Løperprofil
Astrid Faber Fenger-Grøn
Silkeborg OK
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
8 løp
B-rankingen
8 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.58
- Løpskapasitet
- 9.22
- O-evne
- 0.36
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.34
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 1,8
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i desember (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 02.11.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1891 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1689 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0847 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0555 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,9 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,45 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,64 |
| bomVekt | 41,51 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2727 |
| bomStorSigma | 0,6821 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,065 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0728 |
| havariVekt | 2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0071 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1854 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,008 |
| fartSesongSin | 0,0021 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2491,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2651 |
| beregnet | 07.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.53
- Løpskapasitet
- 6.43
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 5,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.48
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 11.05.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1881 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1728 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0565 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1102 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,09 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,23 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7839 |
| bomVekt | 13,72 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,223 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0827 |
| havariVekt | 0,27 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0037 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2489,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2550 |
| beregnet | 07.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.33
- Løpskapasitet
- 9.01
- O-evne
- 1.32
- Jevnhet ±
- 8,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.31
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 22.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3509 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3765 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0843 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1337 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,15 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,43 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8615 |
| bomVekt | 19,62 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4388 |
| bomStorSigma | 0,8264 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0591 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,088 |
| havariVekt | 0,81 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0012 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9489 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | −0,0035 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2119,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2481,1 |
| beregnet | 07.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 21 | 21.05.2025 HNIE mesterskabet, bom 2.25 | 131 | – |
| Bom over fem minutter | 271 | 10.04.2022 Göteborgsdubbeln, dag 2, medel, bom 6.12 | 271 | – |
| Bom over ti minutter | 357 | hele karrieren siden 2021 | 357 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | Höstracet + Pre-JWOC, middle | D16 | 27.53 | 3 /18 | 0.13 | 9.19 | 0.04 | 10.14 | 0.32 | |
| 21.05.2025 | HNIE mesterskabet | Damer | 40.15 | 2 /8 | 2.51 | 12.05 | 0.51 | 10.49 | 0.36 | |
| 09.03.2025 | Hallandspremiären, lång | D16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.03.2025 | Hallandspremiären, medel | D16 | 32.21 | 6 /61 | 1.30 | 9.35 | 0.27 | 10.07 | 0.39 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D15 | 1.19.11 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D15 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D15 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D15 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2024 | DM Sprint 2024 | D16 | 15.31 | 1 /14 | 0.25 | 7.03 | 0.11 | 7.25 | 0.08 | |
| 23.03.2024 | Vårdubbeln, medel | D16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2024 | DM Nat, DM | D16 | 35.47 | 1 /9 | 1.27 | 9.18 | 0.23 | 10.30 | 0.45 | |
| 24.09.2023 | Kampen om Skagerrak - mellom | D 13-14 | 30.04 | 4 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Kampen om Skagerrak - lang | D 15-16 | 45.57 | 3 /18 | 2.34 | 10.39 | 0.36 | 11.15 | 0.50 | |
| 22.09.2023 | Kampen om Skagerrak prolog | D 13-14 | 24.14 | 4 /19 | 1.39 | 11.43 | 0.48 | 11.18 | 1.15 | |
| 26.08.2023 | DM Mellem og KO sprint, DM Mellem | D14 | 19.12 | 1 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 18.03.2023 | DM-Nat 2023 | D14 | 21.53 | 1 /7 | 0.28 | 9.08 | 0.12 | 11.20 | 1.23 | |
| 23.10.2022 | Delsjömedeln | D14 | 35.03 | 6 /26 | 4.07 | 10.31 | 1.14 | 11.47 | 1.31 | |
| 22.10.2022 | GMOK:s höstmedel | D14 | 28.58 | 4 /15 | 3.04 | 10.46 | 1.08 | 11.47 | 1.31 | |
| 18.09.2022 | Kampen om Skagerrak - Skogssprint | D13-14 | 19.17 | 5 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | Kampen om Skagerrak - Langdistanse | D 13-14 | 31.28 | 2 /12 | 1.32 | 11.53 | 0.35 | 12.37 | 1.54 | |
| 16.09.2022 | Kampen om Skagerrak - Nattsprint | D13-14 | 15.07 | 3 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2022 | DM Stafet og Lang, DM Lang/Åbne baner | D14 | 36.11 | 1 /17 | 2.01 | 10.46 | 0.36 | 12.37 | 1.54 | |
| 27.08.2022 | DM Mellem, Mellem | D14 | 21.19 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2022 | Påskeløbet 3. etape | D16 | 50.49 | 8 /24 | 6.25 | 11.10 | 1.25 | 12.14 | 1.07 | – |
| 15.04.2022 | Påskeløbet 2. etape | D16 | 32.55 | 8 /23 | 3.25 | 12.19 | 1.17 | 12.14 | 1.07 | – |
| 14.04.2022 | Påskeløbet 1. etape | D16 | 47.38 | 8 /23 | 5.54 | 11.45 | 1.27 | 12.14 | 1.07 | – |
| 10.04.2022 | Göteborgsdubbeln, dag 2, medel | D14 | 47.53 | 20 /23 | 16.07 | 14.40 | 4.56 | 14.28 | 3.27 | – |
| 09.04.2022 | Göteborgsdubbeln, dag 1, lång | D14 | 59.50 | 12 /25 | 5.04 | 12.31 | 1.04 | 14.28 | 3.27 | – |
| 19.03.2022 | DM Nat 2022 | D14 | 32.44 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2021 | Rebild 2-dages div match | D14 | 38.01 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2021 | DM sprint, Sprint stafet | D/H12 1 common controls | 12.43 | 1 /9 | 0.05 | 7.43 | 0.03 | 8.27 | 0.07 | – |
| 06.06.2021 | DM sprint, Sprint stafet | D/H12, DH 12:aAaAbA | 12.43 | 1 /9 | 0.05 | 7.43 | 0.03 | 8.27 | 0.07 | – |
| 05.06.2021 | DM sprint, DM sprint/Åbne baner | D12 | 12.06 | 1 /17 | – | – | – | – | – | – |