 8.19 | 15.03 | 2.09 | 13.40 | 1.33 | |
| 17.12.2025 | Nattgløggen | HM | 1.01.22 | 23 /30 | 14.52 | 17.22 | 4.13 | 13.33 | 1.27 | |
| 13.12.2025 | Klubbmesterskap Melshei | H13-14 | 41.00 | 5 /8 | 3.42 | 13.09 | 1.11 | 13.33 | 1.27 | |
| 18.10.2025 | Blodslitet | H 13-14 | 1.06.33 | 24 /45 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2025 | Ungdomscup Finale Gramstad | H 13-14 | 14.56 | 7 /9 | 0.35 | 12.18 | 0.29 | 14.21 | 1.36 | |
| 27.09.2025 | Rankingfinale på Lundekvam | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2025 | KM Natt ROK - Alsvik | H 13-14 | 28.30 | 4 /6 | 3.34 | 13.05 | 1.38 | 14.21 | 1.36 | |
| 24.09.2025 | Bedriftsløp - Sandvedparken - R18 | H16 | 36.25 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2025 | Bedriftsløp - Bogafjell - R17 | H16 | 1.05.54 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2025 | Ungdomscup 7 | H 13-14 | 18.26 | 7 /10 | 0.37 | 15.04 | 0.30 | 14.21 | 1.36 | |
| 11.09.2025 | Klubbløp Torsdagstrening | Åpen B | 41.39 | 5 /13 | 3.18 | 13.21 | 1.03 | 12.17 | 0.47 | – |
| 09.09.2025 | Ungdomscup 6 - Madlatuå | H 13-14 | 28.35 | 6 /7 | 3.09 | 13.38 | 1.30 | 14.21 | 1.36 | |
| 03.09.2025 | Bedriftsløp - Gramstad - R15 | H16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2025 | Kampen om Skagerrak 2025, løp 3 (m/åpne klasser) | H 13-14 | 49.04 | 16 /23 | 8.11 | 16.17 | 2.43 | 14.53 | 1.49 | |
| 30.08.2025 | Kampen om Skagerrak 2025, løp 2 | H 13-14 | 1.08.47 | 14 /21 | 4.41 | 18.01 | 1.14 | 14.53 | 1.49 | |
| 29.08.2025 | Kampen om Skagerrak, løp 1 | H13-14 | 23.22 | 13 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2025 | Bedriftsløp - Haugstadskogen - R14 | HA | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2025 | Ungdomscup 5 Bakkebø/Lagård | H 13-14 | 15.53 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | KM Lang Sirdal | H 13-14 | 43.41 | 6 /10 | 8.21 | 16.50 | 3.13 | 14.53 | 1.49 | |
| 20.08.2025 | Bedriftsløp - Vagleskogen - R13 | H16 | 1.01.57 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2025 | Bedriftsløp - Skadberg - R12 | H16 | 1.07.39 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | H 13 | 48.47 | 18 /24 | 3.58 | 17.02 | 1.23 | 14.56 | 1.40 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | H 13 | 33.21 | 10 /27 | 3.41 | 13.43 | 1.31 | 14.56 | 1.40 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | H 13 | 13.08 | 19 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2025 | Bedriftsløp - Melshei - R11 | H16 | 1.34.08 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2025 | Moro-løp Vannbassengan | Herrer - lang/mellomlang løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2025 | Bedriftsløp - Tananger - R10 | H16 | 55.07 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Pinseløpets ungdomsstafett (for oppgjør og fakturering) | H13-16_1og2 | 30.51 | 27 /35 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Pinseløpet dag 3 | B-åpen 10-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | H 13-14 | 52.43 | 19 /25 | 9.08 | 16.01 | 2.46 | 14.56 | 1.40 | |
| 07.06.2025 | Pinseløpet dag 1 | H 13-14 | 34.24 | 24 /29 | 3.20 | 14.29 | 1.24 | 14.56 | 1.40 | |
| 03.06.2025 | Ungdomscup 4 - Tananger | H 13-14 | 27.07 | 4 /8 | 1.59 | 12.45 | 0.56 | 14.56 | 1.40 | |
| 28.05.2025 | Bedriftsløp - Øksnavadskogen - R8 | H16 | 43.59 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2025 | Ungdomscup 3 | H 13-14 | 34.51 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2025 | Ungdomscup 2 - Kleivane | H 13-14 | 13.08 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2025 | Bedriftsløp - Melshei/Arboretet - R6 | HT | 40.53 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Ungdomscup 1 Njåskogen | H 13-14 | 34.18 | 6 /6 | 2.39 | 16.11 | 1.15 | 15.30 | 1.50 | |
| 29.04.2025 | Sprintløp Forus | Mellom | 16.22 | 6 /22 | 0.37 | 8.06 | 0.18 | – | – | – |
| 23.04.2025 | Bedriftsløp - Sælandsskogen - R3 | H16 | 1.04.14 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2025 | Bedriftsløp - Njåskogen - R2 | HT | 38.59 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2025 | KOK 2 dagers / NC mellom | H13-14 | 48.09 | 15 /22 | 5.27 | 18.07 | 2.03 | 15.47 | 2.05 | – |
| 29.03.2025 | KOK 2 dagers. Sprint i Dyreparken (NC sprint) | H13-14 | 19.12 | 10 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2024 | Klubbmesterskap Sandnes IL | H11-12 | 27.57 | 3 /3 | 0.59 | 10.47 | 0.23 | – | – | – |
| 04.12.2024 | Nattløp Selshammeren | HK | 36.29 | 5 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 16.11.2024 | Treningsløp ROOTS samling | B | 48.15 | 6 /15 | 12.02 | 17.55 | 4.28 | – | – | – |
| 26.10.2024 | HARDHAUSEN | H 11-12 | 1.09.28 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | H 11-12 | 38.13 | 30 /45 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Finale | H 11-12 | 16.50 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2024 | Ungdomscup og nærløp Bogafjell | H 11-12 | 35.46 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | Nærløp med ungdomscup | H 11-12 | 21.23 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2024 | Nærløp Selshammeren | C-åpen | 40.12 | 12 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2024 | Nærløp-Ungdomscup - Alsvik | H 11-12 | 31.21 | 4 /7 | 3.53 | 16.07 | 2.00 | 16.42 | 2.08 | |
| 25.08.2024 | KM Stafett Bogafjell - Individuelle løyper | C-åpen 10-16 | 26.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | KM Lang | H 11-12 | 34.56 | 4 /5 | 2.31 | 17.41 | 1.16 | 16.42 | 2.08 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 18.07 | 26 /178 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 34.11 | 30 /178 | 2.57 | 16.24 | 1.25 | 16.45 | 2.13 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 24.54 | 34 /45 | 1.15 | 16.29 | 0.50 | 16.45 | 2.13 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 39.59 | 37 /178 | 3.48 | 18.14 | 1.44 | 16.45 | 2.13 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | H 11-12 | 40.24 | 47 /53 | 10.01 | 18.56 | 4.42 | 16.45 | 2.13 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | H 11-12 | 28.29 | 35 /49 | 3.07 | 15.02 | 1.39 | 16.45 | 2.13 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | H 11-12 | 19.48 | 33 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2024 | Moro-løp | Herrer - lang/mellomlang løype | 1.05.21 | 14 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2024 | KM Mellom | H 11-12 | 30.27 | 3 /5 | 8.30 | 15.35 | 4.21 | 16.45 | 2.13 | |
| 04.06.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Arboret | H 11-12 | 21.02 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2024 | Nærløp m/ungdomscup | H 11-12 | 22.39 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2024 | Ungdomscup/nærløp Lundehaugen | H 11-12 | 14.29 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Nærløp m/ungdomscup | H 11-12 | 29.08 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2024 | Kretsløp Nedrebø | H 11-12 | 26.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2024 | KM Sprint | H 11-12 | 12.06 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Nærløp Sælandsfjellet | C | 1.13.33 | 5 /8 | 8.18 | 21.10 | 2.23 | 17.27 | 2.22 | |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | H 11-12 | 48.51 | 35 /38 | 6.23 | 18.22 | 2.24 | 17.27 | 2.22 | |
| 13.04.2024 | Halden O-Meeting Mellom | C-åpen 10-16 | 41.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2024 | Halden O-Meeting Publikumsløp Sprint | Åpen 1 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2023 | SI Klubbmesterskap, Melshei | H11-12 | 36.35 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2023 | HARDHAUSEN, Melshei | H 11-12 | 58.04 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2023 | Ungdomscup Finale i Ølbergskogen | H 11-12 | 26.16 | 4 /9 | 4.57 | 17.38 | 3.19 | 17.02 | 2.06 | |
| 05.09.2023 | Ungdomscup 5 Austrått | H 11-12 | 17.54 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2023 | Ungdomscup 4 | H 11-12 | 34.52 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2023 | KM Lang Sauda (RR5) | H 11-12 | 51.08 | 6 /7 | 9.34 | 21.24 | 4.00 | 17.29 | 2.09 | |
| 19.08.2023 | KM Mellom | H 11-12 | 35.48 | 5 /7 | 3.20 | 16.37 | 1.33 | 17.29 | 2.09 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 28.31 | 14 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 33.33 | 16 /104 | 7.17 | 18.43 | 4.04 | 17.06 | 1.54 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 21.58 | 19 /104 | 1.44 | 15.01 | 1.11 | 17.06 | 1.54 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 52.38 | 23 /104 | 7.38 | 17.40 | 2.34 | 17.06 | 1.54 | |
| 11.06.2023 | Kretsløp Brekkeheia | H 11-12 | 35.36 | 4 /4 | 4.13 | 21.34 | 2.33 | 17.36 | 1.32 | |
| 06.06.2023 | Moro-løp Vannbassengene | Moro kort H | 1.08.32 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2023 | Ungdomscup 2, Lundekvam | H 11-12 | 33.26 | 5 /8 | 5.20 | 18.10 | 2.54 | 16.56 | 1.32 | – |
| 07.05.2023 | Kretsløp (RR2) | H 11-12 | 57.29 | 6 /9 | 1.36 | 20.53 | 0.35 | 16.56 | 1.32 | – |
| 02.05.2023 | Ungdomscup 1 | H 11-12 | 25.19 | 9 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2022 | Ungdomscup Finale - Haugstadskogen | H 9-10 | 39.12 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | Ungdomscup løp 5 - Vagleskogen | H 9-10 | 20.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Ungdomscup løp 4 - Storhaug | H 9-10 | 19.07 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Sørmarkstafetten | stafett | Sandnes IL (Rogaland) 10 | 2 | 11.27 | 2 | 2 |
| 30.08.2026 | KM Stafett og Kampen om Skagerak stafett | H13-16 | Agder/ Rogaland 3 | 2 | 18.56 | 8 | 7 |
| 23.08.2026 | KM Stafett | H13-16 | Sandnes IL (Rogaland) 3 | 1 | 25.05 | 3 | 1 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Rogaland 4 | 2 | 14.16 | 31 | – |