Løperprofil
Eskild Stig Nielsen
Horsens OK
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
31 løp
Sprintrankingen
5 løp
B-rankingen
10 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.09
- Løpskapasitet
- 7.21
- O-evne
- 0.47
- Jevnhet ±
- 6,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.09
- Sikkerhet
- 25
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 66 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,0 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 31 (sist 22.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4286 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4066 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0644 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0186 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 13,86 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 25,19 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9222 |
| bomVekt | 303,7 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1882 |
| bomStorSigma | 0,6774 |
| antallBom | 65 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0294 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0668 |
| havariVekt | 18,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0142 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,6437 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0007 |
| fartSesongSin | 0,0155 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1958,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2168,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.12
- Løpskapasitet
- 6.04
- O-evne
- 0.08
- Jevnhet ±
- 5,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.13
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 0,6
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 22.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2895 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2836 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0546 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,035 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,53 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,1 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6669 |
| bomVekt | 41,73 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2231 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0487 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0827 |
| havariVekt | 1,9 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2362 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0006 |
| fartSesongSin | 0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2249,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2300,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.56
- Løpskapasitet
- 8.39
- O-evne
- 1.17
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.24
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 2,4
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 23.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3922 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3799 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0965 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1323 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,17 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,04 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6873 |
| bomVekt | 26,4 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,404 |
| bomStorSigma | 0,9233 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0554 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0782 |
| havariVekt | 0,82 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0009 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0498 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0,0049 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2036,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2339,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.44
- Løpskapasitet
- 10.50
- O-evne
- 1.54
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 3.19
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 05.09.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1636 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,115 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2312 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,34 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2079 |
| bomVekt | 2,32 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,423 |
| bomStorSigma | 0,7765 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0478 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2557,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3006,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 24 | 25.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart, bom 3.15 | 190 | – |
| Bom over fem minutter | 222 | 15.03.2026 Vårracet, medel, bom 5.26 | 274 | – |
| Bom over ti minutter | 810 | hele karrieren siden 2021 | 810 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | DM Mellem 2026 | H18 | 27.22 | 5 /17 | 2.14 | 7.40 | 0.38 | 8.13 | 0.43 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H18 Elit | 1.04.59 | 73 /120 | 7.14 | 8.14 | 0.55 | 8.18 | 0.44 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H18 Elit | 35.30 | 62 /120 | 3.13 | 8.06 | 0.44 | 8.18 | 0.44 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H18 Elit | 17.22 | 88 /120 | 0.25 | 7.56 | 0.11 | 8.18 | 0.44 | |
| 22.07.2026 | O-Ringen Göteborg, Elitsprinten | H18 Elit | 17.22 | 88 /120 | 0.25 | 6.12 | 0.09 | 6.25 | 0.08 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H18 Elit | 1.12.16 | 58 /120 | 4.58 | 8.06 | 0.33 | 8.18 | 0.44 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H18 Elit | 54.33 | 38 /120 | 1.21 | 7.18 | 0.11 | 8.18 | 0.44 | |
| 12.07.2026 | Hallands 3-dagars, etapp 3, lång | H18 | 51.51 | 6 /23 | 1.34 | 7.17 | 0.13 | 8.18 | 0.44 | |
| 11.07.2026 | Hallands 3-dagars, etapp 2, lång | H18 | 57.50 | 9 /26 | 4.06 | 7.54 | 0.34 | 8.18 | 0.44 | |
| 10.07.2026 | Hallands 3-dagars, etapp 1, medel | H18 | 32.34 | 14 /29 | 1.51 | 8.20 | 0.28 | 8.18 | 0.44 | |
| 26.06.2026 | EYOC 2026 - long | Men 18 | 1.08.04 | 25 /110 | 2.40 | 7.30 | 0.18 | 8.23 | 0.46 | |
| 25.06.2026 | EYOC 2026 - sprint | Men 18 | 15.59 | 66 /110 | 0.46 | 6.11 | 0.18 | 6.25 | 0.09 | |
| 10.04.2026 | SM, natt (Swedish League, #3) | H18 | 1.06.16 | 59 /103 | 4.08 | 8.46 | 0.33 | 8.34 | 0.49 | |
| 15.03.2026 | Vårracet, medel | H20 | 39.23 | 70 /76 | 7.45 | 10.35 | 2.05 | 8.37 | 0.52 | |
| 14.03.2026 | Vårracet, lång | H20 | 51.57 | 56 /79 | 1.42 | 7.54 | 0.16 | 8.37 | 0.52 | |
| 01.03.2026 | Sverigepremiären, lång | H18 | 53.17 | 19 /54 | 5.10 | 8.21 | 0.49 | 8.37 | 0.52 | |
| 28.02.2026 | Sverigepremiären, medel | H18 | 29.41 | 12 /53 | 1.56 | 7.30 | 0.29 | 8.31 | 0.44 | |
| 27.02.2026 | Sverigepremiären, natt | H18 | 43.41 | 9 /25 | 3.36 | 8.53 | 0.44 | 8.31 | 0.44 | |
| 02.11.2025 | Höstracet + Pre-JWOC, middle | H16 | 27.16 | 3 /20 | 3.45 | 9.06 | 1.15 | 8.47 | 0.54 | |
| 01.11.2025 | Höstracet + DM, lång, Blekinge + Pre-JWOC, long | H16 | 36.00 | 4 /18 | 0.04 | 7.12 | 0.01 | 8.47 | 0.54 | |
| 26.10.2025 | GMOK:s hösthälg, dag 2, medel | H16 | 33.08 | 4 /11 | 2.57 | 8.33 | 0.46 | 8.57 | 0.58 | |
| 25.10.2025 | GMOK:s hösthälg, dag 1, lång | H16 | 41.36 | 2 /12 | 2.53 | 7.55 | 0.33 | 8.57 | 0.58 | |
| 18.10.2025 | Blodslitet | H 15-16 | 1.03.01 | 2 /54 | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2025 | Ulricehamns OK medeldistans | H18 | 36.57 | 3 /5 | 4.27 | 8.56 | 1.05 | 9.10 | 1.02 | |
| 13.07.2025 | Hallands 3-dagars, etapp 3, lång | H16 | 47.15 | 11 /42 | 4.19 | 8.44 | 0.48 | 9.19 | 1.02 | |
| 12.07.2025 | Hallands 3-dagars, etapp 2, lång | H16 | 50.39 | 16 /40 | 8.47 | 9.29 | 1.39 | 9.19 | 1.02 | |
| 11.07.2025 | Hallands 3-dagars, etapp 1, medel | H16 | 26.23 | 9 /39 | 0.47 | 7.55 | 0.14 | 9.19 | 1.02 | |
| 21.05.2025 | HNIE mesterskabet | Herrer | 43.04 | 9 /10 | 11.04 | 11.09 | 2.52 | 9.43 | 1.01 | |
| 09.03.2025 | Hallandspremiären, lång | H16 | 37.45 | 29 /67 | 1.25 | 9.36 | 0.22 | 9.27 | 0.34 | |
| 08.03.2025 | Hallandspremiären, medel | H16 | 33.08 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | H 15-16 | 1.05.58 | 2 /59 | – | – | – | – | – | – |
| 14.07.2024 | Hallands 3-dagars, etapp 3, lång | H16 | 51.47 | 15 /26 | 1.12 | 9.49 | 0.14 | 9.46 | 0.34 | |
| 13.07.2024 | Hallands 3-dagars, etapp 2, lång | H16 | 54.59 | 14 /32 | 2.30 | 9.29 | 0.26 | 9.46 | 0.34 | |
| 12.07.2024 | Hallands 3-dagars, etapp 1, medel | H16 | 35.42 | 15 /29 | 1.12 | 9.45 | 0.20 | 9.46 | 0.34 | |
| 11.05.2024 | DM Sprint 2024 | H16 | 17.44 | 10 /17 | 0.27 | 6.59 | 0.11 | 7.01 | 0.08 | |
| 23.03.2024 | Vårdubbeln, medel | H16 | 34.11 | 9 /19 | 3.35 | 10.19 | 1.05 | 10.02 | 0.50 | – |
| 22.03.2024 | DM Nat, DM | H16 | 42.49 | 4 /13 | 1.09 | 8.33 | 0.14 | 10.02 | 0.50 | – |
| 24.09.2023 | Kampen om Skagerrak - mellom | H 13-14 | 26.28 | 4 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Kampen om Skagerrak - lang | H 13-14 | 28.46 | 4 /23 | 0.58 | 9.03 | 0.18 | 11.05 | 1.03 | |
| 22.09.2023 | Kampen om Skagerrak prolog | H 13-14 | 24.53 | 10 /25 | 2.44 | 12.01 | 1.19 | 11.05 | 1.03 | |
| 26.08.2023 | DM Mellem og KO sprint, DM Mellem | H14 | 20.47 | 4 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Kampen om Skagerrak - Skogssprint | H13-14 | 17.19 | 9 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | Kampen om Skagerrak - Langdistanse | H 13-14 | 32.16 | 12 /18 | 2.50 | 12.11 | 1.04 | 12.11 | 1.18 | |
| 16.09.2022 | Kampen om Skagerrak - Nattsprint | H13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2022 | DM Stafet og Lang, DM Lang/Åbne baner | H14 | 48.15 | 7 /21 | 0.48 | 11.04 | 0.11 | 12.11 | 1.18 | |
| 27.08.2022 | DM Mellem, Mellem | H14 | 26.49 | 6 /17 | 1.33 | 11.50 | 0.41 | 12.34 | 1.38 | |
| 16.04.2022 | Påskeløbet 3. etape | H14 | 29.00 | 1 /32 | 0.53 | 9.27 | 0.17 | 12.58 | 1.46 | – |
| 15.04.2022 | Påskeløbet 2. etape | H14 | 25.06 | 5 /33 | 0.46 | 10.44 | 0.20 | 12.58 | 1.46 | – |
| 14.04.2022 | Påskeløbet 1. etape | H14 | 41.54 | 14 /33 | 5.18 | 12.45 | 1.37 | 12.58 | 1.46 | – |
| 10.04.2022 | Göteborgsdubbeln, dag 2, medel | H14 | 39.51 | 14 /21 | 1.31 | 12.12 | 0.28 | 12.58 | 1.46 | – |
| 09.04.2022 | Göteborgsdubbeln, dag 1, lång | H14 | 1.24.44 | 20 /24 | 20.52 | 17.44 | 4.22 | 12.58 | 1.46 | – |
| 19.03.2022 | DM Nat 2022 | H14 | 49.45 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2021 | Rebild 2-dages div match | H12 | 48.20 | 3 /4 | 2.54 | 23.52 | 1.26 | – | – | – |
| 06.06.2021 | DM sprint, Sprint stafet | D/H12 3 common controls | 12.50 | 2 /8 | 0.04 | 7.46 | 0.02 | 8.17 | 0.06 | – |
| 06.06.2021 | DM sprint, Sprint stafet | D/H12, DH 12:aBaBbB | 12.50 | 2 /8 | 0.04 | 7.46 | 0.02 | 8.17 | 0.06 | – |
| 05.06.2021 | DM sprint, DM sprint/Åbne baner | H12 | 14.49 | 2 /18 | – | – | – | – | – | – |