Løperprofil
Simon Åtting
Linköpings OK
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
25 løp
Sprintrankingen
4 løp
B-rankingen
40 løp
C-rankingen
26 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.38
- Løpskapasitet
- 7.56
- O-evne
- 0.42
- Jevnhet ±
- 7,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.09
- Sikkerhet
- 22
- Bommer per løp
- 1,9
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 1 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 25 (sist 18.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3527 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3312 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,073 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0177 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 16,2 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 22,48 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6804 |
| bomVekt | 224,05 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3753 |
| bomStorSigma | 0,6704 |
| antallBom | 38 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0141 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 19,78 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0019 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,575 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0028 |
| fartSesongSin | −0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2114 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2299,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.16
- Løpskapasitet
- 6.04
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.12
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 71 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 07.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2889 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,282 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0566 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0323 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,12 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,55 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9222 |
| bomVekt | 57,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2686 |
| bomStorSigma | 0,659 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,048 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0773 |
| havariVekt | 2,63 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0035 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9751 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0021 |
| fartSesongSin | −0,0038 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2250,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2322,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.13
- Løpskapasitet
- 7.24
- O-evne
- 0.49
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.22
- Sikkerhet
- 26
- Bommer per løp
- 1,5
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 40 (sist 09.11.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5476 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5426 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0804 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0435 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 6,73 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 26,38 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,4134 |
| bomVekt | 224,84 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4578 |
| bomStorSigma | 0,9273 |
| antallBom | 33 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0237 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0707 |
| havariVekt | 12,84 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0018 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2552 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0093 |
| fartSesongSin | 0,0054 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1740,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1933,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.33
- Løpskapasitet
- 7.31
- O-evne
- 1.02
- Jevnhet ±
- 11,0 %
- Usikkerhet ±
- 1.07
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 2,0
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i november (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 26 (sist 12.11.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5308 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5436 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1099 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1226 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,68 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,26 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6031 |
| bomVekt | 65,98 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4639 |
| bomStorSigma | 0,8395 |
| antallBom | 27 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0361 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0663 |
| havariVekt | 2,91 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0028 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9864 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0108 |
| fartSesongSin | 0,0093 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1775,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2020,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.36
- Løpskapasitet
- 6.10
- O-evne
- 1.26
- Jevnhet ±
- 9,0 %
- Usikkerhet ±
- 1.50
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 14.11.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,7141 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,881 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0902 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2158 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,01 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8539 |
| bomVekt | 4,38 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4812 |
| bomStorSigma | 0,8575 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0342 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,11 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6594 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1474,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1817,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 37 | 11.08.2026 Tjällmoträffen, bom 3.02 | 169 | – |
| Bom over fem minutter | 207 | 06.05.2026 Ljungsbrokampen, bom 6.07 | 395 | – |
| Bom over ti minutter | 745 | 24.08.2024 DM, medel, Östergötland, bom 12.24 | 745 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | Daladubbeln, patrull | H16 | 1.08.45 | 43 /215 | 2.55 | 8.07 | 0.21 | 8.39 | 0.42 | |
| 26.09.2026 | Boxholmsloppet | H16 | 25.40 | 2 /10 | 0.31 | 7.52 | 0.09 | 8.42 | 0.42 | |
| 11.08.2026 | Tjällmoträffen | H16 | 32.15 | 6 /13 | 2.55 | 8.50 | 0.48 | 8.50 | 0.41 | |
| 07.08.2026 | Götalandsmästerskapen, sprint | H15 | 11.16 | 7 /63 | 0.09 | 6.12 | 0.05 | 6.25 | 0.12 | |
| 31.07.2026 | Ungdomens 10-mila | HD20 6 gemensamma kontroller | 30.26 | 32 /71 | 2.00 | 8.43 | 0.34 | 8.56 | 0.40 | |
| 31.07.2026 | Ungdomens 10-mila | HD20, 6 | 30.26 | 32 /71 | 2.00 | 8.43 | 0.34 | 8.56 | 0.40 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H15 | 41.31 | 19 /166 | 1.01 | 8.32 | 0.13 | 8.56 | 0.40 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H15 | 32.40 | 20 /166 | 2.13 | 8.49 | 0.36 | 8.56 | 0.40 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H15 | 21.33 | 11 /166 | 0.05 | 7.42 | 0.02 | 8.56 | 0.40 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H15 | 1.01.06 | 84 /166 | 4.18 | 10.59 | 0.46 | 8.56 | 0.40 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H15 | 46.08 | 28 /166 | 2.25 | 8.27 | 0.27 | 8.56 | 0.40 | |
| 05.07.2026 | JWOC O-Tour, 3-days, etapp 3, lång | H16 | 43.42 | 6 /30 | 3.15 | 8.23 | 0.37 | 8.56 | 0.40 | |
| 04.07.2026 | JWOC O-Tour, 3-days, etapp 2, medel | H16 | 31.00 | 12 /37 | 3.34 | 9.06 | 1.03 | 8.56 | 0.40 | |
| 03.07.2026 | JWOC O-Tour, 3-days, etapp 1, lång | H16 | 46.21 | 4 /37 | 0.27 | 7.52 | 0.05 | 8.56 | 0.40 | |
| 01.07.2026 | JWOC O-Tour, 2-days, etapp 2, medel | H16 | 37.22 | 18 /30 | 7.28 | 11.07 | 2.13 | 8.56 | 0.40 | |
| 30.06.2026 | JWOC O-Tour, 2-days, etapp 1, sprint | H16 | 11.43 | 13 /27 | 0.00 | 6.20 | 0.00 | 6.34 | 0.13 | |
| 06.05.2026 | Ljungsbrokampen | H16 | 36.26 | 9 /16 | 11.34 | 12.14 | 3.53 | 9.07 | 0.45 | |
| 18.04.2026 | Torpafejden | H16 | 59.30 | 5 /7 | 2.33 | 10.24 | 0.27 | 9.00 | 0.32 | |
| 12.04.2026 | Vårspringet, dag 2, lång | H16 | 47.24 | 2 /12 | 3.23 | 8.26 | 0.36 | 9.00 | 0.32 | |
| 11.04.2026 | Vårspringet, dag 1, medel | H16 | 28.27 | 3 /20 | 0.37 | 8.18 | 0.11 | 9.00 | 0.32 | |
| 05.04.2026 | Kolmårdsmedeln (Swedish League, #2, WRE) | H16 | 25.16 | 11 /66 | 1.12 | 7.58 | 0.23 | 9.00 | 0.32 | |
| 03.04.2026 | Swedish League, #1, sprint (WRE) + Påsksprinten (publiktävling) | H16 | 15.34 | 4 /33 | 0.06 | 6.01 | 0.02 | 6.33 | 0.13 | – |
| 21.03.2026 | Nyköpingsorienteringen | H16 | 41.52 | 14 /87 | 0.15 | 7.50 | 0.03 | 9.14 | 0.35 | |
| 15.03.2026 | Göteborgspremiären, lång | H16 | 40.02 | 14 /70 | 0.27 | 8.22 | 0.06 | 9.14 | 0.35 | |
| 14.03.2026 | Göteborgspremiären, medel | H16 | 36.01 | 24 /82 | 2.12 | 8.43 | 0.32 | 9.14 | 0.35 | |
| 01.03.2026 | Sverigepremiären, lång | H16 | 44.49 | 22 /74 | 1.09 | 8.51 | 0.14 | 9.14 | 0.35 | |
| 28.02.2026 | Sverigepremiären, medel | H16 | 39.04 | 43 /80 | 5.13 | 10.55 | 1.27 | 10.10 | 0.54 | – |
| 27.02.2026 | Sverigepremiären, natt | H16 | 38.05 | 23 /54 | 4.18 | 9.30 | 1.04 | 10.10 | 0.54 | – |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H14 | 19.50 | 6 /127 | 0.48 | 8.03 | 0.19 | 8.48 | 0.49 | |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | H14 | 12.11 | 12 /115 | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H14 | 14.22 | 21 /110 | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2025 | Daladubbeln, patrull | H14 | 46.57 | 19 /207 | 1.46 | 8.19 | 0.19 | 8.51 | 0.50 | |
| 21.09.2025 | DM, lång, Östergötland | H14 | 36.42 | 3 /7 | 7.35 | 10.13 | 2.07 | 8.53 | 0.51 | |
| 06.09.2025 | DM, medel, Östergötland | H14 | 22.52 | 1 /9 | 0.35 | 7.42 | 0.12 | 8.53 | 0.51 | |
| 30.08.2025 | Tranåsträffen, lång | H16 | 1.02.49 | 12 /16 | 4.39 | 10.01 | 0.45 | – | – | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H14 | 27.00 | 9 /154 | 0.01 | 8.19 | 0.00 | 9.02 | 0.47 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H14 | 33.12 | 42 /154 | 0.35 | 9.27 | 0.10 | 9.02 | 0.47 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H14 | 22.24 | 10 /154 | 0.38 | 7.33 | 0.13 | 9.02 | 0.47 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H14 | 28.47 | 8 /154 | 1.04 | 7.28 | 0.17 | 9.02 | 0.47 | |
| 13.07.2025 | Hallands 3-dagars, etapp 3, lång | H14 | 26.41 | 2 /45 | 0.22 | 7.55 | 0.07 | 9.02 | 0.47 | |
| 12.07.2025 | Hallands 3-dagars, etapp 2, lång | H14 | 33.47 | 6 /45 | 5.05 | 8.27 | 1.16 | 9.02 | 0.47 | |
| 11.07.2025 | Hallands 3-dagars, etapp 1, medel | H14 | 24.37 | 9 /43 | 1.12 | 8.44 | 0.26 | 9.02 | 0.47 | |
| 02.07.2025 | Tjust 2-dagars, dag 2, lång | H14 | 45.15 | 8 /20 | 11.09 | 10.42 | 2.38 | 9.02 | 0.47 | |
| 01.07.2025 | Tjust 2-dagars, dag 1, medel | H14 | 21.01 | 2 /21 | 0.03 | 7.32 | 0.01 | 9.02 | 0.47 | |
| 30.06.2025 | Västervikssprinten | H14 | 10.20 | 2 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2025 | Swedish League, #3, medel (WRE) | H14 | 24.04 | 7 /57 | 0.06 | 8.22 | 0.02 | 9.17 | 0.47 | |
| 21.04.2025 | Prästtomtadubbeln, dag 2, medel | H14 | 25.31 | 6 /18 | 0.07 | 8.37 | 0.02 | 9.23 | 0.50 | |
| 20.04.2025 | Prästtomtadubbeln, dag 1, lång | H14 | 48.34 | 7 /17 | 11.21 | 11.18 | 2.38 | 9.23 | 0.50 | |
| 12.04.2025 | Kolmårdsdubbeln, medel | H14 | 22.51 | 4 /21 | 0.16 | 8.44 | 0.06 | 9.23 | 0.50 | |
| 30.03.2025 | Nyköpingsorienteringen | H14 | 22.47 | 7 /72 | 0.49 | 8.17 | 0.18 | 9.15 | 0.39 | |
| 02.03.2025 | Sverigepremiären, lång | H14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.03.2025 | Sverigepremiären, medel | H14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H13 | 20.44 | 11 /121 | 0.15 | 9.18 | 0.07 | 9.30 | 0.41 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | H13 | 15.34 | 27 /108 | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H13 | 11.00 | 9 /103 | – | – | – | – | – | – |
| 20.10.2024 | Daladubbeln, patrull | H14 | 52.14 | 83 /283 | 1.07 | 9.38 | 0.12 | 9.33 | 0.43 | |
| 05.10.2024 | Kolmårdsträffen, dag 1, medel | H14 | 24.14 | 2 /19 | 0.42 | 9.03 | 0.16 | 9.33 | 0.43 | |
| 24.08.2024 | DM, medel, Östergötland | H14 | 44.26 | 15 /22 | 12.58 | (15.04) | 4.24 | 9.47 | 0.46 | |
| 17.08.2024 | Götalandsmästerskapen, lång | H13 | 25.14 | 7 /58 | 0.32 | 9.14 | 0.12 | 9.47 | 0.46 | |
| 16.08.2024 | Götalandsmästerskapen, sprint | H13 | 10.45 | 17 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H13 | 30.13 | 23 /163 | 1.32 | 9.58 | 0.30 | 9.36 | 0.36 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H13 | 25.04 | 14 /163 | 1.03 | 9.28 | 0.24 | 9.36 | 0.36 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H13 | 30.42 | 13 /163 | 1.11 | 8.54 | 0.21 | 9.36 | 0.36 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H13 | 22.44 | 2 /163 | 0.26 | 7.42 | 0.09 | 9.36 | 0.36 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H13 | 30.51 | 10 /158 | 0.35 | 9.02 | 0.10 | 9.36 | 0.36 | |
| 14.07.2024 | Hallands 3-dagars, etapp 3, lång | H14 | 33.12 | 8 /42 | 0.03 | 8.56 | 0.01 | 9.36 | 0.36 | |
| 13.07.2024 | Hallands 3-dagars, etapp 2, lång | H14 | 37.45 | 10 /45 | 1.01 | 8.53 | 0.14 | 9.36 | 0.36 | |
| 12.07.2024 | Hallands 3-dagars, etapp 1, medel | H14 | 31.54 | 16 /49 | 2.28 | 10.20 | 0.48 | 9.36 | 0.36 | |
| 03.07.2024 | Tjust 2-dagars, dag 2, lång | H14 | 43.59 | 7 /13 | 6.52 | 10.25 | 1.38 | 9.36 | 0.36 | |
| 02.07.2024 | Tjust 2-dagars, dag 1, medel | H14 | 40.08 | 12 /14 | 3.28 | 12.00 | 1.02 | 9.36 | 0.36 | |
| 09.06.2024 | Sommarlandssprinten | H-xtra 14 | 36.34 | 14 /71 | 6.35 | 9.02 | 1.38 | 8.06 | 0.15 | – |
| 16.05.2024 | DM, sprint, Östergötland | H14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2024 | Ljungsbrokampen | H14 | 23.12 | 3 /22 | 0.06 | 9.10 | 0.02 | 10.02 | 0.44 | |
| 05.05.2024 | Björkforskampen | H14 | 28.38 | 1 /7 | 1.38 | 9.46 | 0.33 | 10.02 | 0.44 | |
| 06.04.2024 | Kolmårdsdubbeln, dag 1, medel | H14 | 26.18 | 5 /22 | 0.52 | 9.07 | 0.18 | 10.22 | 0.49 | |
| 30.03.2024 | Swedish League, #2, medel (WRE) + Göingefejden | H14 | 23.38 | 4 /45 | 0.34 | 9.17 | 0.13 | 10.52 | 0.56 | – |
| 29.03.2024 | Swedish League, #1, lång (WRE) + Vildmarksfejden | H14 | 31.24 | 8 /55 | 1.06 | 9.53 | 0.21 | 10.52 | 0.56 | – |
| 03.03.2024 | Sverigepremiären, lång | H14 | 26.47 | 13 /69 | 0.04 | 9.47 | 0.01 | 10.52 | 0.56 | – |
| 02.03.2024 | Sverigepremiären, medel | H14 | 25.51 | 25 /74 | 3.55 | 11.23 | 1.44 | 10.52 | 0.56 | – |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H12 | 18.29 | 34 /134 | 4.17 | 10.32 | 2.26 | 9.43 | 0.53 | |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | H12 | 16.06 | 21 /107 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H12 | 14.23 | 10 /96 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2023 | Daladubbeln, patrull | H12 | 39.33 | 13 /249 | 0.07 | 8.10 | 0.01 | 9.43 | 0.48 | |
| 01.10.2023 | Svartåfejden | H12 | 16.34 | 1 /17 | 0.02 | 8.04 | 0.01 | 9.43 | 0.48 | |
| 30.09.2023 | Finspångsorienteringen | H12 | 19.37 | 1 /11 | 0.29 | 7.40 | 0.11 | 9.57 | 0.53 | |
| 23.09.2023 | DM, medel, Östergötland | H12 | 22.26 | 1 /9 | 1.39 | 8.31 | 0.38 | 9.57 | 0.53 | |
| 12.08.2023 | Götalandsmästerskapen, publiktävling, lång | H12 | 32.52 | 2 /10 | 3.04 | 8.44 | 0.49 | 10.20 | 1.00 | |
| 11.08.2023 | GM, publiktävling, sprint | H12 | 16.03 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H12 | 30.36 | 24 /135 | 0.10 | 9.44 | 0.03 | 10.34 | 1.01 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H12 | 19.41 | 20 /135 | 0.01 | 9.23 | 0.00 | 10.34 | 1.01 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H12 | 28.40 | 48 /135 | 4.51 | 10.55 | 1.51 | 10.34 | 1.01 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H12 | 30.59 | 23 /135 | 1.49 | 9.16 | 0.33 | 10.34 | 1.01 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H12 | 30.33 | 32 /135 | 4.52 | 10.12 | 1.38 | 10.34 | 1.01 | |
| 13.07.2023 | Gotlands 3-dagars, etapp 3, lång, jaktstart | H12 | 24.35 | 3 /15 | 1.21 | 9.06 | 0.30 | 10.34 | 1.01 | |
| 12.07.2023 | Gotlands 3-dagars | H12 | 25.36 | 4 /15 | 3.50 | 10.19 | 1.33 | 10.34 | 1.01 | |
| 11.07.2023 | Gotlands 3-dagars | H12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2023 | Eskilstuna Weekend, etapp 3, lång | H12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2023 | Eskilstuna Weekend, etapp 2, lång | H12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2023 | Eskilstuna Weekend, etapp 1, medel | H12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2023 | Swedish League, #4, lång (WRE) + Torfejden | H12 | 25.06 | 9 /22 | 2.19 | 10.48 | 1.00 | 11.27 | 1.13 | |
| 06.05.2023 | Swedish League, #3, medel (WRE) + Torfejden | H12 | 26.56 | 17 /21 | 11.51 | (16.20) | 7.11 | 11.27 | 1.13 | |
| 08.04.2023 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | H12 | 26.52 | 17 /35 | 1.28 | 10.49 | 0.35 | 11.15 | 0.48 | |
| 07.04.2023 | Kortfredagen med öppet SKBM, Five-O, #2, sprint | H12 | 11.29 | 5 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 13.11.2022 | O-event, dag 3, Zoorientering | H11 | 13.58 | 21 /89 | 0.04 | 10.51 | 0.03 | 11.37 | 0.48 | |
| 12.11.2022 | O-event, dag 2, Downhill sprint | H11 | 15.01 | 27 /66 | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2022 | O-event, dag 1, Sprint by Night | H11 | 18.32 | 16 /52 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2022 | NAIS-Träffen, dag 2, lång | H12 | 35.01 | 7 /12 | 1.37 | 12.31 | 0.35 | 11.57 | 0.50 | |
| 20.08.2022 | NAIS-Träffen, dag 1, medel | H12 | 32.04 | 7 /16 | 1.19 | 11.53 | 0.29 | 11.57 | 0.50 | |
| 04.08.2022 | Stjärnorpsmedeln | H12 | 22.01 | 6 /13 | 0.23 | 10.42 | 0.11 | 11.57 | 0.50 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H11 | 24.54 | 30 /99 | 0.05 | 11.08 | 0.02 | 12.10 | 1.05 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H11 | 21.29 | 30 /99 | 0.38 | 11.15 | 0.20 | 12.10 | 1.05 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H11 | 34.09 | 20 /99 | 1.34 | 10.17 | 0.28 | 12.10 | 1.05 | |
| 27.07.2022 | O-Ringen Indoor | Svår | 21.22 | 276 /365 | 5.17 | 11.37 | 2.52 | – | – | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H11 | 29.28 | 38 /99 | 2.54 | 12.17 | 1.13 | 12.10 | 1.05 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H11 | 24.16 | 27 /99 | 0.40 | 10.44 | 0.18 | 12.10 | 1.05 | |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | C-åpen 10-16 | 27.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | C-åpen 10-16 | 50.01 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | C-åpen 10-16 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2022 | Tre skåningar och en dansk | H12 | 15.58 | 7 /14 | 0.04 | 11.12 | 0.03 | 14.15 | 2.08 | – |
| 28.05.2022 | MTBO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #6, lång | H12 | 45.55 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2022 | MTBO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #5, sprint | H12 | 17.13 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2022 | Swedish League, #4, medel (WRE) + Zinkgruvemedeln | H12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2022 | Kolmårdsdubbeln, dag 1, medel | H12 | 47.59 | 12 /18 | 9.24 | 18.04 | 3.32 | – | – | – |
| 14.11.2021 | O-event, dag 3, Zoorienteringen | H10 | 12.55 | 17 /151 | 0.02 | 8.36 | 0.01 | 10.13 | 1.07 | |
| 13.11.2021 | O-event, dag 2, Downhill Sprint | H10 | 13.07 | 18 /90 | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2021 | O-event, dag 1, Sprint by Night | H10 | 14.57 | 17 /72 | – | – | – | – | – | – |
| 05.08.2021 | Stjärnorpsmedeln | H10 | 28.28 | 4 /8 | 5.35 | 12.57 | 2.32 | 11.32 | 1.26 | – |
| 07.07.2021 | Tjust 2-dagars, dag 2, lång | H10 | 22.33 | 5 /13 | 0.34 | 10.51 | 0.16 | – | – | – |
| 19.06.2021 | Ljungsbrosprinten | H10 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |